بالم لب چیست؟

در فصل زمستان با توجه به سرما و خشک شدن هوا، بسیاری از افراد دچار خشکی لب می شوند. این افراد می توانند از یک ماده نرم کننده برای لب های خود استفاده کنند. در واقع بالم لب این امکان را به لب های شما داده که لب های شما مرطوب گشته و از همه مهتر از خشکی لب جلوگیری می کند. شما می توانید با استفاده از این محصول به طور مداوم در روز از خشکی لب های خود جلوگیری نمایید. بهتر است بدانید که استفاده از این محصول برای افرادی که لب های آن ها دچار ترک است می تواند به عنوان یک درمان کننده محسوب شود. از طرفی باید در نظر داشت که در ترکیبات این محصول از موم عسل، وازلین، روغن نارگیل، روغن دانه آفتابگردان، پارافین و لانولین استفاده شده است. داشتن یک بالم لب در روتین روزانه  پوستی شما می تواند در صورتی که به خشکی لب مبتلا نشده اید، بهترین محصول به عنوان یک پیشگیری کننده معرفی شود.

بالم لب چیست؟

بهترین بالم لب چیست؟

شما می توانید با استفاده از بالم لب از برخی مشکلات لب خود جلوگیری نمایید، همانطور که میدانید لب بسیار حساس بوده و تغییرات آب و هوایی می تواند بر روی آن تاثیر مستقیم بگذارد. از این رو بهتر است برای تمام فصول سال، با توجه هب نوع لب های خود این محصول را در کیف خود داشته باشید. شما می توانید با تهیه بهترین بالم لب های موجود در بازار به سلامتی لب های خود کمک کنید. در نظر داشته باشید که در بازار بهترین بالم های لب به شرح زیر است.

  •  هیدرودرم
  •  نئودرم
  •  لبلو در صورتی که اصل باشد
  • ثمین
  •  مای
  •  کامان
  •  نیوا
  •  دکتر ژیلا
  •  ساویز

برخی افراد بر این باورند که تینت لب نیز این خاصیت را دارد و می تواند به لب های شما رطوبت رسانی بکند، ولی باید بدانید که این محصول رطوبت رسانی کم و کوتاهی داشته و صرفا به دلیل داشتن رنگ طبیعی آن تینت لب استفاده می کنند.

قیمت بالم لب چیست؟

اگر می خواهید این محصول را خریداری کنید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که از چه برندی این محصول را تهیه می کنید. همانطور که می دانید برندهای مختلفی در ایران این محصول را تهیه می کنند، به طور مثال از بهترین برندهای ایرانی می توان به نئودرم، هیدرودرم، مای، ثمین و دکتر ژیل اشاره کرد. از طرفی برخی از برندهای خارجی هستند که کیفیت محصول ان ها بالا است، از این رو شما می توانید با تهیه آن ها در صورتی که اصل باشند، از کیفیت یک محصول خوب و خارجی بهره مند شوید. شما برای یک بالم ایرانی می توانید مبلغی بین 30 هزار تومان تا 90 هزار تومان را پرداخت کنید. اگر قصد دارید از محصولات خارجی چون الارو، گلدن رز و لبلو خریداری کنید می توانید مبلغی بین 100 هزار تومان تا 200 هزار تومان پرداخت نمایید.

بالم لب حجم دهنده چیست؟

بسیاری از افراد لب های کوچکی دارند و همین مضوع سبب شده تا به دنبال چاره ای برای بزرگ نشان دادن لب های خود باشند. برخی از افراد از روش هایی چون تزریق استفاده می کنند ولی برخی افراد به دنبال راه هایی هستند که نیاز به جراحی و تزریق نباشد. این روزها بالم حجم دهنده لب توانسته به عنوان یک محصول کاربردی توانسته در بین افرادی که به فکر حجم دادن به لب هایشان هستند، فعال عمل کند. بالم لب حجم دهنده دارای ترکیباتی بوده که مانند فیلر عمل کرده و سبب حجم دهی در لب ها می شود. در ترکیبات محصول حجم دهنده از اسید هیالورونیک استفاده شده که این اسید در ترکیبات فیلر صورت هم استفاده می شود. محصول حجم دهنده چروک های روی لب را از بین می برد، از این رو اگر می خواهید لب های بدون چروکی داشته باشید می توانید به راحتی با استفاده از این محصول چروک های روی لب خود را از بین برده و داشتن یک رژلب عالی بر روی لب های خود لذت ببرید.

بالم لب مایع

شما می توانید با استفاده از این محصول، به ترمیم و مقاوم سازی لب های خود کمک کنید. استفاده از این بالم لب می تواند این امکان را به شما بدهد که از آن به راحتی استفاده کرده و نیازی نباشد که در هر محیطی برای استفاده از آن معذب شوید. از طرفی محصول مایع در مقایسه با سایر بالم های لب می تواند ماندگاری و قدرت جذب بالایی داشته باشد. ماندگاری بالم لب بر روی لب تا زمانی است که شما از نوشیدنی استفاده نکرده باشید. از این رو شما می توانید از این مدل بالم لب برای رطوبت رسانی به لب های خود استفاده نمایید.

بالم لب مایع

بالم لب مردانه

همانطور که می دانید این محصول تنها برای خانم ها مورد استفاده نبوده و آقایان نیز می توانند از این محصول استفاده کنند. شما می توانید با  استفاده از این محصول از خشکی، ترک و خونریزی لب های خود جلوگیری نمایید. با این حال بسیاری از آقایان معذب هستند که از بالم های لب استیکی برای رطوبت رسانی به لب های خود استفاده کنند. از این رو شما می توانید بالم های لبی که به صورت مایع و پماد است را خریداری کنید.

حسن ختام

بالم لب یک محصول کاربردی بوده که این روزها بسیاری از افراد آن را می شناسند و از آن برای مرطوب کردن لب های خود استفاده می کنند. شما می توانید با خرید این محصول از خشکی و ترک لب های خود جلوگیری کنید. از طرفی استفاده از این محصول سبب شده تا ویتامین های مورد نیاز برای لب در اختیار آن قرار بگیرد. از طرفی اگر لب های شما کوچک است و می خواهید آن را بزرگتر کنید، می توانید به راحتی با استفاده از بالم حجم دهنده لب از تمامی مزایای آن استفاده نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *