سالن زیبایی خالق
سالن زیبایی لیو

9 سالن زیبایی برتر تهرانپارس

زیبایی و رسیدگی به آن یکی از مهمترین دغدغه های هر خانمی در هر جای کشور به شمار می رود. گاهی فرقی نمی کند که شما شاغل هستید یا خانه دار مهمترین موضوعی که برای یک خانم مهم است، زیبایی او در خانه، محل کار و اجتماع است. البته که زیبایی ظاهر نمی تواند تنها مولفه ی هویت بخش به یک خانم باشد، ولی تا حد زیادی می تواند بر روی اعتماد به نفس او تاثیر بگذارد. اگر شما نیز به عنوان یک خانم در شرق تهران، به خصوص در محله تهرانپارس زندگی می کنید از شما می خواهیم تا با خواندن این مقاله، با 9 سالن زیبایی برتر تهرانپارس و بهترین سالن زیبایی تهرانپارس بیشتر آشنا شوید.

9 سالن زیبایی برتر تهرانپارس

آرایشگاه زنانه در منطقه تهرانپارس

همانطور که می دانید توجه به زیبایی مستلزم این است که شما از پوست، مو و صورت خود به خوبی مراقبت کنید. ولی آیا تنها با مراقبت های فردی می توان به زیبایی دست پیدا کرد؟ در جواب باید گفت خیر، ما تنها با مراقبت های فردی می توانیم تا حدودی از این سرمایه های خدادادی مراقبت کنیم. بنابراین بهتر است که برای برخی از مراقبت ها، خدمات آرایشی و بهداشتی به یک سالن زیبایی خوب در محله خود مراجعه کنیم تا بتوانیم در کنار داشتن زیبایی ظاهر، اعتماد به نفس خود را نیز افزایش بدهیم. اگر در محله تهرانپارس ساکن هستید، ما قصد داریم تا در این بخش شما را با بهترین های آن ها آشنا کنیم، پس همراه ما بمانید.

سالن زیبایی گل آرا

اگر به دنبال یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین سالن های زیبایی در محدوده تهرانپارس هستید، به شما سالن زیبایی گل آرا را معرفی می کنیم. این مجموعه از گذشته تا به امروز توانسته است در تهرانپارس به عنوان یکی از معروفترین سالن های زیبایی خدمات بسیار زیادی را به مشتریان خود ارائه کند. بنابراین اگر می خواهید در یکی از بهترین های تهرانپارس، از خدماتی چون کوتاهی مو، شینیون، میکاپ، کراتینه مو و خدمات ناخن استفاده کنید، بهتر است به سالن زیبایی گل آرا بروید.

آدرس سالن زیبایی گل آرا

اگر مشتاق شده اید که به سالن زیبایی گل آرا بروید بهتر است که به این آدرس مراجعه کنید.

فلكه دوم تهرانپارس،خيابان فرجام شرقي،پلاک٧۸

شماره تماس سالن زیبایی گل آرا

برای دریافت وقت از این سالن زیبایی بهتر است با شماره های ۷۷۷۳۶۸۲۲–۷۷۲۹۸۱۱۹–۷۷۷۴۴۳۹۳ و ۰۹۰۳۶۹۱۲۶۶۱ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام سالن زیبایی گل آرا

شما میتوانید با سرچ @golara.beautysalon  در اینستاگرام با نمونه کارهای این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

نمونه کارهای سالن زیبایی گل آرا

برای مشاهده کامل نمونه کارهای سالن زیبایی گل آرا می توانید به راحتی به اینستاگرام آن مراجعه نمایید. ولی ما در این بخش برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی را در اختیار شما قرار می دهیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی گل آرا

نمونه کارهای سالن زیبایی گل آرا

نمونه کارهای سالن زیبایی گل آرا

نمونه کارهای سالن زیبایی گل آرا

سالن زیبایی گل رخ

یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین سالن های زیبایی در تهرانپارس سالن زیبایی گل رخ است. این سالن زیبایی یکی از معروفترین سالن های زیبایی در شرق تهران است، که بسیاری از افراد از محله هایی چون پیروزی، نارمک، پاسداران، نیروی هوایی و حکیمیه به آنجا میروند. شما می توانید خدماتی چون شینیون، میکاپ، پکیج عروس، بافت مو، اکستنشن مو، فیشیال پوست و خدمات ناخن را از این سالن دریافت کنید.

آدرس سالن زیبایی گل رخ

اگر می خواهید به این سالن زیبایی مراجعه نمایید، بهتر است با آدرس این مجموعه آشنا باشید.

تهرانپارس،پایین‌تر از فلکه اول خيابان حجربن‌عدی (خوشوقت) پلاكـ۱۹، طبقه دوم

شماره تماس سالن زیبایی گل رخ

برای مراجعه به سالن زیبایی گل رخ بهتر است از قبل وقت بگیرید، برای این کار بهتر است با شماره های 02177721531 و 02177721459 تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام سالن زیبایی گل رخ

آدرس اینستاگرام سالن زیبایی گل رخ در اینستاگرام @golrokh.beautysalon به این شرح است. بهتر است برای مشاهده نمونه کارهای متعدد به آدرس پیج این سالن مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی گل رخ

شما می توانید با مراجعه به اینستاگرام مجموعه گل رخ نمونه کارهای این مجموعه را مشاهده کنید، ما در این قسمت شما را با تعداد زیادی از این نمونه کارها آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی گل رخ

نمونه کارهای سالن زیبایی گل رخ

نمونه کارهای سالن زیبایی گل رخ

سالن زیبایی سالومه

محال است که در منطقه تهرانپارس ساکن باشید و تعریف سالن زیبایی سالومه را تا به حال نشنیده باشید. این سالن در بین بسیاری از سالن های شناخته شده در تهرانپارس حرف اول را می زند و توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را در خصوص میکاپ، شینیون و خدمات ناخن به خود جذب کند.

آدرس سالن زیبایی سالومه

برای مراجعه به این سالن زیبایی بهتر است به این آدرس مراجعه نمایید. فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام بین عادل و زرین، پلاک 74

شماره تماس سالن زیبایی سالومه

برای گرفتن وقت از این سالن زیبایی بهتر است با شماره های 021 77732175 و 77732176 تماس بگیرید.

اینستاگرام سالن زیبایی سالومه تهرانپارس

آدرس اینستاگرام سالن زیبایی سالومه @beautysalon_saloomeh است.

نمونه کارهای سالن زیبایی سالومه

در این بخش شما را با تعدادی از نمونه کارهای سالن زیبایی سالومه آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی سالومه

نمونه کارهای سالن زیبایی سالومه

نمونه کارهای سالن زیبایی سالومه

نمونه کارهای سالن زیبایی سالومه

آرایشگاه تهرانپارس فلکه اول

اگر در محدوده فلکه اول تهرانپارس ساکن هستید، حتما نیاز دارید که به سالن های زیبایی که در این محدوده قرار دارند بروید. از این رو بهتر است که  با سالن های زیبایی واقع در فلکه اول تهرانپارس، مانند سالن زیبایی گل سرخ و گیوا مراجعه نمایید.

سالن زیبایی گل سرخ

محال است که ساکن تهرانپارس باشید و سالن زیبایی گل سرخ را نشناسید. این سالن زیبایی از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از بهترین و معروفترین سالن های زیبایی شرق تهران معرفی می شود.

آدرس سالن زیبایی گل سرخ

شما می توانید برای مراجعه به سالن زیبایی گل سرخ به آدرس تهرانپارس، فلكه اول، خيابان حسينی پلاک ۷۱ مراجعه کنید.

شماره تماس سالن زیبایی گل سرخ

برای گرفتن وقت قبلی از سالن زیبایی گل سرخ بهتر است با داخلی های هر لاین تماس بگیرید. شماره تماس برای مشاوره، خدمات و دوره های آموزشی ۰۹۱۲۰۴۶۷۹۴۱‌ و شماره تماس برای عروس و آرایش ویژه ۰۹۱۲۰۴۶۷۹۴۲ است.

اینستاگرام سالن زیبایی گل سرخ تهرانپارس

اگر می خواهید با نمونه کارهای سالن گل سرخ در تهرانپارس بیشتر آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم که به آدرس @golesorkh.beautysalon مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی گل سرخ

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای سالن زیبایی گل سرخ، بهتر است این عکس ها که نمونه هایی از میکاپ عروس این سالن زیبایی است را مشاهده نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی گل سرخ

نمونه کارهای سالن زیبایی گل سرخ

نمونه کارهای سالن زیبایی گل سرخ

نمونه کارهای سالن زیبایی گل سرخ

سالن زیبایی گیوا

گیوا یکی از معروفترین سالن های زیبایی واقع در شرق تهران است. این سالن زیبایی خدمات زیادی را به مشتریان خود ارائه می کند شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدمات آن استفاده نمایید.

آدرس سالن زیبایی گیوا

اگر قصد دارید به این سالن مراجعه نمایید بهتر است به این آدرس مراجعه کنید.

رشید 115، بین حسینی و اختیاری

شماره تماس سالن زیبایی گیوا

برای تماس با گیوا در تهرانپارس با 77706070 تماس بگیرید. و برای ارتباط با لاین عروس با شماره 09120049868 تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام سالن زیبایی گیوا تهرانپارس

شما می توانید با مراجعه به پیج گیوا در اینستاگرام با نمونه کارهای آن ها بیشتر آشنا شوید.

@givatehranpars

نمونه کارهای گیوا

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای بهترین سالن زیبایی تهرانپارس، بهتر است این عکس ها که نمونه هایی از میکاپ عروس این سالن زیبایی است را مشاهده نمایید.

نمونه کارهای گیوا

نمونه کارهای گیوا

نمونه کارهای گیوا

نمونه کارهای گیوا

سالن های زیبایی تهرانپارس

اگر شما هم در شرق تهران ساکن هستید و به دنبال یکی از بهترین آرایشگاه های این منطقه هستید. باید به این نکته توجه داشته باشید که در این منطقه سالن های زیبایی بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید به آنجا مراجعه نمایید. ولی مهمترین سوالی که برای هر فردی پیش می آید این است که بهترین سالن های زیبایی در تهرانپارس کدام سالن ها هستند؟ اگر می خواهید به جواب این سوال برسید، ما قصد داریم تا در این بخش برخی از بهترین های این محله را به شما معرفی کنیم.

 سالن زیبایی مهناز عبدالوند

یکی از آرایشگاه های خوب در تهرانپارس، سالن زیبایی مهناز عبدالوند است. در این سالن زیبایی خدمات زیادی از جمله میکاپ، شینیون، براشینگ، خدمات ناخن و خدمات مژه به مشتریان ارائه می شود. اگر شما هم به دنبال یکی از بهترین ها در محدوده تهرانپارس هستید، به سراغ سالن زیبایی مهناز عبدالوند بروید.

 سالن زیبایی مهناز عبدالوند

آدرس سالن زیبایی مهناز عبدالوند

آدرس سالن زیبایی مهناز عبدالوند بهترین سالن زیبایی تهرانپارس، واقع در بلوار استقلال، خیابان صاحب الزمان جنوبی، بین بوستان دوم و سوم غربی، پلاک ۳۱، واحد ۲ و ۳ است.

شماره تماس سالن زیبایی مهناز عبدالوند

برای تماس با این مجموعه بهتر است با شماره ۰۲۱-۷۷۰۵۱۱۰۵ تماس بگیرید.

اینستاگرام سالن زیبایی  مهناز عبدالوند

شما می توانید نمونه کارهای این هنرمند را در پیج mahnaz_hairsalon@ مشاهده نمایید.

سالن زیبایی نقره نگار

سالن زیبایی نقره نگار یکی از معروفترین سالن های زیبایی بوده که بسیاری از خانم های خوش سلیقه برای انجام دادن بسیاری از خدمات آرایشی و بهداشتی به این آرایشگاه مراجعه می کنند.

سالن زیبایی نقره نگار

آدرس سالن زیبایی نقره نگار

شما می توانید برای مراجعه به بهترین سالن زیبایی تهرانپارس به آدرس  فلکه اول تهرانپارس، خیابان ۱۴۲ شرقی، جنب پاساژ سپید، پلاک ۶۰ مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی نقره نگار

برای تماس با این مجموعه بهتر است با شماره های 021-77298526، 021-77745239 و09354860394 تماس بگیرید.

اینستاگرام سالن زیبایی نقره نگار

شما می توانید نمونه کارهای این هنرمند را در پیج noghrehnegarbeautysaloon@ مشاهده نمایید.

سالن زیبایی الهه مطلق تهرانپارس

یکی دیگر از میکاپ آرتیست های هنرمند الهه مطلق بوده که او در سالن زیبایی خود خدمات زیادی را به مشتریان خود ارائه می کند.

آدرس سالن زیبایی الهه مطلق تهرانپارس

شما می توانید برای مراجعه به سالن زیبایی الهه مطلق به آدرس  تهرانپارس، بزرگراه رسالت، ساختمان روتانو، پلاک 218 طبقه زیر زمین مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی الهه مطلق تهرانپارس

برای تماس با این مجموعه بهتر است با شماره 02140772240 تماس بگیرید.

اینستاگرام سالن زیبایی الهه مطلق تهرانپارس

شما می توانید نمونه کارهای این هنرمند را در پیج @motlagh.beauty.salon مشاهده نمایید.

سالن زیبایی تهرانپارس اینستاگرام

اگر در منطقه تهرانپارس ساکن هستید و می خواهید با نمونه کارهای آرایشگاههای مختلف و سالن های زیبایی این منطقه بیشتر آشنا شوید، ما در این بخش با جمع آوری اینستاگرام های سالن های زیبایی کار را برای شما راحت می کنیم.

@golara.beautysalon

golrokh.beautysalon@

@beautysalon_saloomeh

@golesorkh.beautysalon

givatehranpars@

@mahnaz_hairsalon

@noghrehnegarbeautysaloon

@motlagh.beauty.salon

سالن زیبایی تهرانپارس اینستاگرام

آرایشگاه تهرانپارس فلکه سوم

اگر در فلکه سوم تهرانپارس ساکن هستید و به دنبال بهترین و معروفترین آرایشگاه ها در این محدوده هستید، می توانید با ما در این بخش همراه باشید تا شما را با برترین های این منطقه آشنا کنیم.

بهترین سالن زیبایی تهرانپارس، سالن زیبایی اما

اما یکی از برترین و بهترین سالن های زیبایی در فلکه سوم تهرانپارس بوده که شما می توانید در ساعات اداری به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

آدرس و شماره تماس سالن زیبایی اما

شما می توانید برای مراجعه به سالن زیبایی اما به آدرس بین فلکه سوم و چهارم تهرانپارس، نبش 212 ،پلاک 433، واحد 10 بروید. شما می توانید قبل از حضور در سالن زیبایی با مجموعه جهت رزرو وقت تماس بگیرید.

اینستاگرام سالن زیبایی اما

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای متعدد از این سالن زیبایی به آدرس @emma_ beauty saloon مراجعه نمایید.

آرایشگاه تهرانپارس فلکه سوم

بهترین سالن زیبایی تهرانپارس، سالن زیبایی آنجل

آنجل یکی از برترین و بهترین سالن های زیبایی در فلکه سوم تهرانپارس بوده که شما می توانید در ساعات اداری به این سالن زیبایی برای استفاده از خدمات متنوع مراجعه نمایید.

آدرس و شماره تماس سالن زیبایی آنجل

آدرس سالن زیبایی آنجل تهران،تهرانپارس غربی،خ ناهیدی بین سجده ای شمالی و شهید صادقی است. شما می توانید برای رفتن به این سالن از قبل با شماره 09124141397 تماس حاصل کرده و سپس پس از اخذ وقت قبلی به آنجا بروید.

اینستاگرام سالن زیبایی آنجل

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای متعدد از این سالن زیبایی به آدرس @angel_hariri_salon مراجعه نمایید.

در آخر

اگر هنوز هم در انتخاب سالن زیبایی مورد نظر خود مردد هستید، به شما پیشنهاد می کنیم تا با خواندن این مقاله و سر زدن به پیج های سالن های زیبایی که به شما معرفی کردیم، یکی از بهترین آن ها را انتخاب نمایید. اگر شما می خواهید برای پکیج عروس یکی از این سالن ها را انتخاب کنید به شما توصیه می کنیم که قبل از انتخاب سالن مورد نظر خود، حتما بازدیدهای عروس سالن ها را ببینید و آن ها را با هم مقایسه کنید. شما می توانید پس از مقایسه آن ها به آسانی یکی از بهترین سالن های زیبایی را برای خوش درخشیدن در مهمترین شب زندگیتان انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید صفحه جاری
کاربران آنلاین: 17
بازدید امروز: 3861
تماس تلفنی با:
سالن زیبایی آرا
سالن زیبایی گل رخ
سالن زیبایی سالومه
سالن زیبایی گل سرخ
سالن زیبایی گیوا
سالن زیبایی مهناز
سالن زیبایی نقره نگار
سالن زیبایی الهه مطلق
پشتیبانی سایت

جهت بهره مندی از تخفیف، بفرمایید که از طریق سایت اول نظر آشنا شدم.