مدل تل مو جدید

بسیاری از ما همیشه سعی داریم تا با اضافه کردن اکسسوری ها به آرایش و استایل خود زیبایی خودمان را چندین برابر کنیم. در این میان از بین اکسسوری های مو، یکی از مهم ترین آنها تل مو بوده که این روزها بسیاری از خانم ها از آن برای آرایش موهای خود استفاده می کنند. تل مو از گذشته تا به امروز به عنوان یک اکسسوری مهم برای جمع کردن جلوی مو استفاده می شده است. شما می توانید با خرید یک تل زیبا و مجلسی به راحتی موهای خود را بدون نیاز به شینیون و کرلی مو آرایش کنید. استفاده از یک تل مو که با آرایش صورت شما هماهنگ باشد می تواند تا حد زیادی به زیبایی صورت شما کمک کند. شما می توانید از رنگ های نود و خنثی برای این تل ها استفاده نمایید. داشتن یک تل مجلسی کاربردی که با تمامی لباس های شما ست شود می تواند این امکان را به شما بدهد که زیبایی شما چندین برابر بشود.

مدل تل مو جدید

مدل تل مو جدید

مدل تل مو جدید پارچه ای

بسیاری از دخترخانم ها به دنبال استفاده از تل های پارچه ای هستند، شما می توانید با استفاده از این تل ها به راحتی موهای خود آرایش کنید. استفاده از تل های پارچه ای می تواند با رنگ لباس شما هماهنگی داشته باشد. در ضمن شما می توانید با استفاده از یک تل زیبا که همرنگ لباس شما است به موهای خود زیبایی خاصی هدیه کنید. در نظر داشته باشید که شما با ذره ای خلاقیت می توانید خودتان در خانه این تل های زیبا را بسازید. برای اینکار شما می توانید یک تل ساده را خریداری کرده و پارچه مورد نظر برای این تل را نیز در کنار یک چسب حرارتی بخرید. سپس شما می توانید با برش پارچه و چسباندن آن بر روی تل به همان چیزی که در ذهن خود دارید برسید. بهتر است که از رنگ پارچه هایی برای این منظور استفاده کنید که خنثی هستند و یا از رنگ های خنثی برای این منظور کمک بگیرید.

مدل تل مو جدید پارچه ای

مدل تل مو جدید پارچه ای

تل سر مرواریدی

بدون شک یکی از زیباترین اکسسوری های دخترخانم های جوان، تل سر مرواریدی است. مروارید از گذشته تا به امروز به عنوان یک اکسسوری مهم در آرایش موهای خانمها به شمار می رود. شما می توانید با استفاده از مروارید به عنوان ریسه سر عروس، تل سر مرواریدی و مروارید داخل مو به زیبایی موهای شینیون شده خود کمک کنید. شما می توانید با اضافه کردن این اکسسوری جذاب به عنوان تاج عروس به مدل مو اروپایی خود زیبایی موهای خود را چندین برابر کنید. شما می توانید اگر علاقه به ساخت این تل های مو دارید به راحتی در خانه با استفاده از برخی مروارید ها به راحتی یک تل سر مرواریدی زیبا بسازید. شما می توانید یک تل پهن و یا یک تل نازک را با توجه به سلیقه خود انتخاب کرده و شروع به دیزاین آن بکنید. استفاده از تل سر مرواریدی سبب شده تا شما بتوانید به زیبایی بر روی موهای مشکی خود یک کنتراست جذاب با مرواریدهای سفید ایجاد نمایید.

تل سر مرواریدی

تل سر مرواریدی

تل مو دخترانه شیک

اگر به دنبال استایل های دخترانه هستید می توانید به راحتی با داشتن یک تل مو دخترانه شیک به زیبایی موهای خود کمک کنید. شما می توانید با درنظر گرفتن سلیقه خود از یک تل دخترانه که با هرچیزی طراحی شده است به یک آرایش موی زیبا برسید. به یاد داشته باشید که شما خودتان می توانید تل مو دخترانه شیک خود را بسازید. مروارید، نگین، سنگ، گل، پارچه، پولک و منجوق همگی به عنوان وسایلی معرفی می شوند که شما می توانید با استفاده از آن ها به راحتی یک تل زیبا داشته باشید. به یاد داشته باشید که شما می توانید با ذره ای خلاقیت و ایده برداری از مدل های داخل پینترست و اینستاگرام به بهترین اکسسوری های مو دست پیدا کنید.

انواع تل مجلسی

شما می توانید اگر به دنبال انواع تل های مجلسی هستید به سراغ تل هایی بروید که می توانید از آن ها در عروسی و تولدها استفاده نمایید. شما می توانید به راحتی با داشتن یک تل زیبا که به رنگ نود و یا خنثی بوده به یک همراه همیشگی برسید. شما می توانید اگر می خواهید با انواع تل های مجلسی آشنا شوید به سراغ این تل ها بروید.

  • تل پارچه ای
  • تل مرواریدی
  • تل منجوقی
  • تل سنگی
  • تل پولکی
  • تل گلی
  • تل سر مجلسی زنانه

اگر به تل های گل علاقه دارید می توانید از ترکیب گل های طبیعی در کنار یکدیگر به یک تل زیبا مجلسی که مناسب برای جشن عقد و نامزدی است، کمک بگیرید. استفاده از گل های طبیعی برای ساخت یک تل زیبا می تواند به زیبایی موهای سر شما کمک کند. به یاد داشته باشید که شما می توانید به راحتی با داشتن هریک از این تل ها به یک آرایش مو زیبا دست پیدا کنید.

انواع تل مجلسی

انواع تل مجلسی

جمع بندی

استفاده از اکسسوری های مو به خصوص تل ها این امکان را برای شما به وجود می آورند که بتوانید به راحتی از زیبایی این اکسسوری ها برای داشتن یک مدل موی زیبا استفاده کرد. شما می توانید با داشتن یک تل زیبای مجلسی که از جنس مروارید و یا پارچه است به یک ترکیب زیبا برای موهای خود دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که تل های مرواریدی به عنوان یک اکسسوری جذاب می تواند برای عروس ها به خصوص در جشن نامزدی آن ها مناسب باشد. شما می توانید اگر به سبک های مینیمال علاقه دارید از این تل ها به جای تاج عروس استفاده نمایید.

4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *