خرید فرش ماشینی و دستباف بصورت آنلاین

خرید فرش به صورت اینترنتی مدتی است بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته که دلیل آن بیشتر بخاطر شیوع ویروس کرونا است و در همه صنایع نیز فروش آنلاین سهم قابل توجهی را به خود اختصاص داده و با رشد چشم گیری در این زمینه روبرو هستیم.

اما خرید اینترنتی فرش چقدر می تواند در این بازار رشد کند؟ قطعا برای خرید فرش که یکی از اقلام اساسی زندگی به حساب می آید، در سال های گذشته ترجیج افراد بیشتر به حضور در فروشگاه های فرش بود تا از نزدیک جنس، رنگ و طرح فرش را با دقت بررسی کنند و با خیال راحت خرید کنند.

اما با این حال اگر فروشگاه اینترنتی فرش به شما تظمین 100 درصدی کیفیت فرش را بدهد و شما دقیقا همان چیزی که در فروشگاه آنلاین فرش دیده اید را تحویل بگیرید، بازهم ترجیح میدهید چندروز وقت صرف گشتن در بازارهای فرش کنید؟ قطعا در این حالت خیلی از افراد خرید آنلاین فرش را ترجیح میدهند. اینطور  نیست؟

طی بررسی های سال 1398 و 1399 توسط تیم اول نظر در خصوص خرید اینترنتی فرش مشاهده شد که نسبت به دو سال قبل یعنی سال های 1396 و 1397 فروش آنلاین فرش رشد 43 درصدی داشته است. در سال های 96 و 97 خرید آنلاین حدود 19 درصد بوده و در حال حاظر  27 درصد از فروش فرش در بازار ایران به صورت اینترنتی معامله می شود.

در این میان بیشترین فروش آنلاین فرش به ترتیب نزولی مربوط به تهران 12 درصد، مشهد 7 درصد، اصفهان 4 درصد و 4 درصد مانده برای مجموع دیگر شهر های ایران است.

بهترین روش خرید اینترنتی فرش چیست

شاید بسیاری از افراد گمان کنند که نمی توانند فرش را به صورت اینترنتی بخرند، ولی این روزها با شیوع بیماری کرونا بسیاری از افراد به جای آنکه ساعت ها برای پیدا کردن فرش مورد نظر خود در خیابان ها بگردند، می توانند به راحتی با مراجعه به سایت هایی که به صورت اینترنتی فرش می فروشند، فرش مورد نظر خود را خریداری نمایند. بنابراین شما می توانید به راحتی با مشاهده فرش مورد نظر خود، با پرداخت کردن هزینه آن، فرش خود را درب منزل دریافت نمایید، بدون اینکه مجبور باشید از خانه خارج شوید. حال در این سایت های فروش، انواع فرش ها متناسب با نیاز مشتریان قرار داده شده است، تا شما بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

تصویر فرش ماشینی طرح جدید

در هنگام خرید اینترنتی فرش دستباف به چه نکاتی توجه کنیم؟

بسیاری از افراد فرش های دستبافت را به فرش های ماشینی ترجیح می دهند. بنابراین ما قصد داریم تا در این بخش شما را با تمامی نکات مهم در خصوص خرید فرش های دستباف آشنا کنیم.

 1. عدم وجود عیوب در نقشه فرش های دستباف
 2. استفاده از رنگ های نامرغوب در تهیه الیاف فرش
 3. کج بودن کناره های فرش
 4. تغییر رنگ در فضاهای مختلف فرش

چگونه فرش را وینتیج کنیم

 1. رعایت استاندارد های طرح و نقشه ها فرش دستباف
 2. اندازه و ابعاد فرش دستبافت
 3. قیمت فرش دستبافت مورد نظر
 4. رنگ های فرش دستبافت

در هنگام خرید اینترنتی فرش ماشینی چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

فرش ماشینی نسبت به فرش دستباف قیمت مناسب تری دارد، بنابراین ما قصد داریم تا در این بخش شما را با تمامی ویژگی های فرش های ماشینی با کیفیت و مرغوب آشنا کنیم.

 1. اکریلیک یا غیر اکریلیک بودن فرش بسیار مهم است
 2. به شانه و تراکم فرش توجه نمایید
 3. مقاومت فرش در برابر سایش و پاخوردگی
 4. خرید فرش ماشینی ایرانی به جای فرش های ترک
 1. توجه به دوخته شدن چرم فرش
 2. سر نخوردن فرش بر روی سرامیک
 3. توجه به رنگ فرش

خرید آنلاین فرش ماشینی با کیفیت و ضمانت معتبر

خرید فرش ماشینی بصورت آنلاین و انتخاب از بین طرح های متنوع و با ضمانت 15 ساله شرکتی

خرید فرش لاکی برای فضاهای سنتی

فرش های لاکی همان فرش های قرمز رنگ طرح کاشانی است که بیشتر ما در خانه های پدرومادربزرگ هایمان با آنها خاطره داریم. حال این روزها بازار خرید این نوع فرش ها داغ شده است و بسیاری از افراد سعی می کنند تا با خرید فرش های لاکی، خاطره های کودکی خود را زنده نمایند. بنابراین شما می توانید با ترکیب کردن فرش های لاکی با سایر وسایل خانه خود، زیبایی مسحور کننده ای را به فضا بدهید. به طور کلی فرش های لاکی در دو نوع دستباف و ماشینی بافته می شود، و شما می توانید با توجه به بودجه خود یکی از انواع فرش ها را برای خانه خود انتخاب کنید.

تصویر فرش ماشینی صادراتی

خرید فرش گرد برای کدام یک از فضاها توصیه می شود؟

بسیاری از فضاها به دلیل ساختار و فرمی که دارند می توانند گزینه مناسبی برای پهن کردن فرش های گرد باشند. به طور کلی فرش های گرد می تواند انتخاب افرادی باشد که از ساختارهای همیشگی فرش ها خسته شده اند و در تلاش هستند تا با استفاده از فرش های گرد تنوع و زیبایی خاصی را به فضای خود هدیه کنند. فضاهایی مانند ورودی ها، فضاهای تقسیم کننده در خانه ها و برخی از راهروها می توانند برای پهن کردن فرش های گرد مناسب باشند. بنابراین شما اگر قصد خرید این نوع فرش ها را دارید، می توانید به صورت اینترنتی با توجه به متراژ فضای خود یکی از انواع آن را خریداری کنید.

با خرید فرش تشریفاتی، با شکوه به استقبال میهمانان خود بروید!

فرش تشریفاتی یکی دیگر از فرش هایی است که سبب شده بسیاری از افراد برای جذب مشتریان و القای حس خوش آمد گویی از آن استفاده نمایند. به طور کلی اکثر افراد فرش های تشریفاتی را با رنگ قرمز می شناسند. از این مدل فرش ها بیشتر در ورودی هتل ها استفاده می شود. این فرش ها به دلیل اینکه پا خور زیادی دارند، باید در برابر رفت و آمد زیاد مقاوم بوده و دچار پارگی و خرابی نشود. از دیگر ویژگی های مهم این نوع فرش ها می توان به عدم جمع شدن آن و سر نخوردن آن در هنگام رفت و آمد افراد اشاره کرد. بنابراین اگر می خواهید جلوه خاصی به فضای ورودی هتل ها و فروشگاه های خود بدهید، بهتر است که از این مدل فرش ها استفاده کنید.

مبلمان ضروری اتاق پسر نوجوان

در هنگام خرید فرش اتاق کودک بهتر است به چه نکاتی توجه کنیم؟

کودکان به دلیل حساس بودن و داشتن ایمنی پایین بدنشان، به وسایلی در اتاق خواب خود نیاز دارند، تا برای آن ها مشکلات تنفسی و رفت و آمدی ایجاد نکند. بنابراین اگر قصد دارید برای اتاق کودک خود فرشی بخرید، می توانید با در نظر داشتن موارد زیر نسبت به خرید فرش اقدام کنید.

نکات مهم در خرید آنلاین فرش اتاق کودک

 توجه به الیاف مورد استفاده در فرش

الیاف فرش اتاق کودک از این جهت مهم است که پوست کودک حساس است و نباید از هر نوع الیافی برای خرید فرش اتاق کودک استفاده کرد

 استفاده از طرح های شاد و سرزنده برای اتاق کودک

رنگ و طرح فرش اتاق کودک تحت تاثیر رنگ و طرح دکوراسیون اتاق کودک است که بهتر است هنگام خرید فرش اتاق کودک به تناسب رنگ و طرح فرش و سایر وسایل اتاق کودک دقت کنیم.

 توجه به چرک تاب بودن فرش

محل اتاق کودک بیش بخش های دیگر خانه امکان کثیف شدن و نجس شدن دارد اگر این موضوع برایتان مهم است، هنگام خرید فرش اتاق کودک رنگ های چرک تاب را انتخاب کنید

 امکان شست و شوی راحت فرش

فرش کودک سالیانه چندین بار نیاز به شستشو دارد و از این جهت بهتر است سبک و قابل شستشوی زیاد باشد.

در هنگام خرید فرش جهیزیه عروس به این نکات توجه کنید

بسیاری از دختران دم بخت که قصد راهی شدن به خانه بخت را دارند، نیاز به یک فرش مقاوم و با کیفیت را دارند، که تا مدت ها در خانه آن ها مورد استفاده باشد. فرش های دستباف و فرش های ماشینی میتواند انتخاب بسیاری از خانواده ها باشد تا با توجه به بودجه خود یکی از انواع ان را برای خرید انتخاب کنند. حال بهتر است در هنگام خرید به این موارد توجه کنید.

فرش جهیزیه
 1. متناسب با رنگ مبلمان و پرده ها
 2. مقاوم در برابر رفت و آمد ها
 3. استفاده از فرش های رنگ های گرم برای خانه های کوچک
 4. استفاده از فرش های رنگ سرد برای خانه های بزرگ
 1. در نظر گرفتن متراژ فضاهای مختلف
 2. توجه به تراکم و شانه در فرش های ماشینی
 3. توجه به نقشه های بافته شده در فرش های دستباف
فرش وینتیج

خرید اینترنتی فرش مدرن و فانتزی انتخاب افراد سخت پسند

برخی از افراد به طرح و نقشه های شلوغ فرش ها علاقه ای ندارند، و از طرفی به دلیل پیروی از سبک های خاص در دکوراسیون منزل خود، تمایل ندارند که از فرش های دستباف و ماشینی استفاده نمایند. بنابراین این افراد می توانند به راحتی با خرید فرش های مدرن و فانتزی فضای خانه خود را زیباتر و خاص تر نمایند. به طور کلی فرش های مدرن، به روش ماشینی بافته می شوند. ولی مانند سایر فرش های ماشینی دارای تراکم، شانه و طرح و نقشه معروفی نیستند. از این رو اگر قصد دارید فضایی منحصر به فرد در خانه خود داشته باشید، می توانید از این نوع فرش ها استفاده کنید.

خرید فرش ابریشم ماشینی

خرید آنلاین فرش ابریشم برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟

همانطور که میدانید فرش ابریشم یکی از انواع فرش های دستباف بوده است. این فرش به دلیل استفاده از ابریشم در بافت آن نسبت به سایر فرش های دستبافت قیمت بالایی را دارد، بنابراین افرادی می توانند این مدل فرش ها را خریداری نمایند، که بودجه کافی برای خرید آن داشته باشند. حال این فرش ها، در مقایسه با سایر فرش های دستباف که با پشم بافته شده اند، ظریف ترو نرم تر بوده است. از طرفی این فرش ها بر خلاف فرش های دستبافتی که با پشم بافته شده اند، از مقاومت کمتری برخوردار بوده، و بهتر است برای فضاهایی که پاخور در آن جا کم است استفاده شود.

فرش وینتیج

خرید اینترنتی فرش وینتج برای کدام یک از فضاها مناسب است؟

این روزها در گوشه و کنار دنیا، سبکی به وجود آمده است که به آن وینتج یا کهنه نما می گویند. حال در کشور ما نیز بسیاری از افراد که خواهان پیروی از این سبک هستند می توانند به راحتی با خرید این مدل فرش ها، زیبای منحصر به فردی را به فضاهای مختلف خانه خود ببخشند. به طور کلی این فرش ها، می توانند زیر مجموعه فرش های مدرن و فانتزی باشند، با این تفاوت که کهنه به نظر می آیند. حال این فرش ها می توانند برای فضاهایی چون نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه مناسب باشد. بنابراین شما می توانید با در نظر گرفتن متراژ فضای خانه خود، یکی از مدل های این فرش را انتخاب و خریداری نمایید.

آمار بازدید صفحه جاری
کاربران آنلاین: 20
بازدید امروز: 224
تماس تلفنی با:
پشتیبانی سایت

جهت بهره مندی از تخفیف، بفرمایید که از طریق سایت اول نظر آشنا شدم.