رنگ ابرو چه مارکی خوبه؟

اگر از آن دسته خانم هایی هستید که مدام ابروهای خود را رنگ می کنید قطعا با بهترین برند رنگ ابرو آشنایی دارید ولی اگر گهگاهی برای ایجاد تنوع در صورت خود این کار را انجام می دهید، قطعا نمی دانید که کدام برند رنگ ابرو برای شما بهترین است. ما در این بخش برخی از رنگ ابروهای خارجی و داخلی معتبر را به شما معرفی می کنیم تا در هنگام خرید فقط به سراغ کاتالوگ های رنگ این برندها بروید. در این میان از برندهای معتبر ایرانی می توان به برند مارال، دنی وان و بیول اشاره کرد. در بین برندهای معتبر خارجی می توان به برندهای Maybelline،  Eyelure، BAEBROW، Colorsport، RefectoCil و Godefory اشاره کرد. بهتر است که رنگ ابرو شما یک تا دو درجه روشن تر از رنگ موهای شما باشد. سعی کنید برای رنگ ابرو از رنگ های تیره استفاده نکنید. استفاده از رنگ های تیره، چهره شما را عبوس نشان می دهد.

رنگ ابرو چه مارکی خوبه؟

کاتالوگ رنگ ابرو

بهتر است قبل از خرید این محصول به این نکته توجه داشته باشید که اگر موهای شما رنگ تیره تری دارد بهتر است رنگ شما دو درجه روشن تر از رنگ موی شما باشد. از طرفی اگر موهای شما بلوند است باید رنگ شما دو درجه تیره تر از رنگ موی شما باشد تا تعادل برقرار شود. برای اینکار بهتر است شما تا حدودی با کاتالوگ های رنگ آشنایی داشته باشید. اگر رنگ موهای شما روشن و بلوند است از رنگ خاکستری ملایم و روشن دودی استفاده کنید. اگر رنگ موهای شما قهوه ای روشن است، شما می توانید از رنگ ابرو ماسه ای روشن استفاده کنید. برای رنگ موهای قرمز بهتر است از رنگ ابرو شتری رنگ و روشن دودی استفاده نمایید. برای رنگ موهای خرمایی بهتر است از رنگ ابرو قهوه ای گرم و یا ماهگونی استفاده نمایید.

رنگ ابرو روشن چه شماره ای خوبه؟

اگر ابروهای شما به رنگ تیره است و می خواهید آن ها را روشن کنید به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ این شماره ها بروید. رنگ  4 می تواند برای شما مناسب باشد. در واقع شماره های رنگ ابرو در هر کاتالوگی متفاوت است. شما باید پیش از خرید رنگ ابرو بدانید که شماره رنگ موی خود چیست و طبق آن 2 درجه تیره تر یا روشن تر از آن را برای رنگ ابروهای خود انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید که برایاین کار از اکسیدان شماره 9 استفاده می شود. از این رو به هیچ عنوان از اکسیدان های شماره 6 و 12 برای اینکار استفاده نکنید. توجه داشته باشید که برخی از سایه ابرو استفاده می کنند که این روش می تواند به عنوان یک روش موقت معرفی شود.

رنگ ابرو روشن چه شماره ای خوبه؟

رنگ ابرو برای موی مشکی و پوست سفید

اگر جزو آن دسته از خانم هایی هستید که موهای مشکی و پوست سفیدی دارید و قصد رنگ کردن ابروهای خود را دارید، بهتر است برای اینکار از رنگ های روشن استفاده کنید. شما می توانید ابروهای خود را تا 2 درجه روشن تر کنید. برای اینکار بهتر است از رنگ های گرم و روشن استفاده کنید. رنگ خاکستری نیز برای این افراد مناسب بوده و می توانند از این محصول برای رنگ کردن ابروهای خود استفاده کنند. برای آن دسته از افرادی که به هیچ عنوان نمی خواهند موهای خود را رنگ کنند و سعی دارند تا با روشن کردن ابروهای خود تغییری در چهره خود به وجود بیاورند، توصیه می کنیم که از رنگ های قهوه ای تیره و خاکستری برای اینکار استفاده کنند.

طرز استفاده از رنگ ابرو مارال

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای خانم ها پیش می آید این است که چگونه می توانند در خانه ابروهای خود را رنگ کنند. برای اینکار کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  • ابتدا با استفاده از یک وازلین یا کرم اطراف محدوده ابرو را چرب کنید.
  • کادر ابرو را با کمک یک مداد بکشید تا فقط داخل کادر را رنگ کنید.
  • رنگ ابرو مارال را با اکسیدان 9 درصد مارال ترکیب کرده و بر روی ابروهای خود بکشید.
  • پس از رنگ کردن ابرو به مدت 10 الی 15 دقیقه صبر کنید تا ابرو های شما رنگ بگیرد.
  • سپس رنگ را از ابروهای خود پاک کرده و صورت خود را بشورید.

در نظر داشته باشید که اگر ابروهای شما به رنگ دلخواهتان نرسید بهتر است که دوباره این مراحل را از ابتدا امتحان کنید تا ابروهای شما رنگ بگیرد. برخی از خانم ها برای اینکه رنگ ابروی آن ها روشن شود، مجبورند که از مواد دکلره برای روشن کردن رنگ ابروی خود استفاده کنند که همین موضوع می تواند آسیب های فراوانی به چشم و پوست آن ها بزند. از این رو از شما می خواهیم که تحت هیچ عنوان از مواد دکلره برای روشن شدن رنگ ابروی خود کمک نگیرید، چراکه نواحی چشم حساس بوده و احتمال آسیب به آن بسیار بالا است.

طرز استفاده از رنگ ابرو مارال

حسن ختام

اگر به دنبال این هستید که چهره خود را تغییر دهید راحت ترین راه رنگ کردن ابرو است. در نظر داشته باشید که اینکار آسان بوده و به هیچ عنوان نباید مواد رنگ به داخل چشم های شما برود. از طرفی اگر موهای شما بلوند است توصیه ما این است که رنگ  خود را تا دو درجه تیره کنید تا تعادل بصری در صورت شما ایجاد شود. برای رنگ کردن می توانید  از برندهای ایرانی چون مارال، بیول و دنی وان استفاده نمایید، برند مارال در بین تمامی برندهای ایرانی یکی از بهترین ها بوده که شما می توانید با خرید رنگ ابرو از این برند زیبایی ابروهای خود را بیشتر کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *