آموزش ریمو ناخن با کمترین هزینه

 این روزها بسیاری از خانم های باسلیقه، با انجام دادن کاشت ناخن سعی دارند، تا زیبایی منحصر به فردی را به ناخن های خود هدیه کنند. از این رو با کاشت ناخن به روش های مختلف، ظاهر دستان و انگشتان خود را به زیباترین نوع ممکن در می آورند.در این میان خانم هایی که به تازگی کاشت ناخن انجام داده اند، باید بدانند که در صورتی که از آن مدل یا نوع کاورهای روی ناخن خود خوششان نیامد، می توانند آنها را از سطح ناخن اصلی خود جدا کنند، که به این عمل ریمو کردن کاشت ناخن گفته می شود. برخی از خانم ها با مراجعه کردن به آرایشگاه ها، کاشت ناخن خود را ریمو می کنند. اما باید بدانید، که شما نیز می توانید در انجام دادن این کار مانند حرفه ای ها عمل کنید. برای جداسازی کاشت ناخن از روی سطح ناخن اصلی، می توانید این کار را در خانه خود با صرف هزینه اندکی انجام دهید، ولی اگر حساس هستید، بهتر است به آرایشگاه رفته و این کار را به کارشناس آن بسپارید.

 

ریمو ناخن

ریمو کاشت ناخن پودری چگونه انجام می شود؟

در بسیاری از مواقع دیده شده است، که به دلایلی ترجیح می دهید که کاشت روی ناخن خود را بردارید، و از همه مهم تر وقتی برای رفتن به آرایشگاه را ندارید، از این رو می توانید با انجام دادن چند روش ساده در خانه، ناخن های خود را به حالت اولیه آن در بیاورید.

خراش دادن سطح ناخن توسط سوهان

در گام اول باید سطح روی ناخن را خراش دهید، برای این کار می توانید از یک سوهان دستی استفاده کنید، با استفاده از آن سطح روی ناخن را به حدی سوهان کشی بکنید، که به صورت مات و زبر در بیاید، چرا که در این صورت استون به راحتی به لایه های زیرین ناخن نفوذ خواهد کرد. بلندی ناخن را نیز می توانید، به وسیله سوهان تا میزانی که مد نظرتان است، کوتاه کنید. به این نکته توجه کنید، که به هیچ عنوان  از ناخن گیر برای کوتاه کردن ناخن هایتان استفاده نکنید، چرا که این کار سبب می شود، ناخن اصلی شما آسیب ببیند.

استفاده از استون 100 درصد برای حل شدن مواد کاشت

در این مرحله با استفاده از استون 100 درصد می توانید، سطح کاشت ناخن خود را بردارید. از این رو بهتر است، در گام اول اطراف ناخن های خود را با وازلین چرب کنید، سپس به تعداد انگشتانتان پنبه های آغشته به استون را آماده کنید، در مرحله بعد پنبه های استونی را روی ناخن های خود بگذارید و با فویل روی آن را بپوشانید. این نکته را در نظر داشته باشید، که این پنبه ها به هیچ عنوان نباید جابه جا شوند، و از همه مهم تر زمان قرارگیری پنبه ها بر روی ناخن های انگشتان شما است، که این زمان نباید کمتر از 20 دقیقه باشد.

زمان دادن به فویل ها و پنبه های آغشته به استون

در این مرحله پس از گذشت 20 دقیقه پنبه ها و فویل را باز کنید، مواد کاشت و ژلیش روی ناخن به حالت خمیری درآمده اند، از این رو می توانید با عقب زن این مواد را جدا کنید. در صورتی که پس از 20 دقیقه تمامی مواد از روی سطح ناخن جدا نشد، بهتر است بار دیگر از پنبه های آغشته به استون و فویل ها استفاده کنید.

استفاده از بافر پس از ریمو کاشت ناخن

پس از جدا کردن مواد کاشت از روی سطح ناخن هایتان می توانید با استفاده از یک بافر، سطح روی ناخنتان را صیقلی و صاف کنید. از این رو باید این نکته را در نظر داشته باشید، که استفاده زیاد از بافر، سطح ناخن شما را نازک میکند، پس در حدی از آن استفاده کنید، که آسیبی به بافت اصلی ناخن شما نرسد. پس از استفاده از بافر از یک پولیش برای براق کردن روی ناخنتان استفاده کنید.

استفاده از بافر

روغن کاری سطح ناخن

پس از انجام دادن تمامی کارهای بالا، می توانید از روغن زیتون، نارگیل، بادام جهت چرب کردن اطراف ناخن خود استفاده کنید. استفاده از روغن کوتیکول نیز می تواند، برای روغن کاری مناسب باشد.

ریمو لمینت ناخن چگونه انجام می شود؟

بسیاری از افراد زمانی که می خواهند کاشت ناخن انجام دهند، به جای انتخاب کاشت ناخن با مواد پودری سعی می کند که از لمینت ناخن استفاده کنند، برای ریمو لمینت ناخن کار خاصی نباید انجام داد، دقیقا مانند ریمو لاک ژل ابتدا به ناخن های دست استون می زنند، و سپس پنبه را بر روی آن ها قرار داده و سپس درون فویل می گذارند. برای ریمو لمینت ناخن بهتر است که ناخن های شما به مدت 20 الی 30 دقیقه در استون بماند و سپس شما فویل ها را باز کنید. ریمو کاشت ناخن با ژل یکی دیگر از نمونه های برداشت کاور ناخن بوده که بیشتر افراد بیشتر این نوع ریمو را انجام می دهند.

قیمت ریمو ناخن بر چه اساسی محاسبه می شود؟

بسیاری از افراد پس از مدتی که از کاشت ناخن استفاده کردند، باید تا مدتی با ریمو کاشت ناخن به سطح اصلی ناخن های خود استراحت دهند. در این میان برخی از افراد ریمو کاشت ناخن و ریمو لمینت ناخن را در سالن های زیبایی انجام می دهند، که همین موضوع سبب شده تا هزینه های آن ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند. به طور مثال قیمت ریمو کاشت ناخن پودری با ریمو لمینت ناخن متفاوت خواهد بود. از این رو اگر قصد دارید ریمو ناخن در سالن را انجام دهید، بهتر است به یکی از بهترین سالن های آرایشی در شهر خود مراجعه نموده و عمل ریمو ناخن را انجام دهید.

قیمت ریمو ناخن

چگونه می توان در خانه با کمترین هزینه کاور ناخن را برداشت؟

برخی از افراد به جای رفتن به سالن های زیبایی برای ریمو کردن کاشت ناخن خود، سعی می کنند با کمترین هزینه این کار را در خانه خود انجام دهند، در این میان برای اینکه بدون هیچ نگرانی بتوانید کاور ناخن خود را بردارید بهتر است که با انجام دادن روش هایی که در زیر به شما آموزش می دهیم این کار را به بهترین نحو انجام دهید.

برداشتن کاور ناخن با نوشابه

برای این کار بهتر است در گام اول لاک ناخن خود را پاک کنید، سپس انگشتان خود را درون کاسه ای که پر از نوشابه مشکی است قرار داده و به مدت 30 دقیقه انگشتان خود را درون محلول نوشابه قرار دهید اگر به هر دلیلی کاور روی ناخن شما جدا نشد، بهتر است مدت زمان نگهداری انگشتان خود در محلول نوشابه را افزایش دهید. ریمو کاشت ناخن با نوشابه یکی از روش های متداولی بوده که بسیاری از افراد برای برداشتن کاور ناخن استفاده می کنند.

ریمو ناخن با استفاده از نخ دندان

یکی دیگر از روش های ریمو کاشت ناخن پودری و ریمو لمینت ناخن در خانه این است که با استفاده از نخ دندان این کار را انجام داد. شما می توانید برای این کار از شخص دومی کمک بگیرید تا او با انجام دادن حرکات اره ای کاشت ناخن پودری شما را توسط نخ دندان ریمو کند. ولی بهتر است به این نکته توجه کنید که این روش درد بسیاری داشته و برای تمامی افراد نمی تواند روش مناسبی باشد.

ریمو کاشت ناخن با سوهان در خانه

بسیاری از افراد در خانه سعی می کنند کاور ناخن خود را جدا کنند، در این میان یکی از روش های ریمو کاشت ناخن استفاده از سوهان ناخن بوده که در این روش سوهان را از اطراف ناخن وارد آن کرده و با اعمال فشار و نیرو سعی بر جدا کردن مواد کاشت از روی ناخن دارند.

ریمو کاشت ناخن با آب گرم

یکی از کم خطر ترین روش ها برای از بین بردن ریمو ناخن، استفاده از آب گرم است. از طرفی این روش در مقایسه با روش هایی چون استفاده از سوهان و نخ دندان از ایمنی بالاتری برخوردار بوده است. برای این کار شما به یک کاسه آب گرم نیاز دارید تا انگشتان خود را درون آن قرار دهید، برای این کار بهتر است انگشتان دست شما به مدت 30 الی 40 دقیقه در آب گرم مانده و سپس انگشتان خود را از آب خارج کرده تا کاور روی ناخن های شما کنده شود.

ریمو ناخن با آب گرم

وسایل و ابزار مورد نظر جهت ریمو کاشت ناخن پودری

برای برداشتن مواد کاشت از روی سطح ناخن خود به ابزار هایی نیاز دارید، که شما را در آسان شدن این کار کمک می کنند. از این رو در این بخش به معرفی وسایل و ابزار های کاربردی برای ریمو کردن کاشت ناخن می پردازیم.

 • سوهان دستی
 • عقب زن
 • پنبه
 • فویل آلومینیومی
 • استون 100 درصد
 • بافر ناخن
 • پولیش ناخن
 • ابزار ریمو ناخن

جمع بندی

این روزها با روی آوردن خانم ها به کاشت ناخن، طبیعی است که خدماتی که در این زمینه به آن ها ارائه می شود، نیز باید بسیار مهم و کاربردی تلقی شود. چرا که در بیشتر موارد دیده شده، که پس از کاشت خانم ها از نوع ناخن ها خود راضی نیستند، از این رو بهتر است که کاشت ناخن خود را ریمو کنند. بنابراین برخی از خانم ها به دلیل حساسیتی که دارند، این کار را به متخصصان این حوزه می سپارند، و برخی دیگر به دلیل صرفه جویی در هزینه ها این کار را خودشان در خانه انجام می دهند. از این رو برخی از خانم ها علاقه زیادی دارند، تا مهارت های کاشت ناخن، ریمو کردن آن و سایر مهارت های لازم در این زمینه را به طور کامل بیاموزند، از این رو آن ها می توانند با ثبت نام در آموزشگاه های آرایشی، این مهارت کاربردی و پولساز را به صورت اصولی و عملی فرا بگیرند.

4.3/5 - (96 امتیاز)

One Reply to “آموزش ریمو ناخن با کمترین هزینه”

 1. ناشناس گفت:

  خیلی جامع و کامل بود، من خودم با روش هایی که گفتین ریمو ناخنمو انجام دادم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *