ترکیب رنگ سایه چشم دخترانه

بسیاری از ما با ترکیب رنگ ها آشنایی نداریم و نمی دانیم که کدامیک از این رنگ ها برای آرایش ما مناسب هستد. ما در این بخش سعی داریم تا با آموزش اصولی این مبحث به شما، در خصوص آرایش حرفه ای دخترانه با شما صحبت کنیم. در دنیای رنگ ها سه رنگ به عنوان رنگ های اصلی معرفی می شود که همه رنگ ها از این سه رنگ ساخته شده اند. در واقع سه رنگ قرمز، آبی و زرد به عنوان رنگ های مادر شناخته شده اند که شما می توانید با ترکیب کردن این رنگ ها با هم به یک دایره اصلی برسید. به طور مثال از ترکیب رنگ های زرد و آبی به رنگ سبز می رسیم. از ترکیب رنگ هایی چون مشکی و آبی به سرمه ای می رسیم. از این رو اگر شما بدانید که رنگ های متشکل یک رنگ چیست می توانید از رنگ های سازنده آن در آرایش خود استفاده کنید. به طور مثال اگر لباس شما سرمه ای است و می خواهید از سایه سرمه ای برای چشم های خود استفاده کنید، بهتر است بدانید که شما می توانید در ترکیب سایه های چشم خود به طور همزمان از رنگ های مشکی و آبی نیز کمک بگیرید. در واقع کنار هم بودن این رنگ ها و ایجاد هارمونی آن ها در کنار هم حالت خوبی به چشم های شما خواهد داد.

ترکیب رنگ سایه چشم دخترانه

بهترین رنگ سایه چشم

بهترین رنگ سایه چشم از نظر هر فردی فرق می کند، چراکه رنگ چشم های افراد با یکدیگر مشابه نبوده و نمی توان برای همه افراد یک نسخه را تجویز کرد. ولی سایه اسموکی و سایه لایت می تواند جزو انتخاب های هر فردی به شمار برود. در واقع سایه اسموکی ترکیب یک یا دو رنگ روشن با رنگ مشکی بوده و سایه لایت ترکیب رنگ های روشن با یکدیگر است. از این رو شما می توانید از رنگ هایی چون گلبهی، پوست پیازی، کرم، صورتی، آجری و رنگ های روشن متناسب با لاب خود کمک بگیرید.

آموزش زدن سایه چشم حرفه ای

استفاده از سایه در یک آرایش حرفه ای می تواند میزان مهارت ما را در میکاپ به منصه ظهور بگذارد. شما می توانید برای داشتن یک آرایش حرفه ای از رنگ های لایت استفاده کنید. برای اینکار بهتر است که از رنگ هایی چون گلبهی، قهوه ای و آجری برای میکاپ استفاده کنید. برای اینکار در گام اول کمی کانسیلر بر روی پلک چشم زده و آن را یا توسط بیوتی بلندر و یا توسط براش آرایشی فید کرده و سپس کمی از رنگ گلبهی را برداشته و روی کریس چشم زده  بعد آن را محو می کنیم. سپس نوبت به رنگ آجری و بعد قهوه ای می رسد. در نظر داشته باشید که رنگ آجری را بر روی کریس چشم زده و محو کنید و سپس قهوه ای را بر گوشه چشم زده و آن را فید کنید. فراموش نکنید که پس از زدن کانسیلر به پلک باید آن را توسط پودر فیکس خشک کنید.

آموزش زدن سایه چشم حرفه ای

آموزش کانتور صورت گرد و تپل

در نظر داشته باشید که برای کانتور صورت خود در صورتی که تمایل دارید صورت شما گرد و تپل دیده شود می توانید به این روش که به شما می گوییم صورت خود را کانتور کرده و از حالت صورت خود لذت ببرید. در ابتدا کرم پودر را بر روی پوست خود زده و سپس با توج به نوع پوست خود، کرم پودر را ست و یا بیک کنید. شما می توانید برای اینکار ابتدا از دکمه گوش خود یک خط هلالی به سمت بینی کشیده و سپس این خط را به سمت بالا فید کنید. بالای این خط را با رژگونه بپوشانید. در نظر داشته باشید که این روش آرایشی برای افرادی مناسب بوده که صورت استخوانی و لاغری دارند، از این رو این افراد بهتر است با این روش کانتور صورت خود را تپل و گرد نشان دهند. در نظر داشته باشید که شما می توانید برای جلوه بیشتر کانتور صورت خود، زیر خط کانتور از کانسیلر استفاده نمایید.

بهترین رنگ سایه برای چشم مشکی

داشتن چشمان سیاه می تواند در آرایش کردن یک مزیت بزرگ به حساب بیاید. برای اینکار شما می توانید از بسیاری از رنگ های و تنالیته های آن ها استفاده نمایید. شما می توانید برای آرایش چشم های خود از رنگ هایی چون کرم، بژ و شکلاتی استفاده نمایید. سعی کنید از رنگ های تیره ای چون قهوه ای، سرمه ای و بنفش تیره به صورت تک رنگ بر روی پشت پلک خود استفاده نکنید. اگر به رنگ های لایت و روشن علاقه دارید بهتر است به سراغ رنگ هایی چون کرم، صورتی، پوست پیازی و گلبهی بروید. این رنگ ها در کنار زیبایی که به چشمان شما می دهند این قابلیت را دارند که تیره شما را شاداب و جوان تر کنند. از این رو شما می توانید از این رنگ ها برای آرایش چشم و پوشاندن کریس چشم خود استفاده نمایید. در نظر داشته باشید رنگ هایی که برای آرایش چشم انتخاب می کنید باید به خوبی در هم آمیخته شده و از همه مهمتر فید شود.

بهترین رنگ سایه برای چشم مشکی

حسن ختام

آرایش کردن و داشتن یک سایه چشم تمیز بر روی پلک ها می تواند به شما کمک کند تا زیبایی چهره شما چندین برابر شود. از طرفی شما می توانید برای اینکه سایه خوبی بزنید با استفاده از کانسیلر پشت پلک خود را پوشانده و سپس آن را با پودر فیکس خشک کرده و سپس سایه را بر روی پلک خود بزنید . برای اینکار می توانید با در نظر داشتن رنگ چشم های خود، از سایه هایی که تعدادل بصری را با چشم های شما حفظ می کنند، استفاده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *