• شهر فرش، آقای فرش انتخاب شما کدام است؟
  1.3k
 • شهر فرش، آقای فرش انتخاب شما کدام است؟
  1.2k
47%
52%

شهر فرش یا آقای فرش کدامیک برای خرید فرش بهتر است؟

خرید فرشفرش ماشینیمقالاتویژه ها

مقایسه 2 برند فرش فروشی از نظر قیمت و کیفیت و مشتری مداری بهمراه نظر کاربران در این مورد.شهر فرش و آقای فرش که حدودا از سال ۱۳۹۵ شروع به تبلیغات گسترده در سطح شهر و رسانه ملی کرده اند و با پیام های تبلیغاتی جذاب توانسته اند خیلی از هموطنان را به سوی فروشگاه های خود بکشانند. اما سوالی که اینجا مطرح می شود این است که کدامیک از این دو برند مطرح ، مشتری مدارتر عمل کرده و تسهیلات بهتر برای خرید فرش به مشتریان ارائه می دهند.دراین مقاله قصد داریم ابتدا به انواع شهر فرش و آقای فرش از نظر کیفیت و قیمت فرش و تفاوت آنها با یکدیگر بپردازیم.

جهت تبلیغات در این صفحه با ما تماس بگیرید

انتهای مقاله افرادی که از شهر فرش ، آقای فرش خرید کرده اند نظر و تجربیات خود را منتشر کرده اند که می تواند برای شما نیز مفید باشد.

تضمین قیمت شهر فرش

ماجرای تضمین قیمت شهر فرش چیست؟

تبلیغات دیگری که شهر فرش در زمینه تضیمن قیمت فرش به مشتریان می دهد. اگر شما از شهر فرش خرید کنید و همان فرش را در فروشگاه دیگری با قیمت پایین تر از شهر فرش پیدا کنید، با ارئه پیش فاکتور مابه التفاوت قیمت فرشی که شما خریده اید به اضافه درصدی بعنوان جریمه، شهر فرش به شما پرداخت خواهد کرد. ولی موضع اینجاست که شما به هیچ عنوان نمی توانید فرشهایی که در شهر فرش عرضه می شود را در فروشگاه دیگر بیابید و دلیل این موضوع هم این است که شهر فرش با کارخانه های تولید فرش قرارداد سالیانه میبندد و مثلا یک خط تولید از یک کارخانه را برای یک سال اجاره می کند و تمامی محصولات با طرح مشخص و جنس نخ مشخص انحصاراً برای برند شهر فرش است. و با هر قیمتی که خودشان تعیین میکنند میفروشند و به همین دلیل شما نمی توانید دقیقا همان فرش با همان مشخصات از کارخانه تلولید کننده را در فروشگاه دیگری بیابید.

این موضوع برای دیگر برندهای فرش فروشی نیز صادق است. پس نسبت به این شعار و تبلیغات که "اگر قیمت پایین تر پیدا کردید پیش فاکتور بیاورد و ضررو زیان دریافت کنید" نباید دلخوش کرد.

نمای خارجی شهر فرش مرکزی

شرایط فروش اقساطی شهر فرش در سال 1400

در حال حاضر شهر فرش در سال 1400 شرایط اقساطی جدید ندارد و قیمت ها نیز حدود 20 درصد افزاریش پیدا کرده است. حال باید دید در شرایط اقتصادی فعلی، شرایط فروش اقساطی شهر فرش در سال 1400 چگونه است.

شرایط فروش اقساطی شهر فرش در سال 1400 از طریق هیمن صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

مشاوره خرید از شهر فرش یا آقای فرش با کیفیت و قیمت مناسب

برای مشاوره خرید از شهر فرش ، آقای فرش باید گفت که در هر خانه ای فرش و قالی جزو مهمترین عناصر زیبایی به حساب می آید. اما انتخاب فرش مناسب فقط منحصر به رنگ و طرح آن نیست و رازهایی درباره جنس فرش ها وجود دارد که آنهارا با هم بررسی خواهیم کرد . با دانستن نکاتی که در ادامه این بخش از اول نظر ارائه می کنیم دیگر فریب زبان بازی فروشنده ها را نخورید و درنهایت با وجود تنوع بسیار ، طراحی و نقشه فرش در بازار دچار سردرگمی نشوید.

شهر فرش یا آقای فرش ، کدامیک گزینه بهتری برای خرید فرش است؟

قیمت فرش ارزان در شهر فرش

قیمت فرش ارزان در شهر فرش به عوامل مختلفی از جمله کارخانه تولید کننده و تراکم فرش بستگی دارد که انوع مختلف تراکم فرش از جمله 1000 شانه و 1200 شانه را می توان نام برد.

شهر فرش تسهیلات فروش اقساطی فرش را فقط برای برخی سازمانها و شرکت ها ارائه می کند که شاید قشر کم درآمد عضو این سازمانها و شرکت ها نباشد که خود این موضوع جای بحث دارد.

کیفیت فرش در شهر فرش

کیفیت فرش در شهر فرش با شعار “فرش ارزان شد” فصل جدید را شروع کرده و بیلبورد های آن را احتمالا در سطح شهر دیده اید ، این برند فرش فروشی ، فرش های خود را از کارخانه های مختلف از جمله فرش تافته ، فرش داریوش ، فرش اعیان ، فرش پردیسان ، فرش قیطران ، فرش بهشتی تبریز و … تهیه می کند، پس کیفیت فرش ها با آنچه در فروشگاه های دیگر می بینید متفاوت نیست و تولیدات کارخانه های مختلف در سراسر ایران است.

قیمت فرش در آقای فرش

با توجه به قیمت فرش در آقای فرش ، تسهیلات آقای فرش برای مشتریان با عنوان طرح تسهیلات حاتم و “خرید اقساطی فرش روزی 5000 تومان” که هر کدام شرایط خاص خود را دارد ولی اقساطی روزی 5000 تومان فقط برای فرش های تولید شده در کارخانه فرش فرهی است، در حالی که در تبلیغاتی که در رسانه های ملی انجام می شود این محدودیت را بیان نمی کنند. در طرح تسهیلات حاتم نیز که با مشارکت بانک انصار صورت گرفته باید پرسید که چه موانعی بر سر راه مشتریان قرار می گیرد که احتمالا ضامن معتبر ، چک کارمندی و دیگر روش های ارائه وام توسط بانک ها در میان است.

نمای خارجی شهر فرش مرکزی

کیفیت فرش در آقای فرش

کیفیت فرش در آقای فرش نیز تولیدات چندین کارخانه مختلف از جمله : فرش فرهی ، فرش سرمایه ، فرش آپادانا ، فرش تیتانیوم ، فرش آناهیتا و ویکی کارپت را در قالب برند آقای فرش به فروش می رساند که در این مورد باید گفت هیچ فرقی از نظر کیفیت فرش در این فروشگاه با دیگر فروشگاه ها وجود ندارد.

3 دلیل اصلی برای نه گفتن به شهر فرش های ارزان قیمت

1.یکی از شهر فرش هایی که طرفداران زیادی در بین فرش های دیگر دارد فرش های گل برجسنه است که از تنوع طرح و رنگ مختلفی برخوردار است و دارای قیمت ارزان و مناسبی است . این فرش ها برای دفتر کار مناسب هستند .

کیفیت این فرش ها پایین است و طرح برجسته روی این فرش ها تا اولین شست و شو دوام دارد. خرید این نوع فرش برای اتاق کودک مناسب نیست زیرا تمیز کردنشان سخت است و راه رفتن و نشستن روی آنها کودک را آزار می دهد.

کیفیت فرش اتاق کودک

برای اتاق کودک بهتر است فرش هایی با طرح های ساده بخرید که زود تمیز می شوند. هنگامی که فرش های برجسته پا می خورند هم سطح می شوند و چون سطح های توخالی آنها از برجستگیشان بیشتراست نازک شده و فرم اولیه خود را از دست می دهند.

 

فرش و فاکتورهای مهم در زمان خرید فرش

فرش ماشینی و فرش دستباف از نظر قیمت تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند . اگر در منزل، کودک خردسال یا فرد سالخورده ای دارید، بهتر است قبل از خرید فرش به نوع نخ و الیاف استفاده شده در بافت فرش دقت کنید زیرا گاهی باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود.

تفاوت فرش های ماشینی و دستباف؛ چیزهایی به جز قیمت

جنس نخ فرش دستباف، ابریشم و پشم و جنس نخ فرش های ماشینی، پولی پروپیلن و نایلون است. بنابراین فرش های ماشینی به راحتی روی سنگ و سرامیک سر می خورند اما فرش های دستباف به علت نوع نخ و سنگینی، این مشکل را ندارند.

فاکتور‌هایی که در زمان خرید و انتخاب فرش ماشینی خوب باید مورد توجه قرار دهید:

برای انتخاب بهترین فرش ماشینی، باید شیوه استفاده از اتاق و نوع کاربرد آن‌را در نظر داشته‌ باشید.

در زمان خرید فرش ماشینی باید به سبک زندگی‌تان توجه داشته‌باشید، اگر کودکی دارید و یا از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنید و یا اینکه اعضای خانواده‌تان ورزشکار هستند، بهتر است از طرح‌ها و نقش‌هایی استفاده کنید که شلوغ و تیره هستند و کثیفی را نمایان نمی‌کنند.
توجه کنید فرش‌های تک رنگ تیره، مانند آبی نفتی، مشکی یا قهوه‌ای مایل به شکلاتی به سادگی لکه‌های روشن و یا دوده‌ها را نمایان می‌کنند و فرش‌هایی که دارای رنگ‌های بسیار روشن هستند، مانند سفید و یا کرم گرد وغبار و جای پا را نشان می‌دهند.

نکات مهم در خصوص فضای مورد نظر برای خرید فرش

 • اگر فرشی را برای محوطه بیرونی خانه می‌خواهید، بهتر است محیط خارج خانه و میزان آلودگی را در نظر بگیرید تا فرش جلوی در کثیف نمایان نشود.
 • محیط داخلی خانه را هم بررسی کنید تا ببینید که بیشتر چه نوع کثیفی شامل آن می‌شود و سپس رنگ شهر فرش را انتخاب کنید.
 • اگر فضای کوچکی در خانه دارید و می‌خواهید بزرگ‌تر نمایان شود، بهتر است از فرش‌های ماشینی که دارای رنگ‌های روشن هستند، استفاده کنید.
 • توجه کنید که فرش‌های ماشینی که دارای چند رنگ مختلف هستند و یا طرح‌هایی تو در تو دارند، ذرات کوچک، غبار و خاک را کمتر از دیگر فرش‌ها نشان می‌دهند.
 • فرش‌های اکریلیک اغلب دارای پرز دهی در چند هفته ابتدایی خرید هستند، اما ادامه پرزدهی پس از این مدت نشانه‌ای بر نامرغوب بودن فرش است.

در هنگام خرید فرش‌های پلی استری دقت کنید که فرش را پس از مشاهده در رگال شهر فرش فروشی حتما قبل از خرید یک بار هم بر روی زمین پهن کنید و نقش و رنگ آن‌را چک کنید، چون فرش‌های پلی استر به دلیل درخشندگی نخ آن دارای شید‌های رنگی متفاوت از زوایای دید مختلف است؛ بنابراین لازم است آنرا در زیر نور مناسب و مشابه منزل نیز تماشا کنید.

آدرس و تلفن شهر فرش شعبه مرکزی

تهران، بعد از میدان آزادی، روبروی تهرانسر

تلفن شعبه مرکزی شهر فرش : ۰۲۱۴۸۰۶۲
شهر فرش تهرانسر
کیلومتر پنج جاده مخصوص کرج روبروی تهرانسر
شهر فرش تهران
خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از میدان حُر
آقای فرش مشهد
شبعه پاژ : میدان جانباز، مجتمع پاژ، طبقه دوم ، آقای فرش
شعبه شاندیز : جاده شاندیز، بین ویرانی سوم و پنجم
آقای فرش حکیمیه
بزرگراه بابایی(شرق)، خروجی حکیمیه – بهشت، بلوار بهار، خیابان بهشت، ارکیده 9

136 پاسخ به “شهر فرش یا آقای فرش کدامیک برای خرید فرش بهتر است؟”

 1. ناشناس گفت:

  منم منصرف شدم از شهر فرش خرید کنم ممنون که اطلاع دادین

 2. مریم گفت:

  متاسفانه من این سایت رو دیر دیدم خریدم رو از شهر فرش انجام دادم .سه تا فرش ۹ متری خریدم ۲۵ تومن بعد دیدم جای دیگه هر کدوم رو ۱۴۰۰ یک میلیون و ۴۰۰ ارزونتر میده . اصلا زیر بار نرفتن گفتن جنسشون فرق میکنه در حالیکه یکی بودن . تمام تبلیغاتشون دروغه هم گران هم بی کیفیت الان دو هفته هست فرشها رو پهن کردم .راه میریم پرز فرشها بلند میشه روی تمام وسایل خونه پرز فرش نشسته .
  بوی خیلی بدی میدن ،در و پنجره مداوم باز هست ولی هیچ فایده نداره .
  😔 بهترین کار در خرید فرش این هست که از فروشگاههای محل زندگی خودتون خرید کنید .

 3. مریم گفت:

  سلام خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما،من قصد خرید فرش داشتم ،با این تفاصیل از شهر خودمون خرید کنم بهتر ومطمئن تره، ولی من تقریبا ۱۵سال پیش ازقالی سلیمان خرید کردم با گذشت زمان انگار بهترین فرش و خریدم ولی حیف که اون مدل پیدا نمیشه……..

 4. محمد گفت:

  قبلا یک نفر چک قستی میداد
  حالا یک نفر دوم هم میخوان
  همن کار مارا منصرف کرد

 5. حسین گفت:

  خیلی ممنون ما رو هم در جریان گذاشتین ما از شهرستان می‌خواستیم بیاییم واسه خرید فرش

 6. سارا گفت:

  قیمتای این فروشگاه ها خیلی خیلی گرونتر از بازار‌ هست
  فروشگاه تو محل رفتم قسطی هم میداد گفت بیست درصد گرون میکنم به ازای فروش اقساطی یکساله بازم از قیمت نقدی اقای فرش ارزونتر

 7. پیمان گفت:

  سلام
  بنظرم هر کسی که زمان بگذاره و از آقای فرش یا شهر فرش شکایت کنه و آمار شکایات بالا بره، در هایپرهای کلاهبرداریشون تخته میشه.

  موفق باشید

 8. علی گفت:

  میدونستم هیچ گربه ای محض رضای خداموش نمیگیره اینا واقعا کلاهبردارند فقط تبلیغات

 9. سیما گفت:

  مرسی که نظر دادین، منصرفم کردین از خرید از شهر و اقای فرش. حالا بگین از کجا برم بگیرم ک تنوع داشته باشه

 10. ناشناس گفت:

  وای چقد بد واقعا از خرید فرش ترسیدم خیلی پر ریسکه

 11. محمد گفت:

  ما هم برای جهیزیه رفتیم شهر فرش خرید کردیم که متاسفانه بعدا فهمیدیم گرون دادن ، فروشگاه محلی قیمتاش ارزون تر بود ، شهر فرش فقط تبلیغات دروغ داره

 12. محمد گفت:

  اولین تجربه من در شهر فرش را بخوانید تا گول تبلیغات را نخورید
  ما برای جهیزیه رفتیم شهر فرش ، اولش گفتن اگر قسطی خرید کنید سود نمیاد روش ، ما دو تا فرش 9 متری مدرن کهنه نما انتخاب کردیم شد 17 میلیون، بعد رفتیم پای صندوق برای پرداخت اقساطی گفتن میشه 20 میلیون و 500 تومن ، حرفشون این بود اگر نقدی خرید کنید تخفیف میخوره میشه 17 تومن، چون ما قصد خرید اقساطی داشتیم 20 میلیون و 500 تومن رو قبول کردیم و چک هارو دادیم
  چند روز بعد متوجه شدیم قیمت فرش مدرن کهنه نما تو فروشگاه های محلی ارزان تر از شهر فرشه ، تماس گرفتیم با شهر فرش گفتن فقط میتونید تا 5 روز تا مبلغ خریدتون یا بالاتر تعویض کنید . در صورتی که کارشناسانش موقع خرید گفته بودن میتونید پس بدین و اینکه گفتن اگر همین طرح فرش رو با قیمت پایین تر پیدا کردین شهر فرش خسارت میده بهتون
  دوستان این طرح هایی که فرش های شهر فرش داره سفارش خودشون به تولیدی های فرش با کیفیت متوسطه و تو هیچ فروشگاهی پیدا نمیشه که ثابت کنید قیمتش بیرون ارزانتره
  فرش ها برند نیست ، کیفیت خوبی نداره و تفاوت رنگ داره با هم
  شهر فرش فقط دروغ میگن
  از فروشگاه های محلی خرید کنید خیلی بهتره

  • ناشناس گفت:

   خیلی ممنون که گفتید منم میخواستم برم شهر فرش پس خوب شد که فهمیدم همش دروغه این تبلیغات خیلی لطف کردید مردم رو در جریان گذاشتید

 13. مهدی گفت:

  پس اینجور که معلومه حضرات محترم شهر فرش و آقای فرش کلی ناراضی دارن که انگار براشون مهم نیست جلب رضایت مردم . منم پشیمون شدم از خرید از این دو فروشگاه ، دم شما ملت گرم

 14. Mohsen گفت:

  خیلی ممنون امروز میخواستم برم همین هایپر فرشا کاملاً منصرف شدم

 15. وجیهه پناهی گفت:

  من رفتم از آقای فرش برای خونه فرش 700 شانه بخرم قیمت ها 9 الی 10 میلیون بود دیدیم اگه 3 تا فرش 12 متری بخوام بخرم باید 30 میلیون پول بدم به همین دلیل از خرید منصرف شدم تا اینکه یکی از دوستان فرش اردیبهشت کاشان رو بهم معرفی کرد یه کارخانه دار خوب و خوش برخورد و پیگیر بودن فقط گفت چون نزدیک عید برای بعد از عید راحتر می تونیم تنوع طرح و رنک داشته باشیم اما من چون کارم گیر بود و برای عید می خواستم گفتم نه
  اونا هم بدون پیش پرداخت و کارمرذ فرش 700 شانه دوازده متری 7،440 با من حساب کردن با ماهی 1860 راحت سه تا فرش خریدم و واقعا هم کیفیت و خدماتشون راضی هستم هر کی خواست پیام بزار شماره بهش بدم

 16. سام گفت:

  سلام من چند ماه پیش تصمیم گرفتم فرش دستبافت بگیرم اول رفتم بازار فرش خ خیام، آقا جاتون خالی انگار که فروشنده های فرش دارن با یه خر معامله میکنن و هر قیمتی که دوست داشتن میگفتم منم واقعا میخواستم بخرم، بعد با خودم گفتم بزار یه سرم به این آقای فرش یا شهر فرش سمت میدون حر بزنم، واقعا دیدم قیمت فرش تو میدون حر خداشاهده دو سوم بازار بود و شرایط خیلی راحتر میفروختن، در ضمن اون فروشنده بازار که اول رفته بودم میگفت که 20 بار رفته مکه و خودشو خیلی آدم با خدا معرفی می‌کرد، شما اول برو بازار بعد برو شهر فرش یا آقای فرش اون موقع قیمت دستت میاد
  با تشکر

 17. امیر محمد گفت:

  سلام میخواستم فردا برم به آقای فرش و شهر فرش میخواستم ببینم کیفیت داره برای اینکه باید ۴در راه باشم

  • پری گفت:

   خدا شهرفرشو لعنت کنه دوتا ۹متری با دوتا ۱در ۱ونیم بهشتی تبریز ازش خرید کردم گفتن خودمون براتون میفرستیم بخدا اون چیزی نبود ک اتتخاب کردم باکیفیت هارو گذاشتن جلو دید بعدا یه موکت میفرستن.یعنی من هنوز فرشامو نشستم میترسم دیگه روم نشه تو خونه پهنش کنم تبدیل شن ب موکت.واقعا هم ندارم اگه بخام عوض کنم.فقط هربار فرشامو نگاه میکنم فقط لعنتشون میکنم 😓

 18. مژگان گفت:

  سلام منم چند سال قبل بازدیدی از هردو فروشگاه داشتم و خداروشکر متوجه داستان ها شدم و خرید نکردم
  البته که در فروشگاه ها فرش رو تحویل می گیری ولی این جا باید پول رو پرداخت کنی بیایی خونه و منتظر که ایا فرش رو برایت بیاورند یا نه و اونم با کیفیتی که دوستان تعریف کردند

 19. مجید گفت:

  سلام. من تا حالا سه بار از شهر فرش خرید داشتم. هر سه بار هم اقساط برداشتم بدون هیچ مدرکی. فقط ده برگ چک. 7 روزه ام تحویل دادن. از نظر قیمت شاید تفاوت چندانی با فروشگاه های سطح شهر نداشته باشند اما تنوع محصولاتی که دارن واقعا زیاده. از آقای فرش حکیمیه خرید داشتم(به عنوان راهنما) زیاد تجربه خوبی نبود.

  • علی گفت:

   الکی نگو
   الکی حال ادمای که رفتی خریدی الان خوشحالی در نیار
   میدونی قضیه شما چیه؟
   یه روز یه روباه دمش گیر میکنه بعد از تلاش فراوان دمش کنده میشه. خیلی هم درد داشته . میاد تو جمع روباهها ، همه مسخرش میکنند.
   بعد میاد از مزایای دم نداشتن حرف میزنه که چقدر خوبه . چقدر راحته و ….
   یکی از اون جمع جیگر (خر) میشه و میره دمش رو میکنه. وقتی دمش کنده میشه میبینه چقدر زشت شده و چقدر هم درد داره. میاد پیش روباهه که تعریف بدون دم داشتن رو میکرد گفت مرتیکه این چه بساطیه . این که درد داره و چقدر هم زشت شدیم و اصلا هم خوب نیست
   روباه میگه حرفش و دیگه نزن و همه رو تشویق کن و از مزایای و راحتی و … بگو که همه ترغیب شن برن دمشون رو بکنن وگر نه مسخر تمام گروه میشیم
   بالاخره همه رو ترغیب میکنند که دمشون رو بکنند . و تقریبا کل گروه بی دم میشن
   الان هم قضیه شما که به همین صورت هست
   یا شما جای دیگه رو بلد نیسیت
   یا از قیمت ها سر در نمیاری
   یا از خودشونی
   یا ….
   موفق باشید
   امیدوارم نظرم رو تایید کنند :)

 20. فاطمه گفت:

  من دو روز پیش رفتم شهر فرش می خواستم دوتا فرش ۱۲ متری قسطی بخرم که گفتند نقدی میشه هشتو پانصد قسطی میشه ده میلیونو پانصد هر فرشی! اومدم بیرون رفتم از محله خودمون پرسیدم همون فرش ۷ میلیون! از شهر فرش و آقای فرش تشکر میکنم که اینقدر فکر مردم هستند!

 21. حسن گفت:

  به نظر من اگر مردم از فروشگاه های محله خودشون خرید کنن هم به قیمت خرید میکنن و هم اینکه فروشنده با توجه به اعتبار خودش جنس خوب دست مشتری میده. ضمنا بیشتر فرش هایی که تو شهر فرش و آقای فرش و مهد فرش هست تو فروشگاه های محلی هم هستش با این تفاوت که تو مغازه های کوچکتر بخاطر کمتر بودن هزینه های فروشگاه فرش رو ارزون تر به فروش میرسونن و اینکه مردم باید بدونن که هزینه های تبلیغاتی فروشگاه های بزرگ رو میکشن رو قیمت فرشها و در نهایت باید بگم مردم گول فریبکاری شهر فرش و آقای فرش و مهد فرش رو نخورن. اونا فقط میخوان به هر ترتیبی شده مردم رو بکشانند اونجا تا کلاه سرشون بزارن. من تو محل خودمون فرش خریدم که خیلی با کیفیت و خیلی زیبا و جدید بود واینکه بیشتر از نصف مبلغ فاکتور رو چک دادم بدون افزایش قیمت.

 22. ناشناس گفت:

  من از اقای فرش ۲ تا فرش ۶متری خریدم در عرض یک سال رنگ فرشا بدون اینکه شسته شده باشه میره انگار ده ساله استفاده کردی

 23. ملیناز گفت:

  مرسی واقعا منم منصرف شدم که خرید کنم ازشون مطمینم که درست میگید شهر فرش و اقای فرش خیلی بی کیفیت عمل میکنن از هر جهت.

 24. آوا گفت:

  سلام منم رفتم شهر فرش با این دید که پرداخت از 1400 شروع میشه و بدون کارمزده و و ضامنه ولی وقتی رفتم یه طومار بلند بالا بهم ارائه شد که 8 تا چک صیاد و مدارک صاحب چک اعم از کارت ملی شماره شبا شناسنامه و غیره و اینکه استعلام چک میگیرن که چک برگشتی نداشته باشی و کلی قانون خنده دار دیگه.

  • محمد گفت:

   شما انتظار داری طرف مالشو مفت بده دست شما با این همه چک بی محلی که مردم میکشن میدونی همچین فروشگاههایی چقدر چک برگشتی دارن خودتون حاظرید مالتونو بدین به کسی که چک برگشتی داره اونم از 1400

 25. ناشناس گفت:

  سلام. من قصد داشتم برم آقای فرش و از حواله ایران خودرو که به کارمندان برای خریدار فرش از آقای فرش داده میشه استفاده کنم!خیلی خوشحالم قبل از اینکه درگیر اعصاب خوردی واز طرفی یه خرید بد که یه عمر آینه دغ وحرصم بشه آگاه شدم .از همه کسایی که صادقانه نظر هاشون رو در میان گذاشتن، یک دنیا سپاس.

 26. طاهره گفت:

  من گول تبلیغات آقای فرش رو‌ خوردم. با محدودیت زمانی که داشتم به اونجا مراجعه کردم. اونجا با زبون بازی فروشندهاش (که واقعا با زبون بازی رای ما رو زدن و بدترین نقش و رنگ رو به ما انداختن) دوتا خریدیم یکی 1 ماه و یکی 2 ماه بعد ارسال شد. بدلیل زدگی پشت فرش تصمیم همون هفته اول که تخته اول به دستمون رسید تصمیم به تعویض گرفتیم با هزار تا ماجرا کارشناس قبول گرفت بیان ببرن. بعد از یکی دو هفته اومدن بردن و ما برای انتخاب طرح جایگزین رفتیم. دوباره همون فروشنده های زبون باز رای ما رو زدن و یه فرش گرون تر و بدتر دادن که بعد از یکی دو ماه رسید و هر روز مثل آینه دق زیر پای ما افتاده…☹️☹️☹️

 27. صدف گفت:

  امروز 27 ديماه 99 رفتم شهر فرش انتخابمو هم انجام دادم كه فردا برم واسه خريد اما الان بصورت خيلى اتفاقى با خوندن نظرات دوستان و زیان دیدگان کلا منصرف شدم.
  لطفا اگر برند های خوب و با دوام میشناسید اطلاع رسانی کنید چون واقعا با این گرونی نمیشه در هیچ زمینه ای آزمون خطا انجام داد.
  متشکرم

 28. مهدی شاه گفت:

  من قصد خرید از این فروشگاههای فرش (اقای فرش یا شهر فرش )رو داشتم و از نظر خودم که تبلیغات گسترده میکنن از نظر نحوه پرداخت تمام اقساطی و اینکه اقسط بدون ضامن از 1400 شروع میشه و این گونه تیلیغات، شک کردم و با خوندن نظرات به یقین رسیدم براساس نظرات که غالب ناراضی بودن از خرید، منم انصراف میدم همون فرش فروشی های با اصالت قدیمی که جنس میدن خیلی بهتر باید باشه

 29. فاطمه گفت:

  من از اقای فرش خرید کردم ب صورت نقدی تقریبا ده روز هم میگذره الان پشیمون شدم کسی میتونه راهنمایی م کنه چیکار کنم ؟؟

  • مهناز گفت:

   سلام عزیزم
   باید زنگ بزنی به خدمات پس از فروش آقای فرش به شماره 021-75375 بگو وصل کنن به کارشناسان مربوطه. امیدوارم مشکلت حل بشه ولی متاسفانه شهر فرش و آقای فرش تا قبل اینکه پول بدی خوب بازارگرمی میکنن ولی بعد از اینکه جنس بنجولشونو فروختن به مردم دیگه هیچیو گردن نمیگیرن. بهرحال دوست داشتم کمکت کنم عزیزم

   • ناشناس گفت:

    سلام میخواستم بگم الان ما فردا میخواهیم برویم به شهر فرش و آقای فرش قالی هایش کیفیت داره برای اینکه باید ۵ساعت در راه باشم ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید

 30. امیر ط گفت:

  تجربه دوبار خرید بدون تحقیق از آقای فرش رو دارم . هدفشون فقط فروشه . تا زمان فروش بسیار محترمانه برخورد میشه و بعد از فروش بالعکس . به هیچ عنوان محصولاتشان از کیفیت مناسبی برخوردار نیست ، ضمن اینکه قیمت گرونتری هم نسبت به بازار داره . پول فرش باکیفیت رو برای یک فرش ضعیف پرداخت می‌کنید . بار اول خرید با تعهد تحویل ۷۲ ساعته ، ۱۲ روزه تحویل دادن و خرید دومم رو ۲ ماهه تحویل دادن . بسیار دروغگو ، بی کیفیت ، گرانفروش ، بد قول و در پاسخگویی جهت پیگیری پس از فروش بعلت بی تعهدی ، بسیار بی ادب هستند . البته بنده نظرم رو مستقیمأ به خودشون هم اعلان کردم .

 31. سارا گفت:

  با نظرا کاری ندارم، مگه عنوان مطلب مقایسه ی آقای فرش و شهر فرش نبود؟ اصلا مقایسه نشدن و درباره ی هیچکدوم توضیح مفیدی داده نشده تو مطلب? صرفا یه عده اومدن از رضایت و غالبا از عدم رضایتشون گفتن

 32. علی راد گفت:

  سلام . من چند سال پیش از آقای فرش خرید کردم و متاسفانه راضی نبودم. درحال حاضر هم پرونده ای در دادگاه با توجه به نظریه کارشناسی مبنی بر گرانفروشی و تقلب درر فروش در حال اقدام دارم که امیدوارم به نفع من رای صادر بشه..
  پیشنهاد میکنم به بازار فرش مراجعه کنید و فریب این هایپر فرشها را نخورید.

 33. لیدا گفت:

  شما با انتشار این مقایسه تو سایت فقط قصدتون خراب کردن برند ها هست ، و کاملا مشخصه فقط نظرات منفی کاربرها رو گذاشتید.خوبه که اطلاعاتتون رو راجع به فرش و فروشگاه بالا ببرید ، البته این تبلیغات منفی شما باعث نمیشه مشتریان واقعی برای خرید به این دو فروشگاه مراجعه نکنند ، قطعا هر مجموعه ای با ارائه خدمات عالی و مشتری مداری ، همچنان فروش خودش رو داره کاملا مشخصه که تبلیغ فروشگاه شهر قالی رو دارید که اصلا معلوم نیست کجاست

  • مدیریت اول نظر گفت:

   کاربر گرامی سلام
   اول نظر قصد تبلیغ هیچ برند و فروشگاهی رو در بخش نظرات نداره و تابحال چنین اقدامی انجام نشده و تمامی نظرات صرف نظر از منفی یا مثبت بودن آنها منتشر خواهد شد.
   در خصوص کاربری که تجریه خود از خرید مجموعه شهر قالی بیان کرده اظهار نظر نمیکنیم و قضاوت رو به خود شما کاربران گرامی واگذار میکنیم.

   با تشکر
   مدیریت اول نظر

   • کیان گفت:

    واقعا ممنون که این موضوع و مطرح کردید وقتی تبلیغات تلویزیون و میبینم میگم حتما به صرفه تر ولی حالا آگاه شدم..

 34. زهرا گفت:

  ممنونم از نظراتتون من منصرف شدم میخواستم برای جهیزیه م برم شهر فرش خرید کنم متشکرم از راهنمایی شما

 35. S گفت:

  من از شهر فرش دوبار خريد كردم مارك فرهي هر دو افتضاح بودن

 36. سهیلا گفت:

  باتشکر از همه دوستانی که نظراتشونو گفتن، قصدخرید داشتم بهم پیشنهاد شد برم شهرفرش یا آقای فرش، داشتم دنبال آدرسش میگشتم که خیلی اتفاقی این صفحه روانتخاب کردم و نظراتو دیدم کلا منصرف شدم از رفتن ب این دوتا فروشگاه، بنظرم بهترین فرش ماشینی برا کاشان و مشهده اونم نگین و آراء زمرد و چند برند معتبر دیگه، منم چند جا قیمت گرفتم واقعا چراما مردم اینجوری شدیم؟! فرشی که سایزو مارک وجنس و شانه یکیه چرا اینهمه اختلاف قیمت داره تقریبا دوتا ۶ متری ۵ میلیون گرونتر میگفتن هرکی یه قیمت میگه، #نه_به_شهر_فرش??

 37. سیما گفت:

  من ۱۸ ساله یک جفت فرش ۹ متری نگین مشهد دارم که هنوز مثل روز اولشه وقتی میشوریم هنوز میدرخشه و فرقی نکرده. حتماً از برندهای معروف خرید کنید. شهر فرش و آقای فرش دروغگو و کلاهبردارن.

 38. غلام رضا گفت:

  سلام چند هفته پیش من از آقای فرش یک فرش ماشینی خرید کردم حقیقت اینکه خیلی خیلی فرشتان بی کیفیت هست و بافت پشته فرش داره کنده میشه من که این فرش را پس خواهم داد ولی در آیند با این فرش تان مشتریهای تان کم خواهد شد

 39. محسن گفت:

  سلام
  ازهمه ی شما ممنونم که با صداقت حرفاتونو زدین داشتیم میرفتیم شهرفرش یه سر اومدیم نظراتو ببینیم نظرمون عوض شد خدا خیرتون بده وخدا نگذره از اونایی که فقط به فکر سرکیسه کردن ملتن. الهی ازحلقشون پایین نره

 40. mozhgan گفت:

  خیلی ممنون ازتمام کسانی که نظراتشونو به اشتراک گذاشتن. خدا عمرتون بده. کلا پشیمون شدم. فرشامو می بوسم میزارم پشت چشمم

 41. فرهاد گفت:

  با سلام من برای خرید دو تخته فرش به تمام نمایندگیها سرزدم شهرفرش اقای فرش دنیا فرش مهد فرش درنهایت رفتم ۷تیر دو برند خوب بودند فرش کویر یزد وفرش مشهد وبنده فرش مشهد را خربداری نمودم ولی دلم پیش کویر یزد ماند.

 42. الهام گفت:

  سلام دوستان من برا جهازم از چ برندی فرش بخرم واقعا باخوندن نظراتتون گیج شدم آخه من ازنظرطرح ورنگ ب شدت مشکل پسندم حالاباید نگرانی بی کیفیت بودنشم داشته باشم

  • zari گفت:

   من حدود2 ماه پیش بصورت آنلاین ازشهر قالی فرش خریدم واقعا عالی بود ازنظر کیفیت وبرندش من واقعا راضیم چون خودمم خیلی مشکل پسندم بهت پیشنهاد میکنم ازفرش های شهر قالی دیدن کنی

 43. مهدی گفت:

  سلام ممنون از تمامی دوستان واقعا ما هم منصرف شدیم برویم شهر فرش و آقای فرش
  لطفا اگه کسی فرش فروشی خوبی در کرج سراغ داره معرفی کنه ممنون

 44. گلاره گفت:

  من گول تبلیغات شهرفرش رو‌ خوردم که اقساط از ۱۴۰۰شروع میشه و چون وقت نداشتم گفتم بریم شهر فرش که مثلا تنوع داره،اونجا با زبون بازی فروشنده هاش که الکی از فرشا تعریف میکنن دوتا خریدیم آوردیم خونه که اصلا باهم جفت نبودن خلاصه بعد از تعویض هم بازم فرشاشون ایراد داشت و مهمتر ازهمه اینکه اصلا اونچیزی که تو سایتشون زدن و اسم برندای معروفو آوردن ندارن همه فرشاشون برای کارخونه های بینام و نشون تو کاشانه که به قیمت معروفترین برندها و شاید بیشتر از اونا میفروشن و برای اقساط هم انقدر روش میکشن که ترجیح میدی نقدی بخری،من چون قبل از خرید تحقیق نکرده بودم و قیمت جاهای دیگه رو نداشتم خرید کردم و بسیار پشیمونم این کامنتم گذاشتم شاید این تجربه ی مزخرف خرید از شهر فرش به درد کسی دیگه بخوره و پولشو سطل آشغال نندازه مث من☹️

  • محسن گفت:

   ممنون که اطلاع رسانی کردی والا منم میخوام برم یه فرش بخرم ای شاید مام صاحب زندگی شدیم نمیدونم ازکجا فرش بخرم منتها قسطی

 45. فرناز گفت:

  دوستان فرش های شهر فرش لنگه به لنگه است یعنی هم اختلاف سایز دارند و هم یکی پر رنگ و بر عکس یکی کم رنگ است بعد هم که زنگ می زنی برای تعویض، می یان کل فرش ها را می برند و می گن بیایید دوباره یک فرش دیگه انتخاب کنید و دوباره همان اش و همان کاسه آنقدر مشتری اذیت می شه تا اینکه به ضرر خودش راضی بشه من سرم اومد که شما را در جریان گذاشتم که شما ضرر نکنید

 46. ایرانی گفت:

  خیلی سر در گم شدم بابت خرید فرش میخواستم برم شهر فرش با این اوصاف منصرف شدم. دوستانم هم تجربه خوشی از شهر فرش نداشتن. فرش کاشان چه مارک هایی خوبه؟؟؟

  • Nastaran گفت:

   دوست عزیز منم شهر فرش پردیس کاشان رو خریدم افتضاحه بعد از دو سال داغون شده… بابام ده سال پیش فرش از مارکهای مشهد خرید بعداز ده سال آخ نگفته….

 47. محمد تقی گفت:

  من نظرات رو نخوندم کدوم بهتر
  فقط همین قد بدونيد ک آقای فرش آقا ب درد نميخوره
  افتضاح افتضاح همه چیش
  و بسیار بد قول دو دره باز و دروغگو
  تجربه خرید دارم

 48. محمدحسن گفت:

  با سلام به نظر من هر کالایی که تبلیغات تلویزیونی داره به درد نمیخوره و فقط به فکر منافع خودشون هستند
  با اصرار خانواده من قصد خرید فرش از آقای فرش یا شهر فرش رو داشتم که با این نظراتی که خواندم از خرید از اینها کلا پشیمون شدیم
  تو کل نظرات فقط دو نفر راضی بودن که معلوم نیست اونا هم شاید از خودشون باشن

 49. هانیه گفت:

  سلام ممنون از نظراتتون، منم میخواستم برم شهر فرش خرید کنم، خوشحالم نظراتتون رو خوندم
  منم منصرف شدم خرید کنم از هردو فروشگاه

 50. جواد گفت:

  سلام.بیشتر نظرات از شهر فرش هست.لطفا اگه کسی تجربه خوب یا بدی از آقای فرش داره ،بگه

 51. محمد گفت:

  من تو نمایشگاه فرش فرش کاشان رو انتخاب کردم و قیمتی که برام زدن از بازار بالاتر بود و خودم خبر نداشتم.بعدش قرار بود تا یک هفته بعد یعنی 27 بهمن دستم برسه اما خبری نشد چند بار هم به نماینده اون زنگ زدیم جواب نداد فک کردیم کلا منصرف شدن و دنبال خرید بودیم که بعد دوماه و نیم گفتند فرشتون اومد فرشها رو اوردیم اصلا رنگش با اونی که ما انتخاب کردیم فرق داشت کلی زنگ زدیم تا جواب دادند وگفتند نه شما اشتباه میکنید.بلاخره با کلی درگیری و زدو بند فرشها رو فرستادم .برید بازار بخرید خیلی بهتره از اینکه با اینترنت و نمایشگاه بخولهی بخرید

 52. الی گفت:

  سلام من هم پارسال میخواستم فرش بخرم دو تا شعبه شهر فرش رو رفتم و آقای فرش هم رفتم اصلا فرشهای متنوع و خوشگلی نداشتن ،مولوی هم رفتم از فرشهای مولوی هم خوشم نیومد هفت تیر فرشاش از همه جا قشنگ تر بود ،فرشی که خوشم اومد رو از اینترنت سرچ کردم مدلشو و فوشگاهی که دارن رو یکی از فروشگاهایی که داشت دنیای فرش تو جاجرود بود که تو گوگل سرچ کنید میاره آدرس رو و رفتم همون فرش رو تخته ای ۴۰۰ هزار تومن ارزونتر ازهفت تیر خریدم و کلی فرشاشون متنوع از برند های خوب بود .
  رفتارشون واقعا خوب بود و فرش هم رایگان ارسال کردند برام و قبلش هم هماهنگی کردند
  به همه پیشنهاد میدم اگر فرشی میخوان بخرن یه سری به دنیای فرش بزنن

 53. احمدرضا گفت:

  مرسی واقعا خیلی خندیدم چون میخواستم فردا سفارش فرش بدم از شهر فرش ک قشششنگ منصرف شدم از اینهمه تعریفو تمجید??

 54. مینا گفت:

  واااقعا ممنونم از عزیزانی که نظراتشونو با دیگران به اشتراک گذاشتن.ما الان داشتیم حاضر می شدیم بریم شهر فرش. یه سری نظراتو خوندم گفتم پس بریم آقای فرش.یه سری دیگه نظرو خوندن پاشدم لباسامو درآوردم نشستم سرجام?.انشالله بعد از ماه رمضون میریم بازار.

  • سهیلا گفت:

   ???منم دقیقا حال شما رو دارم قراره بریم خرید نظر دوستانو خوندم ب کل منصرف شدم از خرید/هم پولت بره هم اعصابت خورد شه از چیزی ک نصیبت شده

 55. الهه گفت:

  سلام نه شهر فرش نه آقای فرش هیچکدوم به فکر مشتری نیستن تبلیغاتی هم که میبینید اسمش روشه فقط تبلیغاته من دوتا فرش ۶ متری و یه فرش ۴ متری خریدم زمان صحبت راجب قیمت یه قیمت گفتن تو پروسه پرداخت صندوق قیمت بیخود و بیجهت رفت بالا همسرم عصبی شد یه ساعت وقتمون اونچا تلف شد که ثابت کنیم قیمتهارو متفاوت گفتید آوردیم خونه رنگ دوتاش با اونی که انتخاب کرده بودم فرق داشت زنگ زدم تا یه هفته سرکارمون گذاشتن و نیومدن ببرن واسه تعویض مجبورشدیم خودمون دوباره اونهمه راه رو بریم و ببریم تعویض کنیم زیر بار نمیرفتن و قبول نداشتن که رنگها فرق داره بعد کلی بحث و ماست مالی باز بااینکه جابجاشون کردیم هنوز یکی از فرشا با بقیه تفاوت داره اونجام با خیلیا آشنا میشید که از خریدشون پشیمونن و اومدن پس بدن اما پس نمیگیرن یه خانم میگف رفتم بازار قیمتاش خیلی کمتر بوده بهم پیش فاکتور ندادن اینام میدونن کسی پیش فاکتور نمیده که همش میگن پیش فاکتور بیایرد
  درکل بگم هم جریان ارزانی قیمت دروغه هم اینکه حق با مشتریه اونا فقط پول تبلیغاتشونو میگیرن فرش ۶ متری ۲۶۵۰ لطفا برید از بازار خرید کنید هیچوقت شهر فرش و آقای فرش و امثالهم گزینه های مناسبی برای خرید مناسب نیستن من پشیمونم

 56. فاطمه گفت:

  اینترنتی هم میفروشن فرش کاشانو اما نمیدونم ازین قسم مشکلا گریبانگیر آدم بشه خیلی بد میشه. الان12 متری گذاشته 4900

  • سارا گفت:

   دوستان اگر کسی تجربه خرید داره ممنون میشم بگه منم بخاطر قیمت و تنوعش قصد دارم بخرم ولی از بابت کیفیت فرش نگرانم

 57. مسعود گفت:

  متاسفانه اکثر برندهایی که توی شهرفرش و اقای فرش هستند جزو ضعیفترین و‌بی کیفیت ترین برندهای تولیدی بازار هستند.به این نگاه نکنید که از کجا میخرید فقط برند معتبر براتون مهم باشه و تراکم و‌شانه بالای فرش و همینطور جنس تار و پود فرش.فرش مشهد و بعضی برندهای فرشهای کاشان جزو باکیفیتها هستند ولی باز همونها هم شانه و‌تراکمهای خیلی پایین تا خیلی بالا دارند که مسلما روی قیمتها تاثیر داره

 58. الهام گفت:

  من برای جهیزیه ام رفتم آقای فرش خرید کردم ولی متاسفانه چون قیمت نداشتم بعد فهمیدم که خیلی گرون بهم دادن…
  کاش رفته بودم بازار

 59. بهناز گفت:

  سلام منم ميخواستم بگم ما حدود ٢٠روز قبل از شهر فرش ٩متري اكريليك خريديم با تخفيف سه و هفتصد شد هفته قبل كه فرش رو باز كرديم ديديم يك طرفش سفيد هست تماس گرفتيم كارشناس اومد گفت اينا چون اكريليك هست سايه روشن داره و توي نور يه طرفش روشن تر ميشه اما زماني كه جهت فرش رو عوض كرد باز هم همون سمت سفيد بود و رنگ نداشت خلاصه با كلي حرف زدن اونو پس داديم و رفتيم يه فرش ديگه خريديم،جالب اينكه فرشي كه سه و هفتصد خريده بوديم شده بود چهار و نيم
  به نظر من هم شهر فرش خوب نيست و كاملاً همه چيز دروغه

 60. آقای موکت گفت:

  خیلی ممنون از راهنمایی تون

 61. علی گفت:

  یعنی فقط تبلیغ دروغ و کلاه برداریه.فقط جیب مشتری رو خالی میکنن و زبون میریزن.اصلا نخرید از شهر فرش و اقای فرش چون واقعا دروغگو و کلاهبردارن

 62. میثم گفت:

  واقعا تا اینجا نظرات دیگه حرفی برای گفتن نذاشتن

 63. مینا گفت:

  کاش این دیدگاه ها در سایت حذف نشه و مردم راحت بتونن نظرشان رو بنویسم
  من هم بخاطر عجله در خرید از آقای فرش ۴ تخته فرش فرهی خریدم.
  و جدای قیمت بسیار‌بالایی که در نهایت برای من تموم شد
  چند مشکل هم دارن.
  ۱-یکی از فرش ها کاملا رنگش با بقیه فرق داره. و ما چون روز‌های اول فقط زدگی و.. را چک‌کردیم متوجه این موضوع نشدیم.
  ۲- دو تا فرش ها کنار هم پهن شدن و بین فرش ها از وسط خالیه و از اره ها روی هم می افته.
  ۳- دو تای دیگه هم به شکل خیلی واضح کج هستن .

  خلاصه اینکه اصلا خرید از آقای فرش رو توصیه نمیکنم، خیلی دروغگو هستن…
  و از طرفی برای خرید حتما متر همراه خود ببرید.
  حتما رنگ را دقت کنید.

 64. فاطمه گفت:

  من برای جهیزیه هم شهر فرش رفتم هم آقای فرش ولی قیمت ها بالا بود و کیفیت متوسط. هیچ مدلی هم نپسندیدم. نهایتا رفتم هفت تیر . علیرغم اینکه فک میکردم قیمتا خیلی بالا باشه ولی مناسب تر از شهر فرش و آقای فرش بود و کیفیت بهتر

 65. احمداحمدی گفت:

  شهرفرش دروغگو است فرشها بسیارگران است درست است که فرش دستبافت باید گرانترازماشینی باشد ولی نه اینقدرقیمت فرش دستبافت ۱۲ متری باید دوبرابرماشینی باشد نه ۵برابر

 66. منیژه گفت:

  هم شهر فرش و هم آقای فرش برندهای محدودی را شامل می شوند و از همه شرکتها و برندها ، فرش ندارن . بهتره اول به بازار فرش سر بزنید .

 67. حافظ گفت:

  سلام
  من سال ۹۳که هنوز شهر فرش خیلی شناخته شده نبود رفتم شهر فرش و ازبین مدلهای محدود چهارتا فرش ۶متری سفارش دادم با اینکه اوایل اسفند بود ۲۸اسفند فرش ها رو تحویل دادن و وقتی باز کردم یکی از فرشها با سه تای دیگه فرق داشت و تماس که گرفتم گفتن شرکت تعطیله و بعد از تعطیلات عید فرش رو تعویض میکنن و من نمیتونستم ایام عید سالن خونم نیمه فرش باشه و در نهایت این که بعد از یکسال که فرش ها رو شستم تقریبا مثل موکت شد و حالا بعد از پنج سال تمام نخهای فرش زده بیرون
  حالا تصمیم با شماس

  • علی گفت:

   بعد شش سال توقع داری با چندرغاز پولی که دادی چهل سال عمر کنه واست

   • فاطمه گفت:

    اولا که گفتن بعد پنج سال ! دوما اصلا مگه گفت چند گرفته که میگی چندرغاز؟؟؟ فرش کالای عمریه.بعد ۵سال نباید بپوکه‌

   • ش گفت:

    پس چند میلیون بدیم دوباره ۵ سال بعد بریم فرش بگیریم؟
    ما ۱۵ سال پیش ۳ تخته فرش مشهد گرفتیم ۲ تا ۷۰۰ شانه یه ۵۰۰ شانه هنوز هم که میشوریم مثل روز اول نو میشواقعا مسخره ترین چیزی که شنیدم تضمین کیفیت ۵ ساله بوده آخه فرش خوب باید ۲۰ سال کار کنه

   • مینا گفت:

    خونه مامانم اینا و مادرشوهرم فرشهایی که دارن واسه ۳۰ سال پیش و حتی بیشتر هست و هنوز هرسال که میشورن نوتر میشه

   • سارا گفت:

    یعنی چی؟ فرش ک هرروز ادم عوض نمیکنه؟ جنس بنجول میدین دست مردم
    موقع فروش ک خوب از ضمانت بلندمدت حرف میزنید و کیفیت کار

 68. رویا گفت:

  خیلی ممنونم از نظرات کاربران ، من بین شهر فرش و اقای فرش مونده بودم کجا برم ، که الان فکر میکنم اقای فرش برم بهتره ، ضمن اینکه خودمم توی سرچی که کردم ، دیدم تنوع اقای فرش خیلی بیشتر و بهتره

 69. علی گفت:

  شهر فرش خیلی خالی بندن واقعا ، قیمتای فرش خیلی بالاتر از اون چیزیه که تصورشو میکردم ، تو محل خودمون که گرون فروشن خیلی ارزونتر از شهر فرش بود تازه یه سری فرش گذاشتن که هیچ جای دیگه نیست، اصلا نمیتونی قیمت فرش رو روی اون مدلها تو اینترنت در بیاری معلوم نیست کجا تولید میشه. فقط یه جوی درست کردن که ادم وسوسه میشه بره شهر فرش ولی اصلا ارزش بنزین سوزوندن هم نداره انصافا

  • احمد دهقاني گفت:

   جدا از بحث قيمت بالاي شهر فرش
   من 5 تخته فرش از شهر فرش خريدم و گفتن كه ارسال مي كنيم و با توجه به اين كه ما كارمند هستيم ازشون خواهش كردم قبل از ارسال هماهنگ كنن روز بعد پيام اومد كه فرشها بارگيري شده زنگ زدم راننده گفت تا ده دقيقه بعد در منزل هستيم مدتي طول كشيد تا به اپراتور شهر فرش بفهمانم كه بابا يك ساعت زود تر خبر بده كه فرشهارو ارسال ميكني
   خلاصه چشمتون روز بد نبينه فرشهارو اوردن فرش 12 متري لوله شده رو از وسط تا كرده تحويل ما دادن و با شهر فرش تماس گرفتيم گفتن باز كنيد اگه مشكل داشت عوض مي كنيم باز فهماندن اين موضوع كه فرش لوله شده رو تا نميكنن كلي طول كشيد فرش رو باز كرديم چروك خرده بو تماس گرفتيم گفتند شكايتتون ثبت شده و باهاتون تماس ميگيريم ولي خبري نشد خواستم هر كسي مطلب رو ميخونه در خريد احتياط كنه و اگه خريد كرديد منتظر حوادث غير مترقبه باشيد

 70. سورنا گفت:

  من ماه پیش هم آقای فرش رفتم هم شهر فرش بنظرم آقای فرش خیلی بهتره تنوع فرش بیشتری نسبت به شهر فرش داره. البته بعضی از فرش ها تو آقای فرش گرونتر از بازار بود، در نهایت برای خرید فرش پیشنهاد من خرید از بازار فرش هست، اینا همش تبلیغات میکنن. برای خرید فرش بهترین گزینه بازار فرش هست.

  • سلیم سعادتی گفت:

   موافقم .
   باید یاد بگیرید که هایپر مارکت ها در همه زمینه ها اعم از کورش رفاه شهروند اقای فرش و شهر فرش و همه اینها هزینه تبلیغات شان را از شما مشتری عزیز دریافت میکنند که کمترین هزینه تبلیغات برای این برندها بیش از چند صد میلیارد تومان بصورت سالانه است. پس آگاه باشید و از سیستم سرمایه داری و کثیف هایپر حمایت نکنید. البته من فقط یکی از ایرادات انها رو بیان کردم.
   عرضه کالاهای بی کیفیت بخاطر منافع خودشان
   تعداد کارکنان زیاد که حقوقش رو مشتری میده
   اجاره ها و

 71. شقایق گفت:

  من دیروز رفتم شهر فرش برای خرید فرش 9 متری ولی قیمت ها بالاتر از بازار بود و همه مدلهارو نداشتن . تو بازار فرش مدلای قشنگتری نسبت به شهر فرش دیده بودم. به نظر من از بازار خرید کنید هم بصرفه تره هم انتخاب بهتری میتونید داشته باشید

 72. مهتاب گفت:

  سلام راستش من خیلی ناراحتم و هدفم از نوشتن این تجربه دو مورد هست: یکی اینکه قبل ازخرید از شهر فرش خیلی تو اینترنت جستجو کردم که ببینم از کجا فرش بخرم و کدوم فروشگاه فرش بهتره و فقط شهر فرش رو دیدم. برای همین اینجا نظرمو بدون غرض و منظور می نویسم تا شاید به درد کاربرای دیگه بخوره. دوم اینکه: امیدوارم شاید مسئولی از شهر فرش نظر منو بخونه که خوشحال میشم بفهمن ملت راضی نیستن از این شرایط خرید فرش
  من پیش از این برای خرید چند متر موکت به بازار تهران رفته بودم و خوب مغازه های فرش فروشی و سرای ابریشم رو دیده بودم اما سه سال پیش بود و شهر فرش مطرح نبود. برای خونه جدیدمون با توجه به محدودیت زمانی که داشتم با تصمیم قطعی خرید فرش رفتم شهر فرش. من دیگه فرصتی نداشتم تا روز دیگه برم جای دیگه و البته مدتی بود که قیمتا هم دستم نبود.
  رفتیم و طبقه اول فرشهای گرون و قشنگ اما فقط سه چهاتا برند محدود وجود داشت مثل محتشم و قیطران و دو تا برند ناشناخته جدید فرش ، قیمتها بالا بود و من فکر کردم خوب شاید همینه رفتیم طبقه پایین پاساژ که بخش قیمتهای تخفیفی فرش بود. مدلهای خیلی محدود و تک شده که مثلا تخفیف ویژه داشت با بدبختی 3 تخته فرش-دو تا 12 متری و یه 6 متری خریدیم. با تخفیف ویژه 12 متریها برامون چهار میلیون و نهصد دراومد
  جمعاً 12 ملیون و سیصد هزار تومن دادیم با کلی تبلیغ تخفیف و بازارگرمی و البته توجه کنید که انتخاب محدود از بین مدلهای تک شده و تخفیف خورده…
  سرتون رو درد نیارم ، فرش هارو اوردیم خونه و ازونجایی که خونمون نسبتاً بزرگه “125 متر” مجبور شدیم به خاطر بچه ام بریم موکت بخریم. به فاصله 10 روز رفتم مولوی همون مدل فرش بدون هیچ تخفیفی سه میلیون و هفتصد! و تازه ده ها مدل قشنگگتر از اون رو تو فروشگاهها دیدم تو همون حدود قیمت!!!…

  • رحمتی گفت:

   سلام. ممنون که نظرتون رو گفتید چون منم قصد خرید فرش دارم. ببخشید کجای مولوی مخصوص فرش هست؟ آیا فرش فروشی در مولوی زیاد هست یا درحد یکی دوتا مغازه هست؟؟

  • معصومه گفت:

   سلام. اتفاقا منم قیمت فرش نداشتم رفتم شهرفرش. برای جهیزیه م خرید کردم. انقدر تخفیف‌های خوب داشتن که فرش آشپزخونه م رایگان دراومد! بااینکه فرشش ابریشمی و گل برجسته بود. من خیلی راضیم?

   • نرگس گفت:

    چه عجب یکی تعریف کرد!!
    پس فقط تبلیغات هست و کیفیت پایین
    عجبا
    وا عجبا

    • مجيد گفت:

     ايشون هم احتمالا نه از كيفيت شناختى داشتن نه از قيمتهاى بيرون با خبرن ?
     صرفأ از ديد يه خانم خانه دار نظرشونو بيان ميكنن ?

   • مهدی گفت:

    من خودم اگه راضی بودم با این نظراتی که تا اینجا خوندم و همشون ناراضی بودن روم نمیشد نظری بدم.واقعا خوب شد که من این نظراتو خوندم دیگه داشتم آماده میشدم برم شهر فرش ولی نظرم برگشت صاد دار صاد

   • آوا گفت:

    دقیقا. بستگی به نوع فرشی که میخرین هم داره. فرش دستباف مثل تبریز سالاری و نوین فر و … یا قم… قطعا بهتر هست از شهر فرش یا آقای فرش خرید کنین. برای ماشینی مولوی هم خوبه

  • مهری گفت:

   منم پشیمون شدم از شهر فرش خرید کردم ، فرش هاییکه از شهر فرش خریدم بیرون ارزون تر میدادن

 73. محمد گفت:

  شهر فرش دروغگو و وقت آدمو میگیره بعد منت هم سر آدم میزاره شهر یکبار میگه مبلغ خریدتون بالاست نمیشه اقساط کرد یه بار میگه چک شما به روز نیست باید عوض کنی یه بار میگه باید معرفی نامه بیاری بعد که همه اینا درست شد میگه شما کارمند رسمی نیستی. میخوام بدونم حواله خرید و اعتبار چرا میدید؟ چک دارید میگیرید؟ جواز کسب میگیریدچرا؟ آخرش هم میگید سازمان مربوطه گفته ما هیچ تعهدی نسبت به اقساط نداریم ؟ خب چرا دروغ میگید چرا وقت آدمو می گیرید؟ چرا طرف رو جلوی خانوادش خراب میکنید چرا؟؟؟؟
  اصلا حق با شما چرا اول راستشو نمیگید و مدارک مورد نیاز و قوانین یا هر چیز دیگه رو شرح نمیدید؟
  چرا قبل از قرار داد با سازمانها به توافق نمیرسید؟

 74. فاطمه گفت:

  گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت پیف پیف بو میده…شما رفتید شهر فرش تاحالا آیا؟ فرشاش رو واقعا هیچ کدوم ازین فروشگاها ندارن.بعدشم نویسنده محترم هیچ میدونید الان فرش دستباف چنده که مقایسش کردید با دستباف؟!اگه ادم پولش به دستباف میرسید عقلش کم بود بود بره ماشینی بگیره؟

 75. محمد گفت:

  سلام میخوام تجربه خودم از شهر فرش بگم.
  من یک ماه بعد عید رفتم شهر فرش دو تا 9متر و ی دو متری 4,400 قیمت دادن
  یک فرش از کاشان بود.
  رفتم کاشان و همون فرشا و همون متراژ 2,670 خریدم.
  قضاوت با خودتون

  • علی گفت:

   کاشان منبع تولبد فرش ماشینی هستش.کلی کارخونه اونجاست..

  • دیبا گفت:

   سلام
   شما شهر کاشان رفتید؟
   من واقعا اعتمادو نسبت به این هایپرا از دست دادم رفتم دیدم پسندیدم اما قیمتا نامتعادله نمیشه ازشون خرید کرد
   به انضمام اینکه شرایط اقساطشون هم کذبه و نشدنی
   مرسی از همه دوستان بابت نظراتشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر مشاهده نظرات