شینیون عروس جدید

اگر شما هم به تازگی عروس خواهید شد، قطعا برایتان مهم است که شینیون موهای شما به چه صورت باشد. شما می توانید با طراحی های مدرن که این روزها در کشورهای اروپایی دیده می شود به مدل مو اروپایی دست پیدا کنید. قبل از اینکه مدل شینیون عروس را برای خود انتخاب کنید بهتر است بدانید که شما می توانید با ایده برداری از برنامه هایی چون پینترست و اینستاگرام به راحتی یکی از بهترین شینیون های عروس را برای شب عروسی  خود انتخاب نمایید. شما می توانید با در نظر داشتن ترند آن سال، اختلاف قد خود و همسرتان و نوع لباستان یکی از شینیون های مناسب برای موهای خود را انتخاب نمایید. شینیون انتخابی شما می تواند تحت تاثیر عوامل زیادی قرار بگیرد. شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از انواع این مدل های مو را برای آرایش موهای خود انتخاب کنید. ما در این بخش شما را با شینون ها و مدل موی جدید که این روزها دلخواه بسیاری از عروس ها است آشنا می کنیم.

شینیون عروس جدید

شینیون عروس جدید

مدل شینیون عروس اروپایی جدید

بسیاری از عروس ها به مدل موهای اروپایی علاقه دارند. شما می توانید اگر طرفدار این مدل مو هستید به راحتی یکی از مدل های زیبا و ساده را برای شینیون موهای خود در شب عروسیتان انتخاب نمایید. شما می توانید اگر طرفدار سادگی هستید به سراغ شینیون های ساده ای چون گوجه بروید. گوجه مو به عنوان یکی از ساده ترین مدل های شینیون انتخاب شده است. شما می توانید با توجه به اخلاف قد خود و همسرتان یکی از مدل های گوجه پایین و گوجه بالا را برای این منظور انتخاب نمایید. به یاد داشته باشید که شما می توانید به راحتی با داشتن یک شینیون و میکاپ اروپایی در شب عروسی خود به عنوان یکی از زیباترین عروس های آن شب دیده شوید. به یاد داشته باشید که این روزها دیگر طرفداران شینیون های خطی و شلوغ دیگر از این مدل شینیون ها برای آرایش موهای خود استفاده نمی کنند.

مدل شینیون عروس اروپایی جدید

مدل شینیون عروس اروپایی جدید

مدل مو اروپایی بسته

اگر با سبک اروپایی آشنایی ندارید بهتر است در گوگل این سبک را جستجو کنید تا با نحوه آرایش و مدل موی آن بیشتر آشنا شوید. شما اگر طرفدار سبک های مینیمال هستید می توانید به راحتی با استفاده از مدل موهای اروپایی به آن چه که در ذهنتان است برسید. برای این منظور شما می توانید از یک شینیون ساده برای اینکار استفاده نمایید. شما می توانید موهای خود را بسته به سلیقه خود در پایین و بالای سر خود ببندید. اگر شینیون اروپایی در پایین موهای شما بسته شد بهتر است که تاج عروس و تور عروس را از بالای سر خود قرار دهید. اگر به این مدل شینیون ها علاقه مند هستید از شما می خواهیم که حتما از میکاپ اروپایی، میکاپ لایت و سبک آرایش اسموکی برای این منظور استفاده کنید. زمانی که مدل موهای شما ساده است، آرایش های غلیظ و عربی با مدل موهای شما سنخیت ندارد، بنابراین از این نوع آرایش ها برای میکاپ شب عروسی خود استفاده نکنید.

مدل مو اروپایی بسته

مدل مو اروپایی بسته

شینیون اروپایی بالا

بسیاری از عروس خانم ها به دلیل اینکه اختلاف قد آنها با همسرشان زیاد است، ترجیح می دهند که از شینیون های اروپایی بالا برای این منظور استفاده کنند. شما می توانید برای اینکار از شینیون کار خود بخواهید که یک مدل شینیون بالا را برای شما انتخاب نماید. شما می توانید از مدل های گوجه، شینیون های بافتی، شینون های همراه با تل مو و شینیون ها نیمه باز برای این منظور استفاده کنید. اگر ترجیح شما بر این است که موهای شما بسته باشد، می توانید از مدل هایی چون بافت های ساده که به صورت بسته روی سر شما کار می شوند استفاده نمایید. اگر به شینیون های نیمه باز علاقه دارید مدل هایی چون دم اسبی برای شما مناسب تر هستند. بنابراین شما می توانید با مشورت گرفتن از شینیون کار خود یکی از بهترین مدل های شینیون را برای این منظور انتخاب نمایید.

شینیون اروپایی بالا

شینیون اروپایی بالا

مدل مو اروپایی ساده

بدون شک اگر طرفدار سادگی و زیبایی طبیعی باشید قطعا به دنبال مدل مو ساده خواهید رفت. برای این منظور شما می توانید از مدل مو اروپایی که بسیار ساده هستند برای این منظور استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که شما در مدل های اروپایی دستتان باز است و میتوانید به راحتی با استفاده از مدل های باز و بسته به آنچه که در ذهنتان است برسید. برای این منظور اگر به مدل های باز علاقه دارید می توانید از مدل های کرلی مو، بافت های مو، مدل مو دم اسبی و مدل موهای صاف برای این منظور استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از مدل موهای باز یک سادگی و زیبایی خاص را به موهای خود هدیه کنید. در نظر داشته باشید که شما بهتر است با میکاپ آرتیست و شینیون کار خود پیش از مراسمتان در این خصوص صحبت کنید. مدل مو اروپایی باز به شما این امکان را می دهد که بدون درگیر شدن موهای خودتان به همان حالت طبیعی خود باقی بماند و شما شب پس از اتمام مراسم خود درگیر باز کردن سنجاق های موهای خود نشوید.

مدل مو اروپایی ساده

مدل مو اروپایی ساده

نتیجه گیری

شما می توانید با مشاوره گرفتن از میکاپ آرتیست و شینیون کار خود یکی از بهترین مدل های مو را برای شب عروسی خود انتخاب نمایید. شما می توانید با استفاده از مدل موهای باز و کرلی شده به زیبایی موهای خود کمک کنید. به یاد داشته باشید که شما می توانید از مدل موهای شینیون شده نیز استفاده کنید. شینیون های مدل اروپایی ساده، سبک و راحت است. در این شینیون ها شما آثاری از شینیون های شلوغ و خطی را نخواهید دید.

4.2/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *