لنز ناخن یکی از ارزان ترین ابزارهای طراحی 

این روزها دیگر کمتر کسی به یک لاک ساده بسنده می کند، چرا که همه افراد به دنبال راهی برای زیباتر نمایش دادن ناخن های دست و پای خود هستند. برخی از افراد کاشت ناخن را انتخاب می کنند و برخی دیگر نیز سعی می کنند تا همه تکنیک های طراحی را بر روی ناخن طبیعی خود امتحان کنند. برای این منظور می توان با استفاده از وسایلی چون لنز ناخن، فویل و انواع پودرها را دیزاین و طراحی کرد. برخی از افراد به دلیل اینکه در خانه خود دیزاین را انجامی می دهند نمی تواند از ابزارهایی استفاده کنند که نیازمند وسایل خاص و گسترده است. از این رو بهتر است که از وسایل ساده ای که طراحی ناخن را ساده تر می کند استفاده نمایند، یکی از این وسایل ساده که سبب می شود تا شما به راحتی در خانه خود ناخن های خود را دیزاین کنید، برچسب ناخن است که ما قصد داریم تا در این مقاله به صورت کامل در خصوص این محصول به شما توضیحات فراوانی بدهیم. 

لنز ناخن یکی از ارزان ترین ابزارهای طراحی 

لنز ناخن چیست؟

اگر می خواهید بدانید که این محصول چیست؟ بهتر است به این نکته توجه نماید که این لنزها در اصل کاغذهای برچسبی بوده اند که شما می توانید با قرار دادن آن ها درون آب آن ها را بر روی لاک ناخن، ناخن طبیعی و لاک ژل بزنید. مهمترین نکته ای که در استفاده از این لنزها بهتر است به آنها توجه شود این است که این محصول برای استفاده بر روی ناخن بوده و پس از آن که آن را فیکس کردید بهتر از یک تاپ شاین یا تاپ کت برای ماندگاری بیشتر آن استفاده نمایید. 

لنز ناخن سه بعدی چیست؟

در واقع برچسب ناخن سه بعدی دارای یک طرحی بوده که به صورت سه بعدی نمایش داده می شود. از این رو شما می توانید با استفاده از این لنزها تصاویر پرسپکتیو دار را بر روی ناخن خود ایجاد کرده و از همه مهمتر ناخن های زیبایی را بر روی دستان خود مشاهده نمایید. لنز ناخن چهره نیز می تواند به عنوان یک استیکر سه بعدی معرفی شود. لنز ناخن دخترانه در واقع شامل بسیاری از مدل ها بوده که شما می توانید از آن ها برای دیزاین ناخن های خود استفاده نمایید.

لنز ناخن عروسکی 

استیکر ناخن عروسکی همانطور که از اسم آن پیداست دارای تصاویر عروسکی بوده و بسیاری از افراد می توانند از این نوع لنزها بر روی ناخن های انگشتان دست و پای خود استفاده نمایند. شما می توانید از استیکر ناخن روی لاک معمولی نیز استفاده نمایید. این روزها لنز ناخن برجسته نیز به یکی از ترند ها در بین افرادی که از این محصول برای طراحی ناخن خود استفاده می کنند، تبدیل شده است. لنز ناخن بچه گانه نیز می تواند به صورت عروسکی مورد استفاده قرار بگیرد.

لنز ناخن عروسکی

طرز استفاده از لنز ناخن

طرز استفاده از این محصول بسیار راحت بوده و شما می توانید در خانه نیز به راحتی از این محصول استفاده نمایید، برای اینکار کافی است که در گام اول اگر می خواهید بر روی ناخن طبیعی خود از این محصول استفاده کنید، بهتر است که مانیکور ناخن  را انجام داده و سپس سیک لایه از لاک معمولی را بر روی ناخن خود زده و پس از خشک شدن لاک شما می توانید به مدت 2 دقیقه برچسب ناخن مورد نظر خود را با قیچی بریده و در آب انداخته و سپس بعد از اتمام این دو دقیقه شما می توانید به راحتی به وسیله یک موچین لنز را از آب درآورده و پوشش کاغذی آن را جدا نموده و بر روی ناخن خود بچسبانید. در آخر برای اینکه ماندگاری استیکر ناخن شما بیشتر شود، می توانید از یک تاپ شاین یا تاپ کت برای استحکام بیشتر ناخن خود استفاده کنید. لنز ناخن روی ناخن طبیعی یکی از راه هایی بوده که شما می توانید بدون نیاز به رفتن به سالن زیبایی ناخن های خود را زیبا نمایید. 

لنز ناخن ارزان

اگر می خواهید که یک برچسب ناخن ارزان قیمت را خریداری کنید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که بسیاری از افراد می توانند به راحتی از طریق مراجعه به سایت های خرید یک لنز ارزان قیمت را خریداری کنند. از طرفی این روزها بسیاری از افراد محصولات خود را در اینستاگرام تبلیغ می کنند از این رو اگر می خواهید این استیکر ناخن را از طریق اینستاگرام خریداری نمایید، بهتر است از پیج لنز ناخن استفاده نمایید. لنز ناخن نوشته یکی دیگر از محصولاتی بوده که شما می توانید با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید. 

انواع لنز ناخن

بسیاری از افراد این روزها به جای اینکه هزینه های زیادی برای کاشت ناخن صرف کنند، سعی می کنند تا با استفاده از برچسب ناخن دخترانه، زیبایی را به دستان خود هدیه کنند. در این میان بسیاری از افراد سعی می کنند تا از انواع استیکرهای ناخن برای زیباتر شدن ناخن های خود استفاده نمایند. حال ما قصد داریم تا در این بخش شما را با انواع لنزهای ناخن آشنا کنیم تا شما نیز بتوانید از این طریق ناخن های خود را زیباتر کنید. 

 • لنز ناخن گل
 • لنز عروسکی 
 • لنز سه بعدی 
 • لنز بچگانه 
 • لنز دخترانه
 • لنز ناخن فانتزی 
 • لنز ناخن برجسته
 • لنز ناخن یکی از ارزان ترین ابزارهای طراحی

انواع لنز ناخن

خرید استیکر ناخن

بهتر است اگر قصد دارید خرید استیکر ناخن را انجام دهید به این موارد توجه کنید. قیمت لنز ناخن فانتزی در سایت هایی که این محصول را به فروش می رسانند از 4000 هزار تومان شروع شده تا 30000 هزار تومان نیز می رسد. از این رو اگر قصد دارید از سایت لنز ناخن این محصولات را خریداری کنید، بهتر است از سایت هایی که نماد اعتماد دارند خرید کنید. برچسب ناخن دخترانه و برچسب ناخن فانتزی دو محصولی بوده که بسیاری از افراد از آن ها برای دیزاین و طراحی ناخن های خود استفاده می کنند. 

در آخر

 • با استفاده از برچسب ناخن، روی ناخن های خود دیزاین زیبا ایجاد نمایید
 • استیکر ناخن زیبایی و خاص بودن را به لاک های معمولی شما می دهد
 • با استفاده از این محصول به آرایشگاه نروید
 • با هزینه اندک صاحب ناخن های زیبا شوید

اگر شما هم از این برچسب های ناخن استفاده کرده اید، از شما می خواهیم تا نظرات خود را در خصوص استفاده از این محصول با اول نظری ها در میان بگذارید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *