5 سالن زیبایی برتر صادقیه

جستجوی بهترین سالن زیبایی در محله صادقیه که یکی از محلات مورد توجه برای خانم های خوش سلیقه و زیبای ساکن غرب تهران است، امروزه مخاطبان زیادی در جستجوهای سالن زیبایی دارد. محله صادقیه یکی از قدیمی ترین محله های تهران (آریاشهر) است که این محل در غرب تهران قرار گرفته و بسیاری از افراد سرشناس در این محل سالن زیبایی معروفی را افتتاح کرده اند. حال اگر می خواهید با 3 سالن زیبایی برتر صادقیه بیشتر آشنا شوید بهتر است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بهترین سالن زیبایی در صادقیه

بهترین سالن زیبایی در صادقیه چه خدماتی به مشتریان ارائه می کند؟

یک سالن زیبایی معمولی نمی تواند با بهترین سالن زیبایی در صادقیه خدمات یکسانی داشته باشد از این رو اگر می خواهید به یکی از بهترین سالن های زیبایی بروید بهتر است به نکته توجه کنید که قیمت خدماتی که شما در یک سالن زیبایی معمولی دریافت می کنید قطعا با یک سالن چند منظوره نمی تواند یکسان باشد. بنابراین بهتر است از همان اول بدانید که در این سالن ها با قیمت های بالاتری روبرو خواهید شد.

 • میکاپ عروس
 • میکاپ VIP عروس
 • شینیون عروس
 • پکیج عروس
 • شینیون VIP
 • میکاپ VIP
 • خدمات ابرو
 • خدمات ناخن
 • خدمات رنگ مو
 • خدمات مش و لایت
 • کوتاهی مو
 • کراتینه مو
 • براشینگ و بافت مو
 • اکستنشن مو
 • اکستنشن مژه
 • اپیلاسیون
 • پاکسازی پوست

بهترین سالن زیبایی در صادقیه چه خدماتی به مشتریان ارائه می کند؟

کادر سالن زیبایی بانوان در صادقیه تهران چه ویژگی هایی دارند؟

وقتی برای اولین بار به یک سالن زیبایی میروید باید بدانید که رفتار افرادی که در آن سالن کار می کنند به چه صورت بوده و آیا می توانید با کادر آن سالن ارتباط برقرار کنید یا خیر؟ برای اینکه بتوانید خصوصیات یک مجموعه خوب را شناسایی کنید بهتر است با ویژگی هایی که در این قسمت معرفی میکنیم آشنا شوید.

توجه به نیاز مشتری

شما وقتی به عنوان یک مشتری به یک سالن زیبایی میروید باید بدانید که پرسنل آنجا باید به تمام نیازهای شما توجه کنند. نیازهای شما توسط آرایشگر مخصوص پرسیده شده و او سعی می دارد تا خدمات خود را با توجه به خواسته شما برآورده نماید. مشتری مداری می تواند همان توجه به نیازهای مشتریان باشد.

به روز بودن کادر سالن

فرقی ندارد که یک آرایشگر در کدام لاین کار می کند به روز بودن او بسیار مهم بوده و او می تواند با دنبال کردن اینستاگرام و تیک تاک اطلاعات خود را در خصوص حرفه خود به روز کند.

توجه به بهداشت سالن و مشتریان

بسیاری از افراد این موضوع را می دانند که بهداشت برای مشتریان و مدیر سالن بسیار مهم است. از این رو بهتر است این را بدانید که بهداشت شخصی شما به عنوان یک آرایشگر بسیار ارزشمند است.

استفاده از تجهیزات و ابزار کاربردی

شما می توانید با استفاده از بهترین وسایل و تجهیزات مدرن به هرآنچه که در نظر یک مشتری مهم است دست پیدا کنید. اگر به عنوان یک ناخن کار کار می کنید باید بدانید که استفاده از وسایل اصل و با کیفیت می تواند تا حد زیادی بر میزان رضایتمندی مشتریانتان تاثیر بگذارد.

استفاده از تجهیزات و ابزار کاربردی

استفاده از یک یونیفرم مناسب

در یک سالن آرایشی معروف در صادقیه یک مدیر سالن هدفمند سعی می کند تا برای همه کادر خود در هر لاین از یک یونیفرم به خصوص استفاده کند تا علاوه بر نظم بخشیدن به سالن تعادل بصری خوبی برای مشتریان خود ایجاد کند. از طرفی استفاده از یک لباس خاص برای یک سالن می تواند امضای خاص آن سالن به شمار برود.

بازار کار سالن زیبایی در تهران صادقیه

اگر می خواهید با بازار کار یک سالن زیبایی مطرح در صادقیه آشنا شوید بهتر است که به این نکته توجه کنید که بازار کار یک آرایشگر بسیار خوب و مناسب با آن منطقه ای است که در آن کار می کند. بنابراین اگر شما در منطقه صادقیه کار می کنید بهتر است این را بدانید که صادقیه یکی از بهترین مناطق تهران در غرب بوده و شما می توانید تعداد زیادی مشتری را از سراسر تهران به سمت سالن زیبایی خود بکشانید. مهمترین امر برای رونق بخشیدن به کسب و کار در این حوزه این است که شما توانایی این را داشته باشید تا بتوانید از تمامی مناطق تهران مشتری داشته باشید، در این صورت است که می توانید سالن زیبایی خود را معروف کرده و به همه افراد بشناسانید.

آرایشگاه فلکه اول صادقیه

اگر در فلکه اول صادقیه ساکن هستید و به دنبال یکی از بهترین سالن های زیبایی هستید بهتر است به سراغ سالنی بروید که مشتریان زیادی داشته و توانسته رضایت بسیاری از افراد را به دست بیاورد. بهترین سالن های زیبایی در فلکه اول صادقیه سالن زیبایی گل یخ، سالن زیبایی مژه و سالن زیبایی موزا به شمار می رود.

سالن زیبایی گل یخ:

اگر می خواهید خدمات متنوعی در خصوص مو، ابرو، رنگ و مش و کراتینه مو دریافت کنید، سالن زیبایی گل یخ یکی از بهترین سالن های موجود در فلکه اول صادقیه است. شما می توانید با گرفتن وقت از این سالن به راحتی از خدمات بی نظیر آن در صادقیه استفاده نمایید.

آدرس سالن زیبایی گل یخ

اگر می خواهید به سالن زیبایی گل یخ در فلکه اول صادقیه بروید بهتر است به این آدرس مراجعه نمایید.

فلکه اول صادقیه، خیابان ستارخان، پاساژ نگین، واحد 41

شماره تماس سالن زیبایی گل یخ

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی گل یخ

بسیاری از افراد قبل از مراجعه به سالن زیبایی حتما با دنبال کردن صفحه مورد آن سالن سعی می کنند تا با نمونه کارهای آن سالن بیشتر آشنا شوند.

_golyakh_@

بهترین سالن زیبایی در صادقیه، گل یخ

سالن زیبایی موزا:

یکی دیگر از سالن های زیبایی در فلکه اول صادقیه واقع در ستارخان سالن زیبایی موزا بوده که بسیاری از خانم های خوش سلیقه برای استفاده از خدماتی چون میکاپ و شینیون عروس، کاشت ناخن، ابرو و مو به این سالن زیبایی می روند. در سالن زیبایی موزا میکاپ آرتیست خانم شروین ملک میکاپ زیبای عروس های خوش سلیقه را عهده دار است. اگر با سبک کاری خانم ملک آشنا هستید می توانید به سالن زیبایی موزا بروید.

آدرس سالن زیبایی موزا

برای رفتن به این سالن زیبایی می توانید به این آدرس مراجعه نمایید.

فلکه اول صادقیه، خیابان ستارخان

شماره تماس سالن زیبایی موزا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی موزا

بسیاری از افراد قبل از مراجعه به سالن زیبایی حتما با دنبال کردن صفحه مورد آن سالن سعی می کنند تا با نمونه کارهای آن سالن بیشتر آشنا شوند.

moza.beautysalon@

آرایشگاه خوب در فلکه دوم صادقیه

اگر به دنبال یک آرایشگاه خوب در فلکه دوم صادقیه هستید می توانید به سراغ سالن هایی چون سالن زیبایی ملورین، سالن زیبایی رز سفید و سالن زیبایی پرنسس اشاره کنیم.

سالن زیبایی ملورین:

یکی از بهترین سالن های زیبایی در فلکه دوم صادقیه سالن زیبایی ملورین بوده که بسیاری از افراد در این مکان از کاشت ناخن، رنگ مو، براشینگ و بسیاری از خدماتی که در یک سالن زیبایی ارائه می شود، استفاده می کنند. حال اگر می خواهید با این سالن زیبایی بیشتر آشنا بشوید بهتر است با آدرس، شماره تلفن و اینستاگرام آن بیشتر آشنا شوید.

آدرس سالن زیبایی ملورین

سالن زیبایی ملورین واقع در فلکه دوم صادقیه، کوچه مرودشت پلاک یک، از این رو اگر می خواهید به این آرایشگاه بروید بهتر است به این آدرس از ساعت کاری 9 تا 18 مراجعه کنید.

شماره تماس سالن زیبایی ملورین

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی ملورین

بسیاری از افراد قبل از مراجعه به سالن زیبایی حتما با دنبال کردن صفحه مورد آن سالن سعی می کنند تا با نمونه کارهای آن سالن بیشتر آشنا شوند.

melorin_beauty_salon@

سالن زیبایی ملورین

سالن زیبایی رز سفید:

یکی دیگر از سالن های زیبایی مطرح در فلکه دوم صادقیه سالن زیبایی رز سفید است که بسیاری از افراد برای استفاده از خدمات این سالن زیبایی به آن جا می روند.

آدرس سالن زیبایی رز سفید

اگر می خواهید به سالن زیبایی رز سفید بروید، بهتر است به آدرس فلکه دوم صادقیه، کوچه مرودشت مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی رز سفید

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی رز سفید

برای مشاهده اینستاگرام سالن زیبایی رز سفید به مدیریت سمیرا کیانی می توانید به آدرس samira_kiany_rose_sefid مراجعه نمایید.

بهترین سالن زیبایی در صادقیه، پرنسس

اگر در محدوده فلکه دوم صادقیه ساکن هستید و به دنبال یکی از بهترین سالن های زیبایی در این منطقه هستید، پیشنهاد ما سالن زیبایی پرنسس است. شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی از ساعت 9 تا 18 به این سالن مراجعه کنید.

آدرس سالن زیبایی پرنسس

صادقیه، اشرفی اصفهانی، بلوار عرب حسینی

شماره تلفن سالن زیبایی پرنسس

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی پرنسس

برای مشاهده آدرس اینستاگرام سالن زیبایی پرنسس بهتر است به آدرس princess.vip_salon@ مراجعه کنید.

بهترین سالن زیبایی در صادقیه، پرنسس

اجاره سالن زیبایی در صادقیه

اگر می خواهید در محدوده صادقیه سالن زیبایی اجاره کنید بهتر است که به این نکات توجه کنید، تا دچار مشکل نشوید.

دسترسی همیشه مهم است

در یک منطقه ای سالن اجاره کنید که برای مشتریان مشکل دسترسی ایجاد نشود. چرا که ممکن است که برخی از مشتریان شما از مناطق دیگر به سالن شما بیایند.

نمای ساختمان بسیار مهم است

از طرفی اگر می خواهید در لاین عروس کار کنید بهتر است به مسئله جای پارک و نمای بیرونی سالن توجه بکنید. چراکه برای این افراد لوکس بودن سالن زیبایی شما بسیار مهم است.

فضای بزرگ همیشه بهتر است

اگر قصد دارید تا همه لاین ها را در سالن داشته باشید به شما توصیه می کنیم که حتما فضای بزرگی را اجاره کنید تا به طور مثال بوی کاشت ناخن فردی که برای کوتاهی موهایش آمده را اذیت نکند.

فضایی که اجاره می کنید بهتر است پر رفت و آمد باشد

اگر قصد اجاره کردن دارید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که فضایی که اجاره می کنید در مسیر رفت وآمد قرار گرفته باشد تا شما بتوانید از این طریق مشتریان زیادی را برای ارائه خدمات به داخل سالن بکشانید. ارایشگاه فلکه اول صادقیه و آرایشگاه خوب در فلکه دوم صادقیه می تواند بهترین انتخاب برای اجاره یک سالن خوب در این مناطق باشد. فلکه اول و دوم صادقیه از نظر رفت وآمد و دسترسی بهترین موقعیت را در بین سایر محلات صادقیه دارد.

در آخر

صادقیه یکی از بهترین مناطق غرب تهران بوده که بسیاری از افراد در این محله ساکن هستند. اگر شما هم به دنبال بهترین سالن زیبایی در صادقیه هستید می توانید با آشنا شدن با ویژگی های بهترین سالن زیبایی در صادقیه به راحتی یکی از بهترین ها را برای استفاده از انواع خدمات آرایشگری انتخاب کرده و به آنجا بروید. توجه به رفتار پرسنل در آرایشگاه و کیفیت خدماتی که به مشتریان ارائه می کنند از جمله مواردی است که باید به آن ها بیش از حد توجه شود.

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *