7 سالن زیبایی برتر پاسداران

سالن زیبایی سپیدار

سالن سپیدار با هدف میکاپ عروس افتتاح شده اما در همین مدت کوتاه توانسته  به واسطه کیفیت خدمات و فضای زیبا و مدرنش  محبوبیت بالایی پیدا کند. مدیریت این سالن را خانم سپیده آزمون عهده دار هستند. خانم آزمون به عنوان میکاپ آرتیست این مجموعه، آموزش های هنرجویان را نیز انجام می دهند. در سالن سپیدار رضایت کامل زیباجویان بیشترین اهمیت را دارد و تا جایی به کیفیت کارشان اعتماد دارند که پذیرفته اند در صورتی که از خدمات رضایت نداشتید، هزینه را کامل به شما برگردانند!

سالن زیبایی سپیدار

در سالن سپیدار ۱۴ لاین خدماتی به زیباجویان خدمات رسانی می کند. لاین‌های میکاپ و عروس، مو، ناخن، ماساژ و فیشیال پوست از پرطرفدارترین‌های این مجموعه به شمار می رود.

آدرس سالن زیبایی سپیدار

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به آدرس پاسداران، بن بست اکرمی، پلاک ۲ مراجعه نمایید.

شماره‌ تماس سالن زیبایی سپیدار

برای تماس با این مجموعه و گرفتن وقت قبلی را لمس کنید و از قبل وقت خود را رزرو نمایید. اگر می خواهید مستقیما با لاین عروس صحبت کنید می توانید با شماره 09002670290 تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام سالن زیبایی سپیدار

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این مجموعه در لاین های مختلف به پیج این سالن زیبایی به آدرس @sepidarbeauty مراجعه نمایید. از طرفی شما می توانید برای باخبر شدن از اخبار مهم این مجموعه به آدرس سایت sepidarbeauty.com مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی سپیدار

در این قسمت می توانید با برخی از نمونه کارهای این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

نمونه کار سالن زیبایی سپیدار

نمونه عروس سالن زیبایی سپیدار

عروس سالن زیبایی سپیدار

میکاپ سالن زیبایی سپیدار

زیبایی و طراوت در سیما و پوست یک خانم می تواند بر روی اعتماد به نفس او تاثیر زیادی بگذارد. علاوه بر این زیبا ظاهر شدن یک خانم در جمع های خانوادگی می تواند برای او دلپذیر باشد. از طرفی بسیاری از خانم ها می دانند که این زیبایی که یک نعمت خدادادی است می تواند توسط یک آرایشگر حرفه ای بیشتر نمایان شود، از این رو کاملا طبیعی است که یک خانم در محدوده محل سکونت خود به دنبال یک سالن زیبایی حرفه ای و شناخته شده باشد. ما قصد داریم تا در این مقاله یکی از دغدغه های خانم هایی که در محدوده پاسداران تهران زندگی می کنند را از بین ببریم، برای اینکار قصد داریم شما را با 7 سالن زیبایی برتر پاسداران آشنا کنیم، پس بهتر است این مقاله را از دست ندهید.

7 سالن زیبایی برتر پاسداران

آرایشگاه خوب در پاسداران برای ابرو

این روزها خدمات ابرو دیگر مانند سابق نیست و بسیاری از افراد دیگر به یک ابرو برداشتن ساده بسنده نمی کنند. زیبایی و مرتب بودن ابروها می تواند تا حد زیادی سبب تغییر چهره خانم ها بشود. خدمات زیادی در این راستا وجود دارد که شما می توانید از آن ها برای زیبایی چهره و ابروهایتان استفاده نمایید. خدماتی چون هاشور ابرو، قرینه سازی ابرو، میکروبلیدینگ، فیبروز، میکروپیگمنتیشن و سایر خدمات که می تواند به تغییر چهره شما کمک کند. حال اگر در پاسداران تهران ساکن هستید میتوانید برای استفاده از این خدمات به آرایشگاه هایی چون پارس بانو، مایا، بانو هستی، آرایشگاه نگین، سالن زیبایی آپامه و سالن زیبایی حلما مراجعه کنید.

سالن زیبایی پارس بانو

اگر می خواهید برای استفاده از خدمات ابرو به یکی از بهترین سالن های زیبایی واقع در پاسداران بروید، به شما توصیه می کنیم که به 7 سالن زیبایی برتر پاسداران که سالن زیبایی پارس بانو یکی از آن ها است بروید. شما می توانید در این سالن از خدماتی چون هاشور، قرینه سازی و میکروبلیدینگ استفاده کنید.

سالن زیبایی پارس بانو

آدرس سالن زیبایی پارس بانو

برای مراجعه به سالن پارس بانو بهتر است به این آدرس مراجعه کنید.

پایین تر از چهارراه پاسداران، گلستان 10، پلاک 34

شماره تماس سالن زیبایی پارس بانو

برای ارتباط با این سالن  را لمس کنید.

اینستاگرام پارس بانو

اگر می خواهید با نمونه کارهای این مجموعه بیشتر آشنا شوید بهتر است به آدرس parsbanoo_beauty مراجعه کنید.

نمونه کارهای سالن زیبایی پارس بانو

نمونه کارهای خدمات مو، میکاپ و خدمات ناخن سالن زیبایی پارس بانو توسط بهترین میکاپ آرتیست ها انجام می پذیرد. در این بخش برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی را مشاهده می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی پارس بانو

نمونه کارهای سالن زیبایی پارس بانو

نمونه کارهای سالن زیبایی پارس بانو

سالن زیبایی مایا

یکی دیگر از بهترین سالن های زیبایی در پاسداران سالن زیبایی مایا است که خدمات زیادی از جمله میکاپ، شینیون، خدمات ناخن و خدمات ابرو را به مشتریان خود ارائه می کند. اگر شما هم در محدوده پاسدارن ساکن هستید می توانید به این سالن زیبایی بروید.

سالن زیبایی مایا

آدرس سالن زیبایی مایا

برای رفتن به سالن زیبایی مایا بهتر است به این آدرس مراجعه کنید.

چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان کلاهدوز (دولت)، پلاک ۱۰، واحد ۲۵۲

شماره تماس سالن زیبایی مایا

برای آگاهی از قیمت ها و گرفتن وقت قبلی از سالن زیبایی مایا را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی مایا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای زیاد و متنوع به آدرس اینستاگرام maya.beauty_salon مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی مایا

نمونه کارهای خدمات مو، میکاپ و خدمات ناخن سالن زیبایی مایا توسط بهترین میکاپ آرتیست ها انجام می پذیرد. در این بخش برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی را مشاهده می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی مایا

نمونه کارهای سالن زیبایی مایا

آرایشگاه بانو هستی

یکی دیگر از 7 سالن زیبایی برتر پاسداران، آرایشگاه بانو هستی است. شما می توانید بسیاری از خدمات همچون رنگ مو، شینیون، کراتینه مو، خدمات کاشت ناخن، میکاپ، فیشیال پوست، کوتاهی مو و خدمات مژه را دریافت کنید.

آرایشگاه بانو هستی

آدرس سالن زیبایی بانو هستی

اگر قصد دارید به این آرایشگاه بروید بهتر است به آدرس پاسداران دشتستان هشتم، پلاک 2 مراجعه کنید.

شماره تماس سالن زیبایی بانو هستی

برای برقراری ارتباط با سالن زیبایی بانو هستی را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی بانو هستی

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای بانو هستی به پیج اینستاگرام او مراجعه نمایید.

banooo_hasti66

نمونه کارهای سالن زیبایی بانو هستی

نمونه کارهای خدمات مو، میکاپ و خدمات ناخن سالن زیبایی بانو هستی توسط بهترین میکاپ آرتیست ها انجام می پذیرد. در این بخش برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی را مشاهده می کنیم.

آرایشگاه نگین

یکی دیگر از آرایشگاه های معروف در محدوده پاسداران آرایشگاه نگین بوده است. این آرایشگاه توانسته است در بین بسیاری از بومیان این محله شهرت زیادی کسب کند و از همه مهمتر به دلیل داشتن رضایت مشتریان، از سایر محلات نیز مشتریان زیادی جذب کرده است.

آرایشگاه نگین

آدرس آرایشگاه نگین

اگر می خواهید به آرایشگاه نگین بروید، بهتر است به آدرس پاسداران،گلستان 5،تقاطع داوود اسلامی،جنب فست فود پرپروک،پلاک 194،طبقه اول،واحد 102 در زمان اداری مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه نگین

برای مراجعه به آرایشگاه نگین بهتر است از قبل وقت بگیرید، برای اینکار را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه نگین

برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی بهتر است به پیج این آرایشگاه به آدرس negiin beauty saloon مراجعه نمایید.

نمونه کارهای آرایشگاه نگین

نمونه کارهای خدمات مو، میکاپ و خدمات ناخن آرایشگاه نگین توسط بهترین میکاپ آرتیست ها انجام می پذیرد. در این بخش برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی را مشاهده می کنیم.

نمونه کارهای آرایشگاه نگین

نمونه کارهای آرایشگاه نگین

نمونه کارهای آرایشگاه نگین

سالن زیبایی آپامه پاسداران

یکی از 7 سالن زیبایی برتر پاسداران، سالن زیبایی آپامه است. آپامه از سال 1386 تاسیس شده و تا به امروز به دلیل داشتن مشتریان بسیار متعدد و کسب رضایت آن ها، توانسته پا برجا بماند. اگر شما هم در محدوده پاسداران ساکن هستید می توانید برای میکاپ، شینیون، پکیج عروس، رنگ مو، براشینگ، کوتاهی مو و خدمات ابرو به این سالن مراجعه کنید.

آدرس سالن زیبایی آپامه پاسداران

شما می توانید برای مراجعه به سالن زیبایی آپامه به آدرس ساقدوش نبش بوستان هفتم بروید.

شماره تماس سالن زیبایی آپامه پاسداران

برای تماس با آپامه را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی آپامه پاسداران

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی در اینستاگرام به آدرس apamehsaloon مراجعه کنید. در این پیج بسیاری از نمونه کارهای کارکنان این مجموعه در لاین های مختلف به چشم می خورد.

نمونه کارهای سالن زیبایی آپامه

نمونه کارهای خدمات مو، میکاپ و خدمات ناخن سالن زیبایی آپامه توسط بهترین میکاپ آرتیست ها انجام می پذیرد. در این بخش برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی را مشاهده می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی آپامه

نمونه کارهای سالن زیبایی آپامه

سالن زیبایی حلما

بسیاری از افراد که در محدوده پاسداران زندگی می کنند با سالن زیبایی حلما آشنایی دارند و می دانند که این سالن زیبایی یکی از 7 سالن زیبایی برتر پاسداران است. شما می توانید برای رنگ کردن موهای خود، خدمات ناخن، مژه و بسیاری از کارهای آرایشی و بهداشتی خود به این سالن زیبایی در این منطقه مراجعه کنید.

آدرس سالن زیبایی حلما

برای مراجعه به سالن زیبایی حلما می توانید به آدرس پاسداران، خیابان پایدار فرد، نبش خیابان بوستان هشتم مراجعه کنید.

شماره تماس سالن زیبایی حلما

اگر می خواهید به این سالن زیبایی مراجعه کنید بهتر است از قبل با تماس با این مجموعه از آن وقت بگیرید. برای اینکار را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی حلما

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به آدرس helma___beauty___ مراجعه نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی حلما

نمونه کارهای خدمات مو، میکاپ و خدمات ناخن سالن زیبایی حلما توسط بهترین میکاپ آرتیست ها انجام می پذیرد. در این بخش برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی را مشاهده می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی حلما

نمونه کارهای سالن زیبایی حلما

بهترین آرایشگاه زنانه هروی

اگر در هروی ساکن هستید و به دنبال یکی از بهترین آرایشگاه ها در این محدوده هستید، ما قصد داریم برخی از معروف ترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی واقع در هروی را به شما معرفی کنیم.

سالن زیبایی زهرا کاظمیان

سالن زیبایی زهرا کاظمیان یکی از معروف ترین سالن های زیبایی در این محدوده است. بسیاری از خانم های خوش سلیقه و به روز برای استفاده از خدمات آرایشی گوناگون از جمله رنگ و مش، میکاپ، شینیون، بافت، اکستنشن و خدمات ناخن به این سالن زیبایی مراجعه می کنند.

آدرس سالن زیبایی زهرا کاظمیان

برای رفتن به این سالن زیبایی بهتر است به این آدرس مراجعه کنید.

خیابان هروی، خیابان وفامنش، خیابان آزادی.

شماره تماس سالن زیبایی زهرا کاظمیان

شما می توانید قبل از مراجعه به سالن زیبایی زهرا کاظمیان برای گرفتن وقت قبلی را لمس کنید. این سالن زیبایی دارای لاین های مختلف بوده که شما می توانید برای تماس با هر لاین داخلی مورد نظر خود را بگیرید.

اینستاگرام  و نمونه کارهای زهرا کاظمیان

زهرا کاظمیان مدیر و موسس این سالن بوده که به تازگی با ایجاد یک حساب تجاری در اینستاگرام برند و نمونه کارهای خود را در اینستاگرام به مشتریان و علاقه مندان معرفی می کند. شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این میکاپ آرتیست به آدرس zahrakazemiyan.ir مراجعه کنید.

اینستاگرام  و نمونه کارهای زهرا کاظمیان

اینستاگرام  و نمونه کارهای زهرا کاظمیان

سالن زیبایی الهه ثابت

الهه ثابت مدیر و موسس این سالن زیبایی بوده که واقع در هروی است، و روزانه مشتریان زیادی را جذب خود می کند. اگر شما هم در محدوده هروی زندگی می کنید و به دنبال یکی از بهترین سالن زیبایی در پاسداران می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدمات آن استفاده کنید.

آدرس سالن زیبایی الهه ثابت

اگر به دنبال آدرس سالن زیبایی الهه ثابت هستید می توانید به آدرس پاسداران، میدان هروی، روبروی مرکز خرید گلستان، ساختمان سئول مراجعه کنید.

شماره تماس سالن زیبایی الهه ثابت

اگر می خواهید برای انجام شدن خدمات آرایشی به این سالن زیبایی بروید، بهتر است از قبل وقت بگیرید. برای این کار را لمس کنید.

اینستاگرام و نمونه کارهای الهه ثابت

اینستاگرام الهه ثابت با 120 هزار دنبال کننده می تواند یکی از پیج های پر طرفدار در بین سالن های زیبایی هروی و پاسداران محسوب شود. از این رو اگر می خواهید با نمونه کارهای این هنرمند بیشتر آشنا شوید بهتر است به آدرس elahesabet_beautysalon مراجعه کنید.

آرایشگاه زنانه پاسداران

اگر در محدوده پاسداران و هروی ساکن هستید، قطعا برای انجام شدن نیازهای آرایشی و بهداشتی خود به یک سالن زیبایی منحصر به فرد و معروف نیاز دارید. آرایشگاه زنانه پاسداران بسیار زیاد بوده و شاید بتوان گفت که در این محدوده آرایشگاه های متعددی وجود دارد. ولی مهمترین مسئله ای که شما باید به آن توجه کنید این است که کدام یک از آنها بهترین است؟ برای پیدا کردن پاسخ این سوال بهتر است با ویژگی های بهترین آرایشگاه زنانه در پاسداران بیشتر آشنا شوید.

مشتری مداری و رضایت آن ها

یک آرایشگاه خوب می داند که به وسیله مشتری مداری می تواند رضایت مشتریان خود را به دست بیاورد. بنابراین شما می توانید با کسب رضایت مشتریان خود، آن ها را به معرفی کردن آرایشگاه خود ترغیب کنید. یکی از راه های جذب مشتری بیشتر کسب رضایت مشتریان است این را از یاد نبرید.

ایجاد رابطه صمیمی با مشتری

اگر می خواهید در بین آرایشگاه های پاسداران شما حرف اول را بزنید، بهتر است که به ایجاد رابطه صمیمی با مشتریان فکر کنید. چرا که اگر شما بتوانید با آنها دوست بشوید، ان ها در هر لاین کاری که باشید بازهم به سراغ شما می آیند، ولی این بدین معنا نیست که کار خود را خوب انجام ندهید، بلکه باید کار شما کیفیت قابل قبول را داشته باشد.

توجه به آرامش داخل سالن

اگر به عنوان یک مدیر یک آرایشگاه را اداره می کنید، بهتر است به آرامش درونی آرایشگاه توجه کنید و از همه مهمتر برای ایجاد آرامش در سالن کارهای زیادی را انجام دهید. اولین موردی که باید به آن توجه شود، یونیفرم کارکنان سالن است که باید با هم هماهنگی داشته باشد تا اغتشاش بصری برای مشتریان در هنگام ورود به سالن ایجاد نشود. از طرفی پخش شدن یک موزیک بی کلام در سالن می تواند تا حد زیادی از همهمه افراد حاضر در سالن جلوگیری کند.

توجه به آرامش داخل سالن

اجاره سالن زیبایی در پاسداران

اگر می خواهید به عنوان یک مدیر در پاسداران یک سالن زیبایی اجاره کنید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که پاسداران یکی از بهترین و معروف ترین مناطق تهران به شمار می رود. از طرفی بسیاری از افراد در این منطقه سالن زیبایی دارند، از این رو رقابت شما می تواند بین این افراد بسیار بالا برود. از این رو اگر قصد دارید تا در این منطقه سالن زیبایی اجاره کنید، بهتر است به این نکات قبل از عقد قرارداد توجه کنید.

دسترسی آسان برای همه افراد

مهمترین نکته ای که شما باید به آن توجه کنید، دسترسی است. همانطور که می دانید اگر شما بتوانید دسترسی را برای مشتریان خود آسان کنید، می توانید از سایر مناطق نیز مشتریان زیادی جذب کنید. بنابراین قبل از نوشتن قولنامه حتما به سالنی که قصد اجاره آن را دارید بروید و تمامی دسترسی آن را بررسی کنید. وجود مترو، تاکسی، اتوبوس و نزدیک بودن آن به اتوبان ها می تواند به جذب سایر مشتریان که از مناطق دیگر می آیند کمک کند.

زیبایی سالن را جدی بگیرید

بهتر است به زیبایی سالن و از همه مهمتر زیبایی فضای بیرون نیز توجه داشته باشید. فضای داخل و فضای بیرون دو مولفه ای هستند که می تواند بر روی نظر مشتری و جذب او تاثیر بگذارد. بنابراین قبل از اجاره سالن زیبایی به نمای داخلی و بیرونی فضا توجه داشته باشید و حدالمکان فضاهایی را اجاره کنید که بازسازی شده باشند.

از فضای خود بیشترین استفاده را بکنید

توجه به دکوراسیون داخلی و مبلمان داخلی فضا می تواند تاثیر زیادی بر روی مشتریان شما بگذارد. از این رو بهتر است به مبلمان، طراحی و زیبایی فضای داخلی مجموعه خود توجه کنید و اگر از نظر مالی برایتان مقدور است از یک طراح کمک بگیرید. همانطور که می دانید در تهران و شهرهای بزرگ خرید و اجاره یک سالن زیبایی در محله ای چون پاسداران کمی گران تر از سایر محله ها است، بنابراین بهتر است از تمامی فضای خود به نحو احسن استفاده کنید.

در آخر

فراموش نکنید که در پاسداران آرایشگاه های زیادی وجود دارد که خدمات آرایشی بهداشتی به مشتریان خود ارائه می کند، ولی هر آرایشگاهی نمی تواند رضایت مشتریان خود را به دست بیاورد. بنابراین در هنگام انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی گول تبلیغات را نخورید و فقط سالن هایی را انتخاب کنید که پشتوانه آن ها رضایت مشتریان، رفتار خوب، محیط آرام و کیفیت بالای محصولات است. همچنین مفتخریم که سایر سالن های زیبایی محدوده پاسداران را به ما معرفی کنید تا افراد زیادی با هنر این افراد آشنا شوند.

2/5 - (30 امتیاز)

4 پاسخ به “7 سالن زیبایی برتر پاسداران”

 1. لیانا گفت:

  اریشگاه گل بانو بسیار عالی حتما بروید

 2. ناشناس گفت:

  من سالن بانو هستی رفتم برای اصلاح و ابرو. اولا ک هیچکدوم اصلاح ابرو و قبول نمیکردن
  یکیشون ک قبول کرد کارش افتضاح بود آبرومو خراب کرد صورتم انگار بند ننداخته بود فقط 100 تومن ریختم تو جوب
  لطفا از تو لیست آرایشگاه ای خوب برشدارید

 3. سالار شیرزاد گفت:

  با سلام
  متاسفم برای آرایشگاه به ظاهر برتر که حقیقت پست تر با مدیریت داخلی سماوی نامی اداره می شود.
  دستمزد یک خانم خدمتکار را در شب عید پرداخت نمی کند. و بعد از چند روز کار دست خالی راهی منزل می کند.
  زنی که با داشتن سه تا بچه و به خاطر شرایط روزگار تلخ و بد حادثه مجبور به کار می شود.( هر چند کار شرافتمندانه افتخار است)
  اما شرافت به ظاهر و زرق و برق نیست.
  شرافت و انسانیت اکتسابی نیست باید در ذاتت باشد.
  چون تلفنی جوابگو این حرکت ناجوانمردانه نبودند، پیام گذاشته شد.
  و خدا رو شاکریم دنیا، دنیای رسانه است. و مردم بهترین قاضی…

  هر کس مدیر این سالن هست بداند چون جوابگوی نبودند، در ابتدا پیام گذاشته شد.
  حضوری خدمت خواهیم رسید.
  09901373948

 4. زیبا گفت:

  پارس بانو کار رنگش افتضاحه و اخلاق مدیر سالن از اون هم بدتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *