آرایشگاه شبنم نظیف از نظر مشتریان

اخبارزیبایی و سلامتویژه ها

شبنم نظیف که در مناطق مختلف تهران شعب دارد و توانسته تا به امروز توجه خانم های ایرانی به ویژه عروس خانم هارا به خود جلب کند و از این طریق شعب شبنم نظیف در تهران راه اندازی کند.
afkl kzdt
اما تا چه اندازه می توان به آرایشگاه شبنم نظیف اعتماد کرد و برای یک شب خاص پوست و زیبایی خود را به دست آرایشگاه شبنم نظیف سپرد؟
این سوالی است که بسیاری از مخاطبین در مورد آن دارند و تنها راه اعتماد آنها مطرح بودن ارایشگاه زیبایی شبنم نظیف است و به لطف تیم مارکتینگ این آرایشگر توانسته جایگاه خوبی در شبکه های اجتماعی پیدا کند ، اما این تبلیغات تا چه حد به واقعیت نزدیک است.

بیماری پوست شبنم نظیف

چه بیماری هایی در آرایشگاه شبنم نظیف در کمین ما هستند؟

طبق گزارشات ارسالی از سوی کاربران برای وب سایت اول نظر ، در آرایشگاه شبنم نظیف احتمال انتقال ۲ گروه بیماری وجود دارد، یکی بیماری های پوستی و دیگری بیماری های عفونی است. به طور کلی یکی از بیشترین جاهایی که احتمال انتقال بیماری های پوستی وجود دارد شعب آرایشگاه های شبنم نظیف است. بسیار دیده شده که عفونت های قارچی سطحی پوست، عفونت های میکروبی مثل زخم و عفونت های ویروسی مثل ویروس عامل بیماری زگیل و ملوسکوم در اثر استفاده از وسایل مشترک از فردی به فرد دیگر منتقل می شود چون این نوع ویروس ها می توانند مدت ها روی وسایل زنده بمانند.
ویروس های مهم تر مثل عامل بیماری ایدز و هپاتیت در ارتباط با خون هستند و در مواردی احتمال سرایت وجود دارد که از تیغ استفاده می شود، تیغ آلوده به این ویروس ها می تواند در فرد بعدی اگر همراه با ایجاد زخم باشد باعث انتقال بیماری شود.

بیماری عفونی

آیا ضدعفونی کردن وسایل با الکل در شبنم نظیف کافی است؟

بسیاری از مشتریان شبنم نظیف در گزارش خود چنین گفته اند که آرایشگر فقط یک مرتبه وسایل را آنهم خیلی سطحی با الکل ضدعفونی میکند!
قاعدتا نمی توانید صد در صد مطمئن باشید که همه وسایل مشترک در آرایشگاه شبنم نظیف به درستی ضدعفونی شده است مگر اینکه در همان لحظه در مقابل شما به طور اصولی و استاندارد استریل انجام شود ولی باید بدانید که اگر آرایشگر شما در شبنم نظیف وسایلش را تنها با یک الکل خالی پاک می کند این به هیچ وجه کافی نیست و الکل نمی تواند عوامل بیماری زا را از بین ببرد، البته الکل یک عامل ضدعفونی کننده است ولی گاهی همان ظرف الکل را تا مدت ها عوض نمی کنند و این خودش عاملی می شود برای انتقال بیماری. معمولا آرایشگاه ها یک سری دستگاه های استریلیزه کردن خاص برای وسایل مشترک دارند که ظاهرا در شبنم نظیف این امکانات بهداشتی به حد کافی وجود ندارد.

اسپری های برنزه کننده که شبنم نظیف استفاده می کند چه خطراتی دارد؟

اسپری های برنزه کننده در آرایشگاه های شبنم نظیف نیز مورد انتقاد برخی از کاربران قرار گرفته که لازم است در این مورد نظرات بیشتری برای ما ارسال شود تا در خصوص برنزه کردن در شبنم نظیف گزارش کاملتری ارئه کنیم.
به طور کلی برنزه کردن دو روش دارد یکی برنزه کردن طبیعی و از طریق نور آفتاب و دیگری برنزه کردن با کرم یا اسپری های مخصوص ؛ این ۲ روش باعث تغییر رنگ موقت پوست می شود، برنزه کردن طبیعی و در زیر نور مستقیم آفتاب در دراز مدت می تواند احتمال ابتلا به انواع سرطان پوست را افزایش دهد اما برنزه کردن با اسپری که توسط خیلی از آرایشگاه ها انجام می شود، احتمال واکنش های حساسیت پوستی را به وجود می آورد از جمله انواع اگزماهای پوستی و غیره ، اصولا در دنیا برنزه کردن با اسپری توصیه نمی شود.

خطرات وکس و پاکسازی پوست در شبنم نظیف چگونه است؟

برخی از کاربران که برای پاکسازی به شبنم نظیف مراجعه کرده اند از انجام مراحل ناراضی بوده اند و طبق گفته های ایشان دچار مشکلاتی شده اند.
پوست برخی از افراد بنا به دلایلی دچار مشکلاتی از جمله آکنه و جوش است و همچنین لکه های پوستی، متاسفانه این افراد برای درمان پوست به وکس و پاکسازی در آرایشگاه ها از جمله شبنم نظیف روی آورنده اند که باید به این موضوع توجه داشت که این کار صحیحی نیست و بهتر است هر نوع درمانی که برای پوست قرار است انجام دهید حتما تحت نظر پزشکان باشد تا عوارض آن کمتر باشد.

 

لباس عروس شبنم نظیف

چرا کیفیت لباس عروس در مزون شبنم نظیف ضعیف است؟

طبق نظر کاربران که از مزون لباس شبنم نظیف لباس عروس اجاره کرده اند ، از کیفیت لباسها راضی نبودند و خبر از قیمت بالای این لباسها داده اند. هرچند لباس کرایه ای اصولا چندین بار قبلا اجاره شده ولی بعد از چندین بار اصولا این لباسها با لباسهای نو جایگزین می شوند در حالی که احتمالا در مزون شبنم نظیف این لباسها بیش از حد معمول اجاره داده شده و با لباس نو جایگزین نشده.
همچنین یکی از کاربران گفته از مزون شبنم نظیف لباس کرایه کرده و بدلیل یه سوختگی خیلی جزئی در پایین لباس که اصلا دیده نمیشده از ایشان بجای خسارت لباس ، قیمت کل لباس رو گرفته اند.

اخلاق و برخورد کارکنان در شبنم نظیف چگونه است؟

اکثر کاربران اخلاق و برخورد کارکنان در شبنم نظیف را مورد انتقاد قرار داده اند، طبق گفته کاربران سایت اول نظر ، در زمان قرارداد مبلغ خدمات مشخص شده ولی روز های پایانی نزدیک به مراسم، مبلغ را اضافه کرده اند و طبیعتاً زوجین در این شرایط امکان فسخ قرارداد و بستن قرارداد با آرایشگاه جدید را ندارند.
همچین یکی دیگر از کاربران از خدمات ارائه شده توسط شبنم نظیف گفته است که از افراد مبتدی برای ارائه خدمات استفاده شده و در طی مراسم موهای ایشان که توسط پرسنل شبنم نظیف درست شده ، باز شده و همینطور دیگر خدمات ارائه شده از کیفیت مطلوبی برخودار نبوده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *