9 سالن زیبایی برتر اختیاریه (ناخن | مو | مژه)

سلامتی در کنار زیبایی ظاهری هر فرد می تواند تضمین کننده بالا بودن اعتماد به نفس در افراد باشد. همانطور که می بینید خانم ها در مقایسه با آقایان به زیبایی خود از جمله کاشت ناخن، رنگ مو و کاشت مژه توجه بسیاری دارند. توجه به سلامت پوست، مو و صورت برای هر فردی به خصوص خانم ها مهم است. زیبایی تنها این روزها به داشتن ابروهای مرتب و استفاده از روتین پوستی ختم نمی شود. بلکه این روزها روش های جدید زیادی برای زیباتر شدن سیمای هر خانمی وجود دارد. حال در این میان آرایشگاه ها و سالن های زیبایی در هر نقطه از تهران از جمله محدوده اختیاریه نیز سعی دارند تا با برند شدن خود نیازهای خانم ها را برطرف کنند. ولی آیا هر آرایشگاهی که با انجام دادن برخی تبلیغات معروف شده می تواند یک آرایشگاه قابل اعتماد باشد؟ برای یافتن جواب این سوال شما می توانید با مطالعه این مقاله که در خصوص 9 سالن زیبایی برتر اختیاریه است، جواب سوال خود را بگیرید.

9 سالن زیبایی برتر اختیاریه

آرایشگاه ملیکا اختیاریه

احتمالا اگر در این محدوده زندگی کنید، نام آرایشگاه ملیکا را شنیده باشید. این آرایشگاه توانسته است با استفاده از متد نوین و کادر حرفه ای خود مشتریان زیادی داشته باشد. از طرفی تمرکز این سالن زیبایی بیشتر بر روی کاشت ناخن، ریمو ناخن و لمینت ناخن بوده که این روزها در بین خانم ها جایگاه خاصی دارد. بنابراین اگر می خواهید ناخن هایتان از یکنواختی دربیاید، بهتر است این آرایشگاه را انتخاب کنید. این آرایشگاه به دلیل استخدام ناخن کارهای ماهر و سریع توانسته روز به روز به تعداد مشتریان لاین ناخن خود اضافه کند.

آدرس آرایشگاه ملیکا اختیاریه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن به نشانی اختیاریه، کوچه زرنگ بروید.

شماره تماس آرایشگاه ملیکا اختیاریه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه ملیکا اختیاریه

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ salonmelikacom مراجعه نمایید.

ارایشگاه پری اختیاریه

آرایشگاه پری می تواند در لیست 9 سالن زیبایی برتر اختیاریه قرار بگیرد. چرا که این آرایشگاه در لاین های مختلف توانسته بسیاری از مراجعه کنندگان را به سمت خود بکشاند. از این رو پیشنهاد ما به شما خانم هایی که در این محله هستید، این است که برای کارهایی نظیر کاشت مژه، اکستنشن مو، فیبروز ابرو، میکروبلیدینگ ابرو و رنگ مو به این آرایشگاه بروید.

آدرس آرایشگاه پری اختیاریه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اختیاریه جنوبی، نبش کوچه صنعتگران بروید.

شماره تماس آرایشگاه پری اختیاریه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه زنانه محدوده اختیاریه

اگر به دنبال این هستید که در اختیاریه به سراغ یکی از بهترین ها بروید، باید در نظر داشته باشید که در این محدوده آرایشگاه های زیادی وجود دارد، ولی همه آن ها آرایشگاه های خوبی نیستند. بنابراین ما قصد داریم تا در این بخش شما را با بهترین های اختیاریه بیشتر آشنا کنیم. 

آرایشگاه بهناز اختیاریه

نام آرایشگاه بهناز قطعا می تواند در لیست 9 سالن زیبایی برتر اختیاریه قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدمات لاین کاشت ناخن، مژه و رنگ مو استفاده نمایید. بهره گیری از نیروی باهوش و تلاشگر در این مجموعه سبب شده تا بسیاری از خانم ها برای کارهای زیبایی خود به این سالن زیبایی بروند.

آرایشگاه بهناز اختیاریه

آدرس آرایشگاه بهناز اختیاریه

برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اختیاریه جنوبی، میدان اختیاریه، نبش رضائیان بروید. آدرس این سالن زیبایی بسیار سر راست بوده و بسیاری از خانم ها به دلیل دسترسی راحت این سالن زیبایی به آن جا مراجعه می کنند.

شماره تلفن آرایشگاه بهناز اختیاریه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

بهترین آرایشگاه زنانه در اختیاریه

اگر در محله اختیاریه ساکن باشید و اهل کاشت ناخن، کاشت مژه و رنگ کردن موهای خود به صورت مداوم باشید، نیاز دارید که به سراغ بهترین آرایشگاه های زنانه در اختیاریه بروید. ما در اینجا بهترین ها را از نظر کیفیت مواد، نحوه رفتار پرسنل با مراجعه کنندگان، محیط آرام سالن زیبایی و بهداشت آرایشگاه به شما معرفی می کنیم. 

سالن زیبایی رخ اختیاریه

یکی از بهترین های اختیاریه و در کنار آن 9 سالن زیبایی برتر اختیاریه، آرایشگاه رخ است. بسیاری از خانم ها در این محدوده این آرایشگاه را به عنوان یکی از معروفترین و صد البته با کیفیت ترین سالن های زیبایی اختیاریه می شناسند. شما می توانید در این سالن زیبایی از خدمات متنوعی چون کاشت ناخن، کاشت مژه، اکستنشن مو و براشینگ استفاده نمایید. وقت شناسی، مدیریت خوب و به کارگیری کادر حرفه ای رمز موفقیت این سالن زیبایی در اختیاریه بوده است.

آدرس سالن زیبایی رخ اختیاریه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اختیاریه جنوبی، کوچه رشیدی مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی رخ اختیاریه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی رخ اختیاریه

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ rokh saloon مراجعه نمایید. در این پیج شما با نمونه کارهای کوپ، رنگ مو، آمبره مو، هایلایت مو، کاشت ناخن، کاشت مژه و پاکسازی پوست بیشتر آشنا می شوید.

سالن زیبایی اختیاریه

بهتر است اگر در محدوده اختیاریه ساکن هستید و به دنبال بهترین آرایشگاه ها در این منطقه هستید، به سراغ سالن های زیبایی بروید که در آن به بهداشت، تمیزی، برخورد خوب پرسنل و مهارت کادر اهمیت داده می شود. همانطور که می دانید افرادی که در این محله زندگی می کنند، توقع زیادی از یک سالن زیبایی دارند، از این رو شما به عنوان مدیریت این سالن های زیبایی نباید از کیفیت پایین در کارهای خود استفاده نمایید. ما در این بخش شما را با بهترین سالن های زیبایی اختیاریه آشنا می کنیم.

سالن زیبایی اختیاریه

سالن زیبایی ناهید اختیاریه

یکی از 9 سالن زیبایی برتر اختیاریه، سالن زیبایی ناهید بوده که این روزها بسیاری از خانم های این محله، به آنجا می روند. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه و کوپ به این سالن زیبایی بروید.

آدرس سالن زیبایی ناهید اختیاریه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی میدان اختیاریه، خیابان زرنگ بروید.

شماره تماس سالن زیبایی ناهید اختیاریه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی ناهید اختیاریه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به پیج @ nahid_beauty_saloon مراجعه نمایید.

سالن آرایش اختیاریه

اگر در محدوده اختیاریه ساکن باشید و بخواهید برای آرایش و میکاپ صورت خود به یکی از بهترین سالن های زیبایی بروید. به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ سالنی بروید که در آن بسیاری از مراجعه کنندگان راضی بوده اند. از طرفی استفاده از مواد و لوازم آرایش اصل می تواند بر روی میزان رضایتمندی مراجعه کنندگان تاثیر مثبتی بگذارد. از این رو ما در این بخش شما را با بهترین سالن های آرایش اختیاریه بیشتر آشنا می کنیم.

آرایشگاه الماس

یکی از معروفترین سالن آرایش محدوده اختیاریه، آرایشگاه الماس بوده است. شما می توانید برای کارهایی نظیر مانیکور ناخن، لمینت ناخن، ریمو ناخن، فرنچ ناخن، کاشت ناخن عروس و ناخن کاشت به این سالن زیبایی بروید.

آدرس آرایشگاه الماس

شما می توانید برای مراجعه به این آرایشگاه معروف به نشانی اختیاریه، خیابان کلاهدوز مراجعه کنید.

شماره تلفن آرایشگاه الماس

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه الماس

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @ almas_dolat مراجعه نمایید.

سالن زیبایی خیابان اختیاریه جنوبی

اگر در محدوده اختیاریه جنوبی ساکن هستید قطعا برای شما پیدا کردن یک آرایشگاه خوب و در عین حال مشهور شاید کمی سخت باشد. ما در این بخش به شما سالن های زیبایی این محدوده را معرفی می کنیم تا شما بتوانید به راحتی یکی از بهترین ها را برای کارهایی نظیر کوپ، کاشت مژه، کاشت ناخن و رنگ مو انتخاب کنید. اعتماد کردن به هر آرایشگاهی درست نیست، چراکه وقت و هزینه شما از بین می رود. از این رو توصیه ما این است که حتما به سراغ بهترین ها از نظر مراجعه کنندگان بروید.

آرایشگاه بنفشه اختیاریه

یکی دیگر از 9 سالن زیبایی برتر اختیاریه، آرایشگاه بنفشه بوده که این روزها بسیاری از خانم ها برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه و اکستنشن مو به این سالن زیبایی مراجعه می کنند.

آدرس آرایشگاه بنفشه اختیاریه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی میدان اختیاریه، اختیاریه جنوبی مراجعه نمایید. دسترسی به این آرایشگاه بسیار راحت و سریع بوده و شما می توانید به راحتی به آن جا بروید.

شماره تماس آرایشگاه بنفشه اختیاریه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه باران

یکی از 9 سالن زیبایی برتر اختیاریه، آرایشگاه باران بوده که این روزها بسیاری از خانم ها برای کارهای مختلف خود به این سالن زیبایی می روند. شما هم می توانید برای کارهایی نظیر کاشت مژه، کاشت ناخن، اکستنشن مو و هایلایت مو به این آرایشگاه بروید. استفاده از کادر حرفه ای و در عین حال جوان و صمیمی توانسته تا در جذب مشتریان در هر لاین تاثیر زیادی بگذارد.

آرایشگاه باران

آدرس آرایشگاه باران

شما می توانید برای مراجعه به این آرایشگاه به نشانی میدان اختیاریه، اختیاریه جنوبی مراجعه نمایید.

شماره تلفن آرایشگاه باران

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اجاره اتاق در سالن زیبایی اختیاریه

شما می توانید در صورتی که نیاز به اجاره اتاق در یک سالن زیبایی دارید، محدوده اختیاریه را انتخاب نمایید. محله اختیاریه به دلیل اینکه بالا شهر تهران محسوب می شود می تواند مراجعه کنندگان زیادی را از سایر مناطق تهران به سمت خود بکشاند. از این رو اگر از نظر مالی مشکلی با اجاره بهای آن ندارید، به شما توصیه می کنیم که در این محله اتاق اجاره کنید. فقط قبل از اجاره اتاق در سالن زیبایی اختیاریه بهتر است به این نکات توجه نمایید.

دسترسی آسان 

اگر قرار است از شرق، غرب و مرکز تهران به اختیاریه بروید، بهتر است حتما به دسترسی و ترافیکی که هر روز پشت سر خواهید گذاشت، توجه کنید. دسترسی راحت می تواند به این معنا باشد که شما به راحتی بتوانید با مترو، اتوبوس و سایر وسایل نقلیه به منزل خود برگردید.

پرمشتری بودن مهم است

قطعا پر مشتری بودن یک سالن زیبایی برای فردی که قرار است در آن سالن زیبایی اتاق اجاره کند مهم است. توجه داشته باشید که برخی از سالن های زیبایی به دلیل لوکس بودن پر مشتری هستند. از این رو اگر هنوز مردد هستید که یک آرایشگاه متوسط یا لوکس را انتخاب کنید، بهتر است بگوییم که مردم آرایشگاه های لوکس را بیشتر از آرایشگاه های معمولی دوست دارند.

مدیریت خوب

همه افراد در هر سمتی که باشند دارای خصوصیات اخلاقی منحصر به فردی هستند. از این رو ارتباط برقرار کردن با هر فردی با فرد دیگر ثابت نخواهد بود. بنابراین سعی کنید وارد مرکزی بشوید که مدیریت آن را فردی منعطف، دلسوز و مهربان به عهده گرفته است. چراکه برقراری ارتباط در صورت نداشتن مهارت ارتباط اجتماعی شاید برای برخی از خانم ها سخت باشد. از این رو قبل از عقد قرارداد حتما سعی داشته باشید که با مدیریت سالن تعاملی دوستانه داشته باشید.

مبلغ اجاره

قطعا موضوع هزینه همیشه برای همه افراد مهم تلقی می شود. ولی باید به این موضوع توجه داشته باشید که هر چه شما در یک سالن زیبایی لوکس اتاق اجاره کنید، احتمال اینکه تعداد مشتریان شما افزایش پیدا کند، بسیار بالا خواهد رفت. طبیعتا این موضوع می تواند سبب شود تا شما اجاره بهای بیشتری را پرداخت نمایید، ولی ارزشش را دارد.

نتیجه گیری

فراموش نکنید که ما تمامی سالن های زیبایی که در این مقاله به شما معرفی کردیم، بر اساس نظرات مراجعه کنندگان بود. حال شما می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام هریک از این سالن های زیبایی و با مقایسه نمونه کارهای هر یک از آنها، آرایشگاه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. ما طبق روال سابق بهترین ها را به شما معرفی کردیم حال از شما خواستاریم تا در صورت فراموشی ما، شما بهترین های اختیاریه را از هر نظر به ما معرفی کنید تا این آرایشگاه ها نیز در محل شناخته شوند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *