9 سالن زیبایی برتر لویزان

تصور کنید زمانی که در حال رانندگی هستید، بیلبوردی را می بینید که در خصوص تبلیغات سالن زیبایی است. شاید برایتان جالب باشد که چرا یک سالن زیبایی با صرف هزینه هنگفت باید تبلیغات بیلبوردی برود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این روزها بسیاری از سالن های زیبایی به این روش سعی دارند تا در سطح شهر شناخته شوند و بتوانند از محلات دیگر نیز مراجعه کنندگان سالن خود را افزایش بدهند. استفاده از این روش تبلیغاتی شاید تاثیر زیادی در معروف شدن یک سالن زیبایی بگذارد ولی نمی تواند بر روی اعتبار آن و صد البته میزان رضایت مشتریان تاثیر بگذارد. از این رو  ما قصد داریم تا در این مقاله شما را با 9 سالن زیبایی برتر لویزان که از نظر مراجعه کنندگان به عنوان بهترین آرایشگاه های  منطقه لویزان معرفی شده است، آشنا کنیم.

9 سالن زیبایی برتر لویزان

سالن آرایش لویزان

اگر در محدوده لویزان ساکن هستید قطعا پیدا کردن یک آرایشگاه معروف و بنام برای شما بسیار ارزشمند خواهد بود. برای همین ما در این قسمت قصد داریم تا شما را با بهترین های لویزان در زمینه میکاپ و آرایش بیشتر آشنا کنیم.

سالن زیبایی شایلین

اگر در محدوده لویزان ساکن باشید، قطعا سالن زیبایی شایلین را به عنوان 9 سالن زیبایی برتر لویزان می شناسید. بسیاری از خانم ها معتقد هستند که این سالن زیبایی به دلیل داشتن مدیریت خوب و صد البته پرسنل عالی توانسته است هرروز به تعداد مراجعه کنندگان خود بیافزاید.بنابراین شما نیز اگر در این محدوده ساکن هستید، بهتر است این سالن زیبایی را انتخاب کنید.

آدرس سالن زیبایی شایلین

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی لویزان، شیان یکم بروید.

شماره تماس آرایشگاه شایلین شیان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه شایلین شیان

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ shaylin_beauty مراجعه نمایید.

نمونه کارهای آرایشگاه شایلین شیان

ما در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای آرایشگاه شایلین شیان

نمونه کارهای آرایشگاه شایلین شیان

آرایشگاه سن سون لویزان

لویزان یکی از محلاتی بوده که به دلیل تعدد آرایشگاه هایی که دارد به عنوان یکی از فعال ترین محلات در این زمینه معرفی می شود. آرایشگاه سن سون نیز یکی از بهترین های لویزان بوده که بسیاری از خانم ها از شرق و شمال تهران به سراغ این سالن زیبایی می روند. از این رو شما می توانید برای کارهایی نظیر رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو، سامبره مو، کراتینه مو و احیای موهای خود به این سالن زیبایی بروید.

آدرس آرایشگاه سن سون لویزان

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی لویزان، خیابان شاهرضایی، خیابان سلیمی بروید.

شماره تماس آرایشگاه سن سون لویزان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه سن سون لویزان

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ sansevan_97 مراجعه کنید. شما می توانید در این پیج نمونه کارهای زیادی در زمینه ناخن، رنگ مو، براشینگ، پارافین تراپی، کفسابی پا و مانیکور روسی ببینید.

بهترین سالن زیبایی لویزان

اگر در محدوده لویزان و شیان ساکن هستید و به دنبال بهترین ها در این محدوده هستید، ما آماده ایم تا شما را با بهترین از نظر تک تک مراجعه کنندگان به این سالن زیبایی آشنا کنیم. ما در این بخش یک سالن زیبایی را از نظر کیفیت کار، کیفیت محصولات مورد استفاده، رضایت مشتریان و مدیریت خوب مورد بررسی قرار می دهیم. 

آرایشگاه مریم لویزان

یکی از 9 سالن زیبایی برتر لویزان، آرایشگاه مریم است. این آرایشگاه به دلیل داشتن کادر حرفه ای و در عین حال کاربلد توانسته در همه حال نیاز مراجعه کنندگان خود را برطرف نماید. از این رو شما می توانید برای کارهایی نظیر ناخن کاشت، کاشت ناخن عروس، ژلیکس ناخن و ژلیش ناخن به این سالن زیبایی بروید.

آدرس سالن زیبایی مریم لویزان

شما می توانید برای مراجعه به این سالن به نشانی لویزان، خیابان شاهرضایی، جنب سوپرمارکت مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی مریم لویزان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه مریم لویزان

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ salonmaryam22 مراجعه نمایید.

نمونه کارهای آرایشگاه مریم لویزان

ما در این بخش شما را با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای آرایشگاه مریم لویزان

ارایشگاه زنانه محدوده لویزان

شما میتوانید اگر در این محدوده ساکن هستید و به دنبال بهترین سالن زیبایی هستید، این مقاله را به دقت مطالعه کنید. ما در این مقاله بهترین ها را از نظر تمامی مراجعه کنندگان به شما معرفی می کنیم. بهترین سالن زیبایی جایی است که در آن شما بتوانید به راحتی نیازهای خود را برطرف کرده و از محیط آرامش بخش آن لذت ببرید.

آرایشگاه آفتابگردان لویزان

یکی از معروف های لویزان سالن زیبایی آفتابگردان بوده است. شما می توانید برای کارهایی نظیر فیشیال پوست، پارافین تراپی، کفسابی پا، ناخن کاشت و فرنچ ناخن به این سالن زیبایی بروید.

آدرس سالن زیبایی آفتابگردان لویزان

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی لویزان، خیابان شهید فرشادی بروید.

شماره تماس آرایشگاه آفتابگردان لویزان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی آفتابگردان لویزان

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ salon_aftabgardan مراجعه کنید.

آرایشگاه تانیا لویزان

یکی دیگر از بهترین های شیان و لویزان، آرایشگاه تانیا بوده که این روزها بسیاری از خانم ها برای کارهای زیبایی خود به این سالن زیبایی می روند. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه، کاشت ناخن عروس، فرنچ ناخن و رنگ مو به این سالن زیبایی بروید.

آدرس آرایشگاه تانیا لویزان

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی لویزان ، انتهای فرشادی، انتهای طالقانی مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه تانیا لویزان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه تانیا لویزان

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ hanashirali مراجعه نمایید. در این پیج شما می توانید نمونه کارهای فروانی را در حوزه ناخن، رنگ مو و ابرو مشاهده نمایید.

نمونه کارهای آرایشگاه تانیا لویزان

در این بخش شما را با برخی از نمونه کارهای آرایشگاه تانیا بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای آرایشگاه تانیا لویزان

نمونه کارهای آرایشگاه تانیا لویزان

ارایشگاه زنانه در شیان

اگر در محدوده شیان و لویزان ساکن باشید، قطعا برای شما هم پیش آمده که به دنبال بهترین ها در این محله باشید. ما در این مقاله سعی داریم تا بهترین ها را از نظر کیفیت کار، مدیریت خوب، قیمت، کارد حرفه ای و از همه مهمتر برخورد خوب با مراجعه کننده به شما معرفی نماییم.

سالن زیبایی افسون لویزان

یکی از 9 سالن زیبایی برتر لویزان، سالن زیبایی افسون بوده که این روزها بسیاری از خانم ها برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه، اکستنشن مو، ژلیش ناخن و ژلیکس ناخن به این سالن زیبایی می روند. شما نیز می توانید برای کارهایی زیبایی خود این سالن زیبایی را انتخاب نمایید.

آدرس سالن زیبایی افسون لویزان

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی لویزان، خیابان شاهرضایی، کوچه شیرازی بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی افسون لویزان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی در محدوده لویزان

اگر قصد دارید آرایشگری را یاد بگیرید می توانید در صورتی که در منطقه لویزان ساکن هستید به سراغ بهترین آموزشگاه ها و سالن های زیبایی این منطقه بروید. شما می توانید در این سالن های زیبایی تمامی مهارت های آرایشگری را یاد بگیرید. برخی از خانم ها به خدمات ناخن علاقه دارند از این رو به سراغ یادگیری این مهارت می روند. حال شما نیز می توانید در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها به سراغ کسب مدرک آرایشگری بروید. حال ما قصد داریم تا در این مقاله شما را با بهترین آموزشگاه های آرایشگری در لویزان بیشتر آشنا کنیم.

  • سالن زیبایی بیوتی
  • سالن زیبایی صدف 
  • سالن زیبایی نگار
  • سالن زیبایی شمیم مهر
  • سالن زیبایی گلها

اجاره اتاق در سالن زیبایی لویزان

آن دسته از افرادی که به تازگی مدرک آرایشگری گرفته اند در تلاش هستند تا با اجاره صندلی یا یک اتاق در یک سالن زیبایی نزدیک محل خود به کسب و کار خود رونق بدهند. در واقع اجاره اتاق یا صندلی به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی با سرمایه خیلی کم کار کرده و کسب تجربه کنید. استفاده از این شرایط شاید در نگاه اول کمی سخت باشد ولی این امکان را به شما می دهد که بتوانید به راحتی نام و شهرت خود را بر سر زبان ها بیاندازید و از این راه مشتریان ثابت خود را همیشگی کنید. حال بهتر است قبل از اجاره اتاق به این نکات توجه کنید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود.

اجاره اتاق در سالن زیبایی لویزان

نکات حقوقی اجاره اتاق در سالن زیبایی را بدانید

بهتر است با تمامی نکات حقوقی اجاره اتاق در تمامی سالن های زیبایی آشنایی داشته باشید. چرا که نا آگاهی شما می توانید در آینده برای شما مشکل ایجاد کند. از این رو اگر اول کار هستید حتما از دوستان با تجربه خود در این خصوص آگاهی بگیرید.

مسیر رفت و آمد مهم است

بهتر است اگر در لویزان ساکن هستید به سراغ اجاره اتاق یا صندلی در این محدوده بروید. همانطور که می دانید مسیر رفت و آمد در تهران بسیار مهم است و نباید از ترافیک در تهران غافل شد. شما نباید طلایی ترین ساعات کاریتان در ترافیک تهران هدر برود. از این رو اگر در لویزان ساکن هستید به شما توصیه می کنیم که به سراغ این کار بروید.

پر مشتری بودن شرط است

فراموش نکنید که پر مشتری بودن در همه حال برای شما که اول کار هستید مهم تلقی می شود از این رو همیشه به این موضوع توجه کنید که تعداد مراجعه کنندگان به یک سالن زیبایی می تواند تاثیر زیادی بر روی تعداد مشتریان شما نیز بگذارد.

مدیریت خوب همیشه مهم است

مدیریت خوب همیشه مهم است، چراکه درهمه حال شما به عنوان کسی که در یک سالن زیبایی کار می کنید باید با مدیر آن مجموعه رابطه خوبی داشته باشید. نداشتن یک رابطه خوب با مدیر سالن زیبایی می تواند در کار شما تاثیر بدی بگذارد. از این رو به رفتارهای مدیریت قبل از اجاره اتاق و یا صندلی توجه داشته باشید.

درآخر

ما در این مقاله بهترین سالن های زیبایی را به شما معرفی کردیم حال شما می توانید با توجه به سلیقه خود و ارزیابی نمونه کارهای هریک از این سالن های زیبایی به سراغ یکی از بهترین آرایشگاه های این محدوده بروید. همچنین اگر می خواهید در دوره های آموزشی ثبت نام کنید می توانید به سراغ سالن های زیبایی که معرفی کردیم بروید. در حسن ختام این مقاله از شما خواستاریم تا در صورت فراموشی ما در معرفی بهترین سالن های زیبایی ما را با بهترین های لویزان آشنا کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *