سالن زیبایی لیو

4.8/5 - (533 امتیاز)
 
 • خدمات ناخن
 • شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

  نمونه کارهای

  معرفی سالن زیبایی لیو

  سالن زیبایی لیو با مدیریت سرکار خانم الناز راسخ واقع در مجتمع جم سنتر نیاوران از تخصصی ترین و مجهزترین سالن های زیبایی نیاوران تهران می باشد.

  آرایشگاه لیو با کادر مجرب، خدمت زیبایی را در چند لاین تخصصی ارائه می دهند.

  از تخصصی ترین خدمات سالن زیبایی لیو می توان به خدمات ناخن و خدمات مو اشاره کرد که در لاین های تخصصی و ویژه انجام می شود. استفاده از مواد اورجینال و تجهیزات تخصصی از ویژگی های این سالن است که می تواند زیبایی همراه با آرامش و سلامتی را به شما هدیه دهد. تمامی خدمات در محیطی آرام و با رعایت پرتوکل های بهداشتی انجام می شود.

  خدمات تخصصی ناخن سالن زیبایی لیو

  سالن زیبایی لیو خدمات ناخن را که شامل: کاشت پودر، کاشت ژل، لمینت ناخن، کاورناخن، ژلیش ناخن های طبیعی، انواع پدیکور های تخصصی، انواع مانیکور های تخصصی می باشد، در لاین اختصاصی ارائه می دهد. خدمات طراحی و کاشت ناخن در سالن زیبایی لیو، فرنچ ناخن، کروم ناخن، اسلیمی و ونزلیا، ماربل، شوگر، فرنچ داخلی، بیبی بومر و آمبره، گل برجسته، دیزاین برجسته با ژل و نگین، طراحی با شابلون، وان استروک، طراحی آبرنگی، چهره مینیاتوری، دیزاین زیر کاشت، طراحی و دیزاین با لنز ناخن، می باشد.

  خدمات تخصصی مو سالن زیبایی لیو

  از دیگر خدمات ویژه سالن زیبایی لیو، می توان به خدمات مو اشاره کرد که لاین تخصصی دارد و انواع مدلها از جمله پیکسی، مصری، باب، لیر و دیگر مدلهای مو در این لاین بصورت کاملا حرفه ای انجام می شود و مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.

  خدمات رنگ مو و احیای مو

  سالن زیبایی لیو نیاوران، لاین تخصصی مو با کادر حرفه ای دارد که در این لاین خدمات رنگ و احیای مو بصورت کاملا تخصصی انجام می شود و شامل بالیاژ، آمبره، هایلایت، دکلره، بیبی‌لایت، چانک‌لایت، کراتین، بوتاکس، اوزون تراپی، ویتامینه، پروتئینه، پلکس تراپی می باشد.

  دیدگاه بسته شده اند.