سالن زیبایی مون

رتبه این صفحه
کاشت ناخن، کاشت مژه، کراتین مو، رنگ و مش، شینیون، بافت مو، میکاپ و میکروبلیدینگ ابرو

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی مون

قدر مسلم است که برای بسیاری از خانم ها زیبایی مو، صورت و ناخن ها اهمیت دارد، ولی زیبایی نباید در تضاد با سلامتی قرار بگیرد. به خاطر داشته باشید که این روزها سالن های زیبایی بسیاری وجود دارند که شما می توانید به آنجا بروید، اما همه آن ها برای سلامتی شما ارزش قائل هستند؟ خیر، شما می توانید زیبایی به موازات سلامتی را در کنار سالن زیبایی مون واقع در ولنجک تهران تجربه کنید. سالن زیبایی مون کوشیده است تا در همه حال به نیاز مراجعه کنندگان در کنار توجه به سلامتی مو، چهره و ناخن توجه داشته باشد.

خدمات مو سالن زیبایی مون

به خاطر داشته باشید که شما می توانید با مراجعه به سالن زیبایی مون از خدمات لاین مو این مجموعه استفاده کنید. شما می توانید از خدماتی چون کراتین مو، کوپ، رنگ مو، رنگ ریشه، بافت مو، شینیون، لایت مو و پروتئین تراپی مو  استفاده کنید.

خدمات میکاپ سالن زیبایی مون

برای بسیاری از خانم ها مهم است که در یک جشن تولد هزچند کوچک زیبا به نظر برسند، بنابراین استفاده از خدمات میکاپ می تواند به زیبایی آن ها کمک کند. شما می توانید برای میکاپ صورت خود به مجموعه زیبایی مون مراجعه کنید. در این مجموعه با توجه به نوع چهره شما میکاپ هایی چون میکاپ اسموکی، میکاپ لایت، میکاپ اروپایی و میکاپ نچرال دخترانه بر روی چهره شما خلق خواهد شد.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی مون

خیابان ولنجک، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز خرید میلان، طبقه 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *