سالن زیبایی رویا فرجی

کاشت ناخن، شینیون، میکاپ، کاشت مژه، رنگ مو و کوتاهی مو

شماره تماس

شماره تماس ثبت نشده!

شبکه های اجتماعی

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی رویا فرجی

اگر شما هم برایتان مهم است که برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه، کوتاهی مو و میکاپ به یکی از بهترین سالن های زیبایی شمال تهران محدوده دربند بروید به شما پیشنهاد می کنیم که سالن زیبایی رویا فرجی را برای اینکار انتخاب نمایید. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدمات آن با بالاترین کیفیت استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که این مجموعه کوشیده است که شما در همه حال زیبا و با اعتماد به نفس باشید. استفاده از خدمات به روز این سالن زیبایی به شما کمک می کند تا به زیباترین ورژن خود تبدیل شوید.

خدمات مو سالن زیبایی رویا فرجی

اگر می خواهید در این سالن زیبایی از خدمات مربوط به مو استفاده نمایید می توانید برای زیباتر شدن موهای خود از خدماتی چون کراتین مو، هایلایت مو، آمبره مو، کوتاهی مو، رنگ مو، رنگ ریشه و بالیاژ مو استفاده نمایید. به یاد داشته باشبد که در این سالن زیبایی به هیچ عنوان از افراد مبتدی برای کارهای مربوط به رنگ مو و دکلره مو کمک گرفته نخواهد شد. یادآور می شویم که شما با مراجعه به این سالن زیبایی موهای زیبا و در عین حال سالمی خواهید داشت.

خدمات کاشت مژه سالن زیبایی رویا فرجی

شما می توانید برای زیباتر کردن چشمان خود از خدمات مژه کمک بگیرید. شما می توانید به راحتی با اکستنشن مژه زیبایی چشمان خود را چندین برابر کنید. به یاد داشته باشید که استفاده از لمینت و لیفت مژه به زیبایی طبیعی چشمان شما کمک خواهد کرد. از طرفی شما می توانید در کنار خدمات مژه از خدمات ابرو نیز استفاده کنید. بهتر است یادآور شویم که کاشت مژه و خدماتی چون میکروبلیدینگ می توانند تاثیر زیادی بر روی زیبایی چشمان شما و در نهایت چهره شما بگذارند.

 

موقعیت و محلات نزدیک به

میدان تجریش، خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، نرسیده به خیابان علی حسینی