شهر فرش یا آقای فرش کدامیک برای خرید فرش بهتر است؟

قیمت فرش ارزان در شهر فرش

قیمت فرش ارزان در شهر فرش به آیتم های مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به آن می پردازیم

مقایسه 2 برند فرش فروشی از نظر قیمت و کیفیت و مشتری مداری بهمراه نظر کاربران در این مورد.

شهر فرش و آقای فرش که حدودا از سال ۱۳۹۵ شروع به تبلیغات گسترده در سطح شهر و رسانه ملی کرده اند و با پیام های تبلیغاتی جذاب توانسته اند خیلی از هموطنان را به سوی فروشگاه های خود بکشانند. اما سوالی که اینجا مطرح می شود این است که کدامیک از این دو برند مطرح ، مشتری مدارتر عمل کرده و تسهیلات بهتر برای خرید فرش به مشتریان ارائه می دهند.

دراین مقاله قصد داریم ابتدا به انواع شهر فرش و آقای فرش از نظر کیفیت و قیمت فرش و تفاوت آنها با یکدیگر بپردازیم.
انتهای مقاله افرادی که از شهر فرش ، آقای فرش خرید کرده اند نظر و تجربیات خود را منتشر کرده اند که می تواند برای شما نیز مفید باشد.

aiv tva
hrhd tva

فرش لاکی پذیرایی

مشاوره خرید از شهر فرش یا آقای فرش با کیفیت و قیمت مناسب

برای مشاوره خرید از شهر فرش ، آقای فرش باید گفت که در هر خانه ای فرش و قالی جزو مهمترین عناصر زیبایی به حساب می آید. اما انتخاب فرش مناسب فقط منحصر به رنگ و طرح آن نیست و رازهایی درباره جنس فرش ها وجود دارد که آنهارا با هم بررسی خواهیم کرد . با دانستن نکاتی که در ادامه این بخش از اول نظر ارائه می کنیم دیگر فریب زبان بازی فروشنده ها را نخورید و درنهایت با وجود تنوع بسیار ، طراحی و نقشه فرش در بازار دچار سردرگمی نشوید.

شهر فرش یا آقای فرش ، کدامیک گزینه بهتری برای خرید فرش است؟

قیمت فرش ارزان در شهر فرش

قیمت فرش ارزان در شهر فرش به عوامل مختلفی از جمله کارخانه تولید کننده و تراکم فرش بستگی دارد که انوع مختلف تراکم فرش از جمله 1000 شانه و 1200 شانه را می توان نام برد.

شهر فرش تسهیلات فروش اقساطی فرش را فقط برای برخی سازمانها و شرکت ها ارائه می کند که شاید قشر کم درآمد عضو این سازمانها و شرکت ها نباشد که خود این موضوع جای بحث دارد.

کیفیت فرش در شهر فرش

کیفیت فرش در شهر فرش با شعار “فرش ارزان شد” فصل جدید را شروع کرده و بیلبورد های آن را احتمالا در سطح شهر دیده اید ، این برند فرش فروشی ، فرش های خود را از کارخانه های مختلف از جمله فرش تافته ، فرش داریوش ، فرش اعیان ، فرش پردیسان ، فرش قیطران ، فرش بهشتی تبریز و … تهیه می کند، پس کیفیت فرش ها با آنچه در فروشگاه های دیگر می بینید متفاوت نیست و تولیدات کارخانه های مختلف در سراسر ایران است.

قیمت فرش در آقای فرش

با توجه به قیمت فرش در آقای فرش ، تسهیلات آقای فرش برای مشتریان با عنوان طرح تسهیلات حاتم و “خرید اقساطی فرش روزی 5000 تومان” که هر کدام شرایط خاص خود را دارد ولی اقساطی روزی 5000 تومان فقط برای فرش های تولید شده در کارخانه فرش فرهی است، در حالی که در تبلیغاتی که در رسانه های ملی انجام می شود این محدودیت را بیان نمی کنند. در طرح تسهیلات حاتم نیز که با مشارکت بانک انصار صورت گرفته باید پرسید که چه موانعی بر سر راه مشتریان قرار می گیرد که احتمالا ضامن معتبر ، چک کارمندی و دیگر روش های ارائه وام توسط بانک ها در میان است.

کیفیت فرش در آقای فرش

کیفیت فرش در آقای فرش نیز تولیدات چندین کارخانه مختلف از جمله : فرش فرهی ، فرش سرمایه ، فرش آپادانا ، فرش تیتانیوم ، فرش آناهیتا و ویکی کارپت را در قالب برند آقای فرش به فروش می رساند که در این مورد باید گفت هیچ فرقی از نظر کیفیت فرش در این فروشگاه با دیگر فروشگاه ها وجود ندارد.

3 دلیل اصلی برای نه گفتن به شهر فرش های ارزان قیمت

1.یکی از شهر فرش هایی که طرفداران زیادی در بین فرش های دیگر دارد فرش های گل برجسنه است که از تنوع طرح و رنگ مختلفی برخوردار است و دارای قیمت ارزان و مناسبی است . این فرش ها برای دفتر کار مناسب هستند .

کیفیت این فرش ها پایین است و طرح برجسته روی این فرش ها تا اولین شست و شو دوام دارد. خرید این نوع فرش برای اتاق کودک مناسب نیست زیرا تمیز کردنشان سخت است و راه رفتن و نشستن روی آنها کودک را آزار می دهد.

برای اتاق کودک بهتر است فرش هایی با طرح های ساده بخرید که زود تمیز می شوند. هنگامی که فرش های برجسته پا می خورند هم سطح می شوند و چون سطح های توخالی آنها از برجستگیشان بیشتراست نازک شده و فرم اولیه خود را از دست می دهند.

تفاوت قیمت فرش ماشینی با فرش دستبافت شهر فرش و فاکتورهای مهم در زمان خرید فرش

فرش وینتیج

تفاوت فرش های ماشینی و دستباف؛ چیزهایی به جز قیمت

فرش ماشینی و فرش دستباف از نظر قیمت تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند . اگر در منزل، کودک خردسال یا فرد سالخورده ای دارید، بهتر است قبل از خرید فرش به نوع نخ و الیاف استفاده شده در بافت فرش دقت کنید زیرا گاهی باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود.

جنس نخ فرش دستباف، ابریشم و پشم و جنس نخ فرش های ماشینی، پولی پروپیلن و نایلون است. بنابراین فرش های ماشینی به راحتی روی سنگ و سرامیک سر می خورند اما فرش های دستباف به علت نوع نخ و سنگینی، این مشکل را ندارند.

فاکتور‌هایی که در زمان خرید و انتخاب شهر فرش ماشینی خوب باید مورد توجه قرار دهید:

برای انتخاب بهترین فرش ماشینی، باید شیوه استفاده از اتاق و نوع کاربرد آن‌را در نظر داشته‌ باشید.

در زمان خرید فرش ماشینی باید به سبک زندگی‌تان توجه داشته‌باشید، اگر کودکی دارید و یا از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنید و یا اینکه اعضای خانواده‌تان ورزشکار هستند، بهتر است از طرح‌ها و نقش‌هایی استفاده کنید که شلوغ و تیره هستند و کثیفی را نمایان نمی‌کنند.

توجه کنید فرش‌های تک رنگ تیره، مانند آبی نفتی، مشکی یا قهوه‌ای مایل به شکلاتی به سادگی لکه‌های روشن و یا دوده‌ها را نمایان می‌کنند و فرش‌هایی که دارای رنگ‌های بسیار روشن هستند، مانند سفید و یا کرم گرد وغبار و جای پا را نشان می‌دهند.

 • اگر فرشی را برای محوطه بیرونی خانه می‌خواهید، بهتر است محیط خارج خانه و میزان آلودگی را در نظر بگیرید تا فرش جلوی در کثیف نمایان نشود.
 • محیط داخلی خانه را هم بررسی کنید تا ببینید که بیشتر چه نوع کثیفی شامل آن می‌شود و سپس رنگ شهر فرش را انتخاب کنید.
 • اگر فضای کوچکی در خانه دارید و می‌خواهید بزرگ‌تر نمایان شود، بهتر است از فرش‌های ماشینی که دارای رنگ‌های روشن هستند، استفاده کنید.
 • توجه کنید که فرش‌های ماشینی که دارای چند رنگ مختلف هستند و یا طرح‌هایی تو در تو دارند، ذرات کوچک، غبار و خاک را کمتر از دیگر فرش‌ها نشان می‌دهند.
 • فرش‌های اکریلیک اغلب دارای پرز دهی در چند هفته ابتدایی خرید هستند، اما ادامه پرزدهی پس از این مدت نشانه‌ای بر نامرغوب بودن فرش است.

در هنگام خرید فرش‌های پلی استری دقت کنید که فرش را پس از مشاهده در رگال شهر فرش فروشی حتما قبل از خرید یک بار هم بر روی زمین پهن کنید و نقش و رنگ آن‌را چک کنید، چون فرش‌های پلی استر به دلیل درخشندگی نخ آن دارای شید‌های رنگی متفاوت از زوایای دید مختلف است؛ بنابراین لازم است آنرا در زیر نور مناسب و مشابه منزل نیز تماشا کنید.

aiv tva
hrhd tva

 • شهر فرش شعبه مرکزی

  کیلومتر پانزده جاده مخصوص کرج ، شماره ۴۸۵

 • شهر فرش تهرانسر

  کیلومتر پنج جاده مخصوص کرج روبروی تهرانسر

 • شهر فرش تهران

  خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از میدان حُر

 • آقای فرش مشهد

  شبعه پاژ : میدان جانباز، مجتمع پاژ، طبقه دوم ، آقای فرش
  شعبه شاندیز : جاده شاندیز، بین ویرانی سوم و پنجم

 • آقای فرش حکیمیه

  بزرگراه بابایی(شرق)، خروجی حکیمیه – بهشت، بلوار بهار، خیابان بهشت، ارکیده 9

88 پاسخ
 1. ملیناز گفته:

  مرسی واقعا منم منصرف شدم که خرید کنم ازشون مطمینم که درست میگید شهر فرش و اقای فرش خیلی بی کیفیت عمل میکنن از هر جهت.

  پاسخ
 2. آوا گفته:

  سلام منم رفتم شهر فرش با این دید که پرداخت از 1400 شروع میشه و بدون کارمزده و و ضامنه ولی وقتی رفتم یه طومار بلند بالا بهم ارائه شد که 8 تا چک صیاد و مدارک صاحب چک اعم از کارت ملی شماره شبا شناسنامه و غیره و اینکه استعلام چک میگیرن که چک برگشتی نداشته باشی و کلی قانون خنده دار دیگه.

  پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  سلام. من قصد داشتم برم آقای فرش و از حواله ایران خودرو که به کارمندان برای خریدار فرش از آقای فرش داده میشه استفاده کنم!خیلی خوشحالم قبل از اینکه درگیر اعصاب خوردی واز طرفی یه خرید بد که یه عمر آینه دغ وحرصم بشه آگاه شدم .از همه کسایی که صادقانه نظر هاشون رو در میان گذاشتن، یک دنیا سپاس.

  پاسخ
 4. طاهره گفته:

  من گول تبلیغات آقای فرش رو‌ خوردم. با محدودیت زمانی که داشتم به اونجا مراجعه کردم. اونجا با زبون بازی فروشندهاش (که واقعا با زبون بازی رای ما رو زدن و بدترین نقش و رنگ رو به ما انداختن) دوتا خریدیم یکی 1 ماه و یکی 2 ماه بعد ارسال شد. بدلیل زدگی پشت فرش تصمیم همون هفته اول که تخته اول به دستمون رسید تصمیم به تعویض گرفتیم با هزار تا ماجرا کارشناس قبول گرفت بیان ببرن. بعد از یکی دو هفته اومدن بردن و ما برای انتخاب طرح جایگزین رفتیم. دوباره همون فروشنده های زبون باز رای ما رو زدن و یه فرش گرون تر و بدتر دادن که بعد از یکی دو ماه رسید و هر روز مثل آینه دق زیر پای ما افتاده…☹️☹️☹️

  پاسخ
 5. صدف گفته:

  امروز 27 ديماه 99 رفتم شهر فرش انتخابمو هم انجام دادم كه فردا برم واسه خريد اما الان بصورت خيلى اتفاقى با خوندن نظرات دوستان و زیان دیدگان کلا منصرف شدم.
  لطفا اگر برند های خوب و با دوام میشناسید اطلاع رسانی کنید چون واقعا با این گرونی نمیشه در هیچ زمینه ای آزمون خطا انجام داد.
  متشکرم

  پاسخ
 6. مهدی شاه گفته:

  من قصد خرید از این فروشگاههای فرش (اقای فرش یا شهر فرش )رو داشتم و از نظر خودم که تبلیغات گسترده میکنن از نظر نحوه پرداخت تمام اقساطی و اینکه اقسط بدون ضامن از 1400 شروع میشه و این گونه تیلیغات، شک کردم و با خوندن نظرات به یقین رسیدم براساس نظرات که غالب ناراضی بودن از خرید، منم انصراف میدم همون فرش فروشی های با اصالت قدیمی که جنس میدن خیلی بهتر باید باشه

  پاسخ
 7. فاطمه گفته:

  من از اقای فرش خرید کردم ب صورت نقدی تقریبا ده روز هم میگذره الان پشیمون شدم کسی میتونه راهنمایی م کنه چیکار کنم ؟؟

  پاسخ
  • مهناز گفته:

   سلام عزیزم
   باید زنگ بزنی به خدمات پس از فروش آقای فرش به شماره 021-75375 بگو وصل کنن به کارشناسان مربوطه. امیدوارم مشکلت حل بشه ولی متاسفانه شهر فرش و آقای فرش تا قبل اینکه پول بدی خوب بازارگرمی میکنن ولی بعد از اینکه جنس بنجولشونو فروختن به مردم دیگه هیچیو گردن نمیگیرن. بهرحال دوست داشتم کمکت کنم عزیزم

   پاسخ
 8. امیر ط گفته:

  تجربه دوبار خرید بدون تحقیق از آقای فرش رو دارم . هدفشون فقط فروشه . تا زمان فروش بسیار محترمانه برخورد میشه و بعد از فروش بالعکس . به هیچ عنوان محصولاتشان از کیفیت مناسبی برخوردار نیست ، ضمن اینکه قیمت گرونتری هم نسبت به بازار داره . پول فرش باکیفیت رو برای یک فرش ضعیف پرداخت می‌کنید . بار اول خرید با تعهد تحویل ۷۲ ساعته ، ۱۲ روزه تحویل دادن و خرید دومم رو ۲ ماهه تحویل دادن . بسیار دروغگو ، بی کیفیت ، گرانفروش ، بد قول و در پاسخگویی جهت پیگیری پس از فروش بعلت بی تعهدی ، بسیار بی ادب هستند . البته بنده نظرم رو مستقیمأ به خودشون هم اعلان کردم .

  پاسخ
 9. سارا گفته:

  با نظرا کاری ندارم، مگه عنوان مطلب مقایسه ی آقای فرش و شهر فرش نبود؟ اصلا مقایسه نشدن و درباره ی هیچکدوم توضیح مفیدی داده نشده تو مطلب🙄 صرفا یه عده اومدن از رضایت و غالبا از عدم رضایتشون گفتن

  پاسخ
 10. علی راد گفته:

  سلام . من چند سال پیش از آقای فرش خرید کردم و متاسفانه راضی نبودم. درحال حاضر هم پرونده ای در دادگاه با توجه به نظریه کارشناسی مبنی بر گرانفروشی و تقلب درر فروش در حال اقدام دارم که امیدوارم به نفع من رای صادر بشه..
  پیشنهاد میکنم به بازار فرش مراجعه کنید و فریب این هایپر فرشها را نخورید.

  پاسخ
 11. لیدا گفته:

  شما با انتشار این مقایسه تو سایت فقط قصدتون خراب کردن برند ها هست ، و کاملا مشخصه فقط نظرات منفی کاربرها رو گذاشتید.خوبه که اطلاعاتتون رو راجع به فرش و فروشگاه بالا ببرید ، البته این تبلیغات منفی شما باعث نمیشه مشتریان واقعی برای خرید به این دو فروشگاه مراجعه نکنند ، قطعا هر مجموعه ای با ارائه خدمات عالی و مشتری مداری ، همچنان فروش خودش رو داره کاملا مشخصه که تبلیغ فروشگاه شهر قالی رو دارید که اصلا معلوم نیست کجاست

  پاسخ
  • مدیریت اول نظر گفته:

   کاربر گرامی سلام
   اول نظر قصد تبلیغ هیچ برند و فروشگاهی رو در بخش نظرات نداره و تابحال چنین اقدامی انجام نشده و تمامی نظرات صرف نظر از منفی یا مثبت بودن آنها منتشر خواهد شد.
   در خصوص کاربری که تجریه خود از خرید مجموعه شهر قالی بیان کرده اظهار نظر نمیکنیم و قضاوت رو به خود شما کاربران گرامی واگذار میکنیم.

   با تشکر
   مدیریت اول نظر

   پاسخ
 12. زهرا گفته:

  ممنونم از نظراتتون من منصرف شدم میخواستم برای جهیزیه م برم شهر فرش خرید کنم متشکرم از راهنمایی شما

  پاسخ
 13. سهیلا گفته:

  باتشکر از همه دوستانی که نظراتشونو گفتن، قصدخرید داشتم بهم پیشنهاد شد برم شهرفرش یا آقای فرش، داشتم دنبال آدرسش میگشتم که خیلی اتفاقی این صفحه روانتخاب کردم و نظراتو دیدم کلا منصرف شدم از رفتن ب این دوتا فروشگاه، بنظرم بهترین فرش ماشینی برا کاشان و مشهده اونم نگین و آراء زمرد و چند برند معتبر دیگه، منم چند جا قیمت گرفتم واقعا چراما مردم اینجوری شدیم؟! فرشی که سایزو مارک وجنس و شانه یکیه چرا اینهمه اختلاف قیمت داره تقریبا دوتا ۶ متری ۵ میلیون گرونتر میگفتن هرکی یه قیمت میگه، #نه_به_شهر_فرش😆😅

  پاسخ
 14. سیما گفته:

  من ۱۸ ساله یک جفت فرش ۹ متری نگین مشهد دارم که هنوز مثل روز اولشه وقتی میشوریم هنوز میدرخشه و فرقی نکرده. حتماً از برندهای معروف خرید کنید. شهر فرش و آقای فرش دروغگو و کلاهبردارن.

  پاسخ
 15. غلام رضا گفته:

  سلام چند هفته پیش من از آقای فرش یک فرش ماشینی خرید کردم حقیقت اینکه خیلی خیلی فرشتان بی کیفیت هست و بافت پشته فرش داره کنده میشه من که این فرش را پس خواهم داد ولی در آیند با این فرش تان مشتریهای تان کم خواهد شد

  پاسخ
 16. محسن گفته:

  سلام
  ازهمه ی شما ممنونم که با صداقت حرفاتونو زدین داشتیم میرفتیم شهرفرش یه سر اومدیم نظراتو ببینیم نظرمون عوض شد خدا خیرتون بده وخدا نگذره از اونایی که فقط به فکر سرکیسه کردن ملتن. الهی ازحلقشون پایین نره

  پاسخ
 17. mozhgan گفته:

  خیلی ممنون ازتمام کسانی که نظراتشونو به اشتراک گذاشتن. خدا عمرتون بده. کلا پشیمون شدم. فرشامو می بوسم میزارم پشت چشمم

  پاسخ
 18. فرهاد گفته:

  با سلام من برای خرید دو تخته فرش به تمام نمایندگیها سرزدم شهرفرش اقای فرش دنیا فرش مهد فرش درنهایت رفتم ۷تیر دو برند خوب بودند فرش کویر یزد وفرش مشهد وبنده فرش مشهد را خربداری نمودم ولی دلم پیش کویر یزد ماند.

  پاسخ
 19. الهام گفته:

  سلام دوستان من برا جهازم از چ برندی فرش بخرم واقعا باخوندن نظراتتون گیج شدم آخه من ازنظرطرح ورنگ ب شدت مشکل پسندم حالاباید نگرانی بی کیفیت بودنشم داشته باشم

  پاسخ
  • zari گفته:

   من حدود2 ماه پیش بصورت آنلاین ازشهر قالی فرش خریدم واقعا عالی بود ازنظر کیفیت وبرندش من واقعا راضیم چون خودمم خیلی مشکل پسندم بهت پیشنهاد میکنم ازفرش های شهر قالی دیدن کنی

   پاسخ
 20. مهدی گفته:

  سلام ممنون از تمامی دوستان واقعا ما هم منصرف شدیم برویم شهر فرش و آقای فرش
  لطفا اگه کسی فرش فروشی خوبی در کرج سراغ داره معرفی کنه ممنون

  پاسخ
 21. گلاره گفته:

  من گول تبلیغات شهرفرش رو‌ خوردم که اقساط از ۱۴۰۰شروع میشه و چون وقت نداشتم گفتم بریم شهر فرش که مثلا تنوع داره،اونجا با زبون بازی فروشنده هاش که الکی از فرشا تعریف میکنن دوتا خریدیم آوردیم خونه که اصلا باهم جفت نبودن خلاصه بعد از تعویض هم بازم فرشاشون ایراد داشت و مهمتر ازهمه اینکه اصلا اونچیزی که تو سایتشون زدن و اسم برندای معروفو آوردن ندارن همه فرشاشون برای کارخونه های بینام و نشون تو کاشانه که به قیمت معروفترین برندها و شاید بیشتر از اونا میفروشن و برای اقساط هم انقدر روش میکشن که ترجیح میدی نقدی بخری،من چون قبل از خرید تحقیق نکرده بودم و قیمت جاهای دیگه رو نداشتم خرید کردم و بسیار پشیمونم این کامنتم گذاشتم شاید این تجربه ی مزخرف خرید از شهر فرش به درد کسی دیگه بخوره و پولشو سطل آشغال نندازه مث من☹️

  پاسخ
  • محسن گفته:

   ممنون که اطلاع رسانی کردی والا منم میخوام برم یه فرش بخرم ای شاید مام صاحب زندگی شدیم نمیدونم ازکجا فرش بخرم منتها قسطی

   پاسخ
 22. فرناز گفته:

  دوستان فرش های شهر فرش لنگه به لنگه است یعنی هم اختلاف سایز دارند و هم یکی پر رنگ و بر عکس یکی کم رنگ است بعد هم که زنگ می زنی برای تعویض، می یان کل فرش ها را می برند و می گن بیایید دوباره یک فرش دیگه انتخاب کنید و دوباره همان اش و همان کاسه آنقدر مشتری اذیت می شه تا اینکه به ضرر خودش راضی بشه من سرم اومد که شما را در جریان گذاشتم که شما ضرر نکنید

  پاسخ
 23. ایرانی گفته:

  خیلی سر در گم شدم بابت خرید فرش میخواستم برم شهر فرش با این اوصاف منصرف شدم. دوستانم هم تجربه خوشی از شهر فرش نداشتن. فرش کاشان چه مارک هایی خوبه؟؟؟

  پاسخ
  • Nastaran گفته:

   دوست عزیز منم شهر فرش پردیس کاشان رو خریدم افتضاحه بعد از دو سال داغون شده… بابام ده سال پیش فرش از مارکهای مشهد خرید بعداز ده سال آخ نگفته….

   پاسخ
 24. محمد تقی گفته:

  من نظرات رو نخوندم کدوم بهتر
  فقط همین قد بدونيد ک آقای فرش آقا ب درد نميخوره
  افتضاح افتضاح همه چیش
  و بسیار بد قول دو دره باز و دروغگو
  تجربه خرید دارم

  پاسخ
 25. محمدحسن گفته:

  با سلام به نظر من هر کالایی که تبلیغات تلویزیونی داره به درد نمیخوره و فقط به فکر منافع خودشون هستند
  با اصرار خانواده من قصد خرید فرش از آقای فرش یا شهر فرش رو داشتم که با این نظراتی که خواندم از خرید از اینها کلا پشیمون شدیم
  تو کل نظرات فقط دو نفر راضی بودن که معلوم نیست اونا هم شاید از خودشون باشن

  پاسخ
 26. هانیه گفته:

  سلام ممنون از نظراتتون، منم میخواستم برم شهر فرش خرید کنم، خوشحالم نظراتتون رو خوندم
  منم منصرف شدم خرید کنم از هردو فروشگاه

  پاسخ
 27. محمد گفته:

  من تو نمایشگاه فرش فرش کاشان رو انتخاب کردم و قیمتی که برام زدن از بازار بالاتر بود و خودم خبر نداشتم.بعدش قرار بود تا یک هفته بعد یعنی 27 بهمن دستم برسه اما خبری نشد چند بار هم به نماینده اون زنگ زدیم جواب نداد فک کردیم کلا منصرف شدن و دنبال خرید بودیم که بعد دوماه و نیم گفتند فرشتون اومد فرشها رو اوردیم اصلا رنگش با اونی که ما انتخاب کردیم فرق داشت کلی زنگ زدیم تا جواب دادند وگفتند نه شما اشتباه میکنید.بلاخره با کلی درگیری و زدو بند فرشها رو فرستادم .برید بازار بخرید خیلی بهتره از اینکه با اینترنت و نمایشگاه بخولهی بخرید

  پاسخ
 28. الی گفته:

  سلام من هم پارسال میخواستم فرش بخرم دو تا شعبه شهر فرش رو رفتم و آقای فرش هم رفتم اصلا فرشهای متنوع و خوشگلی نداشتن ،مولوی هم رفتم از فرشهای مولوی هم خوشم نیومد هفت تیر فرشاش از همه جا قشنگ تر بود ،فرشی که خوشم اومد رو از اینترنت سرچ کردم مدلشو و فوشگاهی که دارن رو یکی از فروشگاهایی که داشت دنیای فرش تو جاجرود بود که تو گوگل سرچ کنید میاره آدرس رو و رفتم همون فرش رو تخته ای ۴۰۰ هزار تومن ارزونتر ازهفت تیر خریدم و کلی فرشاشون متنوع از برند های خوب بود .
  رفتارشون واقعا خوب بود و فرش هم رایگان ارسال کردند برام و قبلش هم هماهنگی کردند
  به همه پیشنهاد میدم اگر فرشی میخوان بخرن یه سری به دنیای فرش بزنن

  پاسخ
 29. احمدرضا گفته:

  مرسی واقعا خیلی خندیدم چون میخواستم فردا سفارش فرش بدم از شهر فرش ک قشششنگ منصرف شدم از اینهمه تعریفو تمجید🤣🤣

  پاسخ
 30. مینا گفته:

  واااقعا ممنونم از عزیزانی که نظراتشونو با دیگران به اشتراک گذاشتن.ما الان داشتیم حاضر می شدیم بریم شهر فرش. یه سری نظراتو خوندم گفتم پس بریم آقای فرش.یه سری دیگه نظرو خوندن پاشدم لباسامو درآوردم نشستم سرجام😂.انشالله بعد از ماه رمضون میریم بازار.

  پاسخ
  • سهیلا گفته:

   😂😂😂منم دقیقا حال شما رو دارم قراره بریم خرید نظر دوستانو خوندم ب کل منصرف شدم از خرید/هم پولت بره هم اعصابت خورد شه از چیزی ک نصیبت شده

   پاسخ
 31. الهه گفته:

  سلام نه شهر فرش نه آقای فرش هیچکدوم به فکر مشتری نیستن تبلیغاتی هم که میبینید اسمش روشه فقط تبلیغاته من دوتا فرش ۶ متری و یه فرش ۴ متری خریدم زمان صحبت راجب قیمت یه قیمت گفتن تو پروسه پرداخت صندوق قیمت بیخود و بیجهت رفت بالا همسرم عصبی شد یه ساعت وقتمون اونچا تلف شد که ثابت کنیم قیمتهارو متفاوت گفتید آوردیم خونه رنگ دوتاش با اونی که انتخاب کرده بودم فرق داشت زنگ زدم تا یه هفته سرکارمون گذاشتن و نیومدن ببرن واسه تعویض مجبورشدیم خودمون دوباره اونهمه راه رو بریم و ببریم تعویض کنیم زیر بار نمیرفتن و قبول نداشتن که رنگها فرق داره بعد کلی بحث و ماست مالی باز بااینکه جابجاشون کردیم هنوز یکی از فرشا با بقیه تفاوت داره اونجام با خیلیا آشنا میشید که از خریدشون پشیمونن و اومدن پس بدن اما پس نمیگیرن یه خانم میگف رفتم بازار قیمتاش خیلی کمتر بوده بهم پیش فاکتور ندادن اینام میدونن کسی پیش فاکتور نمیده که همش میگن پیش فاکتور بیایرد
  درکل بگم هم جریان ارزانی قیمت دروغه هم اینکه حق با مشتریه اونا فقط پول تبلیغاتشونو میگیرن فرش ۶ متری ۲۶۵۰ لطفا برید از بازار خرید کنید هیچوقت شهر فرش و آقای فرش و امثالهم گزینه های مناسبی برای خرید مناسب نیستن من پشیمونم

  پاسخ
 32. فاطمه گفته:

  اینترنتی هم میفروشن فرش کاشانو اما نمیدونم ازین قسم مشکلا گریبانگیر آدم بشه خیلی بد میشه. الان12 متری گذاشته 4900

  پاسخ
  • سارا گفته:

   دوستان اگر کسی تجربه خرید داره ممنون میشم بگه منم بخاطر قیمت و تنوعش قصد دارم بخرم ولی از بابت کیفیت فرش نگرانم

   پاسخ
 33. مسعود گفته:

  متاسفانه اکثر برندهایی که توی شهرفرش و اقای فرش هستند جزو ضعیفترین و‌بی کیفیت ترین برندهای تولیدی بازار هستند.به این نگاه نکنید که از کجا میخرید فقط برند معتبر براتون مهم باشه و تراکم و‌شانه بالای فرش و همینطور جنس تار و پود فرش.فرش مشهد و بعضی برندهای فرشهای کاشان جزو باکیفیتها هستند ولی باز همونها هم شانه و‌تراکمهای خیلی پایین تا خیلی بالا دارند که مسلما روی قیمتها تاثیر داره

  پاسخ
 34. الهام گفته:

  من برای جهیزیه ام رفتم آقای فرش خرید کردم ولی متاسفانه چون قیمت نداشتم بعد فهمیدم که خیلی گرون بهم دادن…
  کاش رفته بودم بازار

  پاسخ
 35. بهناز گفته:

  سلام منم ميخواستم بگم ما حدود ٢٠روز قبل از شهر فرش ٩متري اكريليك خريديم با تخفيف سه و هفتصد شد هفته قبل كه فرش رو باز كرديم ديديم يك طرفش سفيد هست تماس گرفتيم كارشناس اومد گفت اينا چون اكريليك هست سايه روشن داره و توي نور يه طرفش روشن تر ميشه اما زماني كه جهت فرش رو عوض كرد باز هم همون سمت سفيد بود و رنگ نداشت خلاصه با كلي حرف زدن اونو پس داديم و رفتيم يه فرش ديگه خريديم،جالب اينكه فرشي كه سه و هفتصد خريده بوديم شده بود چهار و نيم
  به نظر من هم شهر فرش خوب نيست و كاملاً همه چيز دروغه

  پاسخ
 36. علی گفته:

  یعنی فقط تبلیغ دروغ و کلاه برداریه.فقط جیب مشتری رو خالی میکنن و زبون میریزن.اصلا نخرید از شهر فرش و اقای فرش چون واقعا دروغگو و کلاهبردارن

  پاسخ
 37. مینا گفته:

  کاش این دیدگاه ها در سایت حذف نشه و مردم راحت بتونن نظرشان رو بنویسم
  من هم بخاطر عجله در خرید از آقای فرش ۴ تخته فرش فرهی خریدم.
  و جدای قیمت بسیار‌بالایی که در نهایت برای من تموم شد
  چند مشکل هم دارن.
  ۱-یکی از فرش ها کاملا رنگش با بقیه فرق داره. و ما چون روز‌های اول فقط زدگی و.. را چک‌کردیم متوجه این موضوع نشدیم.
  ۲- دو تا فرش ها کنار هم پهن شدن و بین فرش ها از وسط خالیه و از اره ها روی هم می افته.
  ۳- دو تای دیگه هم به شکل خیلی واضح کج هستن .

  خلاصه اینکه اصلا خرید از آقای فرش رو توصیه نمیکنم، خیلی دروغگو هستن…
  و از طرفی برای خرید حتما متر همراه خود ببرید.
  حتما رنگ را دقت کنید.

  پاسخ
 38. فاطمه گفته:

  من برای جهیزیه هم شهر فرش رفتم هم آقای فرش ولی قیمت ها بالا بود و کیفیت متوسط. هیچ مدلی هم نپسندیدم. نهایتا رفتم هفت تیر . علیرغم اینکه فک میکردم قیمتا خیلی بالا باشه ولی مناسب تر از شهر فرش و آقای فرش بود و کیفیت بهتر

  پاسخ
 39. احمداحمدی گفته:

  شهرفرش دروغگو است فرشها بسیارگران است درست است که فرش دستبافت باید گرانترازماشینی باشد ولی نه اینقدرقیمت فرش دستبافت ۱۲ متری باید دوبرابرماشینی باشد نه ۵برابر

  پاسخ
 40. منیژه گفته:

  هم شهر فرش و هم آقای فرش برندهای محدودی را شامل می شوند و از همه شرکتها و برندها ، فرش ندارن . بهتره اول به بازار فرش سر بزنید .

  پاسخ
 41. حافظ گفته:

  سلام
  من سال ۹۳که هنوز شهر فرش خیلی شناخته شده نبود رفتم شهر فرش و ازبین مدلهای محدود چهارتا فرش ۶متری سفارش دادم با اینکه اوایل اسفند بود ۲۸اسفند فرش ها رو تحویل دادن و وقتی باز کردم یکی از فرشها با سه تای دیگه فرق داشت و تماس که گرفتم گفتن شرکت تعطیله و بعد از تعطیلات عید فرش رو تعویض میکنن و من نمیتونستم ایام عید سالن خونم نیمه فرش باشه و در نهایت این که بعد از یکسال که فرش ها رو شستم تقریبا مثل موکت شد و حالا بعد از پنج سال تمام نخهای فرش زده بیرون
  حالا تصمیم با شماس

  پاسخ
   • فاطمه گفته:

    اولا که گفتن بعد پنج سال ! دوما اصلا مگه گفت چند گرفته که میگی چندرغاز؟؟؟ فرش کالای عمریه.بعد ۵سال نباید بپوکه‌

    پاسخ
   • ش گفته:

    پس چند میلیون بدیم دوباره ۵ سال بعد بریم فرش بگیریم؟
    ما ۱۵ سال پیش ۳ تخته فرش مشهد گرفتیم ۲ تا ۷۰۰ شانه یه ۵۰۰ شانه هنوز هم که میشوریم مثل روز اول نو میشواقعا مسخره ترین چیزی که شنیدم تضمین کیفیت ۵ ساله بوده آخه فرش خوب باید ۲۰ سال کار کنه

    پاسخ
   • مینا گفته:

    خونه مامانم اینا و مادرشوهرم فرشهایی که دارن واسه ۳۰ سال پیش و حتی بیشتر هست و هنوز هرسال که میشورن نوتر میشه

    پاسخ
 42. رویا گفته:

  خیلی ممنونم از نظرات کاربران ، من بین شهر فرش و اقای فرش مونده بودم کجا برم ، که الان فکر میکنم اقای فرش برم بهتره ، ضمن اینکه خودمم توی سرچی که کردم ، دیدم تنوع اقای فرش خیلی بیشتر و بهتره

  پاسخ
 43. علی گفته:

  شهر فرش خیلی خالی بندن واقعا ، قیمتای فرش خیلی بالاتر از اون چیزیه که تصورشو میکردم ، تو محل خودمون که گرون فروشن خیلی ارزونتر از شهر فرش بود تازه یه سری فرش گذاشتن که هیچ جای دیگه نیست، اصلا نمیتونی قیمت فرش رو روی اون مدلها تو اینترنت در بیاری معلوم نیست کجا تولید میشه. فقط یه جوی درست کردن که ادم وسوسه میشه بره شهر فرش ولی اصلا ارزش بنزین سوزوندن هم نداره انصافا

  پاسخ
  • احمد دهقاني گفته:

   جدا از بحث قيمت بالاي شهر فرش
   من 5 تخته فرش از شهر فرش خريدم و گفتن كه ارسال مي كنيم و با توجه به اين كه ما كارمند هستيم ازشون خواهش كردم قبل از ارسال هماهنگ كنن روز بعد پيام اومد كه فرشها بارگيري شده زنگ زدم راننده گفت تا ده دقيقه بعد در منزل هستيم مدتي طول كشيد تا به اپراتور شهر فرش بفهمانم كه بابا يك ساعت زود تر خبر بده كه فرشهارو ارسال ميكني
   خلاصه چشمتون روز بد نبينه فرشهارو اوردن فرش 12 متري لوله شده رو از وسط تا كرده تحويل ما دادن و با شهر فرش تماس گرفتيم گفتن باز كنيد اگه مشكل داشت عوض مي كنيم باز فهماندن اين موضوع كه فرش لوله شده رو تا نميكنن كلي طول كشيد فرش رو باز كرديم چروك خرده بو تماس گرفتيم گفتند شكايتتون ثبت شده و باهاتون تماس ميگيريم ولي خبري نشد خواستم هر كسي مطلب رو ميخونه در خريد احتياط كنه و اگه خريد كرديد منتظر حوادث غير مترقبه باشيد

   پاسخ
 44. سورنا گفته:

  من ماه پیش هم آقای فرش رفتم هم شهر فرش بنظرم آقای فرش خیلی بهتره تنوع فرش بیشتری نسبت به شهر فرش داره. البته بعضی از فرش ها تو آقای فرش گرونتر از بازار بود، در نهایت برای خرید فرش پیشنهاد من خرید از بازار فرش هست، اینا همش تبلیغات میکنن. برای خرید فرش بهترین گزینه بازار فرش هست.

  پاسخ
  • سلیم سعادتی گفته:

   موافقم .
   باید یاد بگیرید که هایپر مارکت ها در همه زمینه ها اعم از کورش رفاه شهروند اقای فرش و شهر فرش و همه اینها هزینه تبلیغات شان را از شما مشتری عزیز دریافت میکنند که کمترین هزینه تبلیغات برای این برندها بیش از چند صد میلیارد تومان بصورت سالانه است. پس آگاه باشید و از سیستم سرمایه داری و کثیف هایپر حمایت نکنید. البته من فقط یکی از ایرادات انها رو بیان کردم.
   عرضه کالاهای بی کیفیت بخاطر منافع خودشان
   تعداد کارکنان زیاد که حقوقش رو مشتری میده
   اجاره ها و

   پاسخ
 45. شقایق گفته:

  من دیروز رفتم شهر فرش برای خرید فرش 9 متری ولی قیمت ها بالاتر از بازار بود و همه مدلهارو نداشتن . تو بازار فرش مدلای قشنگتری نسبت به شهر فرش دیده بودم. به نظر من از بازار خرید کنید هم بصرفه تره هم انتخاب بهتری میتونید داشته باشید

  پاسخ
 46. مهتاب گفته:

  سلام راستش من خیلی ناراحتم و هدفم از نوشتن این تجربه دو مورد هست: یکی اینکه قبل ازخرید از شهر فرش خیلی تو اینترنت جستجو کردم که ببینم از کجا فرش بخرم و کدوم فروشگاه فرش بهتره و فقط شهر فرش رو دیدم. برای همین اینجا نظرمو بدون غرض و منظور می نویسم تا شاید به درد کاربرای دیگه بخوره. دوم اینکه: امیدوارم شاید مسئولی از شهر فرش نظر منو بخونه که خوشحال میشم بفهمن ملت راضی نیستن از این شرایط خرید فرش
  من پیش از این برای خرید چند متر موکت به بازار تهران رفته بودم و خوب مغازه های فرش فروشی و سرای ابریشم رو دیده بودم اما سه سال پیش بود و شهر فرش مطرح نبود. برای خونه جدیدمون با توجه به محدودیت زمانی که داشتم با تصمیم قطعی خرید فرش رفتم شهر فرش. من دیگه فرصتی نداشتم تا روز دیگه برم جای دیگه و البته مدتی بود که قیمتا هم دستم نبود.
  رفتیم و طبقه اول فرشهای گرون و قشنگ اما فقط سه چهاتا برند محدود وجود داشت مثل محتشم و قیطران و دو تا برند ناشناخته جدید فرش ، قیمتها بالا بود و من فکر کردم خوب شاید همینه رفتیم طبقه پایین پاساژ که بخش قیمتهای تخفیفی فرش بود. مدلهای خیلی محدود و تک شده که مثلا تخفیف ویژه داشت با بدبختی 3 تخته فرش-دو تا 12 متری و یه 6 متری خریدیم. با تخفیف ویژه 12 متریها برامون چهار میلیون و نهصد دراومد
  جمعاً 12 ملیون و سیصد هزار تومن دادیم با کلی تبلیغ تخفیف و بازارگرمی و البته توجه کنید که انتخاب محدود از بین مدلهای تک شده و تخفیف خورده…
  سرتون رو درد نیارم ، فرش هارو اوردیم خونه و ازونجایی که خونمون نسبتاً بزرگه “125 متر” مجبور شدیم به خاطر بچه ام بریم موکت بخریم. به فاصله 10 روز رفتم مولوی همون مدل فرش بدون هیچ تخفیفی سه میلیون و هفتصد! و تازه ده ها مدل قشنگگتر از اون رو تو فروشگاهها دیدم تو همون حدود قیمت!!!…

  پاسخ
  • رحمتی گفته:

   سلام. ممنون که نظرتون رو گفتید چون منم قصد خرید فرش دارم. ببخشید کجای مولوی مخصوص فرش هست؟ آیا فرش فروشی در مولوی زیاد هست یا درحد یکی دوتا مغازه هست؟؟

   پاسخ
  • معصومه گفته:

   سلام. اتفاقا منم قیمت فرش نداشتم رفتم شهرفرش. برای جهیزیه م خرید کردم. انقدر تخفیف‌های خوب داشتن که فرش آشپزخونه م رایگان دراومد! بااینکه فرشش ابریشمی و گل برجسته بود. من خیلی راضیم😊

   پاسخ
    • مجيد گفته:

     ايشون هم احتمالا نه از كيفيت شناختى داشتن نه از قيمتهاى بيرون با خبرن 😂
     صرفأ از ديد يه خانم خانه دار نظرشونو بيان ميكنن 😜

     پاسخ
   • مهدی گفته:

    من خودم اگه راضی بودم با این نظراتی که تا اینجا خوندم و همشون ناراضی بودن روم نمیشد نظری بدم.واقعا خوب شد که من این نظراتو خوندم دیگه داشتم آماده میشدم برم شهر فرش ولی نظرم برگشت صاد دار صاد

    پاسخ
   • آوا گفته:

    دقیقا. بستگی به نوع فرشی که میخرین هم داره. فرش دستباف مثل تبریز سالاری و نوین فر و … یا قم… قطعا بهتر هست از شهر فرش یا آقای فرش خرید کنین. برای ماشینی مولوی هم خوبه

    پاسخ
 47. محمد گفته:

  شهر فرش دروغگو و وقت آدمو میگیره بعد منت هم سر آدم میزاره شهر یکبار میگه مبلغ خریدتون بالاست نمیشه اقساط کرد یه بار میگه چک شما به روز نیست باید عوض کنی یه بار میگه باید معرفی نامه بیاری بعد که همه اینا درست شد میگه شما کارمند رسمی نیستی. میخوام بدونم حواله خرید و اعتبار چرا میدید؟ چک دارید میگیرید؟ جواز کسب میگیریدچرا؟ آخرش هم میگید سازمان مربوطه گفته ما هیچ تعهدی نسبت به اقساط نداریم ؟ خب چرا دروغ میگید چرا وقت آدمو می گیرید؟ چرا طرف رو جلوی خانوادش خراب میکنید چرا؟؟؟؟
  اصلا حق با شما چرا اول راستشو نمیگید و مدارک مورد نیاز و قوانین یا هر چیز دیگه رو شرح نمیدید؟
  چرا قبل از قرار داد با سازمانها به توافق نمیرسید؟

  پاسخ
 48. فاطمه گفته:

  گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت پیف پیف بو میده…شما رفتید شهر فرش تاحالا آیا؟ فرشاش رو واقعا هیچ کدوم ازین فروشگاها ندارن.بعدشم نویسنده محترم هیچ میدونید الان فرش دستباف چنده که مقایسش کردید با دستباف؟!اگه ادم پولش به دستباف میرسید عقلش کم بود بود بره ماشینی بگیره؟

  پاسخ
 49. محمد گفته:

  سلام میخوام تجربه خودم از شهر فرش بگم.
  من یک ماه بعد عید رفتم شهر فرش دو تا 9متر و ی دو متری 4,400 قیمت دادن
  یک فرش از کاشان بود.
  رفتم کاشان و همون فرشا و همون متراژ 2,670 خریدم.
  قضاوت با خودتون

  پاسخ
  • دیبا گفته:

   سلام
   شما شهر کاشان رفتید؟
   من واقعا اعتمادو نسبت به این هایپرا از دست دادم رفتم دیدم پسندیدم اما قیمتا نامتعادله نمیشه ازشون خرید کرد
   به انضمام اینکه شرایط اقساطشون هم کذبه و نشدنی
   مرسی از همه دوستان بابت نظراتشون

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر مشاهده نظرات