شهر فرش یا آقای فرش کدامیک برای خرید فرش بهتر است؟

اخبارویژه ها

شهر فرش یا آقای فرش؟  مقایسه و بررسی نظر کاربران جهت خرید فرش

مقایسه ۲ برند فرش فروشی از نظر قیمت و کیفیت و مشتری مداری بهمراه نظر کاربران در این مورد.

شهر فرش و آقای فرش که حدودا از سال ۱۳۹۵ شروع به تبلیغات گسترده در سطح شهر و رسانه ملی کرده اند و با پیام های تبلیغاتی جذاب توانسته اند خیلی از هموطنان را به سوی فروشگاه های خود بکشانند. اما سوالی که اینجا مطرح می شود این است که کدامیک از این دو برند مطرح ، مشتری مدارتر عمل کرده و تسهیلات بهتر برای خرید فرش به مشتریان ارائه می دهند.

دراین مقاله قصد داریم ابتدا به انواع شهر فرش و آقای فرش از نظر کیفیت و قیمت فرش و تفاوت آنها با یکدیگر بپردازیم.
انتهای مقاله افرادی که از شهر فرش ، آقای فرش خرید کرده اند نظر و تجربیات خود را منتشر کرده اند که می تواند برای شما نیز مفید باشد.

aiv tva
hrhd tva
شهر فرش | اقای فرش

 

مشاوره خرید از شهر فرش یا آقای فرش با کیفیت و قیمت مناسب

برای مشاوره خرید از شهر فرش ، آقای فرش باید گفت که در هر خانه ای فرش و قالی جزو مهمترین عناصر زیبایی به حساب می آید. اما انتخاب فرش مناسب فقط منحصر به رنگ و طرح آن نیست و رازهایی درباره جنس فرش ها وجود دارد که آنهارا با هم بررسی خواهیم کرد . با دانستن نکاتی که در ادامه این بخش از اول نظر ارائه می کنیم دیگر فریب زبان بازی فروشنده ها را نخورید و درنهایت با وجود تنوع بسیار ، طراحی و نقشه فرش در بازار دچار سردرگمی نشوید.

 شهر فرش یا آقای فرش ، کدامیک گزینه بهتری برای خرید فرش است؟

کیفیت فرش در شهر فرش

کیفیت فرش در شهر فرش با شعار “فرش ارزان شد” فصل جدید را شروع کرده و بیلبورد های آن را احتمالا در سطح شهر دیده اید ، این برند فرش فروشی ، فرش های خود را از کارخانه های مختلف از جمله فرش تافته ، فرش داریوش ، فرش اعیان ، فرش پردیسان ، فرش قیطران ، فرش بهشتی تبریز و … تهیه می کند، پس کیفیت فرش ها با آنچه در فروشگاه های دیگر می بینید متفاوت نیست و تولیدات کارخانه های مختلف در سراسر ایران است.
 

کیفیت فرش در آقای فرش

کیفیت فرش در آقای فرش نیز تولیدات چندین کارخانه مختلف از جمله : فرش فرهی ، فرش سرمایه ، فرش آپادانا ، فرش تیتانیوم ، فرش آناهیتا و ویکی کارپت را در قالب برند آقای فرش به فروش می رساند که در این مورد باید گفت هیچ فرقی از نظر کیفیت فرش در این فروشگاه با دیگر فروشگاه ها وجود ندارد.

قیمت فرش در شهر فرش

قیمت فرش در شهر فرش به عوامل مختلفی از جمله کارخانه تولید کننده و تراکم فرش بستگی دارد که انوع مختلف تراکم فرش از جمله ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه را می توان نام برد.

شهر فرش تسهیلات فروش اقساطی فرش را فقط برای برخی سازمانها و شرکت ها ارائه می کند که شاید قشر کم درآمد عضو این سازمانها و شرکت ها نباشد که خود این موضوع جای بحث دارد.

قیمت فرش در آقای فرش

با توجه به قیمت فرش در آقای فرش ، تسهیلات آقای فرش برای مشتریان با عنوان طرح تسهیلات حاتم و “خرید اقساطی فرش روزی ۵۰۰۰ تومان” که هر کدام شرایط خاص خود را دارد ولی اقساطی روزی ۵۰۰۰ تومان فقط برای فرش های تولید شده در کارخانه فرش فرهی است، در حالی که در تبلیغاتی که در رسانه های ملی انجام می شود این محدودیت را بیان نمی کنند. در طرح تسهیلات حاتم نیز که با مشارکت بانک انصار صورت گرفته باید پرسید که چه موانعی بر سر راه مشتریان قرار می گیرد که احتمالا ضامن معتبر ، چک کارمندی و دیگر روش های ارائه وام توسط بانک ها در میان است.

فرش و مبلمان

۳ دلیل اصلی برای نه گفتن به شهر فرش های ارزان قیمت

فرش

۱٫یکی از شهر فرش هایی که طرفداران زیادی در بین فرش های دیگر دارد فرش های گل برجسنه است که از تنوع طرح و رنگ مختلفی برخوردار است و دارای قیمت ارزان و مناسبی است . این فرش ها برای دفتر کار مناسب هستند .

کیفیت این فرش ها پایین است و طرح برجسته روی این فرش ها تا اولین شست و شو دوام دارد. خرید این نوع فرش برای اتاق کودک مناسب نیست زیرا تمیز کردنشان سخت است و راه رفتن و نشستن روی آنها کودک را آزار می دهد.

برای اتاق کودک بهتر است فرش هایی با طرح های ساده بخرید که زود تمیز می شوند. هنگامی که فرش های برجسته پا می خورند هم سطح می شوند و چون سطح های توخالی آنها از برجستگیشان بیشتراست نازک شده و فرم اولیه خود را از دست می دهند.

چطور یک فرش مناسب و خوب بخریم؟

مبلمان و دکوراسیون

تفاوت فرش های ماشینی و دستباف؛ چیزهایی به جز قیمت

فرش ماشینی و فرش دستباف از نظر قیمت تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند . اگر در منزل، کودک خردسال یا فرد سالخورده ای دارید، بهتر است قبل از خرید فرش به نوع نخ و الیاف استفاده شده در بافت فرش دقت کنید زیرا گاهی باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود.
 
جنس نخ فرش دستباف، ابریشم و پشم و جنس نخ فرش های ماشینی، پولی پروپیلن و نایلون است. بنابراین فرش های ماشینی به راحتی روی سنگ و سرامیک سر می خورند اما فرش های دستباف به علت نوع نخ و سنگینی، این مشکل را ندارند.

فاکتور‌هایی که در زمان خرید و انتخاب شهر فرش ماشینی خوب باید مورد توجه قرار دهید:

برای انتخاب بهترین فرش ماشینی، باید شیوه استفاده از اتاق و نوع کاربرد آن‌را در نظر داشته‌ باشید.

در زمان خرید فرش ماشینی باید به سبک زندگی‌تان توجه داشته‌باشید، اگر کودکی دارید و یا از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنید و یا اینکه اعضای خانواده‌تان ورزشکار هستند، بهتر است از طرح‌ها و نقش‌هایی استفاده کنید که شلوغ و تیره هستند و کثیفی را نمایان نمی‌کنند.

توجه کنید فرش‌های تک رنگ تیره، مانند آبی نفتی، مشکی یا قهوه‌ای مایل به شکلاتی به سادگی لکه‌های روشن و یا دوده‌ها را نمایان می‌کنند و فرش‌هایی که دارای رنگ‌های بسیار روشن هستند، مانند سفید و یا کرم گرد وغبار و جای پا را نشان می‌دهند.

 • اگر فرشی را برای محوطه بیرونی خانه می‌خواهید، بهتر است محیط خارج خانه و میزان آلودگی را در نظر بگیرید تا فرش جلوی در کثیف نمایان نشود.
 • محیط داخلی خانه را هم بررسی کنید تا ببینید که بیشتر چه نوع کثیفی شامل آن می‌شود و سپس رنگ شهر فرش را انتخاب کنید.
 • اگر فضای کوچکی در خانه دارید و می‌خواهید بزرگ‌تر نمایان شود، بهتر است از فرش‌های ماشینی که دارای رنگ‌های روشن هستند، استفاده کنید.
 • توجه کنید که فرش‌های ماشینی که دارای چند رنگ مختلف هستند و یا طرح‌هایی تو در تو دارند، ذرات کوچک، غبار و خاک را کمتر از دیگر فرش‌ها نشان می‌دهند.
 • فرش‌های اکریلیک اغلب دارای پرز دهی در چند هفته ابتدایی خرید هستند، اما ادامه پرزدهی پس از این مدت نشانه‌ای بر نامرغوب بودن فرش است.

در هنگام خرید فرش‌های پلی استری دقت کنید که فرش را پس از مشاهده در رگال شهر فرش فروشی حتما قبل از خرید یک بار هم بر روی زمین پهن کنید و نقش و رنگ آن‌را چک کنید، چون فرش‌های پلی استر به دلیل درخشندگی نخ آن دارای شید‌های رنگی متفاوت از زوایای دید مختلف است؛ بنابراین لازم است آنرا در زیر نور مناسب و مشابه منزل نیز تماشا کنید.

aiv tva
hrhd tva

آدرس شهر فرش شعبه مرکزی

کیلومتر پانزده جاده مخصوص کرج ، شماره ۴۸۵

 شهر فرش تهرانسر

کیلومتر پنج جاده مخصوص کرج روبروی تهرانسر

شهر فرش تهران

خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از میدان حُر

60 پاسخ به “شهر فرش یا آقای فرش کدامیک برای خرید فرش بهتر است؟”

 1. فرهاد گفت:

  با سلام من برای خرید دو تخته فرش به تمام نمایندگیها سرزدم شهرفرش اقای فرش دنیا فرش مهد فرش درنهایت رفتم ۷تیر دو برند خوب بودند فرش کویر یزد وفرش مشهد وبنده فرش مشهد را خربداری نمودم ولی دلم پیش کویر یزد ماند.

 2. الهام گفت:

  سلام دوستان من برا جهازم از چ برندی فرش بخرم واقعا باخوندن نظراتتون گیج شدم آخه من ازنظرطرح ورنگ ب شدت مشکل پسندم حالاباید نگرانی بی کیفیت بودنشم داشته باشم

 3. مهدی گفت:

  سلام ممنون از تمامی دوستان واقعا ما هم منصرف شدیم برویم شهر فرش و آقای فرش
  لطفا اگه کسی فرش فروشی خوبی در کرج سراغ داره معرفی کنه ممنون

 4. گلاره گفت:

  من گول تبلیغات شهرفرش رو‌ خوردم که اقساط از ۱۴۰۰شروع میشه و چون وقت نداشتم گفتم بریم شهر فرش که مثلا تنوع داره،اونجا با زبون بازی فروشنده هاش که الکی از فرشا تعریف میکنن دوتا خریدیم آوردیم خونه که اصلا باهم جفت نبودن خلاصه بعد از تعویض هم بازم فرشاشون ایراد داشت و مهمتر ازهمه اینکه اصلا اونچیزی که تو سایتشون زدن و اسم برندای معروفو آوردن ندارن همه فرشاشون برای کارخونه های بینام و نشون تو کاشانه که به قیمت معروفترین برندها و شاید بیشتر از اونا میفروشن و برای اقساط هم انقدر روش میکشن که ترجیح میدی نقدی بخری،من چون قبل از خرید تحقیق نکرده بودم و قیمت جاهای دیگه رو نداشتم خرید کردم و بسیار پشیمونم این کامنتم گذاشتم شاید این تجربه ی مزخرف خرید از شهر فرش به درد کسی دیگه بخوره و پولشو سطل آشغال نندازه مث من☹️

 5. فرناز گفت:

  دوستان فرش های شهر فرش لنگه به لنگه است یعنی هم اختلاف سایز دارند و هم یکی پر رنگ و بر عکس یکی کم رنگ است بعد هم که زنگ می زنی برای تعویض، می یان کل فرش ها را می برند و می گن بیایید دوباره یک فرش دیگه انتخاب کنید و دوباره همان اش و همان کاسه آنقدر مشتری اذیت می شه تا اینکه به ضرر خودش راضی بشه من سرم اومد که شما را در جریان گذاشتم که شما ضرر نکنید

 6. ایرانی گفت:

  خیلی سر در گم شدم بابت خرید فرش میخواستم برم شهر فرش با این اوصاف منصرف شدم. دوستانم هم تجربه خوشی از شهر فرش نداشتن. فرش کاشان چه مارک هایی خوبه؟؟؟

  • Nastaran گفت:

   دوست عزیز منم شهر فرش پردیس کاشان رو خریدم افتضاحه بعد از دو سال داغون شده… بابام ده سال پیش فرش از مارکهای مشهد خرید بعداز ده سال آخ نگفته….

 7. محمد تقی گفت:

  من نظرات رو نخوندم کدوم بهتر
  فقط همین قد بدونيد ک آقای فرش آقا ب درد نميخوره
  افتضاح افتضاح همه چیش
  و بسیار بد قول دو دره باز و دروغگو
  تجربه خرید دارم

 8. محمدحسن گفت:

  با سلام به نظر من هر کالایی که تبلیغات تلویزیونی داره به درد نمیخوره و فقط به فکر منافع خودشون هستند
  با اصرار خانواده من قصد خرید فرش از آقای فرش یا شهر فرش رو داشتم که با این نظراتی که خواندم از خرید از اینها کلا پشیمون شدیم
  تو کل نظرات فقط دو نفر راضی بودن که معلوم نیست اونا هم شاید از خودشون باشن

 9. هانیه گفت:

  سلام ممنون از نظراتتون، منم میخواستم برم شهر فرش خرید کنم، خوشحالم نظراتتون رو خوندم
  منم منصرف شدم خرید کنم از هردو فروشگاه

 10. جواد گفت:

  سلام.بیشتر نظرات از شهر فرش هست.لطفا اگه کسی تجربه خوب یا بدی از آقای فرش داره ،بگه

 11. محمد گفت:

  من تو نمایشگاه فرش فرش کاشان رو انتخاب کردم و قیمتی که برام زدن از بازار بالاتر بود و خودم خبر نداشتم.بعدش قرار بود تا یک هفته بعد یعنی ۲۷ بهمن دستم برسه اما خبری نشد چند بار هم به نماینده اون زنگ زدیم جواب نداد فک کردیم کلا منصرف شدن و دنبال خرید بودیم که بعد دوماه و نیم گفتند فرشتون اومد فرشها رو اوردیم اصلا رنگش با اونی که ما انتخاب کردیم فرق داشت کلی زنگ زدیم تا جواب دادند وگفتند نه شما اشتباه میکنید.بلاخره با کلی درگیری و زدو بند فرشها رو فرستادم .برید بازار بخرید خیلی بهتره از اینکه با اینترنت و نمایشگاه بخولهی بخرید

 12. الی گفت:

  سلام من هم پارسال میخواستم فرش بخرم دو تا شعبه شهر فرش رو رفتم و آقای فرش هم رفتم اصلا فرشهای متنوع و خوشگلی نداشتن ،مولوی هم رفتم از فرشهای مولوی هم خوشم نیومد هفت تیر فرشاش از همه جا قشنگ تر بود ،فرشی که خوشم اومد رو از اینترنت سرچ کردم مدلشو و فوشگاهی که دارن رو یکی از فروشگاهایی که داشت دنیای فرش تو جاجرود بود که تو گوگل سرچ کنید میاره آدرس رو و رفتم همون فرش رو تخته ای ۴۰۰ هزار تومن ارزونتر ازهفت تیر خریدم و کلی فرشاشون متنوع از برند های خوب بود .
  رفتارشون واقعا خوب بود و فرش هم رایگان ارسال کردند برام و قبلش هم هماهنگی کردند
  به همه پیشنهاد میدم اگر فرشی میخوان بخرن یه سری به دنیای فرش بزنن

 13. احمدرضا گفت:

  مرسی واقعا خیلی خندیدم چون میخواستم فردا سفارش فرش بدم از شهر فرش ک قشششنگ منصرف شدم از اینهمه تعریفو تمجید🤣🤣

 14. مینا گفت:

  واااقعا ممنونم از عزیزانی که نظراتشونو با دیگران به اشتراک گذاشتن.ما الان داشتیم حاضر می شدیم بریم شهر فرش. یه سری نظراتو خوندم گفتم پس بریم آقای فرش.یه سری دیگه نظرو خوندن پاشدم لباسامو درآوردم نشستم سرجام😂.انشالله بعد از ماه رمضون میریم بازار.

 15. الهه گفت:

  سلام نه شهر فرش نه آقای فرش هیچکدوم به فکر مشتری نیستن تبلیغاتی هم که میبینید اسمش روشه فقط تبلیغاته من دوتا فرش ۶ متری و یه فرش ۴ متری خریدم زمان صحبت راجب قیمت یه قیمت گفتن تو پروسه پرداخت صندوق قیمت بیخود و بیجهت رفت بالا همسرم عصبی شد یه ساعت وقتمون اونچا تلف شد که ثابت کنیم قیمتهارو متفاوت گفتید آوردیم خونه رنگ دوتاش با اونی که انتخاب کرده بودم فرق داشت زنگ زدم تا یه هفته سرکارمون گذاشتن و نیومدن ببرن واسه تعویض مجبورشدیم خودمون دوباره اونهمه راه رو بریم و ببریم تعویض کنیم زیر بار نمیرفتن و قبول نداشتن که رنگها فرق داره بعد کلی بحث و ماست مالی باز بااینکه جابجاشون کردیم هنوز یکی از فرشا با بقیه تفاوت داره اونجام با خیلیا آشنا میشید که از خریدشون پشیمونن و اومدن پس بدن اما پس نمیگیرن یه خانم میگف رفتم بازار قیمتاش خیلی کمتر بوده بهم پیش فاکتور ندادن اینام میدونن کسی پیش فاکتور نمیده که همش میگن پیش فاکتور بیایرد
  درکل بگم هم جریان ارزانی قیمت دروغه هم اینکه حق با مشتریه اونا فقط پول تبلیغاتشونو میگیرن فرش ۶ متری ۲۶۵۰ لطفا برید از بازار خرید کنید هیچوقت شهر فرش و آقای فرش و امثالهم گزینه های مناسبی برای خرید مناسب نیستن من پشیمونم

 16. فاطمه گفت:

  اینترنتی هم میفروشن فرش کاشانو اما نمیدونم ازین قسم مشکلا گریبانگیر آدم بشه خیلی بد میشه. الان۱۲ متری گذاشته ۴۹۰۰

 17. مسعود گفت:

  متاسفانه اکثر برندهایی که توی شهرفرش و اقای فرش هستند جزو ضعیفترین و‌بی کیفیت ترین برندهای تولیدی بازار هستند.به این نگاه نکنید که از کجا میخرید فقط برند معتبر براتون مهم باشه و تراکم و‌شانه بالای فرش و همینطور جنس تار و پود فرش.فرش مشهد و بعضی برندهای فرشهای کاشان جزو باکیفیتها هستند ولی باز همونها هم شانه و‌تراکمهای خیلی پایین تا خیلی بالا دارند که مسلما روی قیمتها تاثیر داره

 18. الهام گفت:

  من برای جهیزیه ام رفتم آقای فرش خرید کردم ولی متاسفانه چون قیمت نداشتم بعد فهمیدم که خیلی گرون بهم دادن…
  کاش رفته بودم بازار

 19. بهناز گفت:

  سلام منم ميخواستم بگم ما حدود ٢٠روز قبل از شهر فرش ٩متري اكريليك خريديم با تخفيف سه و هفتصد شد هفته قبل كه فرش رو باز كرديم ديديم يك طرفش سفيد هست تماس گرفتيم كارشناس اومد گفت اينا چون اكريليك هست سايه روشن داره و توي نور يه طرفش روشن تر ميشه اما زماني كه جهت فرش رو عوض كرد باز هم همون سمت سفيد بود و رنگ نداشت خلاصه با كلي حرف زدن اونو پس داديم و رفتيم يه فرش ديگه خريديم،جالب اينكه فرشي كه سه و هفتصد خريده بوديم شده بود چهار و نيم
  به نظر من هم شهر فرش خوب نيست و كاملاً همه چيز دروغه

 20. خیلی ممنون از راهنمایی تون

 21. علی گفت:

  یعنی فقط تبلیغ دروغ و کلاه برداریه.فقط جیب مشتری رو خالی میکنن و زبون میریزن.اصلا نخرید از شهر فرش و اقای فرش چون واقعا دروغگو و کلاهبردارن

 22. میثم گفت:

  واقعا تا اینجا نظرات دیگه حرفی برای گفتن نذاشتن

 23. مینا گفت:

  کاش این دیدگاه ها در سایت حذف نشه و مردم راحت بتونن نظرشان رو بنویسم
  من هم بخاطر عجله در خرید از آقای فرش ۴ تخته فرش فرهی خریدم.
  و جدای قیمت بسیار‌بالایی که در نهایت برای من تموم شد
  چند مشکل هم دارن.
  ۱-یکی از فرش ها کاملا رنگش با بقیه فرق داره. و ما چون روز‌های اول فقط زدگی و.. را چک‌کردیم متوجه این موضوع نشدیم.
  ۲- دو تا فرش ها کنار هم پهن شدن و بین فرش ها از وسط خالیه و از اره ها روی هم می افته.
  ۳- دو تای دیگه هم به شکل خیلی واضح کج هستن .

  خلاصه اینکه اصلا خرید از آقای فرش رو توصیه نمیکنم، خیلی دروغگو هستن…
  و از طرفی برای خرید حتما متر همراه خود ببرید.
  حتما رنگ را دقت کنید.

 24. فاطمه گفت:

  من برای جهیزیه هم شهر فرش رفتم هم آقای فرش ولی قیمت ها بالا بود و کیفیت متوسط. هیچ مدلی هم نپسندیدم. نهایتا رفتم هفت تیر . علیرغم اینکه فک میکردم قیمتا خیلی بالا باشه ولی مناسب تر از شهر فرش و آقای فرش بود و کیفیت بهتر

 25. احمداحمدی گفت:

  شهرفرش دروغگو است فرشها بسیارگران است درست است که فرش دستبافت باید گرانترازماشینی باشد ولی نه اینقدرقیمت فرش دستبافت ۱۲ متری باید دوبرابرماشینی باشد نه ۵برابر

 26. منیژه گفت:

  هم شهر فرش و هم آقای فرش برندهای محدودی را شامل می شوند و از همه شرکتها و برندها ، فرش ندارن . بهتره اول به بازار فرش سر بزنید .

 27. حافظ گفت:

  سلام
  من سال ۹۳که هنوز شهر فرش خیلی شناخته شده نبود رفتم شهر فرش و ازبین مدلهای محدود چهارتا فرش ۶متری سفارش دادم با اینکه اوایل اسفند بود ۲۸اسفند فرش ها رو تحویل دادن و وقتی باز کردم یکی از فرشها با سه تای دیگه فرق داشت و تماس که گرفتم گفتن شرکت تعطیله و بعد از تعطیلات عید فرش رو تعویض میکنن و من نمیتونستم ایام عید سالن خونم نیمه فرش باشه و در نهایت این که بعد از یکسال که فرش ها رو شستم تقریبا مثل موکت شد و حالا بعد از پنج سال تمام نخهای فرش زده بیرون
  حالا تصمیم با شماس

 28. رویا گفت:

  خیلی ممنونم از نظرات کاربران ، من بین شهر فرش و اقای فرش مونده بودم کجا برم ، که الان فکر میکنم اقای فرش برم بهتره ، ضمن اینکه خودمم توی سرچی که کردم ، دیدم تنوع اقای فرش خیلی بیشتر و بهتره

 29. علی گفت:

  شهر فرش خیلی خالی بندن واقعا ، قیمتای فرش خیلی بالاتر از اون چیزیه که تصورشو میکردم ، تو محل خودمون که گرون فروشن خیلی ارزونتر از شهر فرش بود تازه یه سری فرش گذاشتن که هیچ جای دیگه نیست، اصلا نمیتونی قیمت فرش رو روی اون مدلها تو اینترنت در بیاری معلوم نیست کجا تولید میشه. فقط یه جوی درست کردن که ادم وسوسه میشه بره شهر فرش ولی اصلا ارزش بنزین سوزوندن هم نداره انصافا

  • احمد دهقاني گفت:

   جدا از بحث قيمت بالاي شهر فرش
   من ۵ تخته فرش از شهر فرش خريدم و گفتن كه ارسال مي كنيم و با توجه به اين كه ما كارمند هستيم ازشون خواهش كردم قبل از ارسال هماهنگ كنن روز بعد پيام اومد كه فرشها بارگيري شده زنگ زدم راننده گفت تا ده دقيقه بعد در منزل هستيم مدتي طول كشيد تا به اپراتور شهر فرش بفهمانم كه بابا يك ساعت زود تر خبر بده كه فرشهارو ارسال ميكني
   خلاصه چشمتون روز بد نبينه فرشهارو اوردن فرش ۱۲ متري لوله شده رو از وسط تا كرده تحويل ما دادن و با شهر فرش تماس گرفتيم گفتن باز كنيد اگه مشكل داشت عوض مي كنيم باز فهماندن اين موضوع كه فرش لوله شده رو تا نميكنن كلي طول كشيد فرش رو باز كرديم چروك خرده بو تماس گرفتيم گفتند شكايتتون ثبت شده و باهاتون تماس ميگيريم ولي خبري نشد خواستم هر كسي مطلب رو ميخونه در خريد احتياط كنه و اگه خريد كرديد منتظر حوادث غير مترقبه باشيد

 30. سورنا گفت:

  من ماه پیش هم آقای فرش رفتم هم شهر فرش بنظرم آقای فرش خیلی بهتره تنوع فرش بیشتری نسبت به شهر فرش داره. البته بعضی از فرش ها تو آقای فرش گرونتر از بازار بود، در نهایت برای خرید فرش پیشنهاد من خرید از بازار فرش هست، اینا همش تبلیغات میکنن. برای خرید فرش بهترین گزینه بازار فرش هست.

  • سلیم سعادتی گفت:

   موافقم .
   باید یاد بگیرید که هایپر مارکت ها در همه زمینه ها اعم از کورش رفاه شهروند اقای فرش و شهر فرش و همه اینها هزینه تبلیغات شان را از شما مشتری عزیز دریافت میکنند که کمترین هزینه تبلیغات برای این برندها بیش از چند صد میلیارد تومان بصورت سالانه است. پس آگاه باشید و از سیستم سرمایه داری و کثیف هایپر حمایت نکنید. البته من فقط یکی از ایرادات انها رو بیان کردم.
   عرضه کالاهای بی کیفیت بخاطر منافع خودشان
   تعداد کارکنان زیاد که حقوقش رو مشتری میده
   اجاره ها و

 31. شقایق گفت:

  من دیروز رفتم شهر فرش برای خرید فرش ۹ متری ولی قیمت ها بالاتر از بازار بود و همه مدلهارو نداشتن . تو بازار فرش مدلای قشنگتری نسبت به شهر فرش دیده بودم. به نظر من از بازار خرید کنید هم بصرفه تره هم انتخاب بهتری میتونید داشته باشید

 32. مهتاب گفت:

  سلام راستش من خیلی ناراحتم و هدفم از نوشتن این تجربه دو مورد هست: یکی اینکه قبل ازخرید از شهر فرش خیلی تو اینترنت جستجو کردم که ببینم از کجا فرش بخرم و کدوم فروشگاه فرش بهتره و فقط شهر فرش رو دیدم. برای همین اینجا نظرمو بدون غرض و منظور می نویسم تا شاید به درد کاربرای دیگه بخوره. دوم اینکه: امیدوارم شاید مسئولی از شهر فرش نظر منو بخونه که خوشحال میشم بفهمن ملت راضی نیستن از این شرایط خرید فرش
  من پیش از این برای خرید چند متر موکت به بازار تهران رفته بودم و خوب مغازه های فرش فروشی و سرای ابریشم رو دیده بودم اما سه سال پیش بود و شهر فرش مطرح نبود. برای خونه جدیدمون با توجه به محدودیت زمانی که داشتم با تصمیم قطعی خرید فرش رفتم شهر فرش. من دیگه فرصتی نداشتم تا روز دیگه برم جای دیگه و البته مدتی بود که قیمتا هم دستم نبود.
  رفتیم و طبقه اول فرشهای گرون و قشنگ اما فقط سه چهاتا برند محدود وجود داشت مثل محتشم و قیطران و دو تا برند ناشناخته جدید فرش ، قیمتها بالا بود و من فکر کردم خوب شاید همینه رفتیم طبقه پایین پاساژ که بخش قیمتهای تخفیفی فرش بود. مدلهای خیلی محدود و تک شده که مثلا تخفیف ویژه داشت با بدبختی ۳ تخته فرش-دو تا ۱۲ متری و یه ۶ متری خریدیم. با تخفیف ویژه ۱۲ متریها برامون چهار میلیون و نهصد دراومد
  جمعاً ۱۲ ملیون و سیصد هزار تومن دادیم با کلی تبلیغ تخفیف و بازارگرمی و البته توجه کنید که انتخاب محدود از بین مدلهای تک شده و تخفیف خورده…
  سرتون رو درد نیارم ، فرش هارو اوردیم خونه و ازونجایی که خونمون نسبتاً بزرگه “۱۲۵ متر” مجبور شدیم به خاطر بچه ام بریم موکت بخریم. به فاصله ۱۰ روز رفتم مولوی همون مدل فرش بدون هیچ تخفیفی سه میلیون و هفتصد! و تازه ده ها مدل قشنگگتر از اون رو تو فروشگاهها دیدم تو همون حدود قیمت!!!…

  • رحمتی گفت:

   سلام. ممنون که نظرتون رو گفتید چون منم قصد خرید فرش دارم. ببخشید کجای مولوی مخصوص فرش هست؟ آیا فرش فروشی در مولوی زیاد هست یا درحد یکی دوتا مغازه هست؟؟

  • معصومه گفت:

   سلام. اتفاقا منم قیمت فرش نداشتم رفتم شهرفرش. برای جهیزیه م خرید کردم. انقدر تخفیف‌های خوب داشتن که فرش آشپزخونه م رایگان دراومد! بااینکه فرشش ابریشمی و گل برجسته بود. من خیلی راضیم😊

 33. محمد گفت:

  شهر فرش دروغگو و وقت آدمو میگیره بعد منت هم سر آدم میزاره شهر یکبار میگه مبلغ خریدتون بالاست نمیشه اقساط کرد یه بار میگه چک شما به روز نیست باید عوض کنی یه بار میگه باید معرفی نامه بیاری بعد که همه اینا درست شد میگه شما کارمند رسمی نیستی. میخوام بدونم حواله خرید و اعتبار چرا میدید؟ چک دارید میگیرید؟ جواز کسب میگیریدچرا؟ آخرش هم میگید سازمان مربوطه گفته ما هیچ تعهدی نسبت به اقساط نداریم ؟ خب چرا دروغ میگید چرا وقت آدمو می گیرید؟ چرا طرف رو جلوی خانوادش خراب میکنید چرا؟؟؟؟
  اصلا حق با شما چرا اول راستشو نمیگید و مدارک مورد نیاز و قوانین یا هر چیز دیگه رو شرح نمیدید؟
  چرا قبل از قرار داد با سازمانها به توافق نمیرسید؟

 34. فاطمه گفت:

  گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت پیف پیف بو میده…شما رفتید شهر فرش تاحالا آیا؟ فرشاش رو واقعا هیچ کدوم ازین فروشگاها ندارن.بعدشم نویسنده محترم هیچ میدونید الان فرش دستباف چنده که مقایسش کردید با دستباف؟!اگه ادم پولش به دستباف میرسید عقلش کم بود بود بره ماشینی بگیره؟

 35. محمد گفت:

  سلام میخوام تجربه خودم از شهر فرش بگم.
  من یک ماه بعد عید رفتم شهر فرش دو تا ۹متر و ی دو متری ۴,۴۰۰ قیمت دادن
  یک فرش از کاشان بود.
  رفتم کاشان و همون فرشا و همون متراژ ۲,۶۷۰ خریدم.
  قضاوت با خودتون

  • علی گفت:

   کاشان منبع تولبد فرش ماشینی هستش.کلی کارخونه اونجاست..

  • دیبا گفت:

   سلام
   شما شهر کاشان رفتید؟
   من واقعا اعتمادو نسبت به این هایپرا از دست دادم رفتم دیدم پسندیدم اما قیمتا نامتعادله نمیشه ازشون خرید کرد
   به انضمام اینکه شرایط اقساطشون هم کذبه و نشدنی
   مرسی از همه دوستان بابت نظراتشون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *