اتو مو راهی آسان برای صاف کردن موها

موها همیشه و در تمامی اعصار نقش بسیار مهمی بر روی زیبایی افراد گذاشته است. هیچ فردی از این که موهای ژولیده و نامرتبی داشته باشد نمی تواند احساس خوبی داشته باشد. بنابراین استفاده از یک وسیله بسیار کاربردی چون اتو مو سبب شده تا افراد بتوانند به راحتی موهای خود را حالت دهند و از همه مهتر وزی موهای خود را گرفته و آنها را صاف کنند. اتوی مو شاید یک وسیله بسیار کاربردی باشد که در بسیاری از خانه ها مورد استفاده افراد قرار می گیرد. اگر به یک مهمانی دعوت شده باشید که نیاز است موهای مرتبی داشته باشید و وقت کافی برای آرایشگاه رفتن ندارید بهتر است با استفاده از اتوی مو، موهای خود را پس از حمام صاف کنید و سپس به مهمانی بروید. استفاده از این وسیله برای افرادی که نمی توانند به راحتی موهای خود را براشینگ کنند، می تواند انتخاب بسیار آگاهانه ای به شمار برود. 

اتو مو راهی آسان برای صاف کردن موها

اتو مو بخاردار چه ویژگی هایی دارد؟

اگر برای صاف شدن موهای خود به دنبال یکی از بهترین اتو موهای بازار هستید، بهتر است اتو مو بخاردار را انتخاب کنید. این محصول به دلیل داشتن ویژگی های زیر به عنوان پرطرفدارترین اتو مو در بین مصرف کنندگان معرفی می شود. 

 • جنس صفحات از سرامیک ضد خش بوده 
 • شما می توانید در عرض 30 ثانیه آن را گرم کنید
 • بیشینه دمای این محصول 230 درجه سانتی گراد است
 • قابلیت سیم گردان 
 • تنظیم دما
 • طول سیم سه متر 

اتو مو بخاردار پرنسلی این ویژگی ها را به صورت کامل دارد و شما می توانید در صورت نیاز این محصول را خریداری کنید. اتو مو با بخار سرد نیز جزو محصولاتی بوده است که این روزها برخی از افراد آن مدل را برای صاف کردن موهای خود خریداری می کنند. این وسیله دارای ویژگی های خاصی از جمله بیشینه دمای بالای 230 درجه سانتی گراد بوده و از طرفی شما می توانید این محصول را در 5 دمای مختلف تنظیم نمایید. این محصول دارای مخزن آب بوده و شما می توانید بخاری که در اتو وجود دارد از طریق شیارهایی که بین آن قرار گرفته مشاهده نمایید. 

اتو مو بخاردار چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت اتو مو بخار بابلیس

اگر می خواهید با قیمت این محصول آشنا شوید می توانید به سایت های معتبر خرید و فروش محصولات برقی مراجعه کنید. در این سایت ها قیمت های هر محصول به صورت به روز شده در اختیار شما قرار می گیرد ولی اگر می خواهید این محصول را خریداری کنید بهتر است بدانید که در بسیاری از سایت ها این محصول ناموجود بوده و شما باید تا زمانی که این محصول موجود می شود صبر کنید، بنابراین توصیه ما این است این محصول را هرچه سریعتر خریداری کنید، چرا که پس از موجود شدن آن در سایت های فروش امکان گران شدن آن بسیار بالا خواهد رفت. قیمت اتو مو با بخار آب نیز از این قاعده مستثنی نیست. 

قیمت اتو مو بخار بابلیس

اتو مو سه کاره چه ویژگی هایی دارد؟

اگر می خواهید در کنار این محصول از سایر قابلیت ها این دستگاه نیز استفاده کنید، پیشنهاد ما این است که اتو مو سه کاره را انتخاب کنید. در واقع این وسیله می تواند به شما این امکان را بدهد که به راحتی موها خود را به صورت موجی و از همه مهمتر فر کنید. چرا که این دستگاه علاوه بر اتو دارای سری هایی بوده که می تواند موهای شما را موج دار و فر نماید. استفاده از بابلیس در این دستگاه سبب شده تا بسیاری از افراد ترجیح دهند به جای خرید هرکدام از این محصول تمامی آن را به صورت یکجا خریداری کنند. 

بهترین مارک اتو مو سه کاره

اگر به دنبال خرید یک اتو موی سه کاره هستید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که شما می توانید با شناسایی بهترین مارک اتو مو سه کاره بهترین محصول را برای یک استفاده عمری خریداری نمایید. 

 • اتو مو سه کاره پرومکس 
 • اتو مو سه کاره براون
 • اتو مو سه کاره kemei
 • اتو مو سه کاره فیلیپس 

اتو مو بابلیس چگونه کار می کند؟

آن دسته از افرادی که موهای صافی دارند در تلاش هستند تا با خرید اتو مو بابلیس موهای خود را فر کنند. در واقع بابلیس این قابلیت را دارد که موهای صاف شما را موج دار و فر کند. بنابراین اگر می خواهید بدانید که این محصول چگونه کار می کند بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که شما با قرار دادن موهای خود در دو سر دستگاه و با تنظیم نمودن درجه حرارت دستگاه می توانید به راحتی موهای خود را فر نمایید. در آخر برای اینکه موهای شما صاف و بدون هیچ تغییری بماند می توانید از اسپری مو استفاده نمایید. 

بهترین اتو مو بابلیس موجود در بازار 

اگر شما هم میخواهید اتو مو بابلیس خریداری کنید بهتر است با بهترین اتو مو بابلیس موجود در بازار بیشتر آشنا شوید تا بتوانید آن را خریداری کنید. 

 • اتو مو بابلیس st3388
 • اتو مو بابلیس نانو
 • اتو مو بابلیس st3311
 • اتو مو bybabylissnano

اتو مو برسی 

این محصول یکی دیگر از انواع اتو موهایی است که افراد برای حالت دادن به موهای خود از ان استفاده می کنند. حال در این میان برندهای مختلفی وجود دارند که شما می توانید از آن طریق اتو مو مناسب خود را خریداری نمایید. 

 • اتو مو جیمی 
 • اتو مو پرومکس 
 • اتو  روزیا 
 • اتو فیلیپس 
 • اتو  پرنسلی 
 • اتو مو رمینگتون

استفاده از این محصول سبب می شود تا شما بتوانید در حالت خیس پس از حمام موهای خود را با استفاده از برسی که بر روی آن قرار دارد حالت بدهید. 

اتو مو برسی

اتو مو چه مارکی خوبه؟

یکی از مهمترین سوالات افرادی که میخواهند به تازگی اتو مو خریداری کنند این است که کدام مارک برای خرید مناسب تر است؟ اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که این روزها متاسفانه مارک های متفرقه در بازار بیشتر از آن چیزی شده است که دیگران تصور می کنند. حال ما قصد داریم تا در این بخش به شما بگوییم که کدامیک از اتو موهای داخل بازار کیفیت خوبی داشته و مناسب استفاده افراد است. 

اتو پرومکس مدل 5721

از ویژگی های مهم این محصول که سبب شده تا بسیاری از افراد به دنبال این باشند تا آن را خریداری کنند، می توان به جنس صفحات سرامیکی این اتو مو اشاره کرد که سبب شده تا در صورت ایجاد خط و خش دچار مشکل نشود. سرامیکی بودن صفحات این اتو مو سبب شده تا گرما و حرارت به صورت یکنواخت در همه جای سطح اتو پش شده و شما بتوانید به راحتی موهای خود را صاف کنید. این اتو برای افرادی که موهای بلند و متوسطی دارند قابل استفاده است. 

اتو رمینگتون مدل S8590

در تولید و فناوری این محصول از سرامیک پیشرفته استفاده شده است و بسیاری از افراد می توانند با استفاده از این وسیله تمامی موهای حالت دار و مواج خود را به راحتی صاف کنند. از دیگر ویژگی های مهم این محصول این است که به صورت خودکار خاموش و روشن می شود و همین موضوع می تواند سبب شود تا در مصرف برق صرفه جویی شود. این اتو برای افرادی که می خواهند موهای خود را کراتین کنند بسیار مناسب بوده و استفاده از سرامیک های پیشرفته برای ساخت ان سبب شده تا از ایجاد الکتریسیته ساکن در موهای افراد جلوگیری شود. 

اتو مو چه مارکی خوبه

اتو پرومکس مدل 5500

اگر به دنبال یک محصول با کیفیت و حرفه ای هستید می توانید این محصول را با قیمت نسبتا مناسبی تهیه نمایید. از ویژگی های مهم این محصول می توان به جنس صفحات سرامیک، داشتن صفحات پهن، قابلیت تنظیم دما، سیم گردان، قابل استفاده برای موهای خشک و وز دار و داشتن بدنه ضد لغزش اشاره نمود.

اتو فیلیپس مدل HP8324/00

فیلیپس یکی از برندهایی بوده که این روزها بسیاری از افراد در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند. اتو مو فیلیپس نیز یکی دیگر از محصولاتی بوده که این روزها بسیاری از خانم ها در تلاش هستند که ان را خریداری کنند. از ویژگی های مهم این محصول می توان به جنس صفحات این محصول از سرامیک بوده تا حرارت را به صورت یکنواخت به همه جای صفحات پخش کند. از طرفی این دستگاه قابلیت تولید یون دارد که سبب می شود تا موهای حالتدار شما به راحتی صاف شود. از طرفی این محصول دارای سیستم خاموشی خودکار بوده که سبب شده تا بسیاری از افراد به دلیل کم کردن مصرف برق خرید آن را ترجیح دهند. 

اتو پرومکس مدل 5757k

اگر می خواهید از یک محصول خوب و با کیفیت استفاده کنید بهتر است که این مدل را انتخاب کرده و آن را خریداری نمایید. از ویژگی های مهم این محصول می توان به صفحاتی اشاره کرد که از جنس سرامیک تورمالین بوده و سبب می شود تا حرارت و گرما به صورت یکنواخت در همه جای دستگاه پخش شود. از دیگر ویژگی های مهم این محصول می توان به قابلیت تنظیم دمای آن اشاره کرد و از همه مهمتر سیم سه متری آن که سبب شده تا بسیاری از افراد در تلاش باشند که آن را خریداری کنند چرا که هرچه سیم اتو مو بلندتر باشد راحت تر می توان از آن در محیط هایی چون آرایشگاه ها استفاده نمود. 

اتو فیلیپس مدل BHS676/03

اگر می خواهید یک اتوی مو حرفه ای و با کیفیت داشته باشید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که برند فیلیپس یکی از قدیمی ترین برندهای تولید کننده محصولات برقی در سراسر دنیا بوده است که بسیاری از افراد در تلاش هستند تا همواره تمامی محصولاتی که نیاز دارند را از این برند خریداری نمایند. اگر بخواهیم ویژگی ها و خصوصیات این دستگاه را بشماریم بهتر است این موارد را اشاره کنیم که این محصول دارای ویژگی های زیر است. 

 • جنس صفحات از سرامیک است
 • نوع صفحات آن پهن بوده 
 • مجهز به فناوری تولید یون 
 • دارای سیستم روشن و خاموشی خودکار 
 • قابلیت تنظیم دما

اتو رمینگتون مدل s9100

اگر از نظر قیمت با هزینه بالای این محصول مشکلی ندارید بهتر است بدانید که این محصول به دلیل کیفیت بالایی که دارد مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد. اگر می خواهید با خصوصیات این محصول آشنا شوید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشد که این اتوی مو به دلیل داشتن صفحات سرامیکی می تواند حرارت را به صورت یکنواخت بر روی کل موهای شما پخش کند. از طرفی صفحه نمایشگر این محصول سبب شده تا بسیاری از افراد تمایل داشته باشند این محصول را برای صاف کردن موهای خود انتخاب نمایند. 

قیمت اتو مو پرنسلی vs قیمت اتو مو پرومکس 

اگر می خواهید با قیمت این محصولات بیشتر آشنا شوید، بهتر است این موضوع را خاطر نشان کنیم که این روزها بسیاری از افراد از این برندها برای صاف کردن موهای خود استفاده می کنند. در این میان اگر بخواهیم قیمت این دو محصول را با هم مقایسه کنیم بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که قیمت این مدل اتو مو ها به عواملی چون افزایش قیمت دلار، موجود بودن آن در بازار و میزان فروش آن ها بستگی دارد. از این رو اگر بخواهیم قیمت این دو محصول را باهم مقایسه کنیم بهتر است بدانید که قیمت این دو محصول شدیدا به تورم در بازار و میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد. 

قیمت اتو مو پرسنلی و قیمت اتو مو پرومکس

پس

 • اتو مو سه کاره می تواند قابلیتهای زیادی را به شما بدهد.
 • اتو مو بابلیس می تواند به راحتی موهای شما را فر کند.
 • اتو مو برند فیلیپس نسبت به سایر برندها گران تر بوده است. 

اگر شما هم از این برندهایی که در این مقاله معرفی کردیم، استفاده کرده اید بهتر است در صورت بروز هرگونه مشکلی آن را با سایت اول نظر در میان بگذارید تا افرادی که قصد دارند به تازگی این محصول را خریداری کنند، با اطلاعات کامل به سراغ این محصول بروند. 

رتبه این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *