اسکوم تراپی چیست؟

جوانی همیشه برای ما جزو سرمایه به حساب می آید. ولی آیا ما تلاشی برای حفظ این سرمایه می کنیم؟ با ورود زندگی مدرن و از همه مهمتر شهرنشینی برای ما با وجود مشغله های زندگی مدرن، توجه به پوست و مو کاری دشوار محسوب می شود. بنابراین بهتر است به دنبال راهی باشیم که از آن طریق بتوانیم کارهایی در راستای جوانی پوست و پاکسازی آن انجام دهیم. استفاده از فناوری اسکوم تراپی در راستای جوانسازی و پاکسازی پوست انجام می شود. بنابراین شما می توانید با استفاده از دستگاه اسکوم که به عنوان یک رو غیر تهاجمی و بی دردسر معرفی شده پوست خود را جوان و تمیز کنید. در واقع این دستگاه این قابلیت را دارد که با استفاده از فناوری اولتراسوند و یونزاسیون به جوانسازی و پاک کردن پوست شما بپردازد. این دستگاه می تواند پوست شما را ماساژ داده و از همه مهمتر با قدرت بالا شروع به تمیز کردن اپیدرم و درمیس پوست شما می کند.

اسکوم تراپی چیست؟

طریقه استفاده از دستگاه اسکوم

اگر می خواهید ازاسکوم تراپی استفاده نمایید می توانید با یادگیری نحوه کارکرد آن، به آسانی از آن استفاده کنید. در واقع دستگاه اسکوم نیاز به یک ژل دارد که با قرار گرفتن بر روی سری دستگاه می تواند پوست صورت شما را ماساژ بدهد. این دستگاه قابلیت این را دارد که در هر ثانیه یک میلیون ارتعاش اولتراسوند ایجاد کند. ایجاد ارتعاشات بر روی پوست سبب شده تا منافذ پوست باز شده و ژل روی دستگاه به لایه های زیرین پوست برسد. این دستگاه ۵ حالت دارد که با استفاده از آن می توان صورت را پاکسازی، لیفت، جوانسازی،ماساژ و روشن کرد. شما می توانید برای بیشتر مشکلات پوستی خود از این دستگاه کمک بگیرید. ژل مورد استفاده در این محصول کاملا طبیعی و ارگانیک بوده و شما می توانید با استفاده از آن مشکلات پوستی خود را برطرف کنید. ژل مورد استفاده در این دستگاه این قابلیت را دارد که چین و چروک های روی پوست شما را از بین ببرد. توجه داشته باشید که آقایان هم می توانند برای جوانسازی پوست خود از این دستگاه استفاده کنند. در نظر داشته باشید که شما می توانید در کنار استفاده از این دستگاه از محصولات پاکسازی پوست در خانه نیز استفاده کنید.

قیمت دستگاه اسکوم تراپی

اگر می خواهید این دستگاه را برای مصرف خانگی خود خریداری کنید، بهتر است که به این نکته توجه داشته باشید که قیمت این دستگاه در سایت های مختلف تفاوت داشته و شما برای خرید این دستگاه کاربردی مبلغی بین ۱۱۰۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰۰ را باید پرداخت نمایید. بهتر است قبل از خرید این محصول در خصوص تمامی ویژگی های آن اطلاعات کسب کنید، چراکه ممکن است برخی از این دستگاه ها برای مشکلات پوستی شما مناسب نباشند.

قیمت دستگاه اسکوم تراپی

قیمت ژل اسکوم

شما می توانید با استفاده از ژل اسکوم و آغشته کردن سری دستگاه به این ژل از تمامی ویژگی های آن استفاده نمایید. برای اسکوم تراپی می‌توانید در صورت تهیه دستگاه اسکوم این ژل را نیز خریداری نمایید. برای اینکار می توانید این محصول را از سایت های معتبر خرید و فروش وسایل آرایشی خریداری نمایید. باید در نظر داشته باشید که قیمت این ماده کاملا متاثر از قیمت دلار بوده و با افزایش قیمت دلار در هرروز، قیمت ژل اسکوم نیز بالا می رود.

اسکوم سرد و گرم

شما می توانید با استفاده از اسکوم سرد و گرم به جوانسازی پوست، لیفت و پاکسازی آن کمک کنید. شما می توانید این دستگاه که با ایجاد ارتعاش اولتراسوند به جوانسازی پوست شما کمک می کند را با قیمت کاملا مناسب از سایت های خرید و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی خریداری کنید. در نظر داشته باشید که این دستگاه قابلیت این را داشته که با استفاده از ارتعاشات اولتراسوند به لایه درم پوست نفوذ کرده و باعث تحریک کلاژن های پوست شما شود. از این رو شما می توانید با استفاده از این دستگاه به پوست خود کمک کنید تا لک ها و تیرگی های روی آن را از بین ببرید. استفاده از یک ژل طبیعی می‌تواند تاثیر مثبتی بر روی کلاژن های لایه درم پوست بگذارد. از این رو در هنگام خرید ژل برای دستگاه اسکوم از ژل های طبیعی خریداری کنید.

بهترین دستگاه اسکوم

اگر می خواهید برای مصارف خانگی خود این محصول را خریداری کنید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که در بازار برندهای مختلفی این دستگاه را تولید کرده‌اند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از انواع آن را خریداری کنید. شما می توانید از بین بهترین دستگاه های اسکوم این دستگاه ها را به ترتیب در لیست خرید خود قرار دهید.

  • دستگاه اسکوم سرد و گرم beauty instrument
  • دستگاه اسکوم hot and cold
  • دستگاه اسکوم سه کاره beauty instrument

بهترین دستگاه اسکوم

خرید دستگاه اسکوم

شما می‌توانید با خرید این دستگاه از تمامی ویژگی های مثبت آن در جهت جوانسازی، پاکسازی و لیفت پوست صورت خود کمک بگیرید. برای اسکوم تراپی بهتر است که به سراغ دستگاهی بروید که بتواند تمام این نیازهای شما را برطرف کند. بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که می تواند در کنار ایجاد ارتعاشات اولتراسوند، حرارت و سرما هم ایجاد کند. از این رو توصیه ما این است که از دستگاه های اسکوم سرد و گرم برای اینکار استفاده نمایید. شما می توانید برای خرید این محصول بین ۱۰۰۰۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰۰۰ را هزینه نمایید.

حسن ختام

شما با خرید دستگاه اسکوم می توانید از تمامی مزایای آن در خصوص جوانسازی، لیفت، پاکسازی و رفع چین و چروک پوست خود استفاده کنید. داشتن یک دستگاه اسکوم و ژل مخصوص آن می تواند به لایه درم پوست شما کمک کند تا بتواند به راحتی با تحریک کردن کلاژن ها، آن ها را وادار به ترشح سلول های جدید کند.در واقع هرچه کلاژن پوست در لایه درم تلاش به تولید سلول های جدید کند، شما می توانید پیری خود را تا چند سال به تعویق بیاندازید. از این رو توصیه ما این است که شما با خرید این دستگاه از سنین جوانی از پیری زودرس پوست خود جلوگیری کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *