بادی اسپلش راهی آسان برای خوشبو تر شدن 

همه ما انسان ها ذاتا دوست داریم تا در همه حال خوشبو و خوش عطر باشیم، حال می خواهیم در خانه باشیم یا در یک مهمانی مهم همه ما انسان ها از بوی خوش و رایحه ماندگار خوشمان می آید و سعی می کنیم تا در هنگامی که با افراد خاص ملاقات می کنیم بوی خوبی بدهیم. حال این بوی خوش می تواند از طریق برخی از عطرها یا ادکلن ها به مشام برسد. ولی این روزها در کنار تمامی عطرهای بنامی که ما برای خرید ان ها بسیار هزینه می کنیم محصولاتی ارزان قیمت تر وجود دارد که میتواند ما را خوشبو و آراسته کند، این محصول که چند سالی است در بین افراد جایگاه خاصی پیدا کرده است، بادی اسپلش نام دارد که این روزها بسیاری از افراد از کودکان گرفته تا افراد مسن از ان برای خوشبوتر شدن بدن خود استفاده می کنند. بادی اسپلش یکی دیگر از محصولاتی بوده که این روزها در بین بسیاری از افراد به عنوان محبوب ترین محصول برای داشتن بدنی خوشبو معرفی می شود. 

بادی اسپلش راهی آسان برای خوشبو تر شدن 

بادی اسپلش چیست؟

اگر تا به امروز با این محصول آشنا نشده اید، بهتر است تا با خواندن این مقاله با این محصول آشنا شوید تا بتوانید به راحتی با خرید آن بدنی خوشبو داشته باشید. بادی اسپلش در اصل نه عطر است نه ادکلن بلکه یک مایع خوشبو کننده بدن بوده که شما می توانید آن را به بدن خود اسپری کنید. همانطور که می دانید ما ادکلن و عطر را بر روی لباس خود اسپری می کنیم ولی بادی اسپلش این قابلیت را دارد که شما ان را بر روی پوست خود اسپری کنید. در این میان این ماده به صورت مایع بوده و مانند ادکلن ها به صورت گاز نبوده و همین موضوع سبب شده تا ماندگاری ان نسبت به عطر و ادکلن پایین تر باشد. این محصول که به تازگی در بازارهای ایران جا خوش کرده است از آب، الکل و رایحه های طبیعی ساخته شده است. 

بهترین بادی اسپلش ها از نظر کاربران

اگر می خواهید در کنار عطر و ادکلن هایی که بر روی میز توالت خود دارید؛ از یک خوشبو کننده بدن نیز استفاده کنید، بهتر است بادی اسپلش ها را در کنار آن ها بگنجانید. حال در این میان از نظر کاربران بهترین بادی اسپلش ها می توانند از برند هایی چون ویکتوریا سکرت، مای، لدورا و نفیس باشد. حال شما می توانید با در نظر گرفتن سلیقه خود یکی از انواع آنها را برای خوشبوتر شدن بدن خود انتخاب کرده و آن را خریداری کنید. 

بهترین بادی اسپلش ها از نظر کاربران

بادی اسپلش برای واژن

بسیاری از بانوان همیشه به دنبال راهی هستند تا بوی بد ناحیه واژن خود را از بین ببرند. در این میان خوشبو کننده  واژن میتواند گزینه ای مناسب برای خوشبو کردن این ناحیه در بانوان باشد. همانطور که میدانید این ناحیه به دلیل اینکه در نزدیکی محل دفع ادرار قرار گرفته می تواند بوی بدی از خود متصاعد کند. حال در این میان این ناحیه به دلیل حساس بودنش قابلیت استفاده از هر محصولی را ندارد. بنابراین اگر قصد دارید تا واژن شما بوی خوبی بدهد می توانید زیر نظر پزشک زنان از یک محصول مناسب برای واژن استفاده نمایید. در این میان برخی دیگر از افراد از انواع بادی اسپلش برای زیر بغل خود استفاده می کنند. 

بادی اسپلش زنانه

 همانطور که میدانید به عنوان خوشبو کننده بدن میتوان از این محصول استفاده کرد. از طرفی شما می توانید به راحتی با استفاده از این محصول بدن خود را در تمامی زمان هایی که نیاز دارید خوشبو کنید. خوشبو کننده بدن زنانه می تواند یک محصول مهم و کاربردی برای زمانی که شما را حمام خارج شده اید به شمار برود. همانطور که می دانید این محصول برخلاف عطرها و ادکلن ها این قابلیت را دارد تا حدی بدن شما را مرطوب کند. بنابراین شما می توانید پس از خروج از حمام به منظور بازگشت رطوبت از دست رفته بدن خود از این محصول استفاده نمایید. حال در این میان یکی از بهترین برندهایی که توانسته است این روزها بادی اسپلش زنانه محبوبی را وارد بازار بکند، برند مای بوده که شما می توانید به راحتی آن را از تمامی داروخانه های سطح شهر و یا سایت های معتبر تهیه نمایید. 

بادی اسپلش زنانه

بادی اسپلش مردانه

بسیاری از آقایان نیز پس از اینکه از حمام آمدند برای اینکه بتوانند بدن خود را خوشبو کنند سعی می کنند تا با استفاده از بادی اسپلش بدن خود را خوشبو کنند. در این میان بسیاری از برندهای ایرانی و خارجی با تولید محصولات با کیفیت درصد بالا بردن رضایت مشتریان خود هستند. حال در این میان برند مای توانسته است تا با تولید خوشبو کننده های مردانه در همه حال نیاز بسیاری از افراد را برطرف نماید. بادی اسپلش مای مردانه این امکان را به آقایان می دهد که در همه حال تنی خوشبو داشته باشند و بتوانند اعتماد بنفس خود را در همه حال حفظ کنند. از طرفی بسیاری از خانم ها و آقایان از این محصول برای خوشبو شدن قبل از شروع رابطه جنسی استفاده می کنند، چرا که این محصول تا حد زیادی می تواند از بوی زننده عرق افراد جلوگیری کند. 

معایب بادی اسپلش

همانطور که میدانید تمامی محصولات در کنار مزایایی که دارند می توانند مضراتی داشته باشند که بهتر است به آنها توجه شود.

ماندگاری پایین نسبت به عطر و ادکلن

بسیاری از ما زمانی که می خواهیم از یک محصول استفاده کنیم به این مسئله توجه می کنیم که آیا ماندگاری آن زیاد است یا خیر؟ خوشبو کننده بدن در مقایسه با عطر و ادکلن ماندگاری بسیار پایینی داشته و شما نمی توانید از آن برای مدت زمان طولانی استفاده کنید. 

ایجاد لکه بر روی لباس

همانطور که میدانید خوشبو کننده بدن بر روی پوست اسپری می شود و اگر شما آن را به اشتباه بر روی لباس خود اسپری کنید لکه آن بر روی لباس شما باقی خواهد ماند. بنابراین در هنگام استفاده از بادی اسپلش به این نکته توجه داشته باشید. 

ایجاد ذرات معلق در هوای باز 

این محصول به دلیل اینکه به صورت مایع بوده نسبت به گاز در زمانی که اسپری می شود سنگین تر بوده و احتمال اینکه ذرات معلق در هوا تا مدت ها باقی بماند بسیار بالا است. بنابراین بهتر است که این محصول در فضاهای بسته استفاده نکنید. 

معایب بادی اسپلش

انواع بادی اسپلش 

بسیاری از افراد هنگامی که می خواهند این محصول را خریداری کنند، سردرگم می شوند و نمی دانند کدام محصول می تواند نیاز ان ها را برآورده کند. بنابراین ما قصد داریم تا در این بخش شما را با انواع خوشبو کننده های بدن موجود در بازار آشنا کنیم. 

بادی اسپلش عطری 

محصولات عطری صرفا به عنوان خوشبو کننده بدن استفاده می شوند و هیچ مزایایی دیگری در کنار آنها وجود ندارد. شما می توانید از این محصولات برای خوشبو شدن سطح پوست خود استفاده کنید. 

بادی اسپلش شاین

بسیاری از کارخانه ها برای اینکه مشتریان خود در هنگام استفاده از این محصول حس خوبی داشته باشند، سعی کرده اند تا با استفاده از اکلیل در ترکیبات محصولات خود، تا حدودی حس براق شدن را به مشتریان خود القا کنند. در این میان بادی اسپلش مای یکی از محصولاتی بوده که تا حدودی می تواند پوست شما را شاین کند. 

انواع بادی اسپلش 

طرز استفاده از بادی اسپلش

ماندگاری رایحه بادی اسپلش برای همه ما مهم بوده و سعی می کنیم تا با استفاده از ان بدن خود را خوشبو کنیم. حال چگونه می توانیم از این محصول استفاده کنیم تا رایحه ان ماندگارتر شود؟ برای این کار کافی است که قبل از استفاده از ان به حمام رفته و خود را بشویید و سپس پس از خشک کردن سطح پوست خود، با استفاده از لوسیون هایی که به بوی بادی اسپلش شما نزدیک است، سطح پوست خود را مرطوب کنید. سپس پس از استفاده از لوسیون مرطوب کننده می توانید خوشبو کننده بدن را به نقاطی که لوسیون زده اید، اسپری کنید. 

خوشبوترین بادی اسپلش مای

محصولات زنانه مای به عنوان خوشبوترین محصول در بین کاربران معرفی می شود. حال در این میان محصولات مای دارای رایحه و عطرهای مختلفی بوده که هر فردی می تواند با توجه به سلیقه خود یکی از انواع آن را برای خوشبوتر شدن بدن خود انتخاب نماید. فانتزی بی پایان، ستاره راک، وانیل شیرین، لمس ابریشم، دریای خنک، باران طلایی، لحظه های جادویی و رویای فرشته جزو خوشبوترین رایحه های بادی اسپلش مای هستند، که شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از انواع آن را برای خوشبوتر شدن بدن خود انتخاب کنید. 

خوشبوترین بادی اسپلش مای

بادی اسپلش با ماندگاری بالا

همانطور که میدانید خوشبو کننده های بدن در مقایسه با عطر ها و ادکلن ها ماندگاری کمتری داشته و از همه مهمتر شما نمی توانید از آن ها برای مدت زمان طولانی استفاده کنید. حال در این میان برخی از خوشبو کننده های بدن وجود دارند که از نظر ماندگاری می توانند بیشتر بر روی پوست شما بمانند. 

 • اندلس فانتزی
 •  مونت وین 
 •  212 لابورن 
 •  زنانه پرستیژ
 •  مردانه پرستیژ
 •  زنانه اسکی 
 • بادی اسپلش زنانه سکرت تراپیکس 
 • بادی اسپلش لدورا 
 • بادی اسپلش نفیس 
 • بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

قیمت بادی اسپلش 

خوشبو کننده های بدن در مقایسه با عطرها و ادکلن ها قیمت مناسب تری داشته و شما می توانید به راحتی از طریق سایت های معتبر بادی اسپلش های مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنید. حال در این میان بسیاری از خوشبو کننده های بدن ایرانی قیمت های مناسبی داشته که شما می توانید به جای خرید برندهای خارجی برند های ایرانی را خریداری کنید. 

جمع بندی 

 • با داشتن بادی اسپلش پس از حمام، احساس طراوت را به خود باز گردانید.
 • بادی اسپلش مای زنانه به عنوان بهترین خوشبو کننده بدن زنانه معرفی شده است. 
 • بادی اسپلش به همراه لوسیون می تواند ماندگاری بالایی داشته باشد.
 • خوشبو کننده بدن را از فاصله 30 سانتی به پوست خود اسپری کنید.

اگر شما نیز از محصولات مای، لابورن، سی گل، لدورا و نفیس استفاده کرده اید، بهتر است در قسمت دیدگاه نظرات خود را درج کنید، تا سایر مراجعه کنندگان به راحتی با نقاط قوت و ضعف این محصولات آشنا شده و آنها را خریداری کنند. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *