ترماژ چیست؟

فکر کردن به پیر شدن و ایجاد چین و چروک بر روی پوست صورت میتواند برای بسیاری از ما ناراحت کننده باشد. این روزها بسیاری از پزشکان با ارائه روش های نوین جوان سازی پوست سعی دارند تا این نگرانی را به طور کامل در بین افراد میانسال از بین ببرند. با افزایش سن و زندگی شهرنشینی پیری زودرس پوست یک پدیده غیر قابل انتظار نیست، با این حال اگر دست روی دست بگذارید شاهد پیری پوست و چین و چروک خود خواهید بود پس بهتر است در سنین پایین برای درمان و پیشگیری از پیری زودرس پوست کاری بکنید. شما می توانید با روش های جوانسازی پوست که این روزها بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند شما نیز از آن ها در جهت پیشگیری از پیری زودرس بهره مند شوید. ترماژ یکی از روشهای جوانسازی پوست بوده که به صورت غیر تهاجمی بوده و میتواند برای افرادی که پوست شل دارند مناسب باشد چرا که این روش باعث می شود که پوست صورت و بدن شما سفت شود. در واقع این روش با گرم کردن لایه میانی پوست تحریک کلاژن سازی در سطح پوست میشود.

ترماژ چیست؟

ترماژ بینی چیست؟

ترماژ بینی یکی از روش های جوانسازی و تحریک کلاژن در لایه میانی پوست به شمار میرود یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست صورت به خصوص بینی ترماژ آن به شمار می رود. بسیاری از افراد می توانند با انجام دادن ترماژ بینی لیفت و سفت شدن پوست روی بینی خود کمک کنند البته که این روش می تواند برای افرادی که ترس از عمل جراحی دارند مناسب باشد. این روزها بسیاری از افراد به دنبال استفاده از روش های آسان و بدون درد هستند، بنابراین توصیه ما این است که از روش ترماژ برای لیفت بینی، صورت و بدن خود کمک بگیرید.

هزینه ترماژ پلک

اگر می خواهید برای ناحیه پلک و چشم خود از طریق استفاده کنید، بهتر است به این نکته توجه کنید که این روش برای افرادی که افتادگی پلک دارند می تواند به عنوان یک روش غیر تهاجمی و موثر برای لیفت و بالا کشیدن پلک به شمار برود. بسیاری از افراد به دلیل افتادگی پلک اعتماد به نفس خود را از دست داده اند، بنابراین توصیه ما این است که این افراد اگر تمایلی به انجام جراحی در ناحیه پلک ندارند از ترماژ پلک استفاده کنند. هزینه ترماژ پرک بسیار متاثر از نوع پزشک شما، تخصص او، مهارت او و کلینیک درمانی اوست. بنابراین ما نمی توانیم به طور دقیق هزینه درمان را برایشان تخمین بزنیم. از این رو از شما می خواهیم پیش از انجام این روش با مراجعه به کلینیک و مشاور گرفتن از پزشک در خصوص هزینه این روش جوانسازی سوال بپرسید.

دستگاه ترماژ خانگی

شما می توانید در صورتی که تمایل ندارید و کلینیک های زیبایی مراجعه کنید با استفاده از دستگاه ترماژ خانگی بلک لیست عمل جوانسازی پوست خود کمک کنید. شما میتوانید از این دستگاه برای بینی، صورت و بدن خود استفاده کنید. هزینه تهیه این دستگاه بین ۱ میلیون تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان تخمین زده شده است. توجه داشته باشید که شما میتوانید برای نواحی شل و افتاده صورت خود از این دستگاه استفاده کنید. اگر در دهه سی سالگی عمر خود هستید، خرید این دستگاه خالی از لطف نبود با استفاده از آن به شما کمک می کند تا در زمان درست نسبت به جوانسازی پوست خود و تحریک کلاژن لایه میان سطحی کمک کنید.

دستگاه ترماژ خانگی

هزینه ترماژ صورت

شما میتوانید از روش ترماژ صورت برای نواحی مختلف صورت خود از جمله پلک، بینی، گونه، پیشانی، خط اخم و خط خنده استفاده کنید. هزینه ترماژ ترماژ صورت با توجه به ناحیه که انتخاب می‌کنید، می تواند فرق کند. در واقع پزشک شما با توجه به افتادگی پلک، شل بودن پوست صورت و فرم بینی شما صلاح می دانند که با توجه به کاری که انجام می دهد هزینه ترماژ صورت را از شما دریافت کند. بهتر است برای انجام دادن این این روش جوانسازی نزد یک پزشک متخصص بروید.

تفاوت آر اف ترماژ و فرکشنال

ترماژ درباره یک روش جوانسازی پوست بوده که با استفاده از امواج رادیویی سبب گرم شدن لایه میان سطحی پوست میشود. در این روش از امواج رادیویی تا عمق ۳ میلیمتری پوست وارد شده و سبب تحریک کلاژن سازی در سطح پوست میشود. در نظر داشته باشید که روش فرکشنال مانند روش ترماژ بوده مهمترین تفاوت آن در مقدار عمق نفوذ امواج رادیویی در سطح پوست است. در روش فرکشنال امواج رادیویی تا عمق سه و نیم میلی متر وارد سطح میانی پوست میشود. استفاده از این دو روش به دلیل اینکه غیر تهاجمی بوده می تواند انتخاب بسیاری از افراد به خصوص افراد میانسال باشد، چرا که این افراد در مقایسه با افراد جوان آستانه درد پایینی دارند. در نهایت شما برای انتخاب هر یک از این دو روش باید با پزشک متخصص خود در این خصوص مشورت کردند و برای انجام هر یک از این روش ها آماده شوید.

تفاوت آر اف ترماژ و فرکشنال

حسن ختام

یکی از روشهای جوانسازی پوست که این روزها به عنوان یک روش غیر تهاجمی و مورد تایید سازمان های بین المللی بهداشت معرفی شده روش ترماژ بوده که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. در واقع این روش با ساطع کردن امواج رادیویی تا عمق ۳ میلیمتر توانسته به تحریک کلاژن سازی در سطح میانی پوست کمک کند. ترماژ جزو روش هایی بوده برای سفت شدن پوست میتوان از آن استفاده کرد. این روش برای استفاده در صورت و بدن امکان پذیر بوده و می توان با تهیه دستگاه ترماژ خانگی از مزایای آن بهره مند شد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *