تشخیص تناژ پوست و تاثیر آن در انتخاب های شما

شاید برایتان بسیار جالب باشد که تناژ پوست می تواند تا حد زیادی بر روی انتخاب های شما در همه چیز تاثیر گذار باشد، ولی بهتر است به این نکته توجه کنید که آگاهی از تناژ پوست سبب می شود که شما در انتخاب نوع میکاپ، رنگ مو و حتی لباس آراسته و زیباتر شوید. از این رو سعی داشته باشید که تمامی انتخاب های خود را بر اساس تناژ پوستی خود انجام دهید. حال در این میان شما می توانید تناژ پوستی گرم یا سرد داشته باشید که سبب می شود تا شما به راحتی هرآنچه را که نیاز دارید انتخاب کرده تا آراسته تر به نظر بیایید. در این میان شاید برخی از افراد به اشتباه فکر کنند که پوست های سبزه و گندمی تناژ گرمی دارند ولی این طرز تفکر کاملا غلط بوده و بهتر است بدانید که افرادی که پوست های سبزه و گندمی دارند می توانند در گروه تناژ پوستی سرد قرار بگیرند. حال بهتر است برای اینکه با تاثیر تناژ پوستی خود آشنا شوید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

رنگ پوست شما

چگونه تشخیص دهیم که پوستمان گرم یا سرد است؟

شما می توانید با تشخیص دادن نوع پوست خود، به راحتی انتخاب های درستی در هر زمینه ای داشته باشید. برای تشخیص اینکه پوست شما سرد یا گرم است بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که اگر رگ های روی دست شما رنگی آبی و بنفش داشت، تناژ پوست شما سرد خواهد بود. ولی اگر رگ های دست شما به سمت رنگ سبز برود، تناژ پوست شما گرم است. راه های دیگری برای تشخیص نوع پوست شما وجود دارد که یکی از آسان ترین راه ها، توجه به رنگ رگ های شما در دستانتان است. یکی دیگر از راه های مهم تشخیص رنگ پوست ماندن زیر آفتاب است که می تواند به شما کمک کندتا نوع پوست خود را تشخیص دهید، افرادی که تناژ پوست آنها سرد است اگر زیر آفتاب بمانند پوست آنها به مرور زمان قرمز خواهد شد ولی کسانی که تنالیته گرم دارند پس از اینکه آفتاب به پوست آن ها خورد برنز و قهوه ای می شوند.

میکاپ انواع پوست ها

یکی از مهمترین مسائلی که بسیاری افراد نسبت به آن بی توجه هستند میکاپ صورت است که متاسفانه به دلیل نداشتن آگاهی و نشناختن رنگ ها نمی توانند یک میکاپ خوبی داشته باشند. بنابراین یکی از راه هایی که می تواند به شما کمک کند تا یک آرایش ملایم و زیبا داشته باشید این است که پوست خود و رنگ آن را بشناسید. افرادی که پوست های سرد دارند بهتر است به این نکته توجه داشته باشند که رنگ های صورتی کم رنگ، بنفش، قرمز با تناژ آلبالویی، سبز و خاکستری می تواند برای آنها مناسب باشد. استفاده از رژگونه های هلویی و صورتی برای افرادی که تناژ پوست آنها سرد است توصیه می شود. در این میان برخی از افراد که پوست های گرم دارند بهتر است که به این نکته توجه داشته باشند که آن ها می توانند در میکاپ های خود از رنگ های نارنجی، طلایی و قهوه ای استفاده کنند. چرا که این رنگ ها، گرم بوده و با پوست آنها هماهنگی بهتری دارد. توجه به رنگ ها در میکاپ بهتر است با رنگ موی فرد نیز هماهنگی داشته باشد. بنابراین افرادی که رنگ پوست آنها سرد است بهتر است از رنگ موهایی که در طیف رنگ های سرد قرار می گیرد استفاده کنند. برای اینکه آرایش حرفه ای داشته باشید بهتر است به این مسئله توجه داشته باشید.

جواهرات انواع پوست ها

بسیاری از ما زمانی که به یک مهمانی دعوت می شویم سعی می کنیم که از جواهرات خود، برای آراسته شدن کمک بگیریم. حال در این میان با برخی از خانم هایی مواجه می شویم که از جواهرات استفاده کرده اند که با رنگ پوست آنها هماهنگی ندارد. بنابراین در این صورت بهتر است شما به این نکته در هنگام خرید جواهرات توجه داشته باشید که افرادی که پوست های ان ها سرد است، بهتر است از جواهرات نقره ای و افرادی که تناژ پوستی آن ها گرم است بهتر است از جواهرات طلایی کمک بگیرند. بنابراین شما می توانید با در نظر داشتن پوست خود، اقدام به خرید هریک از طلا و جواهرات کنید.

جواهرات مناسب هر پوست

لباس های مناسب برای گرم ها و سردها

لباس ها همیشه نقش مهمی در زیبا شدن ظاهر ما ایفا می کنند، و چه بهتر است که ما لباس های خود را با توجه به تناژ پوست خود انتخاب کنیم تا بتوانیم زیبایی خود را چندین برابر کنیم. افرادی که تناژ پوستی آن ها سرد است بهتر است به این نکته توجه داشته باشند که رنگ های چون آبی، بنفش، سبز، صورتی و قرمز مایل به آبی می تواند انتخاب مناسبی برای آن ها در هنگام خرید لباس باشد. چرا که این رنگ ها همگی طیف سرد داشته و مناسب این افراد است. در این میان افرادی که پوست های گرم دارند بهتر است بدانند که رنگ هایی مثل قهوه ای، نارنجی، کرم، طلایی و قرمزی که مایل به نارنجی باشد می تواند برای آنها مناسب تر به شمار برود.

لباس های مناسب تناژ گرم

بنابراین

شما می توانید با شناسایی رنگ پوست خودف به راحتی هر آنچه را که نیاز دارید در میکاپ، رنگ مو و لباس برای خود طراحی کنید. توجه به این نکته مهم سبب می شود تا شما از رنگ هایی استفاده کنید که جذابیت شما را چندین برابر کند. بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ لباس، رنگ مو و میکاپ بسیار دقیق به این نکته توجه شود تا ظاهری نامرتب و بهم ریخته ای در شما ایجاد نشود.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *