خط چشم چرا آرایش را زیباتر می کند؟

خط چشم کشیدن و آرایش کردن بخشی از زندگی بسیاری از خانم ها است، چرا که آن ها در روز چند ساعت از وقت خود را به آرایش کردن اختصاص می دهند. در واقع آرایش کردن در کنار زیبایی که به چهره ما میدهد سبب می شود تا روحیه ما عوض شود و با دیدن چهره زیبا خود امیدوارتر شویم. از این رو اگر در این روزها حس کردید که کمی بی حوصله و کسل هستید بهتر است آرایش کردن را برای عوض شدن حال خود انتخاب کنید. در این میان استفاده از خط چشم سبب می شود تا شما زیباتر به نظر آیید در واقع این محصول با ایجاد یک خط تیره بالای پلک شما سبب می شود تا چشمان شما بزرگ و کشیده تر دیده شود. حال اگر چشمان شما ریز و کوچک است شما می توانید با کشیدن خط چشم، آن ها را بزرگ و درشت کنید. برای بسیاری از ما داشتن چشمان درشت و کشیده آرزو است ولی متاسفانه برخی از افراد به دلایل ژنتیکی چشمان درشتی ندارند، از این رو می توان با استفاده از محصولاتی که در بازار موجود است، چشمان خود را زیبا و درشت تر نماییم.

خط چشم چرا آرایش را زیباتر می کند؟

ترفند کشیدن خط چشم

بسیاری از ما آرایش کردن را بلد نیستیم و متاسفانه در هنگام کشیدن خط چشم به دلیل لرزش دستان خود نمی توانیم خوب آرایش کنیم، از این رو بسیاری از بیوتی بلاگر ها کوشیده اند تا راه های آسان برای کشیدن آرایش کردن را به ما بیاموزند. در اصل خط چشم کشیدن ترفندهایی دارد که ما قصد داریم تا در این بخش شما را با آن ترفندها آشنا کنیم.

ابتدا نوع محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید

اگر قصد دارید خطوطی بر روی پلک خود بکشید بهتر است ابتدا نوع محصولی را که می خواهید با آن خود را آرایش کنید را انتخاب کنید. این روزها محصولات مختلفی روانه بازار شده است که شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از انواع آن ها را انتخاب کرده و اقدام به زیبا سازی چشمان خود بکنید.

آماده سازی چشم توسط یک پرایمر

پرایمر ها نقش مهمی را در آرایش های روزانه ما ایفا می کنند، چرا که آن ها تمامی منافذ باز پوست ما را مسدود می کنند و یک زیر ساز قوی را برای آرایش به ما می دهند. از این رو بهتر است قبل از اینکه از خطوطی بر روی پلک خود بکشید، توسط یک پرایمر که مخصوص چشم است زیرساز آرایش را بسازید و سپس اقدام به آرایش بکنید. اگر قصد دارید از سایه استفاده کنید، بهتر است ابتدا توسط براش های آرایشی سایه را بکشید و سپس خطوطی ضخیم بر روی چشمان خود ترسیم کنید.

چشمان خود را در حالت نیمه باز قرار دهید

تمام ما انسان ها در هنگام کشیدن هر نوع خطی ناخودآگاه چشمانمان بسته می شود. حال اگر خودمان بخواهیم برای خودمان این کار را انجام دهیم نیاز است تا چشمان ما نیمه باز باشد تا بتوانیم به راحتی بدون هیچ مشکلی خود را آرایش کنیم.

دست شما باید یک تکیه گاه در هنگام کشیدن خط عمل می کند

بسیاری از ما عادت داریم بدون اینکه دست خود را به جایی تکیه دهیم شروع می کنیم به خط چشم کشیدن که این کار کاملا غلط بوده و سبب می شود تا خطوطی ناهموار بر روی پلک های ما کشیده شود.

آسان ترین راه برای کشیدن خط چشم

بسیاری از خانم ها به دنبال راهی هستند تا بتوانند به راحتی خود را آرایش کنند. بنابراین خط چشم کشیدن برای افراد مبتدی بسیار سخت بوده و آن ها نمی توانند تحت هیچ شرایطی خطوط صاف و بدون عیب بکشند. حال ما قصد داریم تا در این بخش شما را با آسان ترین راه برای آرایش چشم آشنا کنیم.

 • کشیدن خط چشم با چنگال
 • کشیدن خط چشم با قاشق
 • آرایش چشم با شابلون
 • آرایش چشم با مداد
 • آسان ترین راه برای کشیدن خط چشم

انواع خط چشم

همه ما برای آرایش چشمان خود از ابزار مخصوص آن استفاده می کنیم، حال برای راحت شدن کار افراد مبتدی محصولاتی مورد استفاده قرار می گیرد که آن ها بتوانند از آن به راحتی برای کشیدن خطوط صاف استفاده نمایند. شاید برای برخی از افراد آرایش کردن بسیار دشوار باشد، ولی بهتر است این را بدانید که استفاده از انواع خط چشم ها کار را برای شما راحت تر می کند و شما می توانید به راحتی در صورت مبتدی بودن آرایش بدون نقصی داشته باشید. در این بخش بهتر است با انواع ابزارهای آرایش چشم موجود در بازار آشنا شده و برای راحتی کار خود از آن ها خریداری کنید.

 • مداد چشم
 • خط چشم مایع
 • خط چشم ماژیکی
 • خط چشم مویی
 • خط چشم ساده
 • خط چشم آکوا
 • خط چشم ژله ای

بهترین نوع خط چشم برای افراد مبتدی از نوع  ژله ای است که شما می توانید با استفاده از آن به راحتی خود را آرایش کنید.

خط چشم ژله ای

بهترین خط چشم از نظر کاربران

بسیاری از افراد سعی می کنند تا با خرید بهترین ابزار آرایش خوبی داشته باشند، ولی بهتر است این نکته را بدانید که شما می توانید با استفاده از برخی از محصولات ایرانی و خارجی به راحتی زیباترین آرایش ها را داشته باشید. در این میان از بین تمامی محصولات ایرانی و خارجی که بسیاری از افراد از آن استفاده کرده اند می توان بهترین محصولات آرایشی را متعلق به برندهای زیر دانست.

 • خط چشم مای
 • خط چشم پاریس
 • خط چشم دیپ رومنس
 • خط چشم دوسه
 • خط چشم کالیستا

خط مای

اگر به دنبال یک ابزار آرایش چشم ایرانی و قیمت مناسب هستید می توانید خط چشم مای را برای این منظور انتخاب کنید. به طور کلی این محصول به صورت مویی بوده و شما می توانید به راحتی آن را بر روی پلک خود بکشید. چند وقتی است که برند مای کوشیده است تا با تعویض بسته بندی های خود محصولات جدیدی را روانه بازار کند که در این میان محصولات کلاسیک و جدید آن همگی جزو محصولاتی است که شما می توانید از آن ها برای آرایش خود کمک بگیرید. برند مای یکی از موفق ترین برندهای ایرانی بوده است که تا به امروز توانسته است با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در همه حال نیاز مشتریان خود را به بهترین وجه برطرف نماید.

خط پاریس

خط چشم پاریس یکی از قدیمی ترین محصولاتی بوده که از گذشته تا به امروز بسیاری از افراد از آن برای کشیدن خط بر روی پلک خود استفاده می کنند. این محصول به دلیل اینکه بسته بندی منعطفی دارد می تواند آرایش چشم را برای افراد مبتدی راحت کند. از این رو اگر قصد دارید چشمان زیبایی داشته باشید می توانید با کمک گرفتن از این محصول این کار را به سهولت انجام دهید. متاسفانه این روزها به دلیل تحریم بسیاری از افراد نمی توانند محصولات اورجینال تهیه کنند، بنابراین اگر قصد دارید این محصول را خریداری نمایید، بهتر است از سایت های معتبر این محصول محبوب را سفارش و خریداری کنید.

خط چشم پاریس

خط دیپ رومنس

شما می توانید با استفاده از این محصول به راحتی یک خط ضخیم بر روی پلک خود رسم کنید، از خصوصیات مهم این محصول می توان به ماندگاری آن اشاره کرد که شما می توانید از آن به مدت یکسال به صورت روزانه استفاده نمایید.

خط دوسه

دوسه یک برند آمریکایی بوده است که اگر بتوانید این محصول را به صورت اصل و اورجینال پیدا کنید می توانید به راحتی از آن برای کشیدن انواع خط چشم ها استفاده نمایید. ریمل دوسه یکی از محصولات خوب این برند بوده که بسیاری از افراد از آن در آرایش های روزانه خود استفاده می کنند.

خط کالیستا

یکی از موفق ترین برندهای ایرانی که این روزها توانسته است در بین بسیاری از افراد به یکی از برندهای محبوب تبدیل شود، کالیستا است. این برند توانسته است در عرض کمترین مدتی که از برند سازی آن می گذرد به یکی از مطمئن ترین برندهای داخل کشور تبدیل شود. حال در این میان خط چشم کالیستا به دلیل داشتن ویژگی هایی چون نرم بودن، اپلیکاتور منعطف و از همه مهمتر ماندگاری بالا سبب شده تا بسیاری از افراد از آن برای آرایش چشمان خود کمک بگیرند.

کشیدن خط چشم ماژیکی

بسیاری از افراد برای کشیدن خط چشم ماژیکی با مشکلات بسیار فراوانی مواجه می شوند. در این میان بسیاری از افراد به دلیل مبتدی بودن و توانایی کم در کنترل کردن خط چشم مویی سعی میکنند تا با استفاده از این محصول به راحتی چشمان خود را آرایش کنند. حال شما می توانید برای اینکار به راحتی با کشیدن یک خط نازک و امتداد آن از گوشه چشم خود به راحتی چشمان خود را آرایش کنید. شما می توانید در آخر باکشیدن خطوط صاف تر خط را مرتب و تمیز نمایید. لیفت ابرو در کنار یک آرایش حرفه ای به زیباتر شدن چهره شما کمک های زیادی خواهد کرد.

فیلم کشیدن خط چشم ماژیکی

شما می توانید به راحتی با دیدن این فیلم بدون هیچ مشکلی خط چشم ماژیکی را به راحتی بکشید. خط چشم گربه ای یکی دیگر از نوع خطوطی بوده که بسیاری از افراد در تلاش هستند آن را یاد بگیرند و امتحان کنند.

قیمت خط چشم ماژیکی ارزان

اگر به دنبال محصول ارزان قیمت هستید شما می توانید به راحتی با خرید در سایت های معتبر که تخفیف های ویژه ای دارند صاحب یک محصول ارزان قیمت بشوید. برند، ترکیباتی که در آن استفاده شده و کشور تولید کننده محصول نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت آن را دارد. بنابراین توصیه ما این است که از برندهایی که آن ها در بخش بالا معرفی کردیم برای خرید این محصول استفاده نمایید. به طور مثال اگر می خواهید خط چشم مویی اوریفلیم را تهیه کنید، بهتر است بدانید که این محصول به دلیل خارجی بودن طبیعتا قیمت بسیار بالایی خواهد داشت.

فرق خط چشم مویی و ماژیکی

اگر می خواهید که یک آرایش حرفه ای و پر داشته باشدی بهتر است که از خط چشم ماژیکی استفاده نمایید ولی اگر به دنبال خط های ظریف و نازک هستید بهتر است که از نمونه های مویی را برای کشیدن خط بر روی پلک خود استفاده نمایید. این روزها در آرایش حرفه ای بسیار از افراد از نمونه های مویی استفاده می کنند. حال در این میان کار کردن با نمونه های ماژیکی برای بسیاری از افراد راحت تر بوده و آن ها می توانند به راحتی این کار را انجام بدهند. اگر می خواهید خط چشم دخترانه بکشید شما می توانید از محصولات مویی استفاده نمایید.

فرق خط چشم مویی و ماژیکی

 

بهترین خط چشم ماژیکی

اگر به دنبال این هستید که بهترین محصول را خریداری کنید، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که شما می توانید بهترین محصولات را از برندهای خارجی در کنار برندهای ایرانی هستند طلب کنید. حال در این میان اگر بخواهیم شما را با بهترین خط چشم  ماژیکی آشنا کنیم، بهتر است برندهای محبوب زیر را به شما معرفی کنیم.

 • خط ماژیکی ایو سون لورن
 • خط ماژیکی لورال
 • خط چشم ماژیکی فلورمار
 • خط ماژیکی دوسه
 • خط ماژیکی بلور
 • خط ماژیکی مای
 • خط ماژیکی لچیک

بهترین خط چشم برای چشمهای حساس خط لچیک است، چرا که در این محصول از ترکیبات ارگانیکی استفاده شده است که برای چشم های حساس بسیار مفید است.

در آخر

 • خط چشم مویی نسبت به نوع ماژیکی آن ظریف تر خط بر روی پلک های شما می کشد.
 • محصولات ماژیکی و ژله ای برای افراد مبتدی مناسب تر است.
 • خط چشم کالیستا و مای به عنوان محصولات ایرانی مورد استفاده بسیاری از افراد است.
 • خط چشمها سبب کشیده شدن چشمان شما می شود.
 • خط چشم دائم در آرایشگاه ها کشیده می شود.

حال اگر از این برندهایی که ما در این مقاله معرفی کردیم، شما استفاده کرده اید می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق اول نظر در اختیار مسئولین بگذارید تا در جهت ارتقای سطح کیفیت محصولات به آن ها کمک کنید. سایت اول نظر می کوشد تا در همه حال به شما کمک کند تا در اولین انتخاب خود صاحب بهترین ها بشوید.

رتبه این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *