هایلایتر چیست؟

اگر اهل آرایش حرفه ای باشید، قطعا می دانید که هایلایتر چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟ در واقع این محصول کار اصلیش براق کردن و حالت شاینی است که به صورت شما می دهد. بسیاری از میکاپ آرتیست های حرفه ای از این محصول برای شاین کردن برخی از نقاط صورت از جمله گونه ها، نوک بینی و بالای لب ها کمک می گیرند. شما می توانید با استفاده از این محصول به راحتی یک ارایش زیبا و در عین حال تمیز داشته باشید. برای اینکار کافی است که شما ابتدا آرایش خود را تکمیل کرده و در آخر از هایلایتر استفاده نمایید. استفاده از این محصول که به صورت مایع و پودری است سبب شده تا شما بتوانید به راحتی از آن استفاده نمایید. از هایلایتر برای بالای استخوان گونه استفاده می کنند. این محصول قابلیت هایی دیگری نیز دارد، استفاده از هایلایتر سبب شده تا نور جذب پوست شما شده و آرایش شما زیباتر شود. از طرفی این محصول خاصیت تقویتی نیز برای پوست شما دارد.

هایلایتر چیست؟

هایلایتر مدادی

یکی دیگر از محصولاتی که این روزها بسیاری از افراد به دنبال استفاده از آن هستند، هایلایتر مدادی بوده که بسیاری از افراد به دلیل استفاده آسان از آن نوع مدادی این محصول را به نمونه های مایع و پودری ان ترجیح می دهند. شما می توانید با استفاده از این محصول به راحتی از تمامی مزایای آن که انتقال راحت آن است استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که استفاده از هایلایتر مدادی در کنار راحتی که دارد سریع تر تمام شده و دوام و ماندگاری هایلایترهای پودری و مایع را ندارد. بهتر است با توجه به تناژ پوست خود یکی از انواع این محصولات را برای درخشش صورت خود انتخاب نمایید. هایلایتر براق یکی دیگر از انواع هایلایتر ها بوده که بسیاری از افراد به خصوص آن افرادی که پوست خشکی دارند می توانند از آن برای آرایش صورت خود استفاده کنند. شما می توانید از این محصول برای آرایش های حرفه ای و پوست های خشک و مختلط استفاده نمایید.

کانسیلر و هایلایتر چیست؟

اگر می خواهید یک آرایش حرفه ای داشته باشید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که در یک آرایش حرفه ای می توان از محصولات متنوعی استفاده کرد. شما می توانید با استفاده از کانسیلر، براق کننده و کانتور یک آرایش حرفه ای در حد گریم صورت عروس داشته باشید. برای اینکار بهتر است با نحوه استفاده از کانسیلر و براق کننده تا حد زیادی آشنا شوید.

کانسیلر

در واقع کانسیلر یک کرم پودر فشرده شده بوده که درجه روشنی آن معمولا یک یا دو درجه روشن تر از کرم پودر است. شما می توانید از کانسیلر برای نقاطی از صورت استفاده کنید که می خواهید ان ناحیه جذاب تر شود. استفاده از کانسیلر برای گونه ها، روی بینی و زیر چشم کاربرد دارد. از طرفی برای زیر سایه چشم نیز از کانسیلر برای پوشاندن پلک استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از کانسیلر خرابی های آرایش خود را بپوشانید. از این رو استفاده از این محصول را در آرایش حرفه ای نادیده نگیرید.

هایلایتر

براق کننده ها به صورت مایع، پودر و مدادی در بازار وجود دارد. شما می توانید با توجه به نوع پوست خود یکی از انواع براق کننده ها را انتخاب نمایید. استفاده از براق کننده سبب می شود تا پوست شما درخشش بیشتری داشته باشد و شما بتوانید با استفاده از براق کنندهها  درخشش بیشتری به نقاط مختلف صورت خود بدهید. در واقع شما می توانید با استفاده از براق کننده به راحتی نقاطی چون گونه ها، چشم و نوک بینی خود را بپوشانید.

کانسیلر و هایلایتر چیست؟

آموزش هایلایتر صورت

استفاده از براق کننده صورت سبب شده تا آرایش شما زیبا وحرفه ای تر نشان داده شود. شما با استفاده از براق کننده ها می توانید به راحتی به قسمت های مختلف صورت خود درخشش زیبایی دهید. برای اینکار شما می توانید با استفاده از براق کننده ها بر روی بالای گونه ها کمی از آن را زده و سپس برای پیشانی خود نیز می توانید از هایلایتر استفاده نمایید. برای نوک بینی و تیغه بینی نیز می توانید از براق کننده استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که این براق کننده باید در انتهای آرایش شما مورد استفاده قرار بگیرد. شما می توانید از براش آرایشی بزرگ برای زدن هایلایتر بر روی گونه ها و پیشانی و از براش آرایشی کوچک برای زدن هایلایتر بر روی نوک بینی و تیغه بینی استفاده نمایید.

بهترین مارک هایلایتر صورت

اگر به دنبال این هستید که از یک هایلایتر خوب و با کیفیت برای آرایش صورت خود استفاده کنید، بهتر است که بدانید کدامیک از برندها به عنوان یک برند ویژه در این میان توانسته نیاز زیباجویان را برطرف نمایید. از نظر افرادی که از هایلایتر استفاده می کنند، برندهای زیر بهترین بوده است.

  • هایلایتر صورت گلدن رز
  • پالت هایلایتر دودوگرل
  • براق کننده صورت گلدن رز
  • براق کننده صورت آر تی اس
  • هایلایتر صورت رزبری
  • پالت هایلایتر نیکس
  • هایلایتر صورت کالیستا

بهترین مارک هایلایتر صورت

حسن ختام

هایلایتر صورت به آرایش شما کمک می کند تا یک آرایش حرفه ای و پخته از آب دربیاید. استفاده از هایلایتر سبب شده تا آرایش صورت شما به خصوص در نقاط گونه ها، نوک بینی، تیغه بینی و پیشانی زیباتر نمایش داده شود. از این رو شما می توانید با استفاده از این محصول به راحتی زبیایی و درخشش را به صورت خود هدیه کنید. استفاده از هایلایتر در آرایش شاین و لایت سبب شده تا آرایش صورت زیباتر به نظر برسد. از طرفی شما می توانید با خرید این محصول برای هربار آرایش، زیبایی و تمیزی آرایش خود را به منصه ظهور بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *