کانتور و کانسیلر صورت کشیده

بسیاری از افراد زمانی که می خواهند صورت خود را کانتور کنند هدفی از این کار دارند، برخی از افراد صورت های گرد و تپلی دارند که سعی می کنند تا با استفاده از کانتور و کانسیلر آن را کشیده و لاغر کنند. شما می توانید اگر صورت تپلی دارید به راحتی با انجام دادن کانتور آن را به یک صورت کشیده و زیبا تبدیل کنید. برای اینکار می توانید از دکمه گوش خود تا زیر بینی یک خط بکشید. دقت داشته باشید که این خط به هیچ عنوان از شکستگی ابروی شما بیرون نرود. برای کانتور پیشانی،چانه و سایر نقاط  صورت بهتر است که از کمی کانتور برای این قسمت ها استفاده کنید. در نظر داشته باشید که شما بعد از استفاده از کانتور چرب نیاز دارید که آن را خشک کنید برای اینکار می توانید با استفاده از یک برنزر آن را خشک نمایید.

کانتور و کانسیلر صورت کشیده

کانتور صورت کشیده و چاق

اگر می خواهید صورت شما تپل و گرد دیده شود می توانید به راحتی با استفاده از این روش کانتور صورت خود را پر نشان دهید. برای اینکار می توانید از یک کانسیلر سرتاسری برای گرد نشان دادن صورت خود کمک بگیرید. این خط باید از زیر چشم شما کشیده شده تا قسمت پیشانی ابرو کشیده شود.برای زیر خط  گونه باید از کانسیلر استفاده شود. کانسیلر دقیقا در جای خودش فید می شود. برای خشک کردن کانسیلر باید از یک پودر فیکس به همراه یک بیوتی بلندر استفاده شود. در نظر داشته باشید که شما برای خشک کردن کانتور می توانید از برنزر استفاده نمایید. برای استفاده از رژگونه می توانید لبخند بزنید و بر روی سیب گونه خود از رژگونه استفاده نمایید.

کانتور بینی

شما می توانید برای کانتور بینی از کانتور چرب و  کانسیلر استفاده نمایید. برای اینکار می توانید از پایین ابرو یک خط کشیده و به سمت پایین تیغه بینی بیایید. در نظر داشته باشید که کانتور بینی باید کاملا صاف باشد و در هنگام کشیدن خط بر روی بینی می توانید برای صاف کشیدن خط بینی از یک قلم استفاده نمایید. بعد از کشیدن خط مورد نظر سما می توانید به راحتی با کشیدن یک خط در انتهای بینی ان را ببندید و سپس بر روی تیغه بینی یک خط کوچک کشیده و سپس آن خط ها را به وسیله براش آرایشی و یا یک بیوتی بلندر تر فید کنید. در نظر داسته باشید که شما می توانید برای سایر نقاط بینی از کانسیلر استفاده کنید. در نظر داشته باشدی که بعد از استفاده از کانسیلر و کانتور باید آن ها را خشک کنید . برای اینکار می توانید برای خشک کردن کانتور از برنزر و برای خشک کردن کانسیلر از پودر بیک استفاده نمایید.

کانتور بینی استخوانی

برای این کانتور می توانید در صورتی که روی بینی خود قوز دارید از کانتور بر روی این ناحیه استفاده نمایید. شما می توانید برای سربالا نشان دادن بینی خود، کانتور را زیر بینی بکشید. برای اینکه بینی شما پهن و بلند دیده شود شما می توانید خط تیغه بینی را از نصفه کشیده و به صورت یو شکل به پایین زیر بینی می آییم.

کانتور بینی استخوانی

آرایش ابرو طبیعی

برای ارایش ابرو بهتر است از یک ژل ابرو و یا صابون ابرو برای لیفت ابروهای خود استفاده کنید. برای اینکار ابتدا ابروهای خود را به سمت پایین و سپس به سمت بالا شانه کرده بعد ازخشک شدن ژل ابرو شما می توانید از یک سایه ابرو ومداد ابرو برای کشیدن خط داخل ابروهای خود استفاده کنید. در نظر داشته باشدی که ابروهای قالبی از مد افتاده است و به هیچ عنوان ابروهای خود را قالبی نکنید. در نظر داشته باشید که شما می توانید با استفاده از یک سایه ابرو به راحتی نواحی خالی داخل ابروی خود را پر کنید. بهتر است که آرایش ابرو را در ابتدای میکاپ خود انجام دهید. شما می توانید با استفاده از یک سایه ابرو به راحتی نواحی خالی داخل ابروی خود را پر کنید. بهتر است که آرایش ابرو را در ابتدای میکاپ خود انجام دهید.

اموزش خط چشم کشیدن اسان

اگر می خواهید خط چشم بکشید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که کشیدن خط چشم برای بسیاری از افراد سخت است. از این رو شما می توانید با رعایت روشی که به شما آموزش می دهیم به راحتی خط چشم را بکشید. برای کشیدن خط چشم می توانید ابتدا سرتان را بالا بگیرید و سپس از وسط چشم خود شروع به کشیدن خط کنید و تا ابتدای چشم خود بیایید در نظر داشته باشید که برای انتهای چشم خود می توانید خط چشم را کشیده تر بکشید. بهتر است که از کشیدن یک مثلث کوچک انتهای چشم خود استفاده نمایید. سعی کنید داخل این مثلث را پر کنید.شما می توانید برای پلک پایین خود از همان سایه ای که برای سایه کشیدن چشم خود کمک گرفته اید استفاده نمایید. اگر مداد سفید دارید می توانید با استفاده از آن لثه چشم خود را بکشید.

اموزش خط چشم کشیدن اسان

حسن ختام

شما می توانید با استفاده از کانتور صورت خود به راحتی از مزایای یک آرایش خوب استفاده نمایید. شما می توانید با کانتور کردن صورت، بینی، پیشانی و گونه های خود به برطرف کردن نواقص صورت بپردازید. در نظر داشته باشید که شما می توانید به راحتی با داشتن یک کانتور اصولی از داشتن یک آرایش حرفه ای استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که کانتور چرب با برنزر خشک شده و کانسیلر با پودر فیکس از این رو پس از انجام آرایش اصولی به این نکته توجه بکنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *