9 سالن زیبایی برتر الهیه

توجه به زیبایی و ظاهر آراسته در همه حال مهم بوده و هست. این روزها دیگر زیبایی منحصرا برای خانم ها نیست، بلکه آقایان نیز در تلاش هستند تا ظاهری آراسته و شیک داشته باشند. از این رو دیگر دوره استفاده از لوازم آرایش غیر اصل به سر آمده و اکثر خانم ها متوجه شده اند که پوست و موی آنها نیاز به استراحت و مراقبت دارد. برای اینکار بسیاری از خانم های دغدغه مند با کسب مدرک و گذراندن دوره های مختلف، سعی دارند تا خدمات مراقبتی متناسب با هر پوست و مویی را به مراجعه کنندگان خود ارائه کنند. در این میان محله الهیه یکی از مهمترین قطب های مراکز زیبایی و مراقبتی در تهران به شمار می رود. در این محله تعداد کلینیک ها و سالن های زیبایی تخصصی در لاین پوست و مو بسیار زیاد بوده تا مراجعه کنندگان با خیال راحت، نسبت به مراقبت و درمان پوست و موی خود اقدام کننند. همانطور که مستحضر هستید تیم ما در تلاش است تا در همین راستا، شما را با 9 سالن زیبایی برتر الهیه بیشتر آشنا کند.

9 سالن زیبایی برتر الهیه

سالن زیبایی کاژین الهیه

محال است که شما ساکن الهیه باشید و تا به حال نام این سالن زیبایی را نشنیده باشید.سالن زیبایی کاژین توانسته در بین رقبای خود در این محله در لاین مژه، رنگ مو و پاکسازی پوست در صدر جدول قرار بگیرد. از این رو یکی از 9 سالن زیبایی برتر الهیه می تواند متعلق به این سالن زیبایی باشد. استفاده از کارد حرفه ای در کنار محیط آرام سالن می تواند تاثیر به سزایی در جذب مراجعه کنندگان داشته باشد.

آدرس سالن زیبایی کاژین الهیه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به آدرس الهیه، خیابان خزر، کوچه هرمز بروید.

شماره تماس سالن زیبایی کاژین الهیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی کاژین الهیه

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ kazhinbeautysalon مراجعه نمایید.

بهترین سالن زیبایی در الهیه

حتما برای شما هم پیش آمده که همیشه به دنبال بهترین ها باشید. منطقه الهیه نیز یکی از محلات تهران بوده که دارای سالن های زیبایی متعددی است. حال در این میان برای ما خانم ها سوال پیش می آید که کدامیک بهتر است؟ در پاسخ باید بگوییم که هر سالن زیبایی در یک یا چند لاین می تواند در محله بهترین باشد. از این رو ما قصد داریم تا در این بخش سالن هایی را به شما معرفی کنیم که تعداد بهترین لاین های خدماتی در آن بیشتر است.

سالن زیبایی رویال فرشته

یکی از بهترین های الهیه سالن رویال فرشته است. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدمات لاین پاکسازی پوست، کاشت مژه و ناخن کاشت استفاده کنید.

آدرس سالن زیبایی رویال فرشته

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی الهیه، خیابان فرشته مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی رویال فرشته

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه لیا فرشته

یکی از 9 سالن زیبایی برتر الهیه، سالن زیبایی لیا الهیه بوده است. شما می توانید برای استفاده از خدماتی چون لمینت ناخن، ریمو ناخن، فرنچ ناخن، ژلیش ناخن و انواع طراحی های دائم ناخن به این آرایشگاه بروید. آرایشگاه لیا شاید یک نیل بار تخصصی نباشد ولی توانسته در این لاین مراجعه کنندگان زیادی را به سمت خود جذب نماید.

آرایشگاه لیا فرشته

آدرس سالن زیبایی لیا الهیه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به الهیه، خیابان فرشته مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی لیا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه میراکل الهیه

یکی دیگر از 9 سالن زیبایی برتر الهیه، آرایشگاه میراکل بوده که این روزها مراجعه کنندگان زیادی دارد. شما در همان برخورد اول با مدیریت خوب این سالن زیبایی آشنا خواهید شد، از این رو یکی از پیشنهادهای ما این سالن زیبایی در الهیه است. این آرایشگاه در لاین مژه، ناخن، پاکسازی پوست، خدمات ابرو، پدیکور پا و کفسابی پا توانسته بیشترین تعداد مراجعه کنندگان را به خود اختصاص بدهد. 

آدرس آرایشگاه میراکل الهیه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی الهیه، خیابان فرشته، خزر شمالی بروید.

شماره تماس آرایشگاه میراکل الهیه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه میراکل الهیه

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ mirall_beauty_center مراجعه نمایید.

آرایشگاه های مدرن الهیه

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که این روزها بسیاری از خانم ها به دنبال آرایشگاه های مدرن هستند. در مناطق مرفه نشین تهران نیز بسیاری از خانم ها به دنبال آرایشگاه های لوکس و معروف هستند. بنابراین طبیعی است که بسیاری از میکاپ آرتیست ها در تلاش هستند تا نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند. از این رو ما در این بخش قصد داریم تا مدرن ترین و از همه مهمتر با کیفیت ترین آرایشگاه های الهیه را به شما معرفی نماییم.

سالن زیبایی الهیه فرشته

یکی از 9 سالن زیبایی برتر الهیه متعلق به سالن زیبایی الهیه فرشته بوده که این روزها بسیاری از خانم ها برای کارهایی نظیر لمینت ناخن، ریمو ناخن، رنگ مو و کاشت مژه به این سالن زیبایی می روند. این سالن به دلیل داشتن محیط آرام و صد البته ساکت توانسته برای آن دسته از خانم هایی که به دنبال آرامش هستند مناسب باشد.

سالن زیبایی الهیه فرشته

آدرس سالن زیبایی الهیه فرشته

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی خیابان الهیه، خیابان صحرا مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی الهیه فرشته

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی الهیه فرشته

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ elahiye saloon  مراجعه نمایید.

 سالن زیبایی ژنه

یکی از مدرن ترین سالن های زیبایی در الهیه متعلق به سالن زیبایی ژته است. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدماتی چون ژلیش ناخن، کاشت مژه و کاشت ناخن استفاده نمایید.

آدرس سالن زیبایی ژنه

شما می توانید برای رفتن به این سالن زیبایی به نشانی الهیه، خیابان خزر بروید.

شماره تماس سالن زیبایی ژنه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی ژنه

برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی می توانید به پیج @ masi.molaee مراجعه نمایید.

سالن زیبایی شهرزاد الهیه

احتمالا اگر در الهیه ساکن باشید نام آرایشگاه شهرزاد را شنیده اید. آرایشگاه شهرزاد به دلیل داشتن کادر حرفه ای و صد البته کاربلد توانسته در لاین ناخن، مژه، رنگ مو و کوپ در بین سایر سالن های زیبایی اولین باشد. بنابراین پیشنهاد ما این است که شما برای کارهای زیبایی خود این سالن را انتخاب نمایید.

آدرس سالن زیبایی شهرزاد

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی الهیه، خیابان فرشته، خیابان آقا بزرگی مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی شهرزاد

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

نمونه کارهای سالن زیبایی شهرزاد

سالن زیبایی شهرزاد در لاین پاکسازی پوست و فیشیال صورت به عنوان بهترین الهیه شناخته شده است. از این رو ما در این بخش برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی را در این قسمت به شما نشان می دهیم.

سالن زیبایی ژوان فرشته

یکی دیگر از 9 سالن زیبایی برتر الهیه، سالن زیبایی ژوان فرشته بوده که بسیاری از خانم ها برای کارهایی نظیر رنگ مو، کاشت ناخن و فرنچ ناخن به این سالن زیبایی می روند. از این رو یکی دیگر از پیشنهادهای ما در این لاین ها، سالن زیبایی ژوان است.

آدرس سالن زیبایی ژوان فرشته

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی الهیه، خیابان فرشته، خیابان بیدار مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی ژوان فرشته

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی الهیه

اگر در محدوده الهیه زندگی می کنید و برایتان مهم است که در محدوده شما سالن های زیبایی زیادی با کیفیت بالا وجود داشته باشد، به شما توصیه می کنیم که هر آرایشگاهی را انتخاب نکنید. شما به عنوان یک خانم نیاز دارید که کارهای مربوط به زیبایی خود را در یک سالن زیبایی خوب و بنام انجام دهید. از این پیشنهاد ما به شما این است که حتما به سراغ سالن های زیبایی بروید که این موارد رعایت می شود.

 • استفاده از محصولات با کیفیت
 • رفتار و برخورد درخور شخصیت مراجعه کننده
 • قیمت مناسب 
 • مهارت پرسنل
 • بهداشت
 • محیط تمیز
 • محیط آرام

سالن زیبایی الهیه

لیست آرایشگاه های الهیه

بسیاری از ما خانم ها زمانی که می خواهیم یک آرایشگاه را برای کارهای زیبایی خود انتخاب نماییم در پی این هستیم که یک آرایشگاه خوب و در عین حال بهداشتی را انتخاب کنیم. چراکه در سالن های زیبایی به دلیل مشترک بودن وسایلی چون لوازم آرایش، پیشبند، شانه، قیچی، موچین، سنجاق و وسایل مخصوص رنگ مو امکان انتقال برخی از میکروب ها و ویروس ها زیاد است. بنابراین کاملا طبیعی است که ما تصمیم بگیریم که به آرایشگاه های تمیز و بهداشتی برویم. تیم ما در این راستا کوشیده است تا به شما بهترین های الهیه از هر نظر را معرفی کند.

 • سالن زیبایی الهیه
 • سالن زیبایی تیسا
 • سالن زیبایی لبخند
 • سالن زیبایی چیترا
 • سالن زیبایی لیا
 • سالن زیبایی میراکل
 • سالن زیبایی کاژین
 • سالن زیبایی ژنه
 • سالن زیبایی متین امیری

بهترین سالن زیبایی در الهیه

اگر در محدوده الهیه ساکن هستید و به دنبال بهترین آرایشگاه ها در این منطقه هستید. بهتر است بدانید که در این منطقه سالن های زیبایی بسیاری وجود دارد که شما می توانید برای کارهای مختلفی چون کوپ، اکستنشن مو، ژلیش ناخن و رنگ مو به آن جا بروید. ما در بخش قصد داریم شما را با بهترین های الهیه در لاین های مختلف بیشتر آشنا کنیم.

سالن زیبایی متین امیری

یکی از 9 سالن زیبایی برتر الهیه، سالن زیبایی متین امیری بوده که این روزها توانسته است در بین مشتریان خود حرفی برای گفتن داشته باشد. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدماتی چون میکروبیلدینگ، لیفت ابرو، کاشت مژه و اکستنشن مژه استفاده نمایید.

آدرس سالن زیبایی متین امیری

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی الهیه، خیابان ماهرو بروید.

شماره تماس سالن زیبایی متین امیری

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی متین امیری

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ matinamiri_phibrows مراجعه کنید.

نمونه کارهای سالن زیبایی متین امیری

ما در این بخش شما را با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا می کنیم.

سالن زیبایی لبخند

یکی از 9 سالن زیبایی برتر الهیه می تواند سالن زیبایی لبخند باشد. در واقع بسیاری از خانم های محل به این سالن زیبایی مراجعه می کنند تا کارهایی نظیر کاشت مژه، کاشت ناخن، اکستنشن مو، فیبروز ابرو و مانیکور ناخن را انجام دهند. از این رو سالن زیبایی لبخند به عنوان یکی از بهترین سالن های الهیه در بین خانم ها شناخته شده است.

آدرس سالن زیبایی لبخند

شما می توانید برای مراجعه به این سالن به نشانی الهیه، خیابان گلپاد بروید. آدرس این سالن زیبایی بسیار سرراست بوده و شما می توانید به راحتی به آن جا بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی لبخند

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی لبخند

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ labkhand_beauty_salon مراجعه نمایید.

در آخر

ما در این مقاله شما را با بهترین های الهیه آشنا کردیم. حال این شما هستید که با توجه به نیاز و سلیقه خود یکی از این سالن های زیبایی را برای کارهای خود انتخاب می کنید. راحت ترین کار برای شما این است که به پیج هریک از این سالن های زیبایی سر زده و با نمونه کارهای هر یک از این سالن های زیبایی بیشتر آشنا شوید. حال در حسن ختام این مقاله از شما خواستاریم که در صورت فراموشی ما، بهترین سالن زیبایی الهیه را شما به ما معرفی کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *