9 سالن زیبایی برتر تهرانسر

همه ما این را می دانیم که داشتن زیبایی یکی از مواردی بوده که می تواند تا حد زیادی بر روی اعتماد به نفس ما تاثیر بگذارد. زیبایی این روزها رنگ و بوی دیگری به خود گرفته و دیگر از آن حالت سنتی خود فاصله گرفته و بسیار پیچیده و به روز شده است. اگر نگاهی به یک آگهی تبلیغاتی آرایشگاه بیاندازید، قطعا متوجه خواهید شد که دیگر برای ابرو از کلمه اصلاح ابرو استفاده نمی شود بلکه این روزها لیفت و میکروبلیدینگ ابرو دیگر جای اصلاح ابرو را گرفته و خانم ها این روزها به فکر این هستند که ابروهای پر و یکدست داشته باشند. هدف ما شاید از این همه توضیح این بود که به شما ثابت کنیم که دیگر برای زیبایی و به روز بودن نمی توان کارهای کوچک را در خانه انجام داد بلکه نیاز است که از یک شخص متخصص و در عین حال ماهر کمک بگیریم. ما در این مقاله قصد داریم تا 9 سالن زیبایی برتر تهرانسر را به شما معرفی کنیم، تا شما نیز با بهترین های این محله بیشتر آشنا شوید.

9 سالن زیبایی برتر تهرانسر

آرایشگاه زنانه تهرانسر بلوار لاله

اگر در تهرانسر به خصوص بلوار لاله ساکن هستید و به دنبال بهترین آرایشگاه های حرفه ای در این محدوده هستید، باید متذکر شویم که ما در این مقاله بهترین های هر محله را از نظر مشتریان به شما معرفی می کنیم. از این رو اگر قصد دارید سالن های زیبایی را که در لیست ما قرار ندارند را انتخاب کنید، بهتر است آن سالن را از نظر کیفیت کار، کیفیت مواد مصرفی و از همه مهمتر برخورد پرسنل ارزیابی کنید. 

آرایشگاه ستاره بلوار لاله

یکی از 9 سالن زیبایی برتر تهرانسر، آرایشگاه ستاره است. شما می توانید در این آرایشگاه از تمامی خدمات ناخن کاشت، لیفت مژه، کاشت مژه و رنگ مو استفاده نمایید. شما می توانید در این سالن زیبایی از برخورد خوب پرسنل این مجموعه لت ببرید.

آدرس آرایشگاه ستاره بلوار لاله

شما می توانید برای مراجعه به این آرایشگاه به نشانی تهرانسر، بلوار لاله، کوچه سوم غربی بروید.

شمار تماس

جهت مشاوره و تعین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه کاوس زنانه

اگر برایتان اهمیت دارد که به سراغ بهترین های تهرانسر بروید، به شما توصیه می کنیم که این آرایشگاه را از یاد نبرید. شما می توانید در این آرایشگاه از بهترین خدمات کوتاهی، مانیکور ناخن، شینیون و میکاپ استفاده نمایید.

آدرس آرایشگاه کاوس زنانه

اگر می خواهید به این آرایشگاه مراجعه کنید بهتر است به آدرس تهرانسر، بلوار لاله، خیابان جعفری بروید. مسیر این آرایشگاه بسیار سرراست بوده و شما می توانید به راحتی این آرایشگاه را پیدا کنید.

شماره تماس

جهت مشاوره و تعین وقت را لمس کنید.

ارایشگاه خیلی خوب در تهرانسر

اگر به دنبال بهترین آرایشگاه ها در تهرانسر هستید به شما توصیه می کنیم که به سراغ سالن های زیبایی بروید که در آن به مشتریان خدمات با کیفیت ارائه می شود. شما می توانید با مراجعه به این سالن های زیبایی از تمامی خدمات آن در لاین ناخن، مژه و پوست استفاده نمایید. ما در این بخش شما را با بهترین ها آشنا می کنیم.

ارایشگاه خیلی خوب در تهرانسر

آرایشگاه نیلی تهرانسر

شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که به کدام سالن زیبایی می توان اعتماد کرد؟ قطعا اگر در تهرانسر باشید آرایشگاه نیلی می تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد. شما می توانید در این سالن زیبایی به زیباترین ورژن خود تبدیل شوید.

آدرس آرایشگاه نیلی تهرانسر

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی تهرانسر، بلوار لاله، قباد شمالی بروید.

شماره تلفن آرایشگاه نیلی تهرانسر

جهت مشاوره و تعین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه نیلی تهرانسر اینستاگرام

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی @ nilibeautysalons مراجعه نمایید.

آرایشگاه شمیلا در تهرانسر

یکی از 9 سالن زیبایی برتر تهرانسر، آرایشگاه شمیلا بوده است. شما می توانید در این سالن زیبایی از خدماتی چون کاشت ناخن، کوپ، هایلایت مو و کراتینه مو استفاده نمایید.

آدرس آرایشگاه شمیلا در تهرانسر

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی تهرانسر، نبش خیابان هفتم مراجعه کنید.

شماره تلفن آرایشگاه شمیلا در تهرانسر

جهت مشاوره و تعین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه شمیلا در تهرانسر

شما می توانید برای مراجعه به پیج این سالن زیبایی به نشانی @ shamila021 مراجعه نمایید. در پیج این سالن زیبایی می توانید نمونه کارهای متنوع در لاین های مختلف را ببینید.

آرایشگاه گلایل تهرانسر

یکی دیگر از بهترین های تهرانسر آرایشگاه گلایل بوده که این روزها بسیاری از افراد برای کارهایی نظیر کوپ، کاشت مژه، اکستنشن مو، کاشت ناخن و خدمات ابرو به آن جا می روند. از این رو یکی از پیشنهادات های ما این سالن زیبایی برای مراجعه شماعزیزان است.

آرایشگاه گلایل تهرانسر

آدرس آرایشگاه گلایل تهرانسر

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی تهرانسر، بلوار اصلی، بلوک 18 بروید.

شماره تلفن آرایشگاه گلایل تهرانسر

جهت مشاوره و تعین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه گلایل تهرانسر

شما می توانید برای مراجعه به پیج این سالن زیبایی به نشانی @ gelayol_beautysalonn مراجعه نمایید.

ارایشگاه ملکه تهرانسر

اگر شما هم به دنبال یکی از بهترین ها در تهرانسر هستید به شما توصیه می کنیم که به سراغ این سالن زیبایی بروید. شما می توانید در این سالن زیبایی خدماتی از جمله رنگ مو، پدیکور و کفسابی پا، فرنچ ناخن، کاشت مژه و اکستنشن مژه را دریافت نمایید. از این رو توصیه ما این است که در لیست بهترین های خود این سالن زیبایی را نیز قرار دهید.

آدرس ارایشگاه ملکه تهرانسر

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی تهرانسر، خیابان بیستم بروید.

شماره تلفن ارایشگاه ملکه تهرانسر

جهت مشاوره و تعین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام عروس سرای ملکه

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @ emarate_zibayi_malakeh مراجعه نمایید.

آرایشگاه دو خواهر تهرانسر

اگر کیفیت کار برایتان مهم تلقی می شود، بهتر است به سراغ آرایشگاه دو خواهر بروید. شما می توانید با مراجعه به این آرایشگاه از تمامی خدمات به روز و متنوع آن در لاین ناخن، پوست و زیبایی استفاده نمایید.

آرایشگاه دو خواهر تهرانسر

آدرس آرایشگاه دو خواهر تهرانسر

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی تهرانسر، باشگاه نفت، کنارگذر فتح مراجعه نمایید.

شماره تلفن آرایشگاه دو خواهر تهرانسر

جهت مشاوره و تعین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه دو خواهر تهرانسر

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ 2sisbeautyy مراجعه نمایید.

سالن زیبایی آرامیس تهرانسر

یکی از 9 سالن زیبایی برتر تهرانسر می تواند به سالن زیبایی آرامیس تعلق داشته باشد. شما در این سالن زیبایی می توانید از خدماتی چون کوپ، رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو، سامبره مو، شینیون و میکاپ استفاده نمایید.

آدرس سالن زیبایی آرامیس تهرانسر

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به نشانی تهرانسر، بلوار نیلوفر، خیابان رجایی مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی آرامیس تهرانسر

جهت مشاوره و تعین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی آرامیس تهرانسر

برای آشنایی با نمونه کارهای این سالن زیبایی می توانید به پیج @ salone_aramis مراجعه نمایید. در این پیج بسیاری از نمونه کارهای این سالن زیبایی در لاین مختلف به نمایش گذاشته شده است.

سالن زیبایی تهرانسر اینستاگرام

بسیاری از خانم ها به دلیل راحتی و از همه مهمتر نداشت وقت کافی برای گشتن، ترجیح می دهند که تمامی اینستاگرام های سالن های زیبایی را به صورت یکجا و مختصر دنبال کنند. از این رو ما قصد داریم تا در این بخش شما را با اینستاگرام های این سالن های زیبایی بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

  • @salone_aramis
  • @2sisbeautyy
  • @emarate_zibayi_malakeh
  • @gelayol_beautysalonn
  • @shamila021
  • @nilibeautysalons

بهترین آرایشگاه تهرانسر

شاید برایتان جالب باشد که بدانید یکی از عناوین پرتکرار و صد البته پرجستجو در موتور جستجو گوگل، بهترین آرایشگاه تهرانسر بوده است. چراکه همیشه ما خانم ها به دنبال بهترین ها هستیم. حال این بهترین صرفا یک کلمه زیبا نیست، بلکه باید بدانیم وقتی این کلمه را جستجو می کنیم دقیقا چه نوع آرایشگاهی مد نظر ما است. یک آرایشگاه خوب در همه حال نیازهای مشتریان خود را می شناسد و سعی می کند تا با کمک گرفتن از بهترین کادر خود، نیازهای مراجعه کنندگان خود را برطرف نماید. از این رو ما تصمیم داریم تا در این بخش شما را با بهترین آرایشگاه های تهرانسر آشنا نماییم.

بهترین آرایشگاه تهرانسر

آرایشگاه کژال تهرانسر

یکی از معروف ترین های تهرانسر، آرایشگاه کژال بوده که این روزها بسیاری از خانم های منطقه این آرایشگاه را برای کارهای زیبایی خود انتخاب می کنند. ما نیز این آرایشگاه را در لیست پیشنهادهای خود قرار دادیم تا شما نیز بتوانید به راحتی به این آرایشگاه اعتماد کنید.

آدرس آرایشگاه کژال تهرانسر

شما می توانید برای مراجعه به این آرایشگاه به نشانی تهرانسر، خیابان چهلم ، میدان نفت مراجعه نمایید.

شماره تلفن آرایشگاه کژال تهرانسر

جهت مشاوره و تعین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه کژال تهرانسر

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی پیج @ kazhall_beauty_salon  مراجعه نمایید.

در آخر

شما در این مقاله با 9 سالن زیبایی برتر تهرانسر آشنا شدید. حال این شما هستید که با ارزیابی خود تصمیم می گیرید که کدامیک از این سالن های زیبایی را برای کارهای مخصوص به زیبایی خود انتخاب نمایید. همچنین ما از شما می خواهیم تا در صورت فراموش کردن ما، بهترین های تهرانسر را از قلم نندازید و آن ها را به ما معرفی کنید.

3.5/5 - (6 امتیاز)

One Reply to “9 سالن زیبایی برتر تهرانسر”

  1. ناشناس گفت:

    ممنون از مقاله خوبتون، بسیار مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *