9 سالن زیبایی برتر دیباجی

شاید از نظر هر فردی تعریف زیبایی با هم تفاوت داشته باشد، ولی بیشتر افراد زمانی که می خواهند منحصرا زیبایی را برای ظاهر تعریف کنند، با هم نظرات مشترکی خواهند داشت. از این رو زیبایی افراد سوای ویژگی های رفتاری آن ها می تواند به زیبایی ظاهر، صورت، پوست، مو و تناسب اندام اشاره کنند. بنابراین طبیعی است که با افزایش نیاز روزافزون به خدمات زیبایی، تعداد سالن های زیبایی نیز افزایش پیدا کند. از این رو ما قصد داریم تا در این مقاله شما را با بهترین سالن های زیبایی در منطقه دیباجی آشنا کنیم. در نظر داشته باشید که تیم ما کوشیده است تا در همه حال بهترین ها را به شما معرفی کند، از این رو برای آشنایی با 9 سالن زیبایی برتر دیباجی همراه ما بمانید.

9 سالن زیبایی برتر دیباجی

سالن زیبایی دیباجی جنوبی

اگر در دیباجی جنوبی ساکن باشید، برایتان مهم است که کدامیک از آرایشگاه های این محل را برای زیباتر شدن خود انتخاب می کنید. توصیه ما در این موارد این است که حتما به سراغ آرایشگاهی بروید که در آن جا به مشتریان خدمات با کیفیت ارائه می کنند و از طرفی رضایت مشتریان از آن سالن زیبایی بالا است. ما در این مقاله در تلاش هستیم تا بهترین های دیباجی را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید به راحتی بهترین های این محله را برای کارهای زیبایی خود انتخاب نمایید.

آرایشگاه چهره ها دیباجی جنوبی

بدون شک یکی از 9 سالن زیبایی برتر دیباجی می تواند آرایشگاه چهره ها در این محله باشد. شما می توانید در این سالن زیبایی از خدماتی چون میکروبیلدینگ ابرو، کوپ، میکاپ و شینیون با به روزترین مدل ها استفاده نمایید.

آدرس آرایشگاه چهره ها دیباجی جنوبی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی دیباجی جنوبی، بالاتر از پارک ارغوان، نبش کوچه کام بخت بروید. مسیر این سالن زیبایی بسیار سر راست بوده و شما می توانید به راحتی به آن جا بروید.

شماره تلفن آرایشگاه چهره ها دیباجی جنوبی

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه چهره ها دیباجی جنوبی

شما می توانید با مراجعه به پیج این سالن زیبایی در اینستاگرام به آدرس @ chehreh_beauty_salon از نمونه کارهای این سالن زیبایی دیدن نمایید.

سالن زیبایی آفرید

بدون شک اگر بخواهیم یکی دیگر از 9 سالن زیبایی برتر دیباجی را به شما معرفی کنیم، نام سالن زیبایی آفرید می تواند در این لیست قرار بگیرد. در این سالن زیبایی بسیاری از مشتریان از لاین ناخن و مژه این آرایشگاه راضی بوده و این سالن را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند.

آدرس سالن زیبایی آفرید دیباجی

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به نشانی دیباجی جنوبی، پلاک 78 مراجعه نمایید.

شماره تلفن سالن زیبایی آفرید

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی آفرید دیباجی

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ afarid.beauty مراجعه نمایید. شما می توانید با مراجعه به پیج این سالن زیبایی از نمونه کارهای آن در لاین هایی چون ناخن، رنگ مو، کراتینه مو و کاشت مژه دیدن نمایید.

سالن زیبایی فریماه دوقوز

یکی دیگر از بهترین های دیباجی از نظر بسیاری از مراجعه کنندگان می تواند سالن زیبایی فریماه دوقوز باشد. شما در این سالن زیبایی می توانید از خدمات به روز و متنوع هنرمندان لاین ناخن، رنگ مو و پاکسازی پوست استفاده نمایید.

سالن زیبایی فریماه دوقوز

آدرس سالن زیبایی فریماه دوقوز

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به نشانی دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی فریماه دوقوز

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی فریماه دوقوز

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ farimahsalonbeauty مراجعه نمایید.

آرایشگاه شارلوت دیباجی

یکی دیگر از 9 سالن زیبایی برتر دیباجی می تواند آرایشگاه شارلوت باشد. شما در این آرایشگاه می توانید از خدماتی چون هایلایت مو، آمبره مو، سامبره مو، رنگ مو و کوپ استفاده نمایید.

آدرس آرایشگاه شارلوت دیباجی

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به نشانی دیباجی جنوبی بروید.

شماره تماس آرایشگاه شارلوت دیباجی

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه شارلوت دیباجی

شما می توانید در صورت تمایل برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @ charlote.beauty سر بزنید.

سالن زیبایی الیکا

اگر در دیباجی ساکن باشید قطعا با این سالن زیبایی آشنایی دارید. بسیاری از خانم های محل برای کارهایی نظیر رنگ مو، هایلایت مو، کراتینه مو و ناخن کاشت به این سالن زیبایی مراجعه می کنند. بنابراین یکی دیگر از پیشنهادهای ما مراجعه به این آرایشگاه بنام در دیباجی است.

آدرس سالن زیبایی الیکا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی دیباجی جنوبی، بین گل 1 و گل 2 بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی الیکا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی الیکا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @ elika.beautysalon مراجعه نمایید. شما در این پیج می توانید از نمونه کارهای این سالن زیبایی در لاین ناخن، مژه، رنگ مو و کاشت ناخن دیدن نمایید.

آرایشگاه دیباجی جنوبی

اگر شما هم در محله دیباجی، به خصوص محله دیباجی جنوبی ساکن باشید، به دنبال این هستید که بهترین آرایشگاه های دیباجی جنوبی را انتخاب کنید. ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین های دیباجی از نظر مراجعه کنندگان آشنا کنیم.

سالن زیبایی بیگودی

یکی از 9 سالن زیبایی برتر دیباجی، سالن زیبایی بیگودی است. بسیاری از خانم ها برای کارهایی نظیر رنگ مو، بافت مو، ژلیش ناخن، فرنچ ناخن و ریمو ناخن به این سالن زیبایی می روند. این سالن زیبایی در محله دیباجی به عنوان یکی از بهترین و معروفترین سالن های زیبایی معرفی می شود.

آدرس سالن زیبایی بیگودی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی دیباجی جنوبی، خیابان منظریه بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی بیگودی

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

کلبه زیبایی لیلا

یکی دیگر از بهترین سالن های زیبایی دیباجی، سالن زیبایی لیلا است. شما می توانید برای استفاده از خدماتی نظیر کاشت مژه، اکستنشن مو، کاشت ناخن و کوپ به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

کلبه زیبایی لیلا

آدرس کلبه زیبایی لیلا

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی دیباجی جنوبی، خیابان عین آبادی مراجعه نمایید.

شماره تلفن کلبه زیبایی لیلا

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام کلبه زیبایی لیلا

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ kolbe leylasaloon مراجعه کنید.

آرایشگر خوب دیباجی 

این عنوان می تواند برای افرادی که به دنبال آن هستند، مهم تلقی شود. شما در هنگام جستجو بهترین آرایشگر دیباجی می توانید به راحتی با مراجعه به پیج تمامی سالن های زیبایی محله، نمونه کارهای سالن ها را با هم مقایسه کرده و سپس یکی از بهترین های آن را برای انجام کارهای زیبایی خود انتخاب نمایید. ما در این بخش برخی از آرایشگرهای خوب و معروف دیباجی را به شما معرفی می کنیم تا شما نیز بتوانید مهمترین سوال ذهن خود را پوشش دهید.

سالن زیبایی الهام لایق حقیقی

یکی از 9 سالن زیبایی برتر دیباجی می تواند متعلق به سالن الهام لایق حقیقی باشد. در اصل اگر شما می خواهید در این سالن زیبایی به بهترین ورژن خود تبدیل شوید، بهترین تصمیم را گرفته اید. شما می توانید در این سالن زیبایی از خدماتی نظیر کوپ، کاشت مژه، کاشت ناخن و رنگ مو استفاده نمایید.

آدرس سالن زیبایی الهام لایق حقیقی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی دیباجی،خیابان منظریه بروید.

شماره تلفن سالن زیبایی الهام لایق حقیقی

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

سالن زیبایی دیباجی شمالی

اگر در دیباجی شمالی ساکن باشید، قطعا به دنبال این هستید که به یکی از بهترین سالن های زیبایی در این محدوده بروید. ما در این بخش بهترین های دیباجی شمالی را از نظر مشتریان به شما معرفی می کنیم. در نظر داشته باشید که شما بهتر است پیش از مراجعه به هر سالن زیبایی در مورد آن بدانید. شما می توانید این اطلاعات را به صورت شفاهی از طریق دوستان و اشنایان خود شنیده باشید و یا به پیج اینستاگرام آن ها مراجعه کرده و با سبک و سیاق آن ها آشنا شوید. 

سالن زیبایی دیباجی شمالی

خانه آرایش

یکی از معروفترین های دیباجی شمالی می تواند خانه آرایش باشد. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدمات زیبایی آن در راستای زیبایی پوست صورت، میکاپ و موی خود استفاده نمایید.

آدرس خانه آرایش

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی دیباجی شمالی، خیابان عبدلی مراجعه نمایید.

شماره تلفن خانه آرایش

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اجاره اتاق در سالن زیبایی دیباجی

اگر قصد دارید در دیباجی تهران کار کنید و یک اتاق از یک سالن زیبایی را اجاره کنید به شما توصیه می کنیم تا تمامی این موارد را مورد بررسی قرار دهید. 

دسترسی خوب 

برای معروف شدن و صد البته جذب مشتریان بیشتر، دسترسی خوب می تواند یکی از گزینه هایی باشد که هر فردی را وسوسه می کند تا آن سالن زیبایی را انتخاب نماید. دسترسی می تواند مربوط به جای پارک، نزدیکی به ایستگاه مترو واتوبوس باشد. از این رو این مسئله را در هنگام اجاره اتاق در نظر داشته باشید.

تعداد مشتریان بالا

شما می توانید برای انتخاب اتاق در یک سالن زیبایی به تعداد مشتریان در هر لاین توجه کنید. هرچه تعداد افرادی که به یک سالن زیبایی می آیند بیشتر باشد، احتمال اینکه شما هم پرمشتری خواهید بود، بالا می رود. در نظر داشته باشید که اگر کار شما خوب باشد آن خانم هایی که در سالن کار شما را می بینند، علاقه مند می شوند تا شما کارهای آن ها را راه بیاندازید.

مدیریت سالن

نحوه برخورد مدیریت سالن با شما، مراجعه کنندگان و پرسنل بسیار مهم است. از این مسئله غافل نشوید و همواره به یاد داشته باشید که شما باید توانایی برخورد با مدیریت سالن را داشته باشید و اگر حس می کنید که از نظر اخلاقی شاید بعدها به مشکل بربخورید، بهتر است که به سراغ سالن زیبایی دیگری بروید.

در آخر

ما در این سالن زیبایی شما را با بهترین های دیباجی به خصوص دیباجی جنوبی آشنا کردیم. شما می توانید برای آسانی کار خود، به تک تک پیج این سالن های زیبایی مراجعه کرده و با نمونه کارهای این سالن های زیبایی بیشتر آشنا شوید. ما در این مقاله با توجه به نظر مراجعه کنندگان، بهترین های آن ها را به شما معرفی کردیم، حال این شما هستید که انتخاب می کنید که کدام یک از این سالن های زیبایی می توانند به شما خدمت رسانی کنند. طبق روال سابق از شما می خواهیم که در صورت فراموشی ما در معرفی بهترین های محله شما، آن را به ما معرفی کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *