9 سالن زیبایی برتر طرشت

بسیاری از سالن های زیبایی با تبلیغات فراوانی که انجام می دهند، سعی دارند تا نام خود را در محله به تمامی جامعه هدف خود بشناسانند. در این میان راه های زیادی برای تبلیغات وجود دارد که می تواند در افزایش تعداد مراجعه کنندگان تاثیر بگذارد. داشتن یک پیج قوی در اینستاگرام، ارائه تبلیغات در قالب بیلبوردهای شهری، پخش تراکت های تبلیغاتی و رضایت مشتریان همه و همه می تواند بر روی معروف شدن یک مجموعه تاثیر بگذارد. ولی اگر بخواهیم بگوییم که کدام روش مهم تر و محبوب تر است، باید بگوییم میزان رضایتمندی مشتریان، همیشه مشتری که راضی باشد با خود مشتری می آورد، از این رو ما در این مقاله اساس معرفی سالن های زیبایی را بر همین مبنا قرار داده ایم تا شما با خیالی راحت به سراغ 9 سالن زیبایی برتر طرشت بروید. معرفی ما در این مقاله به شما کمک می کند تا با بهترین های هر لاین در محله طرشت بیشتر آشنا شوید.

9 سالن زیبایی برتر طرشت

آرایشگاه طرشت

اگر در محدوده طرشت ساکن هستید، قطعا برای شما هم پیدا کردن یک آرایشگاه خوب برای کارهای زیبایتان مهم به شمار می رود. ما در این بخش شما را با بهترین آرایشگاه های طرشت از نظر مشتری مداری، رضایت مراجعه کنندگان، قیمت، کیفیت بالای کار و برخورد خوب کادر زیبایی آشنا می کنیم. فراموش نکنید که این روزها تبلیغات در بین آرایشگاه های یک محل بیداد می کند ولی این شما هستید که با توجه به نظر سایر مراجعه کنندگان تصمیم می گیرید که کدام سالن زیبایی را برای انجام دادن کارهای خود انتخاب نمایید.

ارایشگاه مهتاب طرشت

اگر در محدوده طرشت ساکن باشید به احتمال زیاد، نام آرایشگاه مهتاب به گوش شما رسیده است. این آرایشگاه به عنوان یکی از معروفترین آرایشگاه های این منطقه شناخته شده که این روزها بسیاری از خانم هایی که در محدوده مرکز و غرب تهران ساکن هستند این آرایشگاه را برای کارهای زیبایی خود انتخاب می کنند. شما می توانید برای کارهایی نظیر رنگ مو، هایلایت مو، ژلیش ناخن، فرنچ ناخن، براشینگ، بافت مو، شینیون، میکاپ، فیبروز ابرو و مانیکور ناخن به این سالن زیبایی بروید.

آدرس ارایشگاه مهتاب طرشت

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی طرشت، بن بست آزادی، جنب بانک صادرات بروید.

شماره تماس ارایشگاه مهتاب طرشت

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

نمونه کارهای آرایشگاه مهتاب طرشت

در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای آرایشگاه مهتاب طرشت

نمونه کارهای آرایشگاه مهتاب طرشت

آرایشگاه مارال طرشت

یکی از 9 سالن زیبایی برتر طرشت، آرایشگاه مارال بوده که این روزها بسیاری از خانم ها این آرایشگاه را برای کارهایی نظیر کوپ، رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو، اکستنشن مو و ژلیش ناخن انتخاب می کنند. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از مدیریت عالی، کادر حرفه ای و محیط آرام این سالن زیبایی استفاده نمایید.

آدرس آرایشگاه مارال طرشت

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی چهارراه طرشت، طرشت شمالی، جنب بانک صادرات بروید.

شماره تماس آرایشگاه مارال طرشت

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه مارال طرشت

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @ salon.marall مراجعه نمایید. در پیج اینستاگرام این سالن زیبایی نمونه کارهای زیادی در زمینه رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو، سامبره مو، کراتینه مو، اکستنشن مو و پروتئین تراپی مو وجود دارد.

آرایشگاه فرنوش طرشت

احتمالا اگر در محدوده طرشت ساکن باشید با آرایشگاه فرنوش به عنوان 9 سالن زیبایی برتر طرشت آشنایی دارید. شما می توانید برای کارهای زیبایی خود به این سالن زیبایی مراجعه کنید.این آرایشگاه به عنوان یکی از مهمترین آرایشگاه های طرشت شناخته شده که بسیاری از خانم ها به دلیل فضای آرام این سالن زیبایی مراجعه به این آرایشگاه را در اولویت قرار داده اند.

آدرس آرایشگاه فرنوش طرشت

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی طرشت، میدان سما، به سمت جناح بروید. نشانی این سالن زیبایی بسیار سر راست بوده و شما می توانید به راحتی به این آرایشگاه بدون هیچگونه وسیله شخصی مراجعه کنید.

شماره تلفن آرایشگاه فرنوش طرشت

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه فرنوش طرشت

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ farnoosh_beauty_salon مراجعه کنید.

آرایشگاه سورن طرشت

یکی از 9 سالن زیبایی برتر طرشت، آرایشگاه سورن بوده که این روزها بسیاری از خانم ها برای کارهایی مانند هایلایت مو، کوپ، ناخن کاشت و مانیکور ناخن به این سالن زیبایی می روند. آرایشگاه سورن به دلیل داشتن کادر حرفه ای و خشو برخورد توانسته در محل به عنوان یکی از معروفترین ها شناخته شود.

آدرس آرایشگاه سورن طرشت

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی طرشت، خیابان شهید صالحی، جنب املاک صداقت بروید.

شماره تلفن آرایشگاه سورن طرشت

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه سورن طرشت

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج اینستاگرام @ souren_beauty مراجعه نمایید. شما می توانید در پیج اینستاگرام این سالن زیبایی نمونه کارهای لاین ناخن، میکاپ، شینیون و ابرو را مشاهده کنید.

نمونه کارهای آرایشگاه سورن طرشت

در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای آرایشگاه سورن طرشت

نمونه کارهای آرایشگاه سورن طرشت

آرایشگاه وسمه طلایی طرشت

شما می توانید برای کارهایی نظیر کوپ، ژلیش ناخن، فرنچ ناخن، اکستنشن مو، براشینگ و فیشیال صورت به این سالن زیبایی بروید. همچنین در کنار خدماتی که این سالن زیبایی به مشتریان خود ارائه می کند وجود یک کادر خوب و حرفه ای می تواند تا حد زیادی بر روی میزان رضایت افراد تاثیر گذار باشد.

آدرس آرایشگاه وسمه طلایی طرشت

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به نشانی بلوار صالحی، خیابان تیموری بروید.

شماره تماس آرایشگاه وسمه طلایی طرشت

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

آرایشگاه نگین طرشت

اگر به دنبال یک آرایشگاه تمیز و در عین حال تمیز هستید، این آرایشگاه می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. از این رو پیشنهاد ما این است که شما این آرایشگاه را برای ناخن کاشت، کاشت مژه، فیبروز ابرو، رنگ مو و کفسابی پا انتخاب کنید.

آدرس آرایشگاه نگین طرشت

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی طرشت، تیموری، بلوار جواد اکبری مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه نگین طرشت

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه نگین طرشت

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @ neginsalon مراجعه نمایید.

نمونه کارهای آرایشگاه نگین طرشت

در این قسمت شما را با برخی از نمونه کارهای این آرایشگاه بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای آرایشگاه نگین طرشت

نمونه کارهای آرایشگاه نگین طرشت

سالن زیبایی بلوار صالحی

اگر در محدوده طرشت ساکن هستید و به دنبال بهترین آرایشگاه در این محدوده هستید، باید بدانید که بلوار صالحی یکی از بهترین محلات طرشت بوده که بسیار مشهور است. شما می توانید تراکم آرایشگاه ها را در این محدوده بیشتر مشاهده کنید. از این رو ما قصد داریم تا بهترین های بلوار صالحی را به شما معرفی کنیم. همچنین اگر می خواهید به عنوان یک تازه کار میز یا اتاق اجاره کنید بهتر است بگوییم که بلوار صالحی یکی از بلوارهای خوب و بنام طرشت بوده که بسیاری از افراد برای استفاده از خدمات زیبایی و بهداشتی به آن جا مراجعه می کنند.

سالن زیبایی الیزه

یکی از معروف های بلوار صالحی، سالن زیبایی الیزه بوده که این روزها بسیاری از خانم ها به دنبال رفتن به این سالن زیبایی هستند. شما نیز می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه، اکستنشن مو، کاشت ناخن عروس، پدیکور پا و پاکسازی پوست به این سالن زیبایی مراجعه کنید.

آدرس سالن زیبایی الیزه

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی طرشت، بلوار صالحی، روبروی کبابی ارکیده بروید.

شماره تماس سالن زیبایی الیزه

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی الیزه

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج @ elysee_beauty_salon مراجعه نمایید. این سالن زیبایی توانسته به دلیل مدیریت خوبی که دارد مشتریان خود را به مراجعه کنندگان ثابت سالن خود تبدیل کند، از این رو شما می توانید با مراجعه به این پیج با نمونه کارهای این سالن زیبایی بهتر آشنا شوید.

سالن زیبایی خیابان آزادی

محله طرشت از جنوب به خیابان آزادی منتهی می شود. از این رو خیابان آزادی می تواند به عنوان یکی از مهم ترین خیابان های این محدوده به شمار برود. در این محدوده آرایشگاه های زیادی وجود دارد که بسیاری از خانم ها برای انجام دادن کارهای زیبایی خود به این آرایشگاه ها می روند. حال در این میان ما قصد داریم تا شما را با بهترین های خیابان آزادی واقع در محله طرشت بیشتر آشنا کنیم.

سالن زیبایی الی بیوتی

اگر زیبایی موهایتان برایتان اهمیت دارد می توانید به سراغ سالن زیبایی الی بیوتی بروید. در این سالن زیبایی به دلیل داشتن کادر حرفه ای و دلسوز موهای شما به بهترین حالت ممکن رنگ می شود. از این رو شما می توانید برای کارهایی نظیر رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو، سامبره مو، کراتینه مو و اکستنشن مو به این سالن زیبایی بروید.

آدرس سالن زیبایی الی بیوتی

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی طرشت، خیابان آزادی، خیابان آران بروید.

شماره تماس سالن زیبایی الی بیوتی

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی الی بیوتی

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این سالن زیبایی به پیج @ eli.beauty.saloon مراجعه نمایید. این پیج یک پیج عمومی بوده و شما می توانید نمونه کارهای هر لاین را به صورت مجزا در این پیج مشاهده نمایید.

نمونه کارهای سالن زیبایی الی بیوتی

در این بخش شما را با نمونه کارهای این سالن زیبایی بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی الی بیوتی

نمونه کارهای سالن زیبایی الی بیوتی

شرایط اجاره صندلی در آرایشگاه

بسیاری از آرایشگران زمانی که مدرک خود را می گیرند پس از مدتی کارآموزی در یک سالن زیبایی ترجیح می دهند که به صورت حرفه ای کار کنند، در این میان برخی از این آرایشگران به دلیل نداشتن بودجه کافی نمی توانند به تنهایی یک سالن زیبایی اجاره کنند، از این رو سعی می کنند تا با اجاره صندلی در یک آرایشگاه به صورت درصدی کار کنند. ما در این بخش شرایط اجاره صندلی در آرایشگاه طرشت را به صورت حقوقی به شما آموزش می دهیم.

  • مشخصات هر دو طرف 
  • موضوع قرارداد
  • زمان قرارداد
  • مبلغ قرارداد
  • تعهدات هر دونفر

اجاره صندلی رنگ و مش طرشت

اگر به تازگی در زمینه رنگ و مش مدرک دریافت کرده اید و به دنبال اجاره صندلی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که با توجه به مفاد قرارداد، نسبت به اجاره صندلی اقدام نمایید. شما باید بدانید که در کدام سالن زیبایی و با مدیریت کدام مدیر در آن سالن زیبایی اقدام به اجاره صندلی می کنید. در محله طرشت معروفترین خیابان های آن، خیابان آزادی، بلوار صالحی، خیابان تیموری، میدان تیموری، خیابان جواد اکبری و خیابان حبیب الله است. شما می توانید در صورت تمایل برای اجاره صندلی رنگ و مش در طرشت به سراغ این خیابان ها بروید. توجه داشته باشید که اگر در یک سالن زیبایی کار می کردید و مشتریان ثابتی داشتید حتما آدرس آرایشگاه جدید را به آن ها بدهید تا مشتریان خود را با هر بار جابه جایی از دست ندهید. کیفیت کار شما همیشه از موارد دیگر می تواند مهم تر باشد.

نتیجه گیری

ما در این مقاله شما را با بهترین های طرشت آشنا کردیم. برای ما کیفیت کار، بهداشت، قیمت، آرامش محیط و صد البته برخورد مدیریت و پرسنل مهم است. از این رو ما در معرفی 9 سالن زیبایی برتر طرشت به این نکات توجه کردیم. حال اگر شما حس می کنید که تیم ما سایر بهترین های طرشت را از یاد برده، آن را در بخش دیدگاه این مقاله به ما معرفی کنید. در حسن ختام این مقاله جا دارد بگوییم که گول تبلیغات را نخورید و برای وقت و هزینه خود ارزش قائل باشید و به خاطر کمی پول کمتر سلامتی و زیبایی خود را به دست هر فردی نسپارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *