9 ناخن کار برتر اکباتان

داشتن حس خوب نسبت به خود سبب می شود تا شما در بلند مدت اعتماد بنفس بالاتری داشته باشید. حال سوالی که در اینجا مطرح است این است که آیا داشتن ناخن های کاشت نیز می تواند سبب بالا رفتن اعتماد بنفس در خانم ها بشود؟ باید گفت بله یکی از اعضای ثابت در زیبایی خانم ها ناخن های آن ها به شمار می رود. از این رو اگر شما هم تا به امروز به ناخن های خود رسیدگی نمی کردید باید بدانید که رسیدگی به ناخن ها و از همه مهمتر آراستگی آنها سبب شده تا خانم ها با هر بار نگاه کردن به ناخن های خود، حس خوبی از خود به دست بیاورند. حال ما در این مقاله تصمیم داریم تا شما را با 9 ناخن کار برتر اکباتان بیشتر آشنا کنیم. بهتر است تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید تا بتوانید راحت تر ناخن کار مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

9 ناخن کار برتر اکباتان

کاشت ناخن سالی اکباتان

یکی از 9 ناخن کار برتر اکباتان، کاشت ناخن سالی بوده که این روزها بسیاری از افراد برای ناخن های خود به این سالن ناخن مراجعه می کنند. شک نداشته باشید که شما می توانید در این مرکز کاشت خدمات به روز و در عین حال باب میل خود را دریافت نمایید.

آدرس کاشت ناخن سالی اکباتان

شما می توانید برای مراجعه به این مرکز کاشت به نشانی شهرک اکباتان، فاز یک مراجعه نمایید.

شماره تماس کاشت ناخن سالی اکباتان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام کاشت ناخن سالی 

شما می توانید برای آشنایی با نمونه کارهای این سالن ناخن به آدرس اینستاگرام این مجموعه به نشانی @ nailbysaraarshi مراجعه نمایید.

ناخن کار در اکباتان

اگر به دنبال ناخن کار کاربلد و ماهر در اکباتان هستید باید بدانید که شما بهتر است به چه افرادی اعتماد کنید؟ همانطور که می دانید این روزها بسیاری از خانم ها به پیشه ناخن کاری روی آورده اند و با اجاره یک سالن هرچند کوچک کار خود را شروع کرده اند. این افراد در ابتدای کار کمی آماتور و بی تجربه هستند و سعی دارند تا با گرفتن مشتری های متعدد، تجربه کسب کرده و نحوه برخورد با مشتریان را یاد بگیرند. ما در این خصوص به شما پیشنهاد می کنیم که به سالن هایی مراجعه نمایید که در آن افراد حرفه ای و کاربلد کارهای مخصوص کاشت ناخن را انجام می دهند. چرا که افراد آماتور شاید در ظاهر قیمت پایین تری از شما بگیرند ولی احتمال اینکه کاشت ناخن خوبی برای شما بزنند بسیار پایین بوده و امکان اینکه ناخن های شما دچار هواگرفتگی شود بسیار بالا می رود. حال ما قصد داریم تا در این بخش شما را با بهترین ناخن کارهای اکباتان بیشتر آشنا کنیم تا شما بتوانید با خیالی راحت کارهای مخصوص به ناخن های خود را به آنها بسپارید.

آرایشگاه الهام اکباتان

تا به امروز هر خانمی که برای خدمات ناخن به این سالن مراجعه کرده راضی بوده و به عنوان مشتری ثابت در این مجموعه معرفی شده است. اگر شما هم تا به امروز نمی دانید که کدامیک از آرایشگاه های اکباتان برای کار ناخن بهترین است؟ باید در جواب به شما بگوییم آرایشگاه الهام در لاین ناخن بهترین بوده و هست. 

آدرس آرایشگاه الهام اکباتان

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اکباتان، فاز یک مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه الهام

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

نمونه کارهای آرایشگاه الهام

ما در این بخش شما را با برخی از نمونه کارهای این آرایشگاه بیشتر آشنا می کنیم.

نمونه کارهای آرایشگاه الهام

نمونه کارهای آرایشگاه الهام

مرکز کاشت ناخن پانیذ

شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، فرنچ ناخن، لاک ژل زدن و بسیاری از کارهای مخصوص به ناخن به این مرکز کاشت ناخن مراجعه نمایید. 

آدرس کاشت ناخن پانیذ

شما می توانید برای مراجعه به این مرکز کاشت به نشانی اکباتان، فاز 2، بلوک 15 مراجعه نمایید.

شماره تماس کاشت ناخن پانیذ

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

نمونه کارهای کاشت ناخن پانیذ

ما در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این مرکز کاشت دعوت می کنیم.

نمونه کارهای کاشت ناخن پانیذ

نمونه کارهای کاشت ناخن پانیذ

آرایشگاه حنا اکباتان

یکی از 9 ناخن کار برتر اکباتان، آرایشگاه حنا بوده که این روزها بسیاری از افراد سعی دارند تا با مراجعه به این سالن زیبایی از خدمات متنوع و به روز این آرایشگاه استفاده نمایند.

آدرس آرایشگاه حنا اکباتان

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اکباتان، بلوک 2 مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه حنا اکباتان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه حنا اکباتان

اگر می خواهید با نمونه کارهای این آرایشگاه بیشتر آشنا شوید، می توانید به پیج @ hanna_beauty_center مراجعه نمایید.

آرایشگاه ستاره اکباتان

شما می توانید برای کارهای مخصوص به ناخن خود به این آرایشگاه مراجعه نمایید. در این سالن زیبایی بسیاری از کارهای ناخن نظیر کاشت ناخن عروس، کاشت ناخن با پودر، ژلیش ناخن و ریمو ناخن انجام می شود. بنابراین یکی دیگر از 9  ناخن کار برتر اکباتان می تواند در این آرایشگاه باشد.

آرایشگاه ستاره اکباتان

آدرس آرایشگاه ستاره اکباتان 

برای مراجعه به این سالن زیبایی می توانید به نشانی اکباتان، مراجعه نمایید.

شماره تماس آرایشگاه ستاره اکباتان

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام آرایشگاه ستاره اکباتان

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای این مجموعه به نشانی @setareh_ beauty salon مراجعه نمایید.

استخدام ناخن کار در اکباتان

شما می توانید اگر در محدوده غرب تهران به خصوص اکباتان مشغول به کار شوید. همانطور که می دانید ناخن کار در این منطقه زیاد بوده و تقاضا برای داشتن ناخن کار همچنان روز به روز در حال افزایش است. شما می توانید در صورت کسب مدرک ناخن کاری ابتدا به صورت دستیار در یک سالن ناخن کار کنید و سپس بعد از اینکه مهارت کافی را کسب کردید به سراغ اجاره و یا خرید یک سالن برای ناخن کاری بروید. شما می توانید برای استخدام شدن در این سالن های ناخن به صفحات اینستاگرام و سایت آنها رفته و در صورت جذب نیرو با ارائه نمونه کارهای خود به آنجا به عنوان یکی از بهترین ناخن کارهای مجموعه استخدام شوید. 

اجاره صندلی آرایشگاه شهرک اکباتان

شما می توانید پس از طی کردن دوره دستیاری به فکر اجاره صندلی در آرایشگاه ها باشید. شاید اینکار برای کسانی که می خواهند به یک برند تبدیل شوند کار خوبی نباشد، ولی در ابتدای کار می تواند کمک کننده باشد. شما می توانید با اجاره میز در یک آرایشگاه پر مشتری و پر رفت وآمد در ابتدای کار مهارت های کافی را در خصوص کار حرفه ای به دست بیاورید سپس به راحتی پس از شناخته شدن در محل با جمع کردن پول به فکر راه اندازی نیل بار خود باشید.

اجاره صندلی آرایشگاه شهرک اکباتان

ناخن کار در کوی بیمه

اگر در کوی بیمه ساکن هستید و به دنبال بهترین ناخن کار در این محدوده هستید، بهتر است بدانید که این روزها ناخن کارهای زیادی هستند که به خود می گویند ناخن کار ولی هر فردی نمی تواند این عنوان را به خود نسبت دهد. چرا که ناخن کار صرفا یک فردی که مدرک ناخن کاری دارد نیست، بلکه یک فردی است که می تواند در سریع ترین زمان ممکن مشتریان خود را راه بیاندازد و از همه مهتر تمامی نیازهای آنها را برآورده کند. حال تشخیص یک ناخن کار ماهر از یک ناخن کار آماتور آنقدرها نیز سخت نبوده و می توان تنها با یکبار مراجعه نیز متوجه شد که چه فردی صلاحیت دارد و چه فردی هنوز بی تجربه است. ما در این بخش سعی داریم تا شما را با بهترین ناخن کارهای کوی بیمه آشنا کنیم تا شما نیز بتوانید به افراد ماهر اعتماد کنید.

سالن زیبایی صدف

یکی از بهترین مراکز ناخن سالن زیبایی صدف بوده که خدمات بسیار به روزی را در لاین ناخن به مشتریان خود ارائه می کند. شما می توانید در این سالن ناخن کاشت ناخن، لمینت ناخن، فرنچ ناخن، انواع طراحی ها و پارافین تراپی پا را داشته باشید.

آدرس سالن زیبایی صدف

شما می توانید برای مراجعه به این سالن زیبایی به نشانی اکباتان، کوی بیمه مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی صدف

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

نمونه کارهای سالن زیبایی صدف

در این بخش شما را به دیدن برخی از نمونه کارهای این سالن زیبایی دعوت می کنیم.

نمونه کارهای سالن زیبایی صدف

سالن زیبایی فروغ

یکی دیگر از بهترین های کوی بیمه سالن زیبایی فروغ بوده که این روزها بسیاری از افراد این سالن زیبایی را برای کارهای ناخن خود انتخاب می کنند. از طرفی اگر به سراغ یک مکان آرام هستید این سالن زیبایی می تواند در همه حال آرام، ساکت و دنج باشد.

آدرس سالن زیبایی فروغ

برای رفتن به این سالن زیبایی می توانید به نشانی اکباتان، کوی بیمه مراجعه نمایید.

شماره تماس سالن زیبایی فروغ

جهت مشاوره و تعیین وقت را لمس کنید.

اینستاگرام سالن زیبایی فروغ

شما می توانید در صورت تمایل برای دیدن نمونه کارهای این سالن زیبایی به نشانی پیج@forough_yousefi_beauty مراجعه نمایید.

در آخر

ما در این مقاله شما را با ویژگی های بهترین ناخن کارهای اکباتان و کوی بیمه آشنا کردیم و از طرفی به شما 9 ناخن کار برتر اکباتان را معرفی کردیم. حال شما می توانید با مراجعه به پیج هریک از این ناخن کارها و بررسی نمونه کارهای هر یک از آنها بهترین ناخن کارهای مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همانطور که می دانید اول نظر تلاش دارد تا بهترین ها را به شما معرفی کند، حال اگر شما فکر می کنید که ما بهترین های اکباتان را از قلم انداخته ایم، آن ها را در بخش دیدگاه به ما معرفی نمایید.

4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *