سالن زیبایی 29

کاشت ناخن، کاشت مژه، رنگ مو و شینیون

شماره تماس

شماره تماس ثبت نشده!

نمونه کارهای

نمونه کار وارد نشده است

معرفی سالن زیبایی 29

اگر برای شما مهم است که در یک سالن زیبایی خوب و حرفه ای زیبا شوید، بهتر است بدانید که در محدوده خیابان دربند تهران سالن زیبایی به نام آرایشگاه 29 وجود دارد که بسیاری از خانم ها برای کارهای مختلف خود به این سالن زیبایی مراجعه می کنند. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه، اکستنشن مو، رنگ مو و شینیون به این سالن زیبایی مراجعه نمایید. به یاد داشته باشید که مدیریت این سالن زیبایی کوشیده است تا در همه حال بهترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار بدهد. از این رو شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدمات به روز و با کیفیت این سالن زیبایی بیشتر استفاده نمایید.

خدمات سالن زیبایی 29

اگر در محدوده دربند هستید قطعا برای شما مهم است که برای کارهای زیبایی خود به یک سالن زیبایی مهم و شناخته شده مراجعه کنید. شما می توانید برای کارهای مختلفی چون کاشت مژه، کاشت ناخن، شینیون، میکاپ، کوتاهی مو و میکروبلیدینگ ابرو به سراغ سالن زیبایی 29 بروید. در این سالن زیبایی خدمات با کیفیتی به مراجعه کنندگان ارائه می شود تا آن ها پس از اتمام کار لبخند رضایت بر لب داشته باشند.

خدمات مو سالن زیبایی 29

اگر زیبایی و سلامتی موهای شما برایتان مهم است، بهتر است به این نکته توجه کنید که کوتاه کردن موهای آسیب دیده همیشه باید برای شما در اولویت باشد. بنابراین اگر موهای شما خشک و شکننده شده ابتدا آن ها راکوتاه کرده و سپس با استفاده از کراتین مو در سالن زیبایی 29 به زیبایی و سلامت موهای خود کمک کنید. شما می توانید در این سالن زیبایی از خدماتی چون رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو، سامبره مو و بالیاژ مو برای زیبایی موها و سیمای خود کمک بگیرید. شما با مراجعه به این سالن زیبایی می توانیدبه آنچه که می خواهید برسید.

موقعیت و محلات نزدیک به

تهران، میدان تجریش، خیابان دربند، امامزاده قاسم، کوچه بهبهانی