سالن زیبایی اَونس (Avness)

احیا و درمان مو، کراتین و درمان، رنگ و لایت، مژه، ناخن، پوست، کوپ

شبکه های اجتماعی

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی اَونس (Avness)

سالن زیبایی اَونس آماده تضمین سلامت زیبایی مو و ناخن و مژه ،پوست شما بانوان عزیز میباشد.چرا که سرمایه های ما بانوان ،پوست و موی سالم و زیباست.
نگرانی ما خانمها این است که بعد از هر رنگ و دکلره غیر حرفه ایی و هربار شست و شو سر ،مو کاملا وز و آسیب دیده است و با خشک کردن سشوار غیر حرفه ایی بدتر میشود.
من کاملا مطلع هستم که این موضوع منجربه ناراحتی شما میشود که حتی با استفاده از هوم کرهای خوب نتیجه مطلوب حاصل نمی شود.
قطعا شما جاهای مختلفی برای درمان موی خود را آغاز کرده اید ،اما متاسفانه نتیجه ایی نگرفته اید که این موضوع هم منجر به کوتاهی موهایتان شده وهم بی اعتمادی شما نسبت به همکاران شده است،اما ما با یک خبر خوب خواستار جلب اعتماد شما هستیم.
ما نماینده رسمی برند برزیلین و همچنین دارای سرتیفیکیت معتبر بین المللی میباشیم به همین عنوان با محصولاتی خدمات ارایه میدهیم که کاملا شناخته شده و در کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد.
و نیازیبه تعریف و تبلیغ ندارد چرا که این مواد معجزه آسای موهای شما میباشد، همچنین مجموعه ما برای زیبایی موهای شما جهت تمام لاینهای رنگ و لایت ،مشاوره رایگان در اختیارتان قرار میدهد و بعد از آنالیز شدن موهایتان و جواب تست گرفته شده ،وقت مناسبی برا شما مشخص خواهد شد و پکیجهای رنگ و احیا و درمان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
پس با یک بار اعتماد به مجموعه Avness و متخصصین ما سلامت موهای خودرا تجربه کنید.

ویدیو

ویدیوهای بیشتر

موقعیت و محلات نزدیک به

نیاوران، باهنر، نبش خیابان هیراد