سالن زیبایی و آموزشگاه چیلای بیوتی

رتبه این صفحه
کاشت ناخن، کاشت مژه، کراتین مو، کوپ، رنگ مو، هایلایت مو و فیشیال پوست صورت

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی و آموزشگاه چیلای بیوتی

بسیاری از خانم ها در تلاش هستند تا با مراجعه به یکی از بهترین سالن های زیبایی از خدمات آن استفاده کنند. شما می توانید برای خیال جمع بودن خود به سراغ سالن زیبایی چیلای بیوتی واقع در زعفرانیه تهران مراجعه کنید. در نظر داشته باشید که شما در این سالن زیبایی می توانید مهارت های مختلف را نیز یاد بگیرید. در سالن زیبایی چیلای بیوتی شما می توانید از خدمات متوع و گوناگون استفاده کنید. بنابراین اگر به دنبال برترین ها در شمال تهران می گردید، بهتر است از این سالن زیبایی غافل نشوید. شما در این سالن زیبایی می توانید از خدمات متنوع در لاین ناخن، مژه، مو و پوست استفاده کنید.

خدمات سالن زیبایی چیلای بیوتی

اگر قصد دارید برای کارهای خود به این سالن زیبایی مراجعه کنید، بهتر است با خدمات آن آشنا باشید. شما می توانید برای کارهایی نظیر کاشت ناخن، کاشت مژه، کراتین مو، کوپ، رنگ مو، هایلایت مو و فیشیال پوست صورت به این سالن زیبایی بروید. در نظر داشته باشید که خدمات این سالن زیبایی بسیار متنوع بوده و هنرمندان این سالن زیبایی افتخارشان کسب رضایت مشتریان است.

خدمات ناخن سالن زیبایی چیلای بیوتی

اگر می خواهید از خدمات ناخن این سالن زیبایی استفاده کنید می توانید به سراغ خدماتی چون کاشت ناخن با پودر، کاشت ناخن با ژل، کاشت ناخن با ژلیکس، ژلیش ناخن و ریمو ناخن بروید. در این سالن زیبایی ناخن کارهای حرفه ای مشغول به کار هستند که به شما در طراحی و کاشت زیبای ناخن هایتان کمک خواهند کرد.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی و آموزشگاه چیلای بیوتی

زعفرانیه، خیابان ثارالله، کوچه نیلوفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *