سالن زیبایی دلا

رتبه این صفحه
کراتین مو، لایت مو، رنگ مو، رنگ ریشه، پروتئین تراپی مو، کرلی مو، بافت مو، کاشت ناخن و ژلیش ناخن

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی دلا

زیبایی همیشه برای خانم ها مسئله مهمی تلقی می شود. شما می توانید با مراجعه به یکی از بهترین سالن های زیبایی محله خود، زیبایی را در همه ابعاد تجربه کنید. به یاد داشته باشید که زیبایی باید در کنار سلامتی شما باشد، بنابراین نمی توان به هر سالن زیبایی اطمینان کرد. در این میان سالن زیبایی دلا یکی از آرایشگاه های محلی بوده که شما می توانید برای کارهای زیبایی و بهداشتی خود به این سالن زیبایی واقع در ولنجک مراجعه نمایید.

خدمات سالن زیبایی دلا

اگر سالن زیبایی دلا را برای کارهای زیبایی خود انتخاب کرده اید بهتر است بدانید که شما در این سالن زیبایی منتظر چه خدماتی باید باشید. شما می توانید با مراجعه به سالن زیبایی دلا از خدماتی چون کاشت ناخن، کاشت مژه، خدمات ابرو، کراتین مو، لایت مو، رنگ مو، براشینگ، بافت مو، شینیون و پروتئین تراپی مو استفاده نمایید.

خدمات ناخن سالن زیبایی دلا

اگر برایتان مهم است که برای کارهای ناخن خود به یکی از بهترین مراکز کاشت ناخن بروید، به شما پیشنهاد می کنیم تا از خدمات با کیفیت سالن زیبایی دلا استفاده کنید. شما می توانید از خدمات ناخن این مجموعه که تحت نظر بسیاری از طراحان و ناخن کارهای حرفه ای است، کمک بگیرید. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدماتی چون ژلیش ناخن، لمینت ناخن، ریمو ناخن، ترمیم ناخن، تمدید لمینت ناخن، کاشت ناخن با ژل و کاشت ناخن با پودر استفاده کنید.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی دلا

خیابان ولنجک، نبش خیابان 18، مجتمع خلیج فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *