سالن زیبایی الهام آرا

3.7/5 - (3 امتیاز)
خدمات عروس، کاشت ناخن، میکاپ، شینیون

تخفیف    ویژه کاربران اول نظر

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی الهام آرا

بسیاری از خانم ها همیشه به دنبال این هستند که در یک آرایشگاه خوب و حرفه ای خدمات مربوط به زیبایی را دریافت کنند. شما می توانید اگر در محدوده یوسف آباد ساکن هستید برای کارهای مختلف زیبایی خود به سالن زیبایی الهام آرا مراجعه نمایید. در این سالن بسیاری از خدمات به روز با بهترین کیفیت ها به شما ارائه خواهد شد. شما می توانید برای کارهایی چون کاشت ناخن، کاشت مژه، شینیون، میکاپ، رنگ مو و براشینگ از خدمات سالن زیبایی الهام آرا استفاده کنید. به یاد داشته باشید که مدیریت این سالن کوشیده است تا در همه حال نیاز مراجعه کنندگان خود را بشناسد و آن ها را برطرف کند. شما می توانید به راحتی با مراجعه به سالن زیبایی الهام آرا از هنر اساتید این سالن زیبایی استفاده کنید.

خدمات سالن زیبایی الهام آرا

شما می توانید اگر در یوسف آباد تهران ساکن هستید برای استفاده از خدماتی چون رنگ مو، هایلایت مو، آمبره مو، براشینگ، کرلی مو، شینیون، میکاپ، میکاپ عروس، کاشت ناخن و کاشت مژه به این سالن زیبایی مراجعه نمایید. به یاد داشته باشید که در سالن زیبایی الهام آرا بهترین ها مشغول به کار هستند و شما می توانید به راحتی با کمک گرفتن از هنر این هنرمندان به زیباترین ورژن خود تبدیل شوید.

خدمات ناخن سالن زیبایی الهام آرا

اگر شما جزو آن دسته از خانم هایی هستید که برایتان مهم است که کاشت ناخن داشته باشید، بهتر است از خدمات ناخن سالن زیبایی الهام آرا کمک بگیرید. برای اینکار شما می توانید به راحتی با مراجعه به این سالن از خدماتی چون لمینت ناخن، کاشت ناخن با پودر، کاشت ناخن با ژل، ژلیش ناخن و ریمو ناخن استفاده کنید. شما می توانید اگر ناخن های خود را لمینت کردید برای تمدید ماهیانه ناخن های خود به این سالن بروید. به یاد داشته باشید که تیم ناخن سالن زیبایی الهام آرا بسیار حرفه ای بوده و شما می توانید به روزترین کاشت های ناخن را تجربه کنید.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی الهام آرا

تهران، یوسف آباد، نبش 15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *