سالن زیبایی فریسا

رتبه این صفحه
کاشت ناخن، کاشت مژه، کراتین مو، رنگ و مش، میکاپ عروس، شینیون، ژلیش ناخن پا، پروتئین تراپی مو

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی فریسا

خدمات زیبایی و بهداشتی همیشه به عنوان یکی از مسائل مهم خانم ها تلقی می شود. توجه داشتن به نوع انتخاب در آرایشگاه سبب شده تا شما در کنار برخورد مناسب از کیفیت بالای خدمات نیز استفاده نمایید. به خاطر داشته باشید که در انتخاب یک مجموعه خوب سه فاکتور مهم از جمله برخورد مناسب، کیفیت بالای کار و قیمت موثر است. بنابراین در همین راستا سالن زیبایی فریسا را به شما معرفی می کنیم تا اطمینان پیدا کنید که این مجموعه یکی از بهترین ها در قیطریه به شمار می رود.

خدمات سالن زیبایی فریسا

اگر قصد دارید سالن زیبایی فریسا را برای کارهای زیبایی خود انتخاب کنید، بهتر است با خدمات این سالن زیبایی بیشتر آشنا شوید. شما می توانید در این سالن زیبایی حرفه ای از خدماتی چون کراتین مو، میکاپ، کاشت مژه، کاشت ناخن، میکروبلیدینگ ابرو، لیفت ابرو و ژلیش ناخن استفاده کنید.

خدمات میکاپ و شینیون سالن زیبایی فریسا

اگر قصد دارید برای میکاپ صورت خود به سراغ این سالن زیبایی بروید، بهتر است بدانید که شما می توانید در این مجموعه میکاپ آرتیست های بنامی را بیابید. از این رو شما می توانید از آرایش هایی چون میکاپ لایت، میکاپ اسموکی، میکاپ عربی و میکاپ نچرال دیدن نمایید. به یاد داشته باشید که شما می توانید برای شب عروسی خود نیز با این سالن زیبایی قرارداد ببندید.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی فریسا

خیابان قیطریه، خیابان سلیمانی شرقی، نرسیده به چیذر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *