سالن زیبایی هستی

3.7/5 - (3 امتیاز)
کاشت ناخن، کاشت مژه، کراتین مو، کوپ، رنگ مو و هایلایت مو

رسانه اول نظر هویت این کسب و کار را تایید می کند.

شبکه های اجتماعی

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی هستی

برای بسیاری از خانم یافتن یک سالن زیبایی خوب و حرفه ای در همه حال می تواند کمک کننده باشد. شما نیاز دارید تا برای کارهای مختلف خود به یکی از بهترین سالن های زیبایی منطقه خود بروید. با این حال اگر در شمال تهران ساکن هستید بخصوص قیطریه به شما پیشنهاد می کنیم تا برای کارهای زیبایی خود به سراغ سالن زیبایی هستی بروید. شما در این سالن زیبایی می توانید از خدمات مطمئن و در عین حال به روز استفاده کنید.

خدمات سالن زیبایی هستی

شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدمات متنوع و در عین حال به روز این سالن زیبایی استفاده کنید. در این سالن زیبایی خدماتی چون کاشت ناخن، کاشت مژه، کراتین مو، کوپ، رنگ مو و هایلایت مو به شما مشتریان ارائه می شود.

خدمات مو سالن زیبایی هستی

شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدماتی چون کوپ، کراتین مو، هایلایت مو، رنگ مو، آمبره مو، سامبره مو، بالیاژ مو و تراپی مو استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در این مجموعه افراد حرفه ای مشغول به کار هستند و شما می توانید برای کارهای مختلف خود به این سالن زیبایی مراجعه کنید.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی هستی

قیطریه، روبه روی پارک، کوچه صادقی

  1. رضایی گفت:

    من چند سال هست که این سالن میرم و همیشه راضی بودم واقعا کار رنگ و مش و ناخنشون بی نظیره، البته کارهای دیگشونم خوب بود مثل ابرو براشینگ و… در کل من خیلی راضی هستم و اینکه واقعا هم پرسنلشون خوبن و هم اینکه خیلی به حرف مشتری گوش میدن و توجه می کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *