سالن زیبایی هیبو

کاشت ناخن، کاشت مژه، رنگ مو، شینیون، میکاپ عروس

شماره تماس

شماره تماس ثبت نشده!

شبکه های اجتماعی

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی هیبو

بهتر است بدانید که زیبایی شما برای شما و افرادی که در لاین های زیبایی فعالیت می کنند بسیار مهم است. به یاد داشته باشید که همه ما زیبا هستیم در همه حال، استفاده از خدمات زیبایی به احساس خوب ما و جوانه زدن اعتماد به نفس در ما کمک خواهد کرد. بنابراین در همین راستا تیم هیبو کوشیده است تا در جوانه زدن احساس خوب در شما اقدام کند. شما می توانید اگر در شمال تهران به خصوص زعفرانیه ساکن هستید آرایشگاه هیبو را برای کارهای زیبایی خود انتخاب کنید. تیم هیبو در ابتدا کوشید تا با تاسیس یک نیل بار در یک فصای آرام ساعاتی خوش را برای شما به ارمغان بیاورد. اما رفته رفته با افزایش تعداد مراجعه کنندگان آرایشگاه هیبو به فکر گسترش نیل بار خود افتاد. شما اکنون می توانید در کنار خدمات ناخن آرایشگاه هیبو از خدمات مو، میکاپ و خدمات عروس آن نیز استفاده نمایید.

خدمات ناخن سالن زیبایی هیبو زعفرانیه

زیبایی و سادگی ناخن های ما همیشه برایمان مهم است. بنابراین بهتر است بدانید که یک تیم حرفه ای در همه حال می کوشد تا به روزترین خدمات را در لاین ناخن به شما ارائه کند. شما می توانید به راحتی با مراجعه به آرایشگاه هیبو از خدمات این سالن زیبایی استفاده نمایید. خدمات ناخن این آرایشگاه مدرن لمینت ناخن، ژلیش ناخن، کاشت ناخن با ژل، کاشت ناخن با پودر، ریمو ناخن، تمدید لمینت ناخن، ترمیم ناخن، پارافین تراپی دست، پارافین تراپی پا، پدیکور پا و کف سابی پا بدین شرح است.

خدمات مژه سالن زیبایی هیبو زعفرانیه

مژه تاثیر زیادی در زیبایی چشمان شما دارد. شما می توانید با استفاده از خدمات مژه به آسانی به آن زیبایی که مدنظرتان است دست پیدا کنید. به یاد داشته باشید که در آرایشگاه هیبو خدمات زیادی به شما خانم ها ارائه می شود. شما می توانید از خدماتی چون اکستنشن مژه، کاشت مژه، لیفت مژه، لمینت مژه و کاشت مژه والیوم برای زیبایی چشم های خود استفاده نمایید.

ویدیو

ویدیوهای بیشتر

موقعیت و محلات نزدیک به

خیابان زعفرانیه، خیابان فلاحی، روبه روی موزه زمان، پلاک 9، طبقه 4