سالن زیبایی لابلا (اطلس مال)

کاشت ناخن، کاشت مژه، رنگ مو،شینیون، کوتاهی مو، اکستنشن مو و خدمات ابرو

شماره تماس

شماره تماس ثبت نشده!

شبکه های اجتماعی

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی لابلا (اطلس مال)

زیبایی از گذشته تا به امروز یکی از مسئله هایی بوده که بسیاری از خانم ها به آن توجه می کنند. شما می توانید با توجه به زیبایی و سلامتی پوست و موی خود، اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. به یاد داشته باشید که زیبایی باید در کنار سلامتی باشد، بنابراین مهم است که شما برای زیبایی خود کدامیک از سالن های زیبایی را انتخاب می کنید. آرایشگاه لابلا اطلس مال واقع در نیاوران تهران به عنوان یکی از بهترین سالن های زیبایی شمال تهران معرفی می شود. شما می توانید اگر برایتان مهم است که کارتان توسط افراد حرفه ای و دلسوز انجام شود، آرایشگاه لابلا را برای کارهای زیبایی خود انتخاب نمایید.

خدمات مو آرایشگاه لابلا

اگر برایتان مهم است که بدانید در این آرایشگاه از چه خدماتی می توان استفاده کرد، به شما پیشنهاد می کنیم که از خدمات مو این آرایشگاه حتما استفاده کنید. شما می توانید از کراتین مو برای نرم شدن موهای خشک خود استفاده کنید. کوتاهی مو در این سالن زیبایی می تواند حس زیبایی را به شما القا کند. به یاد داشته باشید که اگر به موهای بلوند علاقه دارید اینکار باید توسط افراد حرفه ای انجام شود تا آسیبی به موهای شما وارد نشود. تراپی مو یکی دیگر از خدماتی بوده که شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از آن استفاده نمایید.

خدمات ابرو آرایشگاه لابلا

بسیاری از ما خانم ها ابروهای کم پشت و بهم ریخته ای داریم که همین موضوع سبب شده تا ما علاقه داشته باشیم تا با استفاده از روشهای نوین ابروهای خود را پرپشت تر کنیم. برای اینکار شما می توانید به راحتی با استفاده از خدماتی چون میکروبلیدینگ ابرو، هاشور ابرو، فیبروز ابرو و لیفت ابرو زیبایی وصف ناپذیری را به چهره خود هدیه  کنید. ما از شما می خواهیم که برای کارهای زیبایی ابروان خود از خدمات آرایشگاه لابلا استفاده نمایید.

ویدیو

ویدیوهای بیشتر

موقعیت و محلات نزدیک به

خیابان نیاوران، مجتمع تجاری اطلس مال