سالن زیبایی لابلا (خ فرشته)

کاشت ناخن، کاشت مژه، رنگ مو و شینیون

شماره تماس

شماره تماس ثبت نشده!
مالک این کسب و کار هستید؟ را لمس کنید

شبکه های اجتماعی

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی لابلا (خ فرشته)

بیشتر خانم ها همیشه در همه حال علاقه دارند تا زیبا و آراسته به نظر بیایند. شما می توانید برای تحقق این خواسته یکی از بهترین آرایشگاه های محدوده فرشته را انتخاب کنید. آرایشگاه لابلا فرشته به عنوان یکی از بهترین سالن های زیبایی شمال تهران بوده که این روزها در لاین های مختلفی به مراجعه کنندگان خود خدمات ارائه می کند. شما می توانید اگر مدیریت خوب و بهداشت آرایشگاه برایتان مهم است به سراغ این سالن زیبایی بروید.

خدمات ناخن آرایشگاه لابلا فرشته

ناخن و زیبایی آن همیشه تاثیر زیادی بر روی اعتماد به نفس یک خانم می گذارد. شما می توانید با استفاده از خدمات ناخن این آرایشگاه از زیبایی و سلامت ناخن های خود لذت ببرید. به یاد داشته باشید که شما می توانید در این سالن زیبایی از خدماتی چون لمینت ناخن، کاشت ناخن با ژل، ژلیش ناخن، تمدید لمینت ناخن و ترمیم ناخن استفاده نمایید.

خدمات مو آرایشگاه لابلا فرشته

اگر یقین دارید که زیبایی یک خانم را موهای او تعیین می کند، به شما پیشنهاد می کنیم تا از خدمات سالن زیبایی لابلا فرشته استفاده کنید. شما می توانید از خدماتی چون رنگ مو، بالیاژ مو، آمبره مو، سامبره مو، کراتین مو و کوتاهی مو استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که سلامتی موهای شما باید اولویت شما باشد.

ویدیو

ویدیوهای بیشتر

موقعیت و محلات نزدیک به

خیابان ولیعصر، بعد از خیابان فرشته، بعد از خیابان خالقی