سالن زیبایی ام بیوتی

رتبه این صفحه
کاشت ناخن، کاشت مژه، کراتین مو، رنگ و مش، میکاپ عروس، شینیون، ژلیش ناخن پا، پروتئین تراپی مو

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی ام بیوتی

برای بسیاری از خانم ها پیدا کردن یک سالن زیبایی خوب و حرفه ای در محدوده شهرک غرب می تواند کار سختی به نظر برسد. بنابراین ما قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین ها شهرک غرب به نام سالن زیبایی ام بیوتی بیشتر آشنا کنیم. شما در این سالن می توانید خدمات متنوع و در عین حال با کیفیتی را دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که خانم های بسیاری از سایر نقاط تهران برای استفاده از خدمات این سالن زیبایی به آنجا می روند.

خدمات سالن زیبایی ام بیوتی

شما می توانید خدمات متنوعی را از این سالن زیبایی دریافت نمایید. برای اینکار بهتر است بدانیدکه در این سالن زیبایی مطرح و مشهور چه خدماتی به مراجعه کنندگان ارائه می شود. شما می توانید در این سالن زیبایی از خدماتی چون خدمات عروس، میکاپ، شینیون، براشینگ، کرلی مو، رنگ مو، لایت مو، کاشت ناخن، پدیکور پا، کاشت مژه و کراتین مو استفاده کنید.

خدمات عروس سالن زیبایی ام بیوتی

اگر برایتان مهم است که در شب عروسیتان یک میکاپ زیبا و خیره کننده داشته باشید به شما توصیه می کنیم که به سراغ سالن زیبایی ام بیوتی بروید. شما در این سالن زیبایی می توانید از خدماتی چون میکاپ VIP، شینیون، کاشت ناخن، پدیکور و ژلیش ناخن پا استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که ام بیوتی یکی از بهترین سالن های زیبایی در لاین عروس بوده که بسیاری از نوعروس های شمال تهران این سالن را انتخاب می کنند.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی ام بیوتی

خیابان شهرک غرب، بلوار فرحزادی، مرکز خرید لیدوما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *