سالن زیبایی مونا صالحی

کاشت ناخن، کاشت مژه، رنگ مو و شینیون

شماره تماس

شماره تماس ثبت نشده!

شبکه های اجتماعی

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی مونا صالحی

یکی از بهترین سالن های زیبایی محدوده دربند تهران، سالن زیبایی مونا صالحی بوده است. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی به راحتی از خدمات باکیفیت آن استفاده نمایید. مدیریت این سالن کوشیده است که در همه حال با توجه به نیاز مشتریان خود بهترین ها را به آن ها در لاین های مختلفی چون کاشت ناخن، رنگ مو، کراتین مو، شینیون مو و کاشت مزه ارائه کند. شما می توانید به راحتی با مراجعه به این سالن زیبایی از تمامی خدمات آن با بالاترین کیفیت موجود استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که سالن زیبایی مونا صالحی به دلیل کمک گرفتن از بهترین ها در هر لاین توانسته است در دربند تهران به عنوان بهترین سالن زیبایی شناخته شود.

خدمات مو سالن زیبایی مونا صالحی

اگر همیشه برایتان مهم است که موهای زیبایی داشته باشید، بهتر است از خدمات مو سالن زیبایی مونا صالحی برای اینکار استفاده کنید. شما می توانید برای نرم و براق شدن موهای خود از انواع کراتین مو و تراپی های مخصوص مو استفاده کنید. در این سالن زیبایی خدمات مو گستره ی زیادی دارد و شما می توانید برای کارهایی نظیر هایلایت مو، آمبره مو، سامبره مو، بالیاژ مو و کراتین مو به این سالن زیبایی مراجعه نمایید.

خدمات ابرو سالن زیبایی مونا صالحی

به یاد داشته باشید که زیبایی چهره شما وابسته به زیبایی ابروهای شما است. شما می توانید با مراجعه به سالن زیبایی مونا صالحی از خدمات ابروی این سالن زیبایی با بهترین کیفیت ها استفاده نمایید. خدماتی چون میکروبلیدینگ ابرو، فیبروز ابرو، هاشور ابرو و لیفت ابرو در سالن زیبایی مونا صالحی به مراجعه کنندگان ارائه می شود، شما می توانید در صورتی که ابروهای کم پشتی دارید از این خدمات بهره مند شوید.

موقعیت و محلات نزدیک به

خیابان نیاوران، خیابان باهنر، نبش کوچه راد