سالن زیبایی مژه گان

1/5 - (1 امتیاز)
رنگ مو، کراتین مو، لایت مو، پروتئین درمانی مو، کاشت مژه، آرایش دائم، اکستنشن مو، بافت مو، بند و ابرو، وکس صورت، کاشت ناخن، کرلی مو، کوتاهی مو، براشینگ، میکاپ و شینیون

تخفیف    ویژه کاربران اول نظر

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

معرفی سالن زیبایی مژه گان

بدون شک انتخاب یک سالن زیبایی حرفه‌ای به شما این تضمین را می‌دهد که از انتخاب خود راضی باشید. اگر می‌خواهید از انتخاب خود راضی باشید، پیشنهاد ما این است که سالن زیبایی مژه گان را انتخاب کنید. سالن زیبایی مژه گان واقع در محله پونک به عنوان یکی از بهترین سالن‌های زیبایی در غرب تهران شناخته شده است. با انتخاب این سالن زیبایی می‌توانید از خدمات با کیفیت و به روز این مجموعه در کنار مدیریت عالی آن استفاده کنید.

خدمات سالن زیبایی مژه گان

در این سالن زیبایی افراد متخصص هر لاین سعی دارند تا با ارائه بهترین خدمات به شما، رضایت شما را کسب کنند. خدمات سالن زیبایی مژه گان شامل رنگ مو، کراتین مو، لایت مو، پروتئین درمانی مو، کاشت مژه، آرایش دائم، اکستنشن مو، بافت مو، بند و ابرو، وکس صورت، کاشت ناخن، کرلی مو، کوتاهی مو، براشینگ، میکاپ و شینیون است.

خدمات ناخن سالن زیبایی مژه گان

با مراجعه به این سالن زیبایی می‌توانید از خدماتی چون کاشت ناخن با پودر، کاشت ناخن با ژل، لمینت ناخن، ژلیش ناخن، ترمیم ناخن، ریمو ناخن و پدیکور ناخن پا استفاده کنید.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی مژه گان

پونک، بلوار میرزا بابایی، قبل از ستاری، روبروی پارک شاهد، پلاک ۱۶۲، واحد ۱، طبقه اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *