سالن نگین رضایی ولنجک

کاشت ناخن، کاشت مژه، رنگ مو و شینیون

شماره تماس

شماره تماس ثبت نشده!

شبکه های اجتماعی

نمونه کارهای

معرفی سالن نگین رضایی ولنجک

برای بسیاری از ما خانم ها همیشه زیبایی و سلامتی دو مسئله مهم به شمار می رود. شما می توانید اگر در ولنجک تهران ساکن هستید با  مراجعه به سالن نگین رضایی در ولنجک به آنچه که می خواهید برسید. به یاد داشته باشید که شما اگر به دنبال یک محیط آرام هستید این سالن زیبایی می تواند بهترین انتخاب شما باشد. از طرفی خدماتی که در این سالن زیبایی به شما ارائه می شود می تواند علاوه بر زیبایی شما بر روی سلامت جسم و روح شما نیز تاثیر گذار باشد. از این رو شما می توانید اگر در ولنجک ساکن هستید بدون تعلل این آرایشگاه را برای کارهای زیبایی خود انتخاب نمایید.

خدمات مو سالن نگین رضایی ولنجک

مو همیشه در زیبایی خانم ها تاثیر مستقیمی می گذارد. از این رو شما می توانید با انتخاب یکی از بهترین سالن های زیبایی در شمال تهران به آنچه که در ذهن دارید برسید. شما با مراجعه به سالن نگین رضایی ولنجک می توانید موهای آسیب دیده خود را کوتاه کرده و سپس آن ها را رنگ کنید. در این سالن زیبایی خدماتی چون بافت مو، شینیون مو، کراتینن مو، رنگ مو، آمبره مو، سامبره مو و بالیاژ مو به شما مراجعه کنندگان ارائه می شود.

خدمات ابرو سالن نگین رضایی ولنجک

اگر زیبایی چهره شما برایتان مهم است، بدون شک زیبایی ابرو مسئله مهمی خواهد بود. شما می توانید به راحتی با استفاده از خدمات سالن نگین رضایی ولنجک ابروهای زیبایی داشته باشید. در این سالن زیبایی خدماتی چون میکروبلیدینگ ابرو، فیبروز ابرو، هاشور ابرو و لیفت ابرو به شما ارائه می شود. بهتر است پیش از انتخاب هریک از این روش ها با مشاوران لاین ابرو مشورت کنید.

ویدیو

ویدیوهای بیشتر

موقعیت و محلات نزدیک به

خیابان ولنجک، خیابان 13