سالن زیبایی پرنا

1/5 - (1 امتیاز)
کاشت ناخن، کاشت مژه، خدمات مو، بافت مو، شینیون مو، کرلی مو، لایت مو، رنگ مو، کراتین مو، خدمات تتو و کوپ

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی پرنا

شما می توانید با انتخاب یک سالن زیبایی خوب و حرفه ای از تمامی خدمات آن استفاده کنید. در این مسیر سالن های زیبایی بسیاری وجود دارند که شما با آن ها روبه رو خواهید شد، اما باید به آن ها اطمینان کرد؟ در پاسخ باید گفت خیر، در بسیاری از این سالن های زیبایی به سلامتی مراجعه کنندگان توجه ای نمی شود و همین موضوع سبب می شود تا آن ها دچار بیماری های مختلفی شوند. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال بهترین سالن زیبایی در محله خود هستید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید. بنابراین اگر در تهرانپارس ساکن هستید به شما پیشنهاد می کنیم که سالن زیبایی پرنا را انتخاب کنید.

خدمات سالن زیبایی پرنا

شما با مراجعه به این سالن زیبایی می توانید از خدمات با کیفیتی استفاده کنید. کاشت ناخن، کاشت مژه، خدمات مو، بافت مو، شینیون مو، کرلی مو، لایت مو، رنگ مو، کراتین مو، خدمات تتو و کوپ از خدمات مهم این سالن زیبایی به شمار می رود.

خدمات ناخن سالن زیبایی پرنا

شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی از خدمات متنوع و به روز لاین ناخن استفاده کنید. کاشت ناخن با پودر، کاشت ناخن با ژل، ژلیش ناخن، لمینت ناخن، ترمیم ناخن، تمدید لمینت ناخن، ریمو ناخن و پدیکور پا از خدمات مهم لاین ناخن سالن زیبایی پرنا به شمار می رود.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی پرنا

تهرانپارس، فلکه سوم، خیابان 196 شرقی، انتهای خیابان مظفری شمالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *