سالن زیبایی پرنسس

5/5 - (1 امتیاز)
کراتین مو، کوپ، رنگ مو، لایت مو، شینیون، بافت مو، کاشت مژه، کاشت ناخن، میکاپ و خدمات عروس

رسانه اول نظر هویت این کسب و کار را تایید می کند.

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی پرنسس

بدون شک انتخاب یک سالن زیبایی مطرح و شناخته شده کار بسیار مهمی است. شما می توانید با انتخاب یک سالن زیبایی حرفه ای از تمامی خدمات به روز و با کیفیت آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که این روزها سالن های زیبایی زیادی وجود دارند که ادعا می کنند، بهترین هستند اما به هر مجموعه ای نمی توان اعتماد کرد. یکی از بهترین سالن های زیبایی در محدوده گیشا، سالن زیبایی پرنسس بوده که با مدیریت خانم شیما بهمنش توانسته رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان را کسب کند. بنابراین اگر در محدوده گیشا و کوی نصر ساکن هستید به شما پیشنهاد می کنیم که برای کارهای زیبایی خود به سراغ سالن زیبایی پرنسس بروید.

خدمات سالن زیبایی پرنسس

استفاده از خدمات سالن زیبایی پرنسس این امکان را به شما می دهد که در همه حال بهترین باشید. در این سالن زیبایی خدماتی چون کراتین مو، کوپ، رنگ مو، لایت مو، شینیون، بافت مو، کاشت مژه، کاشت ناخن، میکاپ و خدمات عروس در انتظار شما است. بهتر است با کمک گرفتن از تیم این سالن زیبایی بدرخشید.

خدمات ناخن سالن زیبایی پرنسس

شما می توانید با مراجعه به سالن زیبایی پرنسس از خدمات لاین ناخن نیز استفاده کنید. کاشت ناخن با پودر، کاشت ناخن با ژل، ژلیش ناخن، لمینت ناخن، ریمو ناخن، ترمیم ناخن، تمدید لمینت ناخن و پدیکور ناخن پا از خدمات مهم لاین ناخن این سالن زیبایی به شمار می رود.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی پرنسس

تهران، گیشا، نبش خیابان 39، ساختمان 270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *