سالن زیبایی سمیرا تقی زاده

رتبه این صفحه
کاشت ناخن، کاشت مژه، کراتین مو، رنگ و مش

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

نمونه کارهای

معرفی سالن زیبایی سمیرا تقی زاده

اگر در محدوده سعادت آباد ساکن هستید قطعا برایتان مهم است که به یکی از بهترین سالن زیبایی این محدوده برای انجام شدن کارهای زیبایی و بهداشتی خود بروید. برای اینکار شما می توانید به سراغ سالن زیبایی سمیرا تقی زاده بروید. به یاد داشته باشید که شما در این سالن می توانید خدمات با کیفیتی را دریافت کنید. از طرفی مدیریت خوب این سالن زیبایی سبب شده تا بسیاری از خانم ها از سایر محلات شمال تهران به این آرایشگاه بروند.

خدمات سالن زیبایی سمیرا تقی زاده

به یاد داشته باشید که شما در این سالن زیبایی می توانید خدمات زیادی را دریافت نمایید. با توجه به نیاز بسیاری از خانم ها، این سالن زیبایی خدمات متنوعی در لاین های رنگ و مش مو، لایت مو، کراتین مو، ناخن، کاشت ناخن، کاشت مژه و اکستنشن مژه به مشتریان خود ارائه می کند.

خدمات ناخن سالن زیبایی سمیرا تقی زاده

این روزها بسیاری از خانم ها و دخترهای جوان در تلاش هستند تا با استفاده از خدمات ناخن، به زیبایی و سلامت دست های خود کمک کنند. شما می توانید در این سالن زیبایی خدماتی چون کاشت ناخن، ریمو ناخن، پدیکور و کف سابی پا را استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که در این سالن زیبایی طراحان ناخن با استعدادی سعی دارند تا طرح های منحصر به فردی بر روی ناخن های شما ایجاد نمایند.

موقعیت و محلات نزدیک به سالن زیبایی سمیرا تقی زاده

خیابان سعادت آباد، بین خیابان 33 و خیابان صراف نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *