مرکز رنگ و کراتین ساناز کریمی

رتبه این صفحه
رنگ مو، رنگ و مش مو، لایت مو، بالیاژ مو، رنگ ریشه، آمبره مو، سامبره مو، رنگ فانتزی، کراتین مو، احیا و تراپی مو، آنزیم تراپی مو و دتاکس تراپی مو

شماره تماس و شبکه های اجتماعی ثبت نشده!

نمونه کارهای

معرفی مرکز رنگ و کراتین ساناز کریمی

زیبایی و سلامتی موها بسیار مهم است، بنابراین نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود. شما می توانید با استفاده از رنگ مو و کراتین مو به زیبایی موهای خود رنگی تازه بدهید. استفاده از رنگ موهای مختلف می تواند در کنار اینکه برای شما تنوع ایجاد می کند زیبایی منحصر به فردی به چهره شما بدهد. بنابراین سعی کنید با داشتن یک رنگ موی زیبا که متناسب با چهره شما است، زیبایی را از خود دریغ نکنید. کراتین مو یکی دیگر از خدمات مهم در جهت صافی و سلامتی موهای شما است. بهتر است برای کارهای مو به هر سالن زیبایی نروید، چراکه این روزها محصولات تقلبی در بسیاری از آرایشگاه ها استفاده می شود که همین موضوع به موهای شما آسیب می رساند. بنابراین سعی کنید تا با مراجعه به بهترین مرکز رنگ و کراتین زیبایی را به موهای خود هدیه کنید. شما می توانید اگر در شریعتی ساکن هستید برای کارهای زیبایی موهای خود به مرکز رنگ و کراتین ساناز کریمی بروید.

خدمات مرکز رنگ و کراتین ساناز کریمی

خدماتی چون رنگ مو، رنگ و مش مو، لایت مو، بالیاژ مو، رنگ ریشه، آمبره مو، سامبره مو، رنگ فانتزی، کراتین مو، احیا و تراپی مو، آنزیم تراپی مو و دتاکس تراپی مو در این مرکز برای شما انجام می شود.

موقعیت و محلات نزدیک به مرکز رنگ و کراتین ساناز کریمی

خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، بلوار صبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *